Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

suwka - ano nie da się... jedynie pętelka na szyję albo kulka w łeb... ale nie polecam, niby mniej cierpienia, ale nie tak zabawnie niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Ania wsiąkła? zaraz Pizza przyjdzie i nie starczy do niej jak się wszyscy rzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja poczekam. Wydaje mi się, że pierwszy etap mam już za sobą, ale jak tak na siebie patrzę i na to ADHD w oczach, to nie jestem pewna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha. No widzisz.Wiesz, ogólnie to udaję normalną, więc nie wiem czy czasem nie zacząć jakiegoś nowego etapu w aktorstwie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez udaję często... problem w tym, że po krótkim czasie wszystko wychodzi na wierzch, więc jaki sens udawania? :D wole być po prostu normalny na swój sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca, wiem, właśnie w tym tkwi sęk, że wszystko się wydaje ;) Ale co tam. Raz krowie śmierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się odchudzam :P więc w takim razie suwka... pizza jest Twoja :D spiesz się póki komuś nie wpadnie do głowy dołączyć do nas i do pizzy dosiąść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Was zostawiam na chwilkę z pizzą i stekiem i też idę coś zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laskaaaa
Prawda NARZECZONY PRAWDY_24 i DZIDZIA PREZESA WERTYPA tą są nicki ducha cafe. Nie dajcie się mu zwieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laskaaaa
NARZECZONY PRAWDY_24 = DZIDZIA PREZESA WERTYPA=duch cafe= desztnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lady! 🌻 nie zadawaj pytań retorycznych... oczywiscie że tęsknilismy! :P gdzieś się podziewała przez tyle czasu? ;) a ja ostatnio za wcześnie się zmyłem stąd i nie załapałem na Twoją chałkę :( a elegancka Ci wyszła z tego co widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wybaczcie ale zabraklo mi czasu na kafe :) caly czas w drodze bylam ;) zalatwialam rodzica bilety, kupywalam prezenty :D jezdzilam po sklepach, babciach, tesciowych itd :) pozatym moj mial wolne, trzeba bylo wykorzystac sytuacje :D a tu co sie dzialo? co to za zwady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieźle zalatana byłaś ;) nie to co my - no-life'y gnijemy na kafe głównie :P co się działo tu wczoraj? to dłuuuuga historia... w skrócie - to samo co zawsze, czyli zaśmiecanie tematu przez nieproszone nicki... efekt? ich wypowiedzi było więcej niz naszych, wiec zwinąłem manatki i poszedłem w pierniki stąd bo ileż można :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to cos pokasowac musieli bo wypowiedzi pomaranczek jakos malo widac :) wyobrazam sobie co tu sie dzialo :D prawda chyba sie niezle zdenerwowala :D a z duchem o co chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nic nie kumkam
Lady wytłumacz mi bo nie kumam . dlaczego najpierw obrażałaś jenny8787 a teraz doradzasz jej z wyborem łazienki. jakieś rozdwojenie jaźni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - no właśnie właśnie nic nie zostało pokasowane od wczoraj z tego co widze... problem w tym, że wczoraj był nalot czarnych nicków... takie spryciule widzisz :( i zgadnij kto się pod nimi schował :o zresztą już padły powyżej odpowiedzi... nawet niektórzy się przyznali :/ a Prawda jak widać długo nie trwało i też chwilę po mnie wyszła, co nie dziwne... bo wiesz, pomarańczka byśmy olali... ale to co się wczoraj działo to nic tylko zwykła kpina i mała próbka tego kto tu zamęt największy robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaffco ale to miały być
żarty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz, bo to tak jest ze raz sie klocimy a raz godzimy ;) ja mowie to co mysle ;) pozatym pogodzilysmy sie niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie przesadzajcie
Duch tylko żartował będąc tym narzeczonym prawdy. Chciał Was rozśmieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Ania jeszcze nie wróciła? Lady myślałam,że wczoraj gdzieś przepadłaś ze swoim Romeo w jakiejś restauracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, duch ma poczucie humoru i fajnie z jego strony... ale niektórym do śmiechu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie przesadzajcie
No szkoda, że tak wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kredki :) Ania jeszcze nie wróciła... zasiedziała się gdzieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×