Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość mamy na kafeterii takiego
jakiś erotyczny taniec w stroju pokojówki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mopiarzaa
M opiarzu robisz siebie pośmiewisko ,ta laska nie jest sprzataczką tylko ma firme sprzątajacą a z resztą żadna praca nie chańbi szkoda ze nie wiesz co to jest stalking Karę do trzech lat więzienia za uporczywe, złośliwe nękanie mogące wywołać poczucie zagrożenia - czyli tzw. stalking - przewiduje uchwalona w piątek przez Sejm nowelizacja Kodeksu karnego. Kara wzrośnie do 10 lat więzienia, jeśli osoba nękana targnie się na swe życie.Ja na miejscu tej dziewczyny dawno porobilbym screeny ekranowe i zglosil sprawe na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mopiarzaa
Połowa kafeterii , mnie nie interesuje . Ja tylko napisałem ze od jakiegoś czasu w polsce stalking jest karany . Więc radziłbym sie zastanowić gdyż podsune pokrzywdzonej koleżance kroki jakie powinna podjąć . Pare tu siedzących kobiet skorzystało z takiego prawda . Gdybyś był bardziej bystry to byś sie rozejrzał.W Kodeksie Karnym stalking został zdefiniowany jako uporczywe nękanie, które narusza prywatność ofiary i wzbudza u niej lęk (najczęściej telefonami czy SMS-ami) oraz też podszywanie się pod ofiarę lub wykorzystanie jej danych osobowych w celu wyrządzenia szkody.Więc życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Prawda. :) Znam ból hejtersowania, na erotycznym odłamie kafeterii zrobili ze mnie na siłę ''gwiazdę'' i atakują, gdy mają dobry humor. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogła nie zaczynać
z Lady Laroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było więcej ''fajnych'' akapitów, ale wszystkie zepsuł mój podszywacz, który teoretycznie ma do mnie napisać maila, ale chyba tylko się łudzę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady laroo nazywałem lady largo.Wściekała sie jak diabli z początku.Póżniej sie zorientowała sie że jaja robie i dała spokój.No i poszło pogadaliśmy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten krąg TWA coraz bardziej mi się podoba. :classic_cool: Czy ktoś da mi radę odnośnie podszywa? Wyprowadza mnie z równowagi i pozbawia dobrego nastroju. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×