Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

PRAWDA JA DO CIEBIE Z SERCEM A TY MI TUTAJ TAKIE COS ? OJ BO ZARAZ SIE WKURZE I BEDZIE NIEMILO... ZNAFFCA ALE TRZEPNALBYS SOBIE CHOCIAZ DO PRAWDZIWEJ SLICZNOTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda a jak te 5 minut u Ciebie będzie wyglądać? To sobie kawkę jeszcze raz zrobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy tak wszystkie nagle jak na komendę poczułyście potrzebę kąpieli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna-- dla mnie już nie istniejesz po tym poście.Jak moze kobieta takie świństwa wypisywać do nieznanego Mena.Ubolewam nad twoją wyjątkową głupotą.Do lat przyszłaś do rozumu wieeeeeeeeeeele Ci brakuje.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok korzystając z okazji, że wszyscy poszli po coś do ciała/ducha, to ja też pójdę coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala nie strasz mnie ci mowie .. . Z SERCEM? ty dziewczyno serca nie masz ! naprawde i jeszcze masz czelnosc po tym co na mnie wypisywalas teraz mi slodzic? daj spokoj duchu znaffco noxi .. Wiesz jak pachnie czlowiek na kacu?? uuuuuu domyslam sie ze wiecie:) a po za tym ja zawsze wieczorkiem sie myje):) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda codziennie wieczorem a czasem póżno w nocy zażywam kąpieli stojac w wanie i prysznicem.Rano orzeżwiajaca zimna woda i oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tempo "ekspresowe" przeszło pół godziny.Toż dziewczyno Ty się rozpuścisz w tej wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda na drugi raz miej przygotowaną sode oczyszczoną i ocet.I zdrów jak ryba będziesz i głowa Cie nie będzie boleć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala tobie jeszcze sie nie znudzilo?to pierdolenie nie do rzeczy?? jestes zalosna .. i chocbys nie pisala jaka to ja jestem fajna babka czy ochydny ryj to i tak kazzdy wie ze jestes pustak bez dna Duszku .. zapamietam ten eliksir;) .. Jak samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:13 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Kobieta zakłada temat na moja skromną osobe i panagerik w wiekszości jest.Z drugiej strony grozi że wejdzie na temat gdzie kiedys bywałem ,ze go rozwali.Ona już tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamten frajerzyna lecz spokojny i miły gość na mnie pomyje wylewa a ja przyjmuje z otwartymi ramionami.Teraz patrzę kiedyś Ona wstawia sie za mna na redakcji.Można piertolca dostać z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch - ojj przesadzasz :P ja jestem facetem a czasem u mnie dłuzej trwa zanm się cały wypluskam, powycieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem wanne niską i dłuższa.Cholera nie passi do mnie.Żonie tak .Bym musiał pół godziny nalewac wode do niej,więc tylko pod prysznicem jestem :DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o tym sądzicie? Nikogo tutaj od 3 lat nie podrywałem,zadnych propozycji na mailu czy GG i tutaj :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak duchu jest . Ze czlowiek w niektorych momentach moze zglupiec po przeciez co musi miec ta osoba w glowie skoro grozi wyzywa a potem slodzi jak przesadzona:)???ty bardziej ze mowisz ze nikomu nie dawales wyraznie do zrozumienia ze czegos oczekujesz.. ciezko mi to zrozumiec bo jak widzisz ja mam podobnie z tym pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×