Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

TakaMALAjedna-- Ty popiertolony fałszywcu stary Twój lepiej by zrobił aby matce drzewa narąbał aniżeli Ciebie stworzył.WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON śmieciaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOXELIA Z JEDNYM RACJE MASZ SFRUSTROWANA JESTEM.:d:d ALE SLICZNA TEZ :) JAK TO NIEKULTURALNE PYTANIA ? SAM PISAL NA FORUM W TEMACIE ":CZY JEST TU JAKAS ALKOHOLICZKA"ZE CHCLAL 3 TYG BEZ PRZERWY ZE AZ BIEDNE DZIECIACZKI MUSIALY TATUSKA Z NALOGU WYCIAGNAC, WIEC CO ZAPTAC NIE MOZNA? A MOZE SIE O NIEGO MARTWIE SKAD WIESZ:d:d:d:d:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna - wierz mi, nie miałem żadnego z tych nicków i nawet ich nie kojarzę... to, że jest tu pełno no-life'ów, którzy mają po 1000 nicków to wiem i mi nie musisz o tym mówić, bo domyślam się, że tak jest... ale weź pod uwagę, że niektórzy rzeczywiscie mogą być tu krótko ;) Ciebie też nie znam, nie wiem kim jesteś i jakie masz nicki poza tymi, których użyłaś tutaj w tym temacie... prawda - no tego się dpmyślam, wiem że dość często zdjęcia tu zmieniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.11] 19:34 1031 O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam (ost.) Dyskusja ogólna ciekawe kto pierwszy przekroczył tysiaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOMATKO DUCHU A CO CIE TAK ZDENERWOWALO??? PRAWDA - A TO ZE MASZ SILNA PSYCHIKE TO WIEM DLATEGO TEZ DAJE CI SPOKOJ BO W SUMIE FAJNA BABKA JESTES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOXELIA JAKBYS POSLEDZILA MOJE WATKI CHOC WATPIE BO Z WIELU NICKOW PISALAM - TO ZAZDROSNA NIE JESTEM. BO JAK LADNA DZIEWCZYNA TO NAPISALAM ZE LADNA ALBO SLICZNA. WIEC JAKA ZAZDROSC? PO PROSTU SZCZEROSC; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna .. Ty widzisz co napisalas? Przed paroma minutami ze jak wstawie zdjecie to bedziesz zmuszona mnie znow przesladowac ? a Teraz ze fajna babka jestem . Zastanow sie . AA moze masz rozdwojenie jazni?? ... Noxi aaa chcesz dzidzi:)??? :)?? znaffca , nie mam czego sie wstydzic:) uwazam ze kazdy ma prawo wlasnego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna - widzę, że bardzo rajcuje Cię nieszczęście innych i gęba Ci się śmieje, gdy innym się źle dzieje... ale Ducha zostaw, bo na pewno nie chciała byś przeżywać tego samego co on... zresztą NIKT przy zdrowych zmysłach widząc Twoje wcześniejsze podejście tutaj do innych nie uwierzy w Twoje "dobre" intencje i będzie Ci się zwierzał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ladna to pisalas ze ladna. Nie wydaje mi sie . Posluchaj jak ktos ci sie nie podoba to sie nie wyzywa kogos od grubych swin , mopiar i huj wie czego . Tylko mowie sie NIE PODOBASZ MI SIE . A ty nie dosc ze mi cisnelas ze wygladam jak beka to jeszcze wyzywalas mnie od roznych od paru dni . Facetom sie podobam a Tobie nie musze. Pepkiem swiata nie jestes . Zaczynasz przesladowanie? Nowa fotke wstawilam . boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna-- jakby dzieci moje w tym wieku były takie durne jak Ty podusiłbym własnymi rękoma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK POWIEDZIALAM ZE DAJE CI SPOKOJ TO DAJE SPOKOJ, PROSTE. A TE FOTKI WSZYSTKIE Z JEDNEGO DNIA BO WSZEDZIE W TYCH SAMYCH CIUCHACH JESTES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrutny zarcik ?? To jest zwykla podlosc , wyzywac od mopiar,szmat,kurew , swin ,ochydnych . To jest zarcik ?? Daj spokoj sie nie osmieszaj . Myslec mozesz duzo , Jestem madra dla madrych i dla Ciebie starac sie nie musze... Noxi :) no w sumie racja . Po co sie spieszyc .. Jak bedzie to bedzie fajnie:)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH KAFE TWOJE NIE SA GLUPIE BO GDYBY NIE ONE ZACHLALBYS SIE NA SMIERC WIEC MADRE SA :) PRAWDA -NIE WATP BO PISALAM ZE LADNA JAK BYLA FAKTYCZNIE LADNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz to cie interesuje? z jakiego dnia ? Zaraz napiszesz ze caly tydzien w jednych chodze . Co cie boli dziewczyno ?? To ze jestem zadbana mam swoje zdanie? To boli?? To ze czlowieka traktuje jak czlowieka ?? Duchu ... wlasnnymi rekoma wcale sie nie dziwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mi to do pojęcia aby w tym wieku się tak zochydzić.Ciekawe jak bedzie mężatką.Będzie ją lał na każdym miejscu jak taki wyskok zrobi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna - z całym szacunkiem, ale 90% ludiz tutaj ma gdzieśczy jesteś ładna czy nie... nawet jak byś była total pasztetem, ale reprezentowała choć minimum kultury, to możesz być pewna, że ani ja ani Prawda ani nikt inny tutaj by Cię od najgorszych nie wyzwał jak to zrobiłaś Ty bezpodstawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNAFFCA WYSLE CI MOJA FOTECZKE NA MAILA TYLKO ZE TY ZARAZ JA RZPOWSZECHNISZ. ZAKOCHASZ SIE WE MNIE I TEGO NIE PRZYZNASZ CDELOWO POWIESZ ZE JESTEM OHYDNA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra . CISZA olejmy ta fulstratke . Bo szkoda slow i szkoda mi jej . Prawda jest taka ze do piet nam nie dorastasz a male pieski najwiecej szczekaja . ZEgnam a wy kochani czekajcie .. ide sie popluskac zarazzz wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna - nie musisz, mało mnie interesuje jak wyglądasz na prawdę... nie musisz mi niczego udowadniać... nawet jak jesteś ładna to i tak zdania swojego co do Ciebie nie zmienię. kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna-- taka niby cwana jesteś a głupiego nicka nie potrafisz sobie zabezpieczyć na wiele sposobów.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×