Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Znawca nawet nie wiem w jakim opakowaniu jest ten Desperados.Lecz wolę dobre piwo albo koniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka zglosila jednego patalacha na innym forum ktory , wstawiaj jej zdjecia na portale robil jej nowe konta, przesladowal smsami . Dostal 3 lata , wszystko jest do zrobienia . Ustawa o stalkingu juz weszla w zycie i coraz wiecej ludzi korzysta z tego prawda.Jesli ktos targnie sie na swoje zycie przez przesladowce , taki czlowiek wtedy dostanie do 10 lat pozbawienia wolnosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez taką podobna sytuacje miałem i jestem dureń poprostu.Niee wiem co o tym sądzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - ja twoich zdjec nie rozpowszechniam to raz, dwa ze nie uzywam twoich danych osobowych itp wiec dobrze wiesz ze gowno zdzialasz ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalas olśnienia ? Co sie stalo? Po tych wszystkich obelgach mam teraz do Ciebie wyciagnac reke? Nie tedy droga kolezanko , Ja tej wojny nie zaczelam wiec ja jej konczyc nie bede . Zachowalas sie jak swinia bez sumienia a takich ludzi nie lubie . A ten nick zachowaj sobie na pamiatke a jesli masz ochote to zaloz jeszcze wiecej takich profili . duch maaammm kaaaaacaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko na sekundkę, bo w ostatniej chwili dotarła do mnie informacja o białej fladze od Mopiary. Uważajcie, bo to tak naprawdę biało-czerwone gatki, wywieszone w Dniu Matki, a używane jeszcze wcześniej. :classic_cool: To jest właśnie akcja dywersyjna, o której mówiłam. Armia Pomarańczowa bierze odwet za ignorowanie, tyle że w bardziej przemyślany sposób.:P Lecem, lecem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda a wiesz dlaczego dam ci spokoj ? bo w koncu usunelas te zasrane foty ze stoki - zmadrzalas dziewczynko widze hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta zakłada temat na moja skromną osobe i panagerik w wiekszości jest.Z drugiej strony grozi że wejdzie na temat gdzie kiedys bywałem ,ze go rozwali.Ona już tam jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groźby też są karalne ale ok zostawmy to... nie uciekajmy się od razu do ostateczności ;) a co do stalkingu, jak to weszło to pewnie jest ścigane, ale na wniosek poszkodowanego - bo raczej nikt non stop nie siedzi i nie czyta wszystkich for codziennie, więc póki nie zgłosisz, to nikt nie kiwnie palcem... chyba że o pedofilię chodzi to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaffca znajdz choc 1 grozbe z mojej strony to otrzymasz medal. DUCHU , A JAK TAM TWOJE PROBLEMY ALKOHOLOWE Z KTORYCH CIE DZIECI WYCIAGNELY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze dzialac . Ja Cie nie straszylam i nie mam zamiaru . Wystarcza mi screeny i i to ze mi grozilas i podszywalas sie podemnie . Czyli jednym slowem naruszylas moje dobre osobiste . Rozpowiadalas nieprawdziwe historie. Nie ponizaj sie i nie sklaniaj mnien do tego bym musiala zrobic z Toba porzadek . Istnieja jeszcze sposoby na Ciebie . Poprostu stan w swoim lustrze i przyznaj sie zachowalas sie jak swinia a nie czlowiek . Masz szczescie ze mam silna psychike bo znam ludzi ktorych poruszylyby twoje obelgi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamten frajerzyna lecz spokojny i miły gość na mnie pomyje wylewa a ja przyjmuje z otwartymi ramionami.Teraz patrzę kiedyś Ona wstawia sie za mna na redakcji.Można piertolca dostać z tego wszystkiego:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Noxi:) Tak to jest jak ktos leczy kompleksy przez internet i nie moze zniesc ze komus wiedzie sie lepiej:) co U ciebie:) ?? dla twojej wiadomosci Usunelam i niebawem wstawie nowe :) Licz sie ze slowami Znaffca tu nie trzeba w tym momencie pedofilii sa ludzie ktorzy zerkaja na takie fora , ja gdybym chciala cos z tym zrobic mam wszystkie potrzebne informacje zostaloby skontaktowanie sie z redakacja by udostepnila IP .. I Te sprawy:):)ale gowna nie tykam bo jeszcze mam reke na pulsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOXELIA jesli chodzi o moj wyglad to nie mam kompleksow :) moglabym to wam udowodnic ale takie zazdrosnice zaraz zjada moja fotkie w glebi duszy wiedzac ze nie ma mi co zarzucic :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po prostu sliczna, z reszta kazdy mi to mowi ie tylko ja tak sadze DUCHU - A CO TWOJA ZONKA NA TO ZE TU WYSIADUJESZ DNIAMI I NOCAMI ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sszklanki kranówa+łyżeczkę sody oczyszczonej+ lyżeczke octu.Zamieszaj i wypij całą szklankę.NATYCHMIAST poczujesz ulgę Tylko nie pal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliście racje ona staje sie napastliwa.:( TakaMALAjedna-- co to konia obchodzi jak sie wóz przewróci.Spadaj gówniaro.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu wlasnie nie mam !!:( .... i musze sie leczyc czym innym , ale dobrze dziala na mnie dobra herbatka i witaminki:) taka .. sliczna jestes ze normalnie musisz leczyc kompleksy na moich zdjeciach .I NIE powtarzaj sie bo dla mnie mozesz byc najpiekniejsza , najwazniejsze zebys byla czlowiekiem do ktorego niestety wiele ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxelia - na Ciebie też się uwzięli? ja tu krótko jestem, nie znam Cię, ale wcześniej widywałem tematy o Tobie, podobne do tych o Prawdzie... no nic, to pozostaje mi siedzieć cicho i nie wychylać się tutaj za bardzo, a broń Boże nie wstawiać tu swoich zdjęć, bo zaraz się jacyś "ładniejsi" znajdą, których najdzie ochota poprawić sobie humor przy mojej pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNAFCA NIE CHRZAN ZE KROTKO TU JESTES BO TO TY MITOMANIE MIALES JUZ NICKI FACET_28_ODPOWIEM NA KAZDE PYTANIE PO_PROSTU_ADRIAN NOWY_NA_KAFE I WIELE WIELE INNYCH IDIOTO SKONCZONY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze jestes wscibska i zadajesz w niekulturalny sposob pytania to jeszcze pytasz nas o zdanie/ nick pasujacy do ciebie to KRZYWDZICIELKA bog cie jeszcze za to policzy ... noxi .. a dzidzi in sajd :)???? :):) ja mam megggaaa kaca !!!:) znaffca ale wiesz co jest najlepsze ze ja wcale nie zaluje ze te zdjecia wstawilam , zrobie to ponownie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×