Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Znaffca jak chcesz mogę Ci przesłać to co mi napisali lecz już jest problem nieistotny.Zmienie poczte i mam ich gdzieś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe noo kobiety są nieobliczalne :P ale przynajmniej jesteś na 100% pewny Duchu, że Cię nadal kocha po tylu latach skoro zazdrosna jest ;) a ja co najlepsze żadnym formalnym zwiazkiem nie jestem z nikim powiązany, ale i tak się zazdrośnice jakieś znajdą :D ale co im się dziwić, ja też jestem zazdrośnik nawet o koleżanki, wiec to rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest-- te motto trafne jest:P Prawda nie czytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda sam na oczy widziałem jak dziecko zakatarzone było a na drugi dzień na kolanach mi była wesolutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ;) po matematycznemu można to stwierdzenie zapisać tak: f(kobieta) :D a ja słyszałem bardziej optymistyczną wersję.... "Kobiety nie są do rozumienia, tylko do kochania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda z tym skajpem az sie dziwie że takie kłopoty masz.Może coś z przesyłem jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak znaffco,też tak mozna ująć.Tylko czas zauroczenia mija ok.2-3 lat i zaczyna sie zycie.Jeśli małżeństwo nie idzie na kompromis szybko nastepuje rozłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - ja już diagnozowałem problem jej skype i najprościej mogę go zakwalifikować jako "Magia Windowsa" :D czyli nikt nie wie jak, nikt nie wie dlaczego tak jest... ale problem jest, a jak go rozwiązać pewnie nikt łącznie z jego twórcami nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - czemu świnie? przecież to cały urok kobiet, że takie są a nie inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utuczone wieprze ... narzekacie na nas , a sami nie lepsi jestescie , nawet nie wiecie jak czasem ciezko was zrozumiec . Medal ma dwie strony . co do skypa , po problemie , reinstalka format instalka i wszystko znow dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jakby wszystko miedzy przeciwnymi płciami było jasne byłby istny raj.Wyobrażasz sobie to jakie nudy byłyby?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie narzekam :) ja mam samych facetów na roku studiów i powiem Ci, że oni nieraz gorsi są niż kobiety przed okresem :P fochy strzelają jeden na drugiego tak samo... ;) aż sam się czasem dziwię jak ja z tymi ludźmi wytrzymuję nerwowo... zawsze w liceum czy gimnazjum czy w podstawówce miałem dziewczyn i chłopaków mniej więcej po równo... i co śmieszne przez większość czasu lepiej się właśnie z dziewczynami dogadywałem, chłopacy w tym wieku byli koszmarni... a z dziewczynami zawsze sztamę trzymałem i żyło się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca podpuchę dobrą zrobiłeś.Odstraszasz od siebie tych przecietniaków a przyciagasz najgorsze mety cafe :D:P:D Oczywiście wyłączając NAS :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki to jest Twój mail Znaffca.Na wp.pl nie mogłem wczesniej załozyć jak nie podałem danych.Póżniej tylko imię i początkowa litera nazwiska.Czy mozna tak jak TY uczyniłeś.Nie siedzę za bardzo w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×