Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iwona

jak zaoszczędzić?

Polecane posty

Gość gość
Polecam też poszukac wszelkich porad i przy okazji zrobic naprawde dobre zakupy w takim miejscu jak wspomniany Attic.Tutaj jesli chodzi o Kraków to wydaje mi sie ze nie ma nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie co sądzicie na temat drzwi w kuchni ? Moze macie propozycje jakie wybrac do czarno szarej kuchni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poszukuje teraz kilku rzeczy do wykończeniówki... mam pytanie jakiej firmy polecacie drzwi wewnętrzne ? NA co najlepiej postawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz zajrzeć w Krakowie- oczywiscie jesli Tobie po drodze do centrum budowlanego Attic. Tam też mozesz znalezc własnie wszystko co niezbedne do domu, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda.Jesli poczyniamy zakupy w takich miejscach jak Attic to zawsze mozemy byc pewni ze skutecznie udaje sie nam zaoszczedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi jesli już robie jakiś gruntowny remont to zawsze korzystam z takich centr budowlanych http://www.psbprofi.krakow.pl/ Zawsze mozna kupić tu wszystko to co jest nam potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o remonty to czasami takie oszczedzanie tez nie zawsze jest dobre. Dlatego jesli zalezy Wam na czyms dobrym to tutaj własnie Platinum jest najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, zawsze trzeba wybierać taki własnie miejsca bo mamy pewność ze wybieramy zdecydowanie i tańsze i lepsze produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze powinniście przyjrzeć sie ofercie Platinium Design. To jest rzeczywiscie to na co warto postawić w kwestii dobrych i solidnych drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne naprawde maja te drzwi. Dobrze ze podsunęłas ten link bo powiem szczerze ze sama szukałam czegos takiego, bo teraz kupilismy mieszkanie od dewelopera i wlaśnie chcemy fajnie go urzadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z fajnego tematu zrobiła się beznadziejna reklama sklepów i stronek int.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to jedyne takie większe centrum jesli chodzi o zakupy budowlane i wszystko to co jest potrzebne podczas urządzania i remontu mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli robicie remont w domu to chcecie zeby jakos to dobrze wyglądało i efekt finalny był naprawde bardzo zadowalający. Wiec to zrozumiałe ze wiekszość z nas szuka jak najlepszych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zmieniaja się nasze priorttety i zawsze jest tak ze jak już jedziemy na zakupy, zwłaszcza takie wlasnie budowlano-mieszkaniowe to chcemy wszystko miec w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mam dla Was dobra wiadomość, bo kupując teraz drzwi Platinum Design mozecie skorzystac z promocji do 15 maja i kupić kazdy model drzwi az 20% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mamy wybór - jeździć po sklepach i w kazdym kupować coś innego to własnie najlepiej jest wybrać jedno miejsce i postawić na coś gdzie znajdziemy wszystko niezbędne do remontu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto szukac takich rozwiązań które dadzą też nam taką swobode finansową. Ale Twoja propozycja drzwi jest faktycznie bardzo przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siebie w Krakowie kupuje w tym centrum budowlanym Attic Naprawde polecam bo maja wszystko i cenowo dobrze tez to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uważam.To jest własnie to co powinno znalezc sie dokladnie w jednym miejscu, wiec tu znajdziesz wszystko to co jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mam problemy wlasnie z wyborem róznych materiałów jesli chodzi wlasnei o wszelkie remonty. Musze przeznac ze tutaj na pewno przydałaby sie na pewno jakaś męska ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiscie jest bardzo dobry sposób. Tutaj mozemy znalezc dokładnie to co jest potrzebne jesli chodzi o wszystkie rzeczy podczas remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupy to w naszym przypadku najmniejszy problem. Zdecydowanie więcej pieniędzy wydajemy, np. na wodę. Rachunki nas zżerają. mamy dom, ogród, postanowiliśy wykopać studnię http://www.hydroel.com.pl/ powinno udać się sporo zaoszczędzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne, praktyczne i nie drogie miejsce, w sam raz do typowo remontowo-budowlanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o wszelkie zakupy niezbędne podczas remontu to mysle ze warto jest je zrobic w Attic. To takie najlepsze rozwiązanie przy duzych remontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wspomnieć tutaj, że w Attic są opiekunowie, przedstawiciele, którzy pomagają Klientowi w kompleksowych zakupach – to bardzo istotne dla zapracowanych Klientów. Ja bardzo sobie to cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, a zresztą jak sie robi zakupy w takim miejscu to jest i taniej i masz wszystko pod reką i nie musisz jezdzić i szukać w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz bede robił tutaj duże zakupy http://www.attic.pl/ I musze sie rzeczywiscie blizej przyjrzec temu tematowi, zwłaszcza ze sam coś będę remontował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×