Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iwona

jak zaoszczędzić?

Polecane posty

Ja ostatnio zaoszczędziłam kupując drogą kawę... ;) mianowicie okazało się, że Douwe Egberts oferuje zwrot pieniędzy wydanych na kawę jeśli wypełni się formularz i napisze dlaczego kawa nam nie smakowała - wówczas przysługuje zwrot pełnej kwoty wydanej na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że warto czatować na okazje w Internecie, może nie kupisz w nim chleba np. po promocyjnej cenie, ale inne rzeczy już tam. Ot ja np. kupuję kosmetyki tylko w Internecie i przyzwyczaiłam się do jednego sklepu, który co tydzień robi promocję innego produktu, w ten sposób zbieram promocyjną kolekcję kosmetyków naturalnych. Ostatnio obniżyli ceny glinek, ekstraktów i błota, zresztą sami zobaczcie: http://www.e-naturalne.pl/pl/promotions. Polecam zakupy w Internecie, bo naprawdę można trafić na fajną okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan1234567
Ja przeglądam gazetki promocyjne na www.gazetkapromocyjna24.pl i dopiero wtedy wyruszam na zakupy. Można sporo zaoszczędzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujioolp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolamama
Jest wiele sposobów oszczędzania. Wyłączanie niepotrzebnie działających urządzeń, dokładne zakręcanie wody itp itd :) Niektórych opłat się nie przeskoczy, ale można też je zmniejszyć. Ja ostatnio na przykład znalazłam niedrogie ubezpieczenie auta w Liberty Direct :) https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammmkowa
Ja teraz robiłam dosyć generalny remont w mieszkaniu to u siebie w Krakowie wszystkie potrzebne materiały kupiłam w Attic. Centra budowlane w tym wypadku jednak sprawdzaja sie najlepiej bo wszystko jest w jednym miejscu i oczywiscie przez to taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogate czy nie
nie rozumiem, w innych postach piszą, że mają domy, samochody, dochód w rodzinie ok. 10 tys. a tu oszczędzacie, jak to jest u was z tym bogactwem, bo mam mieszane uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannda23
My teraz robilismy remont w domu i udało sie nam tez troszkę zaoszczedzic dzieki temu ze robilismy zakupy w centrum budowlanym Attic w Krakowie. Na pewno dzieki takim zakupom troszke wiecej zostało w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest bardzo dobre rozwiązanie bo dzieki temu mozemy własnie zaoszczędzić a to w czasie remontu jest na pewno bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulllinka
Teraz kazdy chce trochę zaoszczedzić na zakupach i wydaje mi sie ze to bardzo dobre rozwiązanie, bo i masz wszystko w jednym miejscu i do tego jeszcze płacić w miare dobra cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetank
To rzeczywiscie jest bardzo dobry sposób. Tutaj mozemy znalezc dokładnie to co jest potrzebne jesli chodzi o wszystkie rzeczy podczas remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kupie tam farby, tapety, kleje ? czy maja duży wybór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetank
Maja dokładnie to co jest niezbędne podczas dużych i mniejszych remontów. Na 100% to tu kupisz wszystko to co jest Tobie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelska88
W Attic są opiekunowie, przedstawiciele, którzy pomagają Klientowi w kompleksowych zakupach – to bardzo istotne dla zapracowanych Klientów. Ja bardzo sobie to cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illia
Ja oszczędzam metodą "kopertową". Mamy razem z mężem ok 3600 zł. Po wybraniu pieniędzy, wkładam do kopert: 300 zł - rachunki (odkładam tyle co miesiąc nawet jeśli w danym miesiącu rachunki mniej mnie kosztują) 600 zł - oddajemy dług 300 zł - na remonty 100 zł- moje (przeważnie nazbieram na jakiś ciuszek) 100 zł-męża 50 zł- córki 200 zł - co miesiąc odkładamy na opał na zimę 300 zł - na inne wydatki (leki, prezenty,itp.) Reszta idzie na życie, czasem uda się jeszcze troszkę odłożyć. Nie mamy samochody, dom własny, tak że nie ma czynszu. ogólnie jak wiem że czeka mnie większy wydatek, np. typu wesele, to zaczynam odkładać dużo wcześniej po 50 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adelska, teraz zakup materiałów budowlanych z opcją BEZPŁATNEGO ich przechowania aż do wiosny 2014 r. To dobra wiadomość jesli chcesz własnie zrobic jakis remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki fajny temat a tu się same reklamy powpieprzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtowska2
Takie centra budowlane na pewno są dla nas wielką wygodą. Tutaj kupuje sie wszystko w jednym miejscu i do tego w dobrej cenie. Polecam robić tam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominieka8
Ja zawsze mam problemy wlasnie z wyborem róznych materiałów jesli chodzi wlasnei o wszelkie remonty. Musze przeznac ze tutaj na pewno przydałaby sie na pewno jakaś męska ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiilska23
Nie wiem czy wiecie ale teraz własnie jeszcze w Atticu mozna zrobic zakupy i odliczyć jeszcze od podatku. Potem niestety bedzie za pózno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_Ganda
IMO przede wszystkim warto poczytać o tym jakie błędy popełniają inni, bo tak to już jest, ze najlepiej nie uczyć się na swoich błędach ;) ja często zaglądam na portal czas na finanse do ABC domowych finansów. znajdziecie tam wpisy babeczki, która normalnie jak każdy robi zakupy, płaci rachunki itd. i potem sprawdza w poradnikach co robi źle i naprostowuje swój budżet. Fajnie się to czyta i można porównać swoje zachowanie na zakupach i innych. polecam tym, którzy nie umieją dostosowywać się do suchych i chaotycznych rad i potrzebują harmonogramu prowadzania zmian w swoich budżetach domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollska89
Moim zdaniem takie drzwi to na pewno jest fajnym uzupełnieniem i wypełnieniem tego jak będzie wyglądało nasze wnętrze. Na pewno warto jest zainwestować w takie rozwianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już taki duży przesyt jest tego sklepu budowlanego, że odpuszczę sobie wizytę tam. Co za dużo to i świnia nie zje - tak na przyszłość. Więc spadajcie z tymi reklamami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia334
Ja teraz bede robił tutaj duże zakupy http://www.psbprofi.krakow.pl/ I musze sie rzeczywiscie blizej przyjrzec temu tematowi, zwłaszcza ze sam chętnie coś bym odliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korrsiek
To prawda, a zresztą jak sie robi zakupy w takim miejscu to jest i taniej i masz wszystko pod reką i nie musisz jezdzić i szukać w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLatego my zamawialismy takie drzwi w firmie Impro we Wrocławiu. Naprawde wcale nie wyszło to jakoś strasznie dużo. A efekt jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolska23
Oj to bardzo dobra wiadomość. Wiec już u nas we Wrocławiu nie bede wiecej szukac tylko od razu sie do nich zgłosze. A potrzebujemy własnie takich drzwi do pokoju córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak to jest ze zawsze własnei wychodzi wiecej niż sie nam wydaje, czasami nawet 30%. Ale wazne zeby dobrze dobierać materiały, drzwi i wszystko to co posłuży nam na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam tez jak mam robic remont to wole podjechać do takiego centrum budowlanego. Jest taniej i bardziej sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Jesli chcemy zaoszczedzic to takie zakupy sa najlepszym rozwiązaniem. Warto stawiac na takie sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×