Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ragisa

metoda Gabriela

Polecane posty

Gość Monia64
A ja ponad 50 kilo nadwagi;p kolczyk w języku 2 tatuaże, kochany piesek.... A tak w ogóle skąd jesteście? Ja Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou!! aż się roześmialam jak was poczytałam, haha! takie spokojne się wydawały, cichutkie! a tu proszę! piercing kwitnie, tatuaże, zaraz się dowiemy o nagannych nałogach ;)... haha! cudne jesteście dziewczyny, to był baaaaaaaardzo dobry pomysł z założeniem tego tematu:). Naprawdę, az się chce coś ze sobą robić w takim towarzystwie. Ja z Wwki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ragisa cichutkie ze grubaski nie ida w parze ze soba mnie zawszw znajomi zabierali z powodu mojego poczucia humoru i mnustwem kawałow do opowiadania na imprezach w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach pomyśleć co by się działo, jakby tak nas wszystkie razem posadził gdzieś w knajpie..... :):):). Latka? 38 - ale wspominałam mówią że wyglądam na 31 - 32 - że tak się pochwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Tak wiec u mnie Gdańsk, 29 sorry, 30 (ale jeszcze nie skonczone, bo ja jestem lew :) ) bo przeciez mamy nowy rok, ale jak to Ragisa ujela wygladam na ok 21 i nie przesadzam, ostatnio nawet taryfiarz mi nie wierzyl i musalam mu dowod pokazac aby sobie policzyl :):):) MOnia widze ze jestesmy calkiem niedaleko i podobny dorobek na ciele :) Do tego ja tez mam psiaka :):) Milo wiedziec ze ktos mino wszystko jest z forum niedaleko :) A jak czlowiek ma dobry humor to i slask nie jest tak daleko, bo Wawa to w koncu 4 godziny jazdy autem z Gdnska i Ragisa uwazaj, bo jestesmy juz 2 z Gdanska, a ja jestem dosc nieobliczalna i to moment jak pojawimy sie u ciebie z Monia w Wawie :P :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Jeżu jak przeczytałam swój wpis dopiero sobie uświadomiłam, że w tym roku 30tka ... A jeszcze niedawno sie po wykopach biegało pod blokiem i łyżką od zupy kopało w piaskownicy... NOrmalnie jakiś masakros ... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje,ale sie ciesze sie macie super humory:) ja mialam ostatnio dola w zwiazku z moimi cwiczeniami,ale to moja wina,za duzo o tym mysle,za duzo cwicze,przemyslalam to i bede cwiczyc 3 razy w tyg,a jak bede miala jeszcze ochote na wiecej to w domu na swojej silowni bede cwiczyc. ja kiedys myslalam o tatuazu,ale zrezygnowalam,ale strasznie mi sie podobaja jak widze u kogos:)oczywiscie takie ladne,bo niektore kobiety sie wrecz oszpecaja.kolczyki mam 3,ale nie przebije Was:) wczoraj bylam na zakupach,kupilam sobie spodnie dwa rozmiary mniejsze,na poczatku wzialam sobie rozmiar mniejsze,byly za duze,pozniej dwa rozmiary mniejsze i lezaly super,kurcze ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia64
Lilka no to super:) A do Warszawy nawet tera można pojechać polskim busem za parę groszy:) Więc wsiadamy i na podbój Wawy:) A jaka jesteś dzielnica?? \ W ogóle ja wczoraj słucham tej medytacji..... muszę Wam powiedzieć że jak nigdy nie mogłam się skupić i wierciłam się jak bym miała owsiki. Powiedzcie mi a ie chce Wam się spać przy niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Hej Dziewczyny ale się wesoło zrobiło. Super! Mój wiek mam w nicku. A te moje wymarzone 63kg to rocznik ;) A Gliwice to moje miasto czyli chyba blisko do Mićkowej :) W domu mąż, suczka i syn męża a dwóch moich już na swoim. (mąż nr 2)A jeżeli chodzi o słuchanie medytacji to za pierwszym razem też czułam "owsiki" przy słuchaniu już myślałam,że wyłączę i dam sobie spokój. Teraz jak słucham to mam momenty odlotu,że przez moment nic nie słyszę....nie wiem czy przez to działa to na podświadomośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napiszcie cos wiecej na temat STAWIANIA BANIEK, co to daje i gzdie o tym doczytałyście sie, w książce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak pierwszy raz słuchałam nagrania to czułam przechodzące mnie prądy, dosłownie czułam to o czym mówi lektor. Późniejsze razy były inne, nudziłam sie po 15 minutach i wyłączałam nagranie. Obecnie slucham w pociągu dojeżdzając rano do pracy i czasami jak wracam. Przyznam ze często mam odlot w błogostan (czuje to o czym mówi lektor, wyobrażam sobie siebie idealną), ale zdarza sie że ciezko mi sie skupić. Wieczorami słuchałam początkowo, przed snaem, a teraz myślę ze to w pociągu mi wystarczy, zreszta przed snem jestem zmęczona (mam 1,5 roku synka ). Pozdrawiam wszystkich którzy wierzą w moc tej metody. A przyznam że wiele osób puka sie w głowę słysząc o tej metodzie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Fabia BBB musisz wrócić kilka stron do tyłu. Tam któraś z dziewczyn zamieściła link do strony gdzie wszystko jest powiedziane i opisane. Ale w skrócie mówiąc to najpierw trzeba zrobić peeling a potem posmarować ciało oliwką i przystawić bańkę i masować nią ciało. A bańki mozna kupić w aptece albo zamówić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Fabia, bańki to taki chiński gumowy wynalazek, działa jak zwykłe bańki. Inaczej... to są zwykłe bańki, tyle że gumowe. NIe stawiasz ich! naciągasz i natychmiast masujesz. Bo narobisz sobie siniaków! Wcześniej trzeba skórę nasmarować oliwką. W necie dużo info jest na ten temat, na różnych forach dziewczyny pozytywnie wypowiadają się o masażu bańkami. Więc jak wpadłam na temat to zaczęłam stosować, a po zauwazeniu efektów poddałam pomysł dziewczynom z naszego forum. Odnośnie stukania się w czoło.... :):).... a niech się stukają, miarą prawdy jest skuteczność, skoro chudniemy i do tego z uśmiechem na ustach, bez ciągłego narzekania i podliczania kalorii każdego dnia... to chyba my jesteśmy na wygranej pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! cały dzien miałam zajety wiec dopiero teraz siadłam ,co do pukania sie w czoło to zgadzam sie z Ragisa niechsie pukaja , ja moze chudne powoli ale nie mam wyzutow sumienia ze jak jiedys przy zwykłych dietach miałm liczyc kalorie albo czegos sobie odmawiac a potem np. zgrzeszyłam jakims małym kawałkiem miałam ogromne pretensje do siebie ze jestem taka " be" i nie dałam rady wytrzymac do konca diety a teraz jak pisałam wczesniej jem na co mam ochote a kg same powoli leca a i sama ze soba czuje sie o wiele lepiej niz kiedys .Płyty słucham codziennie na samym poczatku denerwowało mnie te jego słowa "witam ponownie " ale teraz sie juz do tego przyzwyczaiłam i sama mu odpowiadam tez cie witam i sobie leze i słucham mi naprawde jego słowa na mnie działaja kojaca jak np. obudze sie w nocy ok 3 a mam wolne to tez sobie załacze i nie krece sie z boku na bok zeby znow usnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regisa, dzieki za info o bankach, poczytam jeszcze na internecie o tym, ale juz teraz dzieki za pomoc. Jutro lece do apteki u kupie bańki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie pukania sie w czoło , to ja mimo wszystko szczerze opowiesci o Metodzie Gabriela. Sa osoby które sluchaja tego co mówię, i niby wierza ale tez nic nie robią aby zaczac działąc wg tej metody. Mi sie wydaje ze czasami ludzie nie "biora tego co za darmo", gdyby musieli za to płacić lub dużo sie wyrzekac to bardziej zainteresowali sie tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... szerze opowieści o tej metodzie (sorki za błąd literowy, ale moze domyśliłyście sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia, szczerzenie opowieści tez mi się podoba:):):). Takie to bardziej wyraziste niż szerzenie, haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Monia, ja Chełm, a bus wiem ze jest bo kumpelke z Wawy nim wysylam czesto i bilety nawet sa za 10 zl wiec wszystko przed nami :) Gaja gratuluje odwagi z 2gim mezem, bo ja mojego pierwszego czasem mam dosc i pewnie gdybym miala taka mozliwosc drugi raz juz bym sie nie chajtnela:D:D:D:D Fabia ja tez mam 1,5 rocznego synka i rozumiem cie po calym dniu padam na ryj, ale badz wytrwala z medytacjami nawet jesli zasypiasz przy nich... Nie wiem do konca jak to dziala ale jakis wplyw maja na podswiadomosc, bo ja kiedy zaczelam przygode z metoda w listopadzie 2011 zarlam wszysto co jest niezdrow, i mowie tu serio nie jeadlam, zarlam wiecej od mojego meza, a na dzis dzien sama gotuje w domu prawie wszystko co moge, nie jestem wprawna gospodynia, ale staram sie. Przestalam rowniez stosowac tak jak dziewczyny wczesniej u siebie zauwazyly vegety, kostek gotowych wszystko robie sama. Oczywiscie korzystam z dobrodziejstw i czasem kupuje gotowe rzeczy jak przecier pomidorowy ale tez wybieram tem ktory ma w sobie 100% naturalnych skladnikow. Po prostu zaczelam czytac i przed zakupem sie zastanawiac, czy to jest dobre dla mojego organizmu. Tak wiec jestes na dobrej drodze to osiagniecia jakichkolwiek efektow u mnie 4 kg w dol od listopada, ale bez wyrzeczen i nawet nie lamie sie ze waga stoi i za cholere nie chce drgnac, ciesze sie ze wciaz stoi a nie rosnie pomimo pelnego brzuszka w ciagu dnia :):) Jesli chodzi o pukanie w glowe, to jak ktos mnie pyta co robie, ze tak dobrze wygladam po prostu mowie ze przeczytalam madra ksiazke ktora uczy sie zdrowo racjonalnie odzywiac i to wszystko bo ludzie to sa jednak malo wierzace istoty dlatego ja sie nie zaglebiam wiecej chyba ze ktos sam ciagnie temat. Ja sie ciesze ze mam te ksiazke i ciesze sie tym ze los tak chcial i nania trafilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, wiesz podoba mi sie Twoje tłumaczenie ludziom co robisz ze tak dobrze wyglądasz, ja tez będe tak mówic w razie pytań. Bo faktycznie nie ma co kazdego wtajemniczac w temat Metody Gabriela. Ja od listopada schudłam około 5 kg. Tak wiec też wierze w działanie tej metody. I jakoś tak w tym czasie tez zmieniłam sposob odzywiania. Ale zauważyłam ze jak tylko zjem cos inengo, tardycyjnego, mniej zdrowego, to od razu waga leci w góre, co mnie martiw. Czyli ejdnak moja waga zalezy od diety ????? Pochwale sie wam zdiewczyny, ze zakupiłam bańki chińskie (w aptece) i od dziś zamierzam je stosowac zgodnie z wasza instrukcję :). KSIĄŻECZKA - masz dzis URODZINY, a więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SPEŁNIENIA MARZEŃ I WYTRWAŁOŚCI W REALIZACJI PLANÓW. 100 LAT, 100 LAT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSIAZECZKO !!!tym szczegolnym dniu zycze ci :ODWAGI - by wspinac sie na szczyty pozornie nie do pokonania, SIŁY-by wytrwac w razpodjetych postanowieniach POGODY DUCHA-by akceptowac to czego nie mozna zmienic ROZSADKU -by podejmowactylko przemyslane decyzje MADROSCI -by odroznic prawde od fałszu 100 lat!!!!! :) 🌼 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia64
STO LAT KSIĘŻNICZKA!!!! Dziewczynki dostałam książkę od dzisiaj zaczynam ją czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, widzę że w Lidlu jest w ofercie PATELNIA INDUKCYJNA za 99 zł(dno o strukturze plastra miodu, kratkowane, umożliwia beztłuszczowe smażenie). Słyszałyście coś o takich patelniach ? Polecacie ? Mój mąż jak usłyszał że mam ochotę taka kupić to stwierdził że mi ostatnio odbiło z tym zdrowym odżywianiem, (ha ha ha ! -to już mój smiech). Ostatnio też garnki do gotowania na parze chodzą mi po głowie. Napiszcie jakie polecacie, z jakiej firmy i ile kosztują. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam teraz o kuchenkach indukcyjnych, buuuuu :(, niestety ja mam kuchenkę gazową , wiec patelnia indukcyjna odpada. Ale zazdroszczę wszystkim którzy mogą używac takich patelni do smażenia beztłuszczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×