Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ragisa

metoda Gabriela

Polecane posty

Gość Gaja48
Dziewczyno głodna słońca! jak przeczytasz książkę to wszystkiego się dowiesz. Jest tam na ten temat prawie cały rozdział. Z grubsza chodzi o naświetlanie się słońcem a nawet "połykanie" promieni. Kurcze dziewczyny która z Was to ostatnio robiła? Bo ja jeszcze w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Do Mićkowej! Pytałaś o te minki. Więc napiszę Ci co trzeba wcisnąć, żeby ja wyślesz to robiły się minki ale będe to robiła ze spacjami, żebyś wiedziała jak to wygląda ale potem Ty to sobie rób bez spacji. :) : ) :( : ( ;) ; ) :p : p :D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:). Ja też życzę ;). Tyle że ja już dawno w robocie :/ Kurde, cos mi waga stanęła, mimo braku jakichkolwiek grzeszków. Nic to, może się zamyśliła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak miło was poczytać. U mnie humor super, w sumie chęci do ćwiczeń nie mam za bardzo, ale wpadłam w wir domowych prac przedświątecznych. A chcę się postarać, żeby wszystko było ok, jak najlepiej i wogule, bo to moje ostatnie święta w domu. Już po nowym roku się wyprowadzam, a kto wie może już sylwestra spędzę u siebie. Trochę się z tego powodu stresuje, ale zaraz zamieniam to na pozytywny stres ;-) Co do samych świąt to będą posiłki normalne, dla każdego jak co roku. Nie będę się przejmować tym czy zjadłam jednego pieroga za dużo czy nie. Nie o to tu chodzi. Świąteczne specjały przeżyję tak jak im się należy, są dla nas, raz w roku, więc można sobie odpuścić. Zero wyrzutów sumienia, karania się za dodatkowe kalorie itp, czyli luzik. A organizm pewnie i tak swoje zrobi, czyli np na następny dzień będzie bardzo mała ochota na jedzenie, albo większa chęć na ćwiczenia. Będzie super!!! Bańkami się jeszcze nie masowałam, bo nie mogę dostać nigdzie tej oliwki, ale zamówiłam sobie w necie i teraz tylko na nią czekam, jak przyjdzie, to od razu zaczynam. A słońce łapię na każdym kroku jak wychodzę z małą na spacery, a jak go nie ma to łapię to co jest. Faktem jest to, że po takiej sesji humor idzie mega do góry. Kiedyś miałam też coś takiego, ale jak z pogodą było nie tak, to znalazłam sobie zastępstwo, czyli sztuczne słońce. Mam na myśli solarium, może nie zdrowe, ale efekt słoneczny też był. Teraz się też nad tym zastanawiam, gdy za oknami mokro, brzydko i wogule, ale na razie mnie nie ciągnie. Ps, spodnie mi powoli zaczynają spadać i znika mi 2 podbródek, czy to nie jest rewelacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! I znow nowy dzien w pracy a gdzie tam wieczor ale dam rade z dobrym nastawieniem to i dzien szybciej zleci a dobre nastawienie u mnie jest !!! co do drugiego podbrudka to u mnie tez zauwazyłam jakby sie zmiejszał ale boje sie czy nie zacznie potem zwisac moze poradzicie i na to cos, Ragisa ty juz duzo schudłas powiedz jak to u ciebie wyglada moze i wy stosujecie jakies kremy lub balsamy zeby ujedrnic i ten podbrudek bo chyba ta serum co kupiłam na biust i na brzuch wyszczuplajacy i na roztepy , pewnie sie nie nadaje. Co do łykania słonca jak mam okazje to wystawiam do niego buzie i głeboko oddycham , tylko na mnie lepiej działało te letnie słonaczko o tej porze roku jakos nie fajnie mi wystawiac twarz do słonca kiedy tak wieje . Ale jak tylko jest fajnie to zaraz kozystam z okazji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ,I sie udało zaczerniłam sie , co do minek to sie ucze jak która wyglada Dzieki Gaja i Ksiazeczka za rade. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickowa, choć jeszcze mam 17 kg do schudnięcia, to jednak podbródka już nie mam. Drugiego:). Ale miałam. Najpierw schudłam, a mięśnie szyi i podbródka po prostu ćwiczyłam. Wszędzie i ciągle. I skóra się poprawiła bardzo, w zasadzie doszła no normy. Ćwiczenia to takie...wyginanie szczęki i napinanie mięśni szyi:). Nie umiem tego wytłumaczyć, ale popróbujcie - na pewno same wpadniecie jak należy ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na podbródek dodatkowo wklepuję krem poprawiający owal twarzy, są takie, może nie tani, ale warto. To robię rano z małym masażem, a wieczorem serum wyszczuplające i znowu masażyk. Efekty może nie od razu, ale skóra jędrniejsza, bardziej naciągnięta, ładniejszy kolor, warto spróbować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zapytam Was
slicznie dziekuje :-) Co do minek , mozna jeszcze robic ikonki np : [ czesc ] = 🖐️ [ serce ] = ❤️ [ kwiatek ] = 🌼 [ kiss ] = 😘 [ ziewam ] = 💤 [ cool ] = :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zapytam Was
oczywiscie wpisywac , bez spacji , bo ja zrobilam odstepy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Ragisanie przejmuj sie waga u mnie jest od tygodnia identycznie stoi jak wryta i to bez znaczenia czy jade na surowkach, salatkach tudziez innych zdrowych rzeczach czy tak jak wczoraj wieczorem mialam ochote na pizze i ja zamowilam, zjadal ze smakiem a waga wciaz nic... Czasem sie zastanawiam skoro nic sie nie dzieje przy grzeszeniu to po co ja tak wymyslam ... Achcialoby sie widziec efekty a tu nic ... i znow dopada czlowieka chwila reflekscjii ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, bo tu człowiek sie stara, a tu zero efektu... ale jakoś i tak mi wesoło, masaże trwają, a waga? ruszy:). Mówię Ci Lilka, ona sie zastanawia o co chodzi w tym braku słodkości i innych tuczących rzeczy. Jak przemyśli to ruszy w dół z prędkością światła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ruszy, mialam takie zastoje,albo male spadki, my to juz tak mamy Kobietki,ze chcemy szybko i juz,teraz,natychmiast. ale ja tak mialam na poczatku,a teraz tak sie ciesze jak spada pol kilo na tydzien,jestem happy. pytam i pytam jak u Was świeta beda wygladaly i nikt nie pisze,ja zamierzam jesc rozsadnie,ale jak bedzie to czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikamy odpowiedzi, żeby nie powiedzieć wprost że zamierzamy jesć i radować sie jedzeniem ;). Dobrze że to tylko trzy dni, hahaha! ja zamierzam naprawdę jeść wszystko, na ile mój zaciśnięty żołądek pozwoli. Przeciez potem moge się dalej odchudzać, nie? nawet jak z kg przytyję. Trudno, kruche pierożki z kapustą mojej mamy są raz w roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Witam! U mnie waga nawet poszła 30dkg do góry chociaż byłam "grzeczna". Trochę to dołujące. Muszę chyba wagę do szafy schować na trochę żeby się codziennie nie ważyć. Bo jak stoi w łazience to nawet jak sobie obiecam, że się nie zważę to i tak to robię a potem żałuję. A co do jędrności skóry to już się zastanawiałam jak to Gabriel zrobił? Tylko wizualizacją? Bo na okładce książki z tyłu są jego zdjęcia, że aż się wierzyć nie chce,że wchłonął ten cały nadmiar? Może nam też nic nie będzie wisieć? Przecież chyba żadna z nas nie wizualizuje sobie siebie z taką torbą jak u kangura na brzuchu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale błąd mi się wkradł, miało być ;-) sorki... Dziś już jestem po pierwszym masowaniu bańkami. Powiem wam, że dla mnie to było dziwne uczucie, ale całkiem wporzo. Nie wiem jaki efekt jest tego masu masu, ale skóra zaczerwieniona. Czy siniaki wyjdą tego nie wiem, to chyba jeszcze za szybko. No może jeden gigant przez to pierwsze za mocne zassanie ;-) Jak się wciągnęło, to nie chciało puścić... Wiecie, nie pisałyście, że potrzeba do tego takiej siły, bo jednak tak całkiem łatwo nie idzie ciągnięcie tej skóry w środku. I dzięki niebiosom za tą oliwkę, bo bez niej to już by w ogóle była tragedia. No bo wyobraźcie sobie cały tłuszczyk zassany przez bańkę do środka, i byłoby całkiem fajnie, bo zero tłuszczu na brzuchu, całkiem ładny efekt, rozbierasz się przed swoim facetem a tu niebieski cycek gdzieś z boku... ;-p Ale dość już o tym. Słyszałyście może, że najlepsze efekty ćwiczenia są kiedy ćwiczy się rano, zaraz po przebudzeniu? Podobno spala się wtedy do 40 razy szybciej tłuszczyk. Nie tak jak w dzień, gdy przyswoisz już sobie jakiś pokarm, wtedy najpierw spala się cukier nagromadzony do tj pory a gdzieś po 20-30 minutach dopiero to właściwe badziewie, którego chcemy się pozbyć. Tak sobie pomyślałam, że w sumie to mogę wstać szybciej rano, np razem z mężem, gdy ten idzie do pracy i ćwiczyć dopóki mała się nie obudzi, ale jakoś nie wiem, nie mogę się do tego przekonać, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janamana sa rozne wypowiedzi na ten temat,rano jak wstajesz to metabolizm jest na przyspieszonych obrotach i mozesz spalic wiecej. ale jest opinia ze pali sie miesnie a nie tluszcz. Kiedys wszyscy alarmowali zeby cwiczyc rano bo jest to najlepsze,a teraz slysze inna opinie ze nie powinno sie,ze wrecz jest zakazane,ale ja uwazam ze to zalezy od ogranizmu kazdego czlowieka i od tego czy mamy czas na to rano. Ja cwicze o roznych porach dnia,albo okolo 11 albo na wieczor,nie cwiczylam jeszcze przed sniadaniem i chyba nie bede:)nie mam czasu a jak mam wolne to spie troszke dluzej i jak wstaje to jestem juz glodna. teraz jak schudlam juz troche to przykladam wage zeby moja sylwetka byla umiesniona ladnie i wyrzezbiona,zeby moje mieśnie byly ładnie zarysowane. ale Jamana mozesz sprobowac,zoabaczyc jak bedziesz sie czuc i jakie beda efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny:)). Jako ten skowroneczek jestem radosny dzisiaj, bo waga mi drgnęła:). Znaczy spadło trochę. Ale nie powiem co i jak, bo przeciez w poniedziałki podajemy wagę. Odnośnie ćwiczeń - w zasadzie mogłabym ćwiczyć rano, ale niestety nie mam czasu... tak czy inaczej, uwielbiam czuć że mam mięśnie, co jest do osiągnięcia tylko po ćwiczeniach. Na tyle pokochałam to uczucie, że nawet jak jestem bardzo zmęczona to i tak ćwiczę. Nowy nałóg chyba sobie zafundowałam w ten sposób;) Miłego dnia Wam życzę! W Wwce słonko świeci, a że siedzę na 8 piętrze wieżowca, widoki mam przepiękne, az chce sie jeść słońce! (przez okno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki !! Pare dni mnie nie było no i zawaliłam wszystko na całego :( ,ale dzisiaj nadrobiłam zaległości czytaniem forum i zaraz idę upiec dobry chlebek razowy, a wieczorem zabiorę sie za bańkowanie udek, tyłeczka i brzuszka :). Nie wolno się załamywać!!! Jak się upadnie to trzeba wstać otrzepać kolana i iść dalej :)!!! Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki !! Pare dni mnie nie było no i zawaliłam wszystko na całego :( ,ale dzisiaj nadrobiłam zaległości czytaniem forum i zaraz idę upiec dobry chlebek razowy, a wieczorem zabiorę sie za bańkowanie udek, tyłeczka i brzuszka :). Nie wolno się załamywać!!! Jak się upadnie to trzeba wstać otrzepać kolana i iść dalej :)!!! Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotajasień
hej dziewczynki!!! Właśnie zrobiłam sobie masaż bańkami, owinełam się folią i kocem, a w piecyku robia sie dwa chleby razowe ze śliwkami, orzechami i kminkiem :).Mąka razowa jest dość droga, a orkiszowa jeszcze bardziej dlatego w społem kupuję na chleb mąkę razową żurkową za 1,70 zł. i jest bardzo dobra. Kupiłam sobie dzisiaj olejek imbirowy w herbapolu za 8 zł bo przeczytałam ,że "Od wieków stosowany w chińskiej medycynie. Silny afrodyzjak. Działa rozgrzewająco i pobudzająco. Niweluje nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit".Wymieszałam ze zwykłym olejem słonecznikowym i zrobiłam sobie masaż.Jutro napiszę wam jakie efekty. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auuu..... ucho mnie boli ;((((.... i gorączka mnie dopadła i dreszcze .... buuu.... nici z masażu, nie wychodzę spod koca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Ragisa 🌼 nie daj się bakcylom! dzisiaj wizualizacja na temat zdrowia! Trzymaj się dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłopot..
Jak pobrać to nagranie? Mogę tylko odtworzyć, nawet jak kliknę na "do pobrania tutaj"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×