Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ragisa

metoda Gabriela

Polecane posty

Gość Lilka :)
Wiecie dziewczynki jesli o mnie chodzi to pomorze ale do Wawki nie ma problemu dojade :):):) Ja w sumie zaczelam od poczatku listopada pierwszy tydzien na serio pozniej odpuscilam a teraz od poltorej tygodnia to tak na serio wiec przez miesiac i tydzien (szczerze to 2 tygodnie metody z reka na sercu) to poszlo 4 kg tak wiec calkiem niezle. Banki juz zmowilam sa w drodze i na pewno bede uzywal skoro tak zachwalacie. A poza tym Regisa mam pytanko gdzie kupilas ta oliwke ziaji, bo w Gdańsku ani w drogerri jej nie ma ani sklepy zielarskie ani apteki dzis zwiedzilam 3. Wszelkiego rodzaju inne produkty ziaji sa ale akurat tej nie ma a z netu nie chce zamawiac, bo jestem osoba bardzo niecierpliwa wiec skoro jutro beda banki to chce wieczorem sie wybankowac, a nie moge dostac oliwki a jak zanowie przez net to musze minimum do poniedzialku czekac a ja nie che. Mam dalej szukac w aptekach czy drogeriach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Wiecie dziewczynki jesli o mnie chodzi to pomorze ale do Wawki nie ma problemu dojade :):):) Ja w sumie zaczelam od poczatku listopada pierwszy tydzien na serio pozniej odpuscilam a teraz od poltorej tygodnia to tak na serio wiec przez miesiac i tydzien (szczerze to 2 tygodnie metody z reka na sercu) to poszlo 4 kg tak wiec calkiem niezle. Banki juz zmowilam sa w drodze i na pewno bede uzywal skoro tak zachwalacie. A poza tym Regisa mam pytanko gdzie kupilas ta oliwke ziaji, bo w Gdańsku ani w drogerri jej nie ma ani sklepy zielarskie ani apteki dzis zwiedzilam 3. Wszelkiego rodzaju inne produkty ziaji sa ale akurat tej nie ma a z netu nie chce zamawiac, bo jestem osoba bardzo niecierpliwa wiec skoro jutro beda banki to chce wieczorem sie wybankowac, a nie moge dostac oliwki a jak zanowie przez net to musze minimum do poniedzialku czekac a ja nie che. Mam dalej szukac w aptekach czy drogeriach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, w pierwszym z brzega Rossmanie kupiłam. Przy balsamach do ciała stała. Na pewno jest w większości, bo ja widziałam też w innych Rossmanach. W sensie że w różnych lokalizacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie mi podac przepisy na Wasze sałatki jakie robicie,wraz z sosem do tych salatek,kilka imprez mi sie szykuje,uwielbiam salatki,mam duzo pomyslow na nie,ale moze wy macie takie ktorych ja nie mam,prosze podajce mi,cos nowego mnie zainspiruje dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Heloł dziewczynki :):):) Wczoraj otrzymalam banki i od razu sie wymasowalam... Ale to cholerstwo boli, ale coz jestem uparta wiec dzis juz z rana tez sie zmasakrowalam i wierze ze bedzie z kazdym dniem mniej bolec tak jak z depilatorem :):) Sieniak jeden wyszedl ale maly i juz dzis jest jasniejszy wiec nie jest zle :) Ragisa powiem ci ze pomorze to masakra, dzis zjezdzilam 5 aptek, 2 sklepy zielarskie, 2 rosmany, 3 drogerie i nigdzie jej nie dostalam, wszedzie sa roznego rodzaju warianty ziaji oliwki ujedrniajacej, witaminowej, zel wyszczuplajacy ale z ta jest masakra. Zamowilam w jednym wklapie ale dopiero we wtorek bedzie a do tej pory masuje oliwka w zelu mojego synka :0 Ale ja sie tak latwo nie poddam jutro jeszcze mam w planie 2 rossmany :P:P:P Książeczka ja do slalatki daje to so mam w lodowce rowniez z sosem jest identycznie, ale moge ci polecic cos co ja zawsze robie na imprezki: kapusta pekinska,pomidory,kukurycza,papryka i piers. Sos: jogusrt naturalny, kilka zabkow czosnku w zaleznosci ile lubisz. Kapuste kroisz w zdluz na 4 czesci i ja szatkujesz w miare na waskie paski - ukladasz na tacy tudziez taledu naczyniu docelowym do podania dla gosci, kroisz ponidora w polksiezyce i ukladasz jako kolejna warstwe na pekince, to samo robisz z kukurydza taz posypujesz wszystko jako kolejna warstwa pozniej papryka (mozesz dodac wszystkie warzywa ktore przyjda ci do glowy tylko nie lacz ogorka z pomidorem, bo to jest szkodliwe, albo jedno albo drugie) mozesz troszke kielkow na gore posypac a na koniec piers z kurczaka kroisz na male kawalki tak jakby do gulaszu, ksztalt niewazny byle byly nie za duze i grilujesz bardz smazysz na petelni. Jak usmazysz posypujesz jako ostatnia wartwa na ta cala reszte wazywek. Do tego w osobnym naczyniu mieszasz jogutr + czosnek + przyprawy ktore lubisz, bazylia, oregano, sol, pieprz i podajesz osobno w naczyniu jako sos do salatki. U mnie zawsze to jako pierwsze zchodzi bo smakuje rewelacyjnie. Mozesz jeszcze zrobic salatke z mamaronu ryzowego, ale ona ma dosc specyficzny smak wiec moze gosciom nie posmakowac tak wiec proponuje pekinke z dodatkami wedlug wlasnego uznania i obowiazkowo mieso do tego w postaci malych kawalkow to podpasuje i tym co zdrowo sie odzywiaja i padlinożercom przez to ze jest ona warstwowa to nawet wegetarianie sie najedza bo wystarczy nabrac samych warzywek a mieso odsunac ;) PS Do sosu mozesz z czystym sumieniem wsypiac mnostwo sienmienia mielonego, przy smazonej badz grillowanej piersi goscie nie wyczuja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lileczko droga, to bardzo dobra wiadomość że jesteś z pomorza:))). Tam często koncerty są, a potem trzeba czekać pół nocy na pociąg do wwki, jak nie będę miała gdzie przekoczować to może mnie przygarniesz na parę godzin???? :) Oliwka może być jakakolwiek, ja po prostu korzystam z tej ziaji, bo jest wygodna i do tego ma też pomagać w niszczeniu gada:). Tak często to nie katuj skóry, daj jej jeden dzień odpoczynku:). Ja doszłam do 100 brzuszków za jednym podejściem, i jestem z siebie bardzo dumna:). Zaraz też idę się masować bańką. może i troche boli, a potem za to jakie cudne uczucie, wydaje się poruszony każdy gram tłuszczu. Mnie się podoba:). NIe mogę sie doczekać poniedziałkowego wazenia, pełnia mija, więc cos powinno zlecieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys Garbiela
dogonię was wszystkie i pogryzę w dupę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzi mózg
jestem waszych czaszkach :classic_cool: dzieki mnie nie sracie na podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzy mózg
a nieprawda, bo to ja jestem w ich czaszkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Ragisa przekoczowac nie ma problemu :) Juz jedna taka z Wawki mam ale kiedy wpada do nas to dom raptem sie staje pelen smiechu humoru tak wiec jak to sie mowi Gość w dom, Bóg w dom :) Oliwke tez stosuje ale wolalbym juz cos sprawdzonego dlatego nie rezydnuje lecz szukam czegos co juz jest sprawdzone :) I najpozniej we wtorek bede miala :) Bankami dlatego tak sie katuje bo wczoraj juz po pierwszym uzyciu zobaczylam roznice, skora zrobila sie mega czerwona- czyli strasznie ukrwiona i po oliwce w zelu Jonsona byla tak miekka jak nigdy, nie byla tlusta ale mega nawilzona wiec dzis sprobowalam cos innego ziaji ale okazalo sie ze do masazu niekoniecznie, niby zel ale nie daje takiego poslizgu jak oliwka wiec wrocilam do Jonsona. Ale dzis juz wyszlo wiecej siniczkow, ale to moja wina, mam za duze parcie na ladna skore ale dzis i jutro dam sobie odpoczac zaczynam znow w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Lilka, dziś mam bardzo malownicze siniaki po wczorajszym masażu:). Chyba przesadziłam. Dziś i jutro dam odpocząć biednemu ciałku. Ale parcie na schudnięcie mam ogromne... wiecie że ja się odzwyczaiłam od jedzenia? no co patrzę to w głowie: kurcze, jakie to wstrętne, jak włazi w tłuszcz, błeee.... dzis zjadłam np kawałek białego sera, taki plasterek na pół dłoni. I nie jestem w stanie nic więcej zjeść. Jakaś anoreksja czy jak? ;)))))) Kompletnie nie myślę o jedzeniu, raczej tak właśnie około 15 - 16.00 tylko, kiedy przychodzi refleksja że chyba ludzie to jednak potrzebują jedzenia do życia...a że życie kocham, to stąd ten biały ser:). Natomiast zauważyłam taki myk, że jak myślę że trzeba coś zjeść, to po 20 minutach (bez jedzenia) czuję sie najedzona! czyżby karmienie się myślami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Ragisa, w koncu dopielam swego, oliwke dostalam w 4tym rosmanie odwiedzonym, siniaczki tez mi powychodzily i to calkiem niezle, male ale w sporej ilosci ale to niewazne bo przy masazu juz mniej boli, moze dlatego ze jest lepszy poslizg i nawet jak sa siniaki to nie odpuszczam bo skora zrobila sie sliczna, jedrna i wogole... a to dopiero 3ci dzien :) Na pewno nie poprzestane na tym wieczorem sie znow naoliwkuje i pozaciagam i niewazne ze sa siniaki ale wazne ze skoro sa siniaki to znaczy ze sa efekty :):):) Ponadto dzis mam cudowne samopoczucie, bylam z mezem w kinie od 4 lat do tego zjechalam do 62 kg wiem ze warzenie mialo byc jutro ale nie wytrzymalam chcialam zobaczyc czy masaze i jedzenie maja razem wplyw na wage i sie okazalo ze wielki. wbilam sie w dzinsy ktorych nie ubieralam sie nawet przed ciaza tak wiec czuje sie bosko jak bogini :):):) I nawet mocno sie nie wciskalam w nie i bylo mi w nich wygodnie. Jak zobaczylam odbicie w lustrze to nie wierzyclam , moja pewnosc siebie tak mega sie odbudowala, ze kupujac popcorn nawet zaczelam niewinnie zagadywac pana sprzedajacego co mi sie wieki temu nie zdazylo. Mowie wam dziewczynki czuje sie bosko do tego tak jak ty ja dzis nie mialam ochoty na jedzenie, rano wypilam kawe z mleczkiem ale kozim do tego zalecane witaminki i pare ziaren popcornu a zawsze cala mega paka musiala byc dla mnie, u tesciow lyzke mielonego gotowanego z warzywani jedno ciasteczko piernikowe i to wszystko na dzis i wcale nie jestem glodna wrecz odwrotnie tak jak ty mam odrzut pomimo iz lodowke mam pelna zdrowej zywnosci ale nic mi nie podchodzi wiec moze na kolacje zrobie salatke z serem zoltym szynka ryzem i jogutrem tak z czystego zdrowego rozsadku, bo wiem ze dzis czeka mnie siedzenie przy pracy do minimum 24tej wiec na pewno w koncu zglodnieje. Tak wiec widze ze skoro byl rzut wielu dziewczyn jednego dnia na czekolade i slodkosci to teraz chyba jest czas na niejedzenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane koleżanki.... jutro chwila prawdy:). Kto chce, rano melduje się z wagą:). Strasznie jestem ciekawa co u mnie slychać. Chyba zaraz pójde spać, żeby szybciej się dowiedzieć, haha! wogole mam taki humor, że mój znajomy stwierdził ze chyba adhd mam:))). Ale mam też powód - jak będzie oficjalnie potwierdzony - nie omieszkam sie pochwalić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Nie trzymaj nas w niepewnosci... dawaj nawet niepotwierdzony powod...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge zdradzić, bo przesądna jestem:). Ale uwaga uwaga! spadło 60 dkg - dziś rano wybiło 80,5 :)))))))))). Za tydzień musi, po prostu musi być już poniżej 80!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) u mnie 79,9 kg,szkoda,w piatek bylo 79,6 ale wczoraj i w sobote na noc sie troche najadlam bo byly imprezki i poszlo troche do gory,nie martwie sie tym,nadrobie dzis na cwiczeniach. zauwazylam ze schudne 0,5 na tydzien,mam nadzieje ze troche to sie przyspieszy ale jak nie to bedzie dobrze i te pol kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski!!! U mnie też waga 79,9!!! Jestem z tego powodu szczęśliwa, że hoho!!! Normalnie skaczę do góry. Takiej niskiej wagi nie miałam od 3 lat czyli od ciąży i jestem po prostu zachwycona! Może to mało, bod zeszłego tygodnia tylko 200g mniej, ale dla mnie zejście poniżej 80 kg było przekroczeniem magicznej granicy chudnięcia. Nawet przy drastycznych dietach nie udało mi się do tego dojść a tu proszę... A co najlepsze, to to, że chyba też dostałam wstrętu do jedzenia, jak na razie zero ochoty na cokolwiek dzisiaj, a nie śpię już od 3 godzin, to tylko mam pragnienie na wodę. Może później zrobię sobie szklankę ciepłego mleka z siemieniem mielonym... Hura!!! Waga coraz niższa, jeszcze tylko 20 kg w dół i będzie super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to muszę was gonić! dobrze że niedużo tej różnicy:D Janamana, ale mnie rozsmieszyłaś:). uwielbiam taką radochę, tak trzymaj!! Czyli co? do przodu idziemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj do przodu, do przodu... Cieszę się, że poprawiłam ci humor Ragisa, dogonisz nas w swoim tempie a może nawet przegonisz. Wszystko jest na dobrej drodze. A Ragisa, mam do ciebie pytanko. Czy jak słuchasz dosów to myślisz o tym, co ma ci on dać np. Jak słuchasz tego diet to myślisz o tym, że masz być szczupła, piękna i wogule, robisz to w trakcie słuchania, czy może przed czy po. Czy wogule nie myślisz o niczym a słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie myśleć... tzn ja myślę obrazami, nie słowami. Staram sie czuć to że chudnę, a nie myśleć... rozumiesz o czym mówię? odczuwać płaski brzuszek, a nie myślec że chcę go mieć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wiem o co chodzi, ja też właśnie jak to określiłaś odczuwam, ze mam płaski brzuch, jędrne pośladki, smukłe uda, zero drugiego podbródka itp. Że mam a nie będę miała, że odchudzanie jest proste, mówię sobie w myślach wszystkie mocne słowa wg Gabriela, które mi mogą pomóc i wtedy jakby wszystko jest łatwiejsze... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Ale tutaj się mily poniedzialek zaczal :):) Az milo poczytac :) U mni9e waga 63,5 od wczoraj ciut gorzej bo wczoraj bylo 62 kg ale jestem w trakcie trudnych dni tak wiec nie do konca wierze w wage. Poza tym przestalam sie martwic waga kiedy zaczelam sie miescic w spodnie ktorych latami nie nosilam. Nie jest wazna waga a to jak sie czuje a czuje sie swietnie, mam dosc duzo energii, zaczynam sie wysypiac i co najwazniejsze czuje sie swietnie. Wcia zstaram sie jesc zdrowo a dodawanie siemienia do wszystkiego co mozna weszlo mi juz w nawyk i nawet go nie wyczuwam a dodaje naprawde duze ilosci (0,5 kg siemienia idzie mi na tydzień) a jak nie dodam bo akurat gdzies jestem to juz mi to nie do konca smakuje i czegos mi brakuje. Co do baniek to dzis sobie odpuszcze bo z dnia na dzien zrobilo mi sie coraz wiecej siniakow ale efekt jest oszamiajacy. DFzis tylko sie wieczorem pooliwkuje i wnasuje recznie aby nie nadwyrezac skory ale jak moj maz zobaczyl siniaki to prawie padl od razu sie przejal skad dlaczego ... Jesli zas chodzi o zdrowy tryb zycia to powoli i mojego meza udaje mi sie przekonac do zdrowej zywnosci, zaczal w koncu jesc to co gotuje wlacznie z roznymi dziwactwami tzn wczoraj wieczorem na kolacje zrobilam salatke:ryz,ser,mnostwo pora,szynka,ananas,siemie, swieza bazylia i jogurt naturalny. Jadl jak dziki i mial do mnie wąty ze tak malo zrobilam wiec dzis rano zrobilam znow :) Ogolnie mam swietne samopoczucie, nawet zaczelam stroic mieszkanie na swieta :) i Pomimo iz od kilku dni klade sie o 1szej i wstaje ok 5tej to wcale ni czuje zmeczenia tak wiec cos zatrybilo, a do jedzenia wciaz mam lekka awersje to juz w sumie 2gi dzien ... Zobaczymy co dalej, skubne troszke salatki z rana a co dalej to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze idziemy do przodu i ze kazda z Nas zadowolona:) ciekawe jak bedzie na Świetach i po Świetach:) ale jestem pozytywnie nastawiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie macie te bańki chińskie? Bo na allegro znalazłam ale są różne, więc się pytam. I niebieskie i sylikonowe przezroczyste a nawet takie zielone samo próżniowe czy coś takiego (same się zasysają). Czytam sobie o tych bańkach i tutaj i na różnych forach i w sumie to też bym chciała spróbować szczególnie na skórze brzucha, bo jeszcze jest trochę sflaczały i po ciąży i po dodatkowych kilogramach, więc proszę o opis jak coś, z góry dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Witam Dziewczyny! Ja też mam parę pytań. Po pierwsze pytanko do tych z Was które najwięcej kilogramów zrzuciły: jak piersi? bo mnie na każdej diecie leciało najpierw tam, no a nie ma "tam" za dużo więc jeszcze mniej to jest porażka (wklęsłe A). Po drugie kiedy straciłyście apetyt? Ja dopiero zaczynam tak na całego od tygodnia i dopiero 0,1 kg spadło :( jem mniej ale czasem odczuwam głód. Siemię też wsypuję do czego się da. Bardzo mi smakuje. Mojej rodzince też. Orbitrek jeszcze zakurzony. 2 razy w tygodniu chodzę na taniec orientalny (już 3 rok) ale to chyba za bardzo nie odchudza. Poradźcie jak zrzucić do 14 stycznia przynajmniej 5 kg, bo wtedy mamy pokaz i występ w duecie. ratunku!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja48
Jeszcze jedno pytanko: te bańki można kupić tylko na allegro czy w aptekach też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka :)
Janamana ja mam bańki niebieskie silikonowe czy gumowe nie wiem, zamowilam na allegro za o ile dobrze pamietam 16 zl i w przeciagu 24h mialam je w domu jak chcesz moge podac ci stronke faceta ktory tak szybko realizauje zamowienie a przy tym jest najtanszy. Ja stosuje banki dopiero 3 dni ale powiem ci ze w zyciu nie widzialam takiego efektu w tak mega krotkim czasie, ba nawet po okolo miesiacu stosowania roznego rodzaju preparatow tego nie widzialam. Jesli o mnie chodzi to owszem boli ale z kazdym razem coraz mniej :) Sieniaki tez wychodza w zaleznosci jak mocno zassa sie powietrze im mocniej zassasz tym bardziej boli i tum szybciej wychodzi siniakow ale tez efekt jest szybszy :) Udami i pupa ja jestem wrecz zachwycona, powiem szczerze ze nawet zaczelam chodzic po domu w samych majtkach i przy kazdej nadazajacej sie okazji zerkam w lustro bo wierzyc mi sie nie chce i nawet te siniaki nie robia roznicy jak patrze na to z czym zawsze walczylam :) Jesli chodzi o brzuch to idzie to wolniej bynajmniej u mnie ale to dlatego ze mam troszke wiecej tluszczyku niz na udach ale roznice widze w napietosci skory i jej kolorze, jest ladnie rozowa a nie szara i zflaczala jak do tej pory. Wyglada to tak ze smarujesz cialo oliwka najlepiej ziaja alntycelulitowa (rowniez polecona i sprawdona przez Ragisa i ja potwierdzam to wszystko co ona mowila o jej skutecznosci) zaciagasz banke i jezdzisz po czym chcesz :) Oczywiscie w granicy rozsadku :D:D:D:D :P:P:P Raz dziennie chyba ze wyszly siniaki i bardzo boli to odpusc na krotki czas i znow. Sposob zaciagniecia banki musisz sama indywidualnie wybrac dla siebie, ja calkiem mocno jej nie zasysam, bo wtedy wychodzi nie siniak a krwiak i ciezko ja gdziekolwiek przeciagnac tak wiec zaciagam srednio abym czula ze cos robi poza tym sama zobaczysz ze robi, gdzy przeciagniesz raz czy dwa razy po skorze a ona zrobi sie momentalnie czerwona, ukrwiona. Ja koncze jak juz wszystko co chcialam zrobilo sie czerwone wiec masaz ud, pupy, boczkow i brzucha zajmuje mi lacznie okolo 6 moze 10 minut tak wiec uwazam ze nie jest to duzy wysilek przy tak widocznych efektach. Jesli chcesz czegos dokladniejszego pytaj Ragise ona dluzej je stosuje i to od niej wiem wszystko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janamana ja mam takie niebieskie banki,roznej wielkosci,ale nie uzywam,moze zaczne jak zachecacie tak bardzo. Gaja jesli chodzi o piersi,jak ja sie zaczynalam kiedys odchudzac i nie cwiczylam to moje piersi byly strasznie male,a jak cwicze to maleja ale nieznacznie niz bez cwiczen,nie wiem czy tak jest naprawde,ale jak tak czuje. nie wiem jak z apetytem,ja zaczelam go poskramiac,jesc czesciej ale mniej,czuje głod,ale potrafie nad nim zapanowac,a nie tak jak kiedys,jadlam oczami.czasami sa dni kiedys sie je wszystko i za duzo,ale mijaja. Metoda Gabriela nie daje gotowej recepty na schudniecie i w jakim czasie,to my same mamy sie wsluchac w swoje cialo,my tu chudniemy jedna wiecej inna mniej,czasem waga wzrasta i znow spada. rob nadal jak Jon radzi i na pewno beda sukcesy. tu nie chodzi zeby nie jesc tylko zeby sie nauczyc jesc jak trzeba,to maja byc nawyki na cale zycie,a nie tylko schudnac i wrocic do dawnych zlych nawykow i efekt jojo murowny. sadze ze jeszcze troche i wdożysz sie w ta metode i bedzie Ci coraz lepiej i latwiej:):):) do tanca orientalnego dorzuc cwiczenia spalajace tluszcz. powiedzenia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
czesc dziewczynki !!! widze ze u was efekty piorunujace a u mnie kiepsko ,waga 1,5 kg wiecej no ale coz za błedy trzeba płacic a w tym tygodniu troche ich porobiłam . do cwiczen nie bardzo jestem nastawiona ale dzis rano w kiosku gazete z cwiczeniami na dvd i sobie kupiłam mam nadzieje ze mnie to w jakis sposob zmobilizuje , mam zamiar wziac sie za siebie przynajmniej do swiat .Gratuluje wszystkim spadku wagi i mam nadzieje ze za tydzien ja bede miała sie czym pochwalic . Do tych baniek tez powoli mnie przekonujecie i skoro nie sa one drogie to i ja sprobuje.chociaz nie wiem czy mi sie bedzie chciało bo znow zaczełam mataton w pracy po 13 godz dziennie, napiszcie czy te banki robicie w łozku na lezaco czy po kompieli lepiej i na stojaco . ZYCZE WSZYSTKIM MIŁEGO DNIA i wspaniałych efektow ktorych wam zazdrosze ,ptrzymajcie sie wiatru i pozytywnych mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mićkowa
Byłam na allegro tam sa rozne banki nawet z jakims masazerem , co wy na to i powiedzcie po co w tym komplecie jast ich niekiedy 6 lub 12 bo z tego co ja zrozumiałam uzywa sie jednego i potem ciagnie po skoze czy daje sie ich wiecej i potem ciagnie jedna za druga ,moze moje pytania sa smieszne dla was ale wole sie dopytac niz potem robic jakies gafy ( aha i jak widze na obrazkach to sa rozne wielkosci ) wiec napiszcie co i jak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×