Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość beePositive85
Haha iwcia, moj to juz pyta czy mi się w ciazy biust powiekszy, o ile i czy tak zostanie ;-) i widze, ze piatek (ten lub kolejny) to sądny dzien nie tylko dla mnie..:-) grania, ciekawe czy jutro dostaniesz luteine czy lutinus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mozesz mu powiedzieć że się powiększy:) niech sie chlopak juz cieszy;) kurcze myslalam ze w dzisiejszym odcinku in vitro bedzie ta para z poniedzialku co im beta spadla ...nie wiecie jak u nich sie zakonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka Tobie nie mowili czy te badania prenatalne bedziesz miała raz czy wiecej? dzisiaj zgupialam bo rozmawialam z kuzynka i pyta czy juz wiem w ktorym tyg mam robic potem drugie badanie a ja zszokowana bo myślałam że sie robi je jeden raz. Ona miala pierwsze ktore wyszlo ok a potem drugie i juz wyszlo źle:( dziecko ma dużą wade serca...kurcze teraz nie dość że dopiero sie boje to jeszcze zglupialam ze sie robi drugie ? A tak w ogóle to jej lekarz mówił, że sie robi 3 przez całą ciąże ale ze jej wyszlo to drugie zle to juz 3 nie robili. Musze zapytac na wizycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Dziewczyny u mnie biust i tak duży,ale po stymulacji w pazdzierniku zrobił się olbrzymi....M bardzo ucieszony i tylko ciągle pyta czy tak już zostanie.....no w sumie nie maleją wcale.... Chyba piątki sa nasze....mają być tylko dobre wiadomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia z tego co wiem badania robi sie w każdym trymestrze. Mnie już powiedzieli że ok 17tc mam sie umówić na następne między 20-24tc. Na stronie Gyn też są inf. na ten temat. Ale mnie zmartwiłaś tymi wynikami z badań, myślałam że jak pierwsze są ok to kolejne też takie będą:-[ Dziewczyny ja się fatalnie czuję przez tę noc, słabo mi, głowę mi rozsadza i ledwo na nogach się trzymam...idę spać. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poniedziełek nie widziałam odcinka bo miałam IUI a to nie była ta para co miała właśnie pierwszą IUI taka blondynka? dziś była u mnie moja mama wie że mamy problem i dziś jej powiedziałam że jeździmy do Katowic ale nie mówię jej szczegółów nie chcę jej martwić to mi właśnie powiedziała nieśmiało że on już coraz więcej wie bo ogląda taki program ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli te badania faktycznie robi się 3 razy. Malinka mi się wydaje, że im juz na pierwszym wyszło, że malutki ma wade a potem moze tylko to chcieli potwierdzic bo dziwne zeby pierwsze badanie nic nie wykazalo..odpoczywaj...wiem cos na temat bólu glowy. Grania no to mama pewnie oglada in vitro:) niech oglada bo myślę, że wiele osob ktore nie mają doczynienia z czymś takim jak my może po czesci nas wtedy beda w stanie zrozumiec. Powiem Ci że ja sie kiedys tez zastanawialam czy powiedziec moim rodzicom bo moja Mama jest bardzo wierząca, ale od razu to zrozumieli i ani razu nie skrytykowali a nawet popieraja i teraz sie przeogromnie cieszą. Tez musiałam im kiedys puscic na necie na czym polega in vitro itd bo nie mieli pojecia co to dokladnie jest. No to w piatek czekamy na szczęśliwe wiadomosci a od Catariny jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta no to pozazdrościć biustu;) ja mam taki średni na jeża;) dlatego mąż uradowany i wiecznie mi się tam o niego ociera cholera jedna;) Grania , tak to byla ta blondynka...nie wiesz czy im sie ogolnie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia nie wiem niestety.... dziewczyny czy jest gdzieś lista ile czeka się na in vitro w gyn. Szukam na ministerstwie zdrowia i na na necie wszędzie ale nie umiem znaleźć :( jakaś panika mnie ogarnęła że się nie załapię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania, Tasia chyba to gdzies ostatnio sprawdzała i pisała, że tam nie ma kolejek :) może jak tu wejdzie to Ci powie gdzie to znalazla..zalapiesz się nic sie nie martw..a tak w ogole to dlaczego Ty o in vitro jak jestes dopiero po inseminacji ! Bo Cie zaraz ustawimy do pionu;) myslimy pozytywnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha iwcia zabrzmiało groźnie już się stawiam do pionu ;) wiesz to tylko taka babska ciekawość jest ;) no tak 2 dniu urlopu i już schizować zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catarina5567
Ci faceci coś z tym mają... ja od transferu co wieczór mam ręcznie mierzony rozmiar biustu i słyszę to słodkie " ale masz już duży ten brzuszek... ale te majtki to masz za ciasne!" Cieszy mnie to niezmiernie. Biedny taki wyposzczony...mimo zielonego światła nie potrafię się przełamać. Poza tym wieczorami nie czuje się w formie i mnie jakoś łatwiej, ale on już biedny...Ja zupełnie nie mam ochoty. Mnie też rozbolala głową, oby nie tak jak ostatnio. Nie mogłam się dziś zdrzemnac popołudniu i juz tez na rzędach chodzę. .. jeszcze to ciśnienie. Mnie Iwcia nic nie boli. Nawet piersi. Czasem ta kość ozonowa, dlatego nawet nie spaceruje. Ale już sobie obiecuje wziąść się za siebie. ..może od poniedziałku. ..? Przy tym niskim ciśnieniu spacery ponoć wskazane. W ogóle zrobiłam numer... miałam przypisana za mała ilość Lutinusa i brakło mi na trzy dni. W sumie tylko dwa bo jutro mam nie brać bo mam mieć robioną cytologia. I wzięłam Luteine bo mam w domu tak żeby dawka się zgadzala. Nic mi nie jest a i tak mówiła ze zmienimy od następnej wizyty, czyli jutra. Ja jednak mam stres. Liczę na to ze posłuchamy serduszka... wizytę mamy jednak przed 20 także relacje będą późno. Za to będę podglądać Wasze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia jeśli chodzi o farbowanie włosów to pasemka i baleyage można robić bo tego nie robi się od głowy (zawsze jest jakiś mm od nasady) i farba nie dociera do cebulek włosów. A farbować można tylko takimi farbami bez amoniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
hej dziewczyny, dzisiaj chyba była jakaś kiepska noc bo ja też od 3 nie spałam. Grania nie wiem po co Ci takie wiadomości przecież będzie wszystko ok, ale jak ja sprawdzałam to do gyn były 2 osoby, więc nie martw się tam nie ma kolejki ja się martwię bo w provicie jest 200 osób. Dzisiaj koleżanka zaczęła mnie namawiać na wakacje ale oczywiście nie wie o niczym i musiałam ją narazie zbyć, 12 sie okaże czy mamy zbierać na wakacje czy na dzidziusia oby to drugie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina trzymam jutro kciuki! Ja jeszcze nie mam zielonego światełka na przytulanki ale nie wiem czy będę potrafiła nawet jesli będę mogła. Chyba jakoś dziwnie bede sie czuła a M też widzę z lekka wydygal:) mi sie tez nie chce, teraz malenstwo najwazniejsze. Wydaje mi się że nic nie szkodzi że bierzesz luteine, mi ją dr Cz przepisala do pierwszego transweru i przed 2 tez chwilę bralam zanim dr M dal mi lutinus. I tak juz mam to powoli za tydzien zmniejszac to Ty pewnie tez. Grania wlasnie wyczytalam to na jakies stronie odnosnie pasemek takze chyba w nast tyg sie odważe i zrobię. Catarina mnie bolą piersi i czesto podbrzusze z tym, że jak Ciebie bolaly na poczatku to mnie wtedy wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej zbierajcie na dzidziusia :) dzisiaj w odcinku in vitro pierwsze gdy zobaczylam parę gdzie facet mial 0 plemników pomyslalam o Was. Ogladalam już ten odcinek takze wiem, że mają dzidziusia:)i zobaczysz że u Was będzie tak samo. Kurcze viekawe czemu jest taka roznica w kolejce tu a tam? Czyżby Provita miała lepsze opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widziałam ten odcinek, i mam nadzieje że się uda, zwłaszcza teraz jak się pokazały plemniki to myślę ze pare wynajdą ładne i zdrowe :) no własnie nie mam pojęcia dlaczego tam jest taka kolejka. Tam jest rok czekania wiec chyba będziemy musieli prywatnie podejść bo nie chce czekać 1,5 roku jeszcze, nie dam rady. A co do biustu to mój M też się nie może doczekać aż będę w ciąży i to nie tylko dlatego że chce dzidziusia, co prawda nie ma nic do moich piersi ale wiadomo facet to facet im większe tym lepsze :P masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co na razie pójdziemy do provity zobaczymy co nam powiedzą, do dr M sie umawiałam 3 razy i za każdym razem zmieniali na dr Cz a ona mi nie pasuje. Wiem że raz można sie przenieś do innej kliniki jak już sie ma kwalifikację więc jak nam sie uda do rządowego a trzeba będzie czekac to się przeniesiemy do Gyn. Na razie nie mogę sie doczekać 12.02 żeby w końcu zacząć cos działać, bo jeszcze chwila czekania i zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak w sumie mozna się przenieść, ale zawsze można próbować powiedziec że nie chcesz do dr Cz tylko do dr M. Mnie tez tak przezucali ale potem rejestrowalam się do niego i jakos miałam spokój. Teraz jestem u dr P i mi bardzo odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cos było tej nocy, ja nie spalam od 4! Czyli co godzina wybudzala sie jedna z nas ;-) I z tymi przytulankami tez cos jest na rzeczy - ja dopiero po IUI, a tez sie wzbraniam - będąc w ciąży ani tyle bym sie nie przemogla, wiec Was w pelni rozumiem ( zreszta co wieczorna aplikacja "drazetki" srednio nastraja ;-) I grania, tez dzisiaj zaczelam swirowac, ze sie na refundowane in vitro nie zalapie - jak dobrze, ze jest to forum..M nie chce zameczac moimi rozterkami i obawami, jak to facet, ma prostsze podejscie, 'bedzie dobrze' i mam sie nie martwic na zapas. Zatem musial zaakceptowac stan, ze do dnia testu nie podejmujemy tematu + ze nie wypuszczam kom z reki sledzac nasze forum ;-) A na pytanie (srednio co godzine ;-) 'co robię', sam sobie odpowiada: "a, mam sie nie interesowac, to takie twoje stronki" ;-) Spijcie dzisiaj dobrze kolezanki, do jt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzień dobry dziewczyny:-) u mnie dzień już od 4, jak tak dalej będzie to się wykończę, ileż można się wiercić-kręcić w łóżku? A o 6.30 normalne wstawanie do pracy i jakoś trzeba funkcjonować...ach. Chyba zacznę pić ciepłe mleko na noc, gdzieś czytałam że pomaga. Ritta ja na clo i menopurze też słabo reagowałam, dopiero gonal zadziałał cuda. Pewnie dr M też Ci przepisze gdyby po clo była słaba reakcja. Niestety tak to z nami jest że trochę trzeba popróbować i z lekami i dawkami bo każda inaczej reaguje. Catarina ja też mam dzisiaj wizytę ale po 16. Może będą już wyniki z krwi z badań prenatalnych. Mam jeszcze lutinus na 5 dni więc zobaczymy czy mi ograniczy czy zmieni. W ogole to jestem bardzo ciekawa tej p. dr:-) ja też nie mam żadnych objawów, ani smaków ani mdłośc*****ersi też już nie bolą i teraz dylemat, martwić się czy nie? ;-) Mój M też zachwycony większym biustem choć ja raczej miałam normalny. Co te chłopy z tym mają;-) Grania ale faaaaajna ta Twoja Mama, normalnie rozczuliło mnie to co napisałaś:-* nie znamy się a ja sobie zaraz wyoraziłam jak ona Ci to mówi i jak ogląda ten serial. Sentymentalna jestem:-) Catarina Iwcia co do przytulanek to mnie teraz też ochota spadła ale czasem M mnie nakręci i powiem Wam że jest b. przyjemnie:-) :-) :-) najgorszy pierwszy raz i te obawy, a jak wiesz że jest później ok to już tak nie myślisz. Tasia oszczędzajcie na maleńtwo, o wakacjach proszę zapomnieć. A co do Gyn to musisz być bardziej stanowcza, trzeba pani w rejestracji jasno powiedzieć że zmiany są problemem dla Ciebie bo chcesz chodzić do dr M, koniec kropka. Ja tak zrobiłam i miałam spokój, wiadomo że jemu też coś może wypaść a Ty akurat w tym dniu musisz być w klinice i wtedy nie ma wyjścia, ale były też przypadki że on miał zabiegi i część pacjentek przyjął i część przenosili, ja nie chciałam być przenoszona;-) Beepositive mój M kiedyś stwierdził że musi sobie poszukać męskiego forum na ten temat bo ja mam swoje i nim żyję a on bidulek nie ma nic;-) No i pozostała godzina do wstawania...i męka w pracy, a potem wizyta i zakupy w Silesi:-P tradycja musi być zachowana;-) a na poważnie to przez te moje koszmarne noce to nawet nie mam siły po pracy do sklepu zajrzeć a musimy jeszcze cos dokupić na urodziny chrześniaka M. Milego dnia kochane....i spokojnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki :) ja od godz tez juz mam pospane ;) w brzuchu mi burczy a nic nie mogę jeść bo na badanie cukru potem idę:( dla mnie odstawienie slodyczy w pewnych ilościach to katastrofa;) uwielbiam wcinac slodkosci no ale jezeli wiem ze musze to innej rady nie ma. Malinka brakiem objawów sie nie martw tylko ciesz że nie masz tych mdłości. Moja siostra gdy wczoraj ze mna rozmawiala przez tel i co chwilę słyszała jak mnie zbiera na wymioty i musialam przerywać ploty była lekko zszokowana;) także nie masz czego zalowac bo mi to dokucza okropnie. Nawe boje sie czasem wyjść do sklepu i wszedzie chodzę z butelka wody bo jedynie picie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
U mnie noc w ogóle nie przespana... zasnęłam dopiero jak Wy wstałyście a tak porządnie po tym jak wzięłam tabletkę o 8 rano na ból głowy... Jak zaczęło robić mi się słabo... Malinka mam nadzieję że będziecie zadowoleni z wizyty, tak jak ja do tej pory byłam. Tasia można przenieść się dwa razy po zapisaniu do programu, ja tak zrobiłam. Musisz jednak liczyć się z tym że spadacie na koniec kolejki. Z tego co wiem (znajoma właśnie się zapisuje w Provicie) pierwsza rozmowa kwalifikacyjna dopiero koniec lutego.A to tylko rozmowa kwalifikacyjna. Oni o pierwsze dziecko starali się z in vitro właśnie tam prywatnie i powiedziała mi że po 25 tys przestała liczyć kasę.... Mój poprzedni lekarz , naprawdę dobry specjalista, powiedział mi że in vitro to sama rutyna, najważniejsze jest wyprowadzenie pacjenta na prostą z wynikami. Więc skoro Wy jesteście już wyprowadzeni to nie lepiej zostać już tu? Będzie napewno szybciej.Dr M i tak tylko on robi samą punkcję i transfer. leki on też przepisuję po transferze, potem to Ci tylko ktokolwiek pisze kontynuację, a zawsze tak jak piszą dziewczyny możesz się uprzeć że chcesz do niego i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Catarina, teraz nie chce juz się wycofywać z provity, jeszcze 3 tyg i zobaczymy co nam powiedzą. Mój M się zraził do Gyn i dlatego chciał spróbować gdzie indziej, a że to bardziej jego dotyczy to chciałam mu trochę pomóc, najwyżej sie przeniesiemy a nawet jak spadniemy na koniec kolejki to i tak pewnie będzie to szybciej niż w provicie. A tak w ogóle to do rządowego musimy czekać do września bo dopiero w tedy będziemy mieli rok udokumentowanego leczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że większość z nas ma kłopoty ze spaniem. Dobrze że mnie ostatnio coś ta głowa nie boli bo ostatni ból to była katastrofa. Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy na wieści:) ja się zaraz zabieram za prasowanie i sprzatanie. Powiem Wam, że jakoś odwidzialo mi się jedzenie kiszonych ogorkow i sledzi, patrzec coś na to nie mogę. Chyba się przejadlam, teraz znowu wraca apetyt na słodkie a akurat tego nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×