Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

ja już po wizycie u dr. Cz zaczynam od dziś lutinus pęcherzyki ładnie pękły :) endometrium super teraz tylko czekać :) powiem wam że ja nie mam o dr Cz takiego złego zdania po opiniach byłam nastawiona na najgorsze a w zasadzie nie jest źle rutyna i taka sama jak u dr M tylko że dr Cz potrafi jeszcze zrobić sztuczny uśmiech :) spytała czy coś bolało powiedziałam że tak jak pękało to powiedziała że dobrze. No niestety w gyn tylko 2 lekarzy od niepłodności a ludzi tłum nikt po plecach nas klepać nie będzie i w zasadzie też podchodzę do tego na chłodno ważne żeby efekt był :). Estrofem mam już nie brać. Chyba takie nastawienie do lekarzy po przeczytaniu opinii mi pomogło. Positive ty jutro już tydzień po IUI czujesz już coś dziwnego w swoim organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Grania:) teraz tylko czekać. Ile ludzi tyle opinii, mi akurat dr Cz nie odpowiada, po pierwsze polip ktorego nie miałam a musiałam iść jak najszybciej na usunięcie za 1100zl a po drugie kilkuminutowe wizyty i jak napisałaś ten właśnie sztuczny usmiech:) wazne że jestes zadowolona i tyle. Teraz czekamy na ładne bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
hej grania, super wieści :-) i to nastawienie - pozazdrościć :-D Moja koleżanka zaczęła w tym tyg przygodę z gyn u dr Cz właśnie, i jest również pozytwnie zaskoczona. Najważniejsze to uwierzyć, że dany lekarz nam pomoże i się nie zrażać! Tak u mnie mija tydzień i nic..totalnie nic (za to przewertowanych milon forów o inseminacji i jeje fektach ;-) Jak będziesz mieć jakieś tajemnicze objawy, napisz koniecznie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację iwcia dobrze że na początku poszłam do dr M bo przynajmniej mam w kieszeni 1100 zł i nie miałam polipa widmo. Wizyty kontrolne są u dr Cz do przeżycia ale dobrze że prowadzi mnie dr M ale jak nie ma wyjścia to i do niej pójdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ale z tym polipem iwcia to dałaś do myślenia, jej też coś znalazła - pytanie czy pomyłka czy dobra diagnoza? Chyba jednak bez histeroskopii się nie obejdzie. Mi zresztą też zrobili, żeby upewnić się jakie mam te rzekome wady budowy macicy i o dziwo podważyli badania ze szpitala na raciborskiej, tam przy robieniu drożności jajowodów wyszło, że mam dwurożną macicę, tu przy histeroskopii - że nie. I bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zazdroszczę wam tych koleżanek z podobnymi problemami zawsze macie z kim pogadać i jestem zaskoczona że jednak ludzie potrafią mówić o takich problemach. Positive mnie od czasu do czasu tak delikatnie kłuje w podbrzuszu bardziej z lewej strony czyli tam gdzie były pęcherzyki ale takie rzeczy czułam przez ostatnie 2 lata hahah :) więc się nie napalam. Dystans to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzyyymam mocno kciuki za Ciebie, zeby tak choc jedna z nas byla tą jedną na 10 ;-) tak mam z kim pogadać - jedna walczy dzielnie jak ja - a siostra i przyjaciółka już po udanych in vitro :-) ale mnie i tak mało rozmów, jest to teraz top temat u mnie, więc super, że jesteście tutaj i można wspólnie przez to przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive...czy pomyłka czy diagnoza okaże się w trakcie. Wiesz gdyby mnie wyslano na histero w celu sprawdzenia itd to rozumiem, ale bedac na wizycie u dr M ktory nic nie zauważył a za 2 tyg u dr Cz ktora juz widziała polipa do jak najszybszego usuniecia, ktorego potem nie bylo no to szkoda słów. Zreszta w sumie ostatnio dziewczyna tutaj pisała o tym samym...jak kolezanka nie zrobi to sie nie dowie. Chyba, że pojdzie sprawdzic na usg do innego lekarza co jej powie, ale na histero pewnie i tak dostanie przykaz pójścia;) dziewczyny fatalnie sie czeka na wynik nie? i na jakiekolwiek objawy...bedzie dobrze zobaczycie :) Hopppeee...robiłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wózki już wybiera ;) sadystka jedna zawsze tu trzyma w napięciu:) Catarina ma wizyte o 20 a pewnie wcześniej zda relacje od Malinki!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie się że po takich dobrych informacjach wpada w szał zakupowy :) a ty iwcia nie stresuj się na pewno wszystko w najlepszym porządku jest i u malinki i u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje bo juz się boje kolejnej wizyty. Zawsze pierwsze co zagladam na monitor czy serduszko pulsuje a teraz jak sie naczytamam że nie ma czasem zadnych objawów gdy przestaje bić i dopiero dziewczyny dowiadują sie na usg to dopiero będę przerazona. W poniedzialek ide po L4 to może mi zrobi usgni będę spokojniejsza. Dziewczyny po inseminacji jak ogólnie samopoczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia teraz ja stawiam cię do pionu ;) nie wkręcaj sobie ojj ja już jutro do pracy i dobrze bo mam za dużo wolnego i już zaczynam schizować i się doszukiwać.....a to bardzo złe. Dziś zaczynam lutinius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,ze dopisują wam humorki ;) Grania,Catarina dbajcie o siebie,żeby maluszki dobrze się wgryzły. Iwcia zero stresu....serduszko bije i tak ma zostać ;) Malinka pewnie taka szczęśliwa,że nie ma czasu pisać... Oj jutro w końcu piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ile masz dziennie lutinusu brac? Ritta jutro ważny dzien, masz wizyte rano czy później? Aaa i nie bierz przykladu z Malinki;) w jutrzejszych informacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka nerwowa jestem dzisiaj,że wszystkie " imiona" mi się mylą....masakra .....pewnie następna noc nie przespana będzie. Ale widze,że tu wszystkie mamy problemy ze snem. Dziewczyny super tak usłyszeć bicie serduszka..normalnie bezcenne...ale wam dobrze......pomalutku wszystkie się tego doczekamy-tak to sobie tłumaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutinusa biorę 2 tabletki na noc. Ritta nie stresuj się wszystko będzie dobrze musimy być cierpliwe ale ta cierpliwość będzie nam wynagrodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zdaję relację a potem nadrobię czytanie. A więc wszystko dobrze:) :) :) Badania z krwi wyszły fajne, jeszcze bardziej zmniejszyło się ryzyko chorób u dzieciątka. Oni podają np 1:477, takie prawdopodobieństwo. Dr J baaaaardzo miła i gadatliwa, pozytywnie oczywiście. Najpierw wszystkiego się musiała o nas dowiedzieć i cieszyła się razem z nami, a potem długo usg robiła wszystko nam pokazywała i goniła mojego M pod monitor, bo zza jej pleców niby na pewno źle widzi;) A w pewnym momencie mówi do na "popatrzcie jak Wam dzidziuś macha rączką":) CUDO...rzeczywiście rączkę miał wyżej i wyglądało jak machał:) i znowu słyszeliśmy serduszko. Boshe jaka ja jestem szczęśliwa:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo a ja biorę tylko 6 dziennie;) Ritta masz rację..wszystkie. .tylko jedne wczesniej drugie pozniej. Fajnie to wczoraj określiła Grania, że na nas to trafiło bo jesteśmy silneni ktoś inny by sobie z tym nie poradził:) za to my bedziemy miały najbardziej wyczekiwane i kochane maluchy a wtedy myślę że one z czasem odwdziecza nam się tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to malinka GRATULACJE I ŚPIJ JUŻ SPOKOJNIE :)ojj miło się czyta takie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jak ssuuuppeerrr......normalnie jak czytam to aż widzę wasze szczęście ;) Mam wizytę ok.13tej,ale będę już tam po 11tej...może uda się wcześniej. Na pewno zaraz jak wrócę to napiszę...albo wielką radość,albo wielki żal!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo w końcu! ;) ale fajnie...Ty jak zaczniesz to opisywać to aż łezka w oku się zakreci;) cieszcie sie malenstwem i wazne ze wszystko jest dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha szybciej napisałam niż Catarine, o Wy złośnice ;) ale i tak Was uwielbiam:) W smyku nie byłam bo chodzę nieprzytomna po kolejnej ciężkiej nocy, skoczyliśmy tylko coś "zdrowego" zjeść i po zabawkę na ur. Ale wiecie jak to jest, powrót, opowieści w domu, kąpiel i dopiero można siąść. My mieszkamy w domu z moimi Rodzicami więc oni zawsze chcą szczegółową relację :) Grania super wiadomość, teraz tylko spokój i cierpliwość:) Beepositive miałaś się nie nakręcać i nie szukać objawów, obiecałaś że będziesz czekać, oj... ;) Iwcia a o wózkach to musimy porozmawiać kiedyś, może po Twoich badaniach. Wiem co znaczy stres przed wizytą, ja miałam w sobotę usg prenatalne a dziś kolejne usg i bardzo się cieszę, więc rozumiem że chcesz też mieć szybciej zrobione u siebie. Ritta ja wierzę, że wszystkie z nas będą mamusiami, nie ma innej możliwości:* Aaaa dostałam dalej lutinus, 2*2 tabl, a na następnej wizycie czyli za 3 tyg. p. dr ma zmniejszyć i zmienić na luteinę jeśli będzie wszystko dobrze. No i mam wykaz badań które mam zrobić ale mogę u siebie. Co do porodu to jak u Catariny nie ma problemu żeby rodzić w Bytomiu, no i też zalecenie cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta musi być dobrze, popatrz na nas, powoli powoli do celu, droga była długa i ciężka u każdej z nas ale warto walczyć! Głowa do góry:) Trzymamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Catarina i na dziś mamy komplet:) jutro Ritta i ? Hope miała chyba iść na betę, ale pewnie na jakiś czas nas opuściła żeby odpocząć od tego wszystkiego przed transwerem. Rodzice pewnie przeszczesliwi że wnusio/a lada moment i się pojawi) właśnie...widać czy coś urosło miedzy nóżkami czy nie ma tam nic odstajacego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka napisała o jedzeniu i tak mi się gofra zachciało że nie macie pojęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dzisiaj dr J stwierdziła że za wcześniej, ok 20 tc będzie może coś wiadomo, więc nie ma pewności że cosik się nie pojawi sterczącego;) Jeszcze mi się przypomniało, że pod koniec wizyty powiedziała że współżycie dozwolone ale z umiarem, tylko ona nie rozumie dlaczego zawsze o to pytają się kobiety hi hi hi ;) a ja dziś nie pytałam ani M, no ale w sumie tak jakby trzeba skoro sama powiedziała :p M zadowolony oczywiście, baaardzo mu pani dr przypasowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×