Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Płacz ile chcesz bo to czasem pomaga a jak sie wyplaczesz dzisiaj to jutro płacz jeszcze raz tyle ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta nie smucaj się bo nie ma powodu. Jutro wielki dzień i będziemy razem się cieszyć :) No głowa do góry juz juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny jeszczw niecale dwie godziny i po 19 jedziemy do gyn. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo bądz pełna pozytywnych myśli...będzie dobrze....myślę o tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo trzymam kciuki .... będzie dobrze :) mnie po mału jajniki pobolewają albo raczej zaczynają być takie ciężkie to znaczy że pęcherzyki rosną oby udało się w sobotę zrobić już IUI nie miałabym problemu z urlopem i taka romantyczna data ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Elusiowo trzymamy kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita, przytulamy Cie na odległość i dodajemy otuchy:-* Niech ta noc szybko minie.. Elusiowo, daj znac jak poszlo, i czy na peknietych pecherzykach czy nie i czy umawialas sie (i na kiedy) na usg po. Ja mam jutro w poludnie i ciekawe w ktory dzien bedzie sprawdzanie czy pecherzyk pekl. Grania, czyli dobrze znasz swoj organizm i pobolewanie sie pojawilo. Zatem sobotnia iui musi byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz po teraz trzymać kciuki system żeby się udało, dr Sz powiedział ze pękają jest jeden dominujący 22 i pęka leżałam potem pół godziny w piątek mam usg u dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy kciuki :) mnie znowu powalił ból głowy i to taki że nawet tv czy lampka nocna mi przeszkadza..dziewczyny powodzenia jutro z całego serca życzę pięknych bet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Elusiowo to teraz ściskaj uda a nogi do góry. Positiv i Grania Wasza kolej juz niebawem, jupi! Rita dzielna jesteś z tym ze wytrzymałaświata bez testu. Na pewno się opłaci. Bimbałka mam nadzieje ze jutro już będziesz spokojna i szczęśliwa a rodzaj zmartwień się zmieni;) Iwcia wiem co przezywasz :( te bóle to tragedia. Ja dziś cały dzień w sumie przespałam, sądziłam ze zasnąć będzie ciężko a już odlatuje. Kochane SPOKOJNEJ NOCY. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dzień dobry dziewczynki dziś wielki dzień. Dam znać kolo południa :) trzymajcie kciuki; ) Ritta powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego dnia kobieta. Umieram ze strachu.krew pobrana :-P. I teraz chwila prawdy ok.14tej. Bimbalka będzie wypasiona beta u ciebie. Trzymaj się !!!!! Chyba zaraz wywiozą mnie do wariatkowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za bety i trzymam za te co mają iui. Ja dziś tak się czuje jak bym@ miała dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo to normalne. A dostałaś l4? Jaki masz dalszy plan działania jakby się nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny....myślę że bedzie dobrze:) aż Wam współczuję tego stresu, ja juz wczesniej dzwonilam po wynik po prawie zawal bym miala ze strachu;) teraz nie myslcie o tym bo mozna zwariowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Lutinusu w Bytomiu to w tej chwili nie mają, cały czas czekają na inf. od producenta o możliwości dostawy w przystępnej cenie, w chwili obecnej mogą tylko zamówić drogi. Podaję tel. 32 389 40 19, należy dzwonić i pytać. Pani powiedziała że nawet gdybym jutro dostała receptę to mam zadzwonić może już coś będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra...dla rozluźnienia pijemy kawkę;) niech będzie że dzisiaj ja robię bo naszym betujacym pewnie rączki się trzęsą i porozlewaja;) ale ciacho już zjadłam to się nie mam czym podzielić; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dzisiaj odstawiłam lutinus, teraz został mi duphaston 5 dni po 1szt i koniec...tylko witaminki...wreszcie po tylu miesiącach bez leków:) a wiecie, że ja jestem na tyle stuknieta że trzymam wszystkie strzykawki po fragminie do tej pory i co jakis czas gapie się z niedowiezaniem że tyle tego pochłonęłam;)...moj M ostatnio kazał już mi to wyrzucić bo jak nie to sam mi to wywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie brałam l4 ale dziewczyny po pierwszej iui tak nie miałam jak teraz. By mnie chyba zwolnili jak bym wzięła. W piątek mam usg i lekarka ma zdecydować co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Czekam na wynik będzie kolo południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Iwcia i to ja jestem szalona z dokładnym liczeniem kosztów leczenia? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Malinka chyba Cię z tymi strzykawkami pobiłam;) aa te peny po pregnylu z inseminacji też mam:) muszę pochować bo M mi to na serio wyniesie..macie jakieś domowe sposoby na te wstrętne bóle głowy? Brałam juz ja noc Apap i niby mogę na dobę do 5 szt ale jakoś wolę tych tabletek nie brać. Kurcze już wolę to zbieranie na wymioty niż ból głowy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w gyn, czekam na meza..oni to sa biedni ;-) Ale choc tyle moga w tej sprawie zrobic :-) A za godzine moja kolej. Caly czas mysle o Waszych betach! Muuusi sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia az takie bole masz? ? Oj biedna Ty, bo to ani nie poczytasz ani nie poogladasz tv..jednym slowem nic nie zrobisz :-/ Mi spacery i picie duzych ilosci wody pomaga - no ale nie wiem czy ta metoda sprawdza sie tez w ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia nie wiem co poradzić, mnie boli bardzo rzadko głowa i pomaga mi drzemka bo leków przeciwbólowych nie używam. Ritta żyjesz? Ja ledwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive po powrocie do domu nóżki w górę i leżymy:) no a my trzymamy kciuki....teraz jakoś te bóle mi się nasiliły, nie eiem czy ma to jakiś zwiazek z odstawianiem tego lutinusu bo dr P kazała mi wlasnie teraz obserwować swój organizm gdy go odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka trzymajcie się tam jeszcze troszkę jakoś. Mam nadzieje że dzisiejsze wyniki wynagrodza już Wam całą tą ciężką walkę o upragnione malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia może tak organizm reaguje właśnie na odstawienie leków. Lutinus jest silny wiec może dlatego takie bóle masz teraz. Powiedz dr o tym na wizycie i pewnie potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×