Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
O jaa cie, tez chce kawe i ciacho. Jak niedawno zapytalam Tomka"czy moge napic sie kawy" odpowiedzial " nie, to tak, jakby tak, tylko nie" :-D Nie mam l4, zadenerowalabym sie na smierc w domu. Tak poza tym to moglabym wziac, ale jestem przedstawicielem i jak nie dojade do klientek to jak beda robic paznokcie ;-)? Juz wydzwanialy dzisiaj, pozniej wszystko musze nadrobic. Sil, ja to nawet umowilam sobie wizyte w Novum, jak dziewczyny na forach zaczely mowic, ze NIKT sie na sasku nie leczy...A w Gyn takie kolejki, ciekawa sprawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fifaszek-fatamorgana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaPD
grania,super :) Fif,też super :) Wyleż się teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek kuro niosko! Ładnie tych jaj wysiedzialas;) teraz niech działają plemiczki od Twojego kogutka:) ja juz wrocilam z wizyty, odebralam L4 i uslyszalam ze mam wszystkie wyniki dobre mimo ze niektore wartosci lecą w dół bo przeciez dzieciaczek wiecej ze mnie wyciaga;) Ritta..gdzie ucieklas nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif - oby twojej jajeczka się pięknie zapłodniły. Mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Fifaszek teraz oby wszystkie się ładnie zaplodnily i niedługo transferek. Poszłam dziś na krótki spacer i zaczęło mnie w krzyżu łamać teraz leżę i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sie balam, ze nie bedzie z czego wybrac plemnikow, ale mi ulzylo. Dziekuj***ardzo dziewczyny, teraz mam taka pozytywna energie :-)Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widziałyście na facebooku gync kilka dni temu urodziły się bliźniaki;-) kurcze zeby nam wszystkim się udało mieć choć jednego maluszka! Taka niesprawiedliwość jest na tym świecie:-( Iwcia super ze wszystko jest dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Grania a zlecili Ci jakies badania? Ciekawe czy moja wizyta za tydz tez tak dobrze minie ;) Fif pracuj ale nie przemeczaj sie za bardzo. Jutro beda dzwonic zkliniki z info ile sie zaplodnilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro do poludnia maja dzwonic. Juz sie doczekac nie moge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania a ty mi powiedz, lekarz nie przypisał ci żadnych antyków? W którym dniu cyklu jesteś? Tak w ogóle to super, że już zaraz zaczniesz stymulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESAAAAA
Cześć dziewczyny! Zostały mi 2 pełne opakowania lutinusa + trzecie niepełne. Odsprzedam za 150 zł komplet. Czy jest któraś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Ciekawe fifaszku czy podaja Ci ten zel? Chcialabys miec jeden zarodek podany czy wolalabys dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcemy dwa zarodki. Ciekawa jestem czy sie da:-)choc ja z niczym nie mialam do tej pory problemu u dr M. I chce embryoglue:-) Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESAAAAA - jeśli nikt ci się nie zgłosi, a ja będę odpowiednio daleko (pewnie w następnym miesiącu), to chętnie odkupię. Myślę jednak, że któraś z dziewczyn się skusi :) Fif - powiem ci, że jakbym miała szanse to chyba też bym chciała, by podano mi dwa zarodki :) Powiem mi, pytałaś o to, czy embryoglue jest płatny? Mi w rejestracji powiedzieli, że zasadniczo tak, ale tak w ogóle wszystko zależy od lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania i fifaszek gratulacje!!! super :D oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESAAAAA
Zainteresowane dziewczyny tym LUTINUSEM - pozostawiam namiary w razie czego proszę pisać: autrata88@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania gratuluję kwalifikacji : ) Fifaszek świetny wynik - trzymam jutro kciuki za dorodne i silne dzieciaczki : ) Dziewczyny a ja w oczekiwaniu na betę chyba już schizuje i tak się zastanawiam czy gdyby nie wyszło to myślicie, że mamy szansę na dostanie się do tego programu rządowego? Czy to, że mamy już dziecko z ivf może być przeszkodą? Prywatnie już napewno nie damy rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie miałam robionych żadnych badań ale położna męża dorwała;-) i mu trochę krwi zabrała. Ja jak będę na kontroli to mam podejść to coś tam mi zleci jakieś hiv itp. Ale tak to już wszystko miałam porobione może jeszcze lekarz coś zleci jak będę na monitoringu. Nie mam tabletek anty jestem w 18 dniu cyklu od 2 stymulacja. Więc z tego co się orientuje to krótki protokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Te badania juz refundowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania - ekspres. Też bym tak chciała. Bardzo bardzo. Taki ekspresik mały, pozazdrościć :) malisia13 - trzymam kciuki za betę. Jeśli nie wyjdzie (odganiamy tę myśl), to myślę, że powinnaś porozmawiać z lekarzem. Nie wydaje mi się, żeby dziecko z inv było przeszkodą w programie rządowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia nie jestem pewna ale kiedys chyba czytalam ze majac juz dziecko mozna, tylko musisz miec miec rok udokumentowanego leczenia. Najlepiej zadzwon sobie rano do GC i zapytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ani_ani teraz już badania mam refundowane i wizyty też za nic nie płaciłam. W aptece Zostawiłam 520 zł na stymulację, na razie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania no właśnie, bo leki to już masz jak przy stymulacji zapisane. Ale jeszcze jesteś zasadniczo przed stymulacją nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a na jakim etapie tworzenia jesteś? Może też będziesz miała Express tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil z tego co wiem to są 3 rodzaje stymulacji. Krótki, krótki z antagonista i długi. Przy tym z antagonistą są jakieś zastrzyki na wyciszenie i to się daje na koniec cyklu. A ja mam krótki to tylko stymulacja. Jak się dziewczyny mylę to mnie poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam 8 dc. Jutro mam wizytę.... ech, już się tak stresuję, że masakra. W ramach odstresowania koloruję kolorowanę antystresową (przy okazji - polecam, faktycznie zapomina się przy nich o innych poza doborem kolorów i nie wykraczaniem poza linie, problemach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum jest super, poza załadowywaniem kolejnej strony... grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Malisia chyba dziecko z invitro nie jest przeszkoda do udzialu w rzadowym programie. Wydaje mi sie ze kiedys ktos z mojego otoczenia sieciowego podchodzil do rzadowki. Grania na prawde super szybko Ci to poszlo. Teraz ja bede paznokcie ze stresu obgryzac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Nosz kuuurcze... Mojego posta nie dodalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×