Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej ;) fifaszek ale beta duza to beda blizniaki kochana zycze wam tego z calego serduszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, taka piekna pogoda a jamod wieczora z bolem glowy:( Malisia kciuki za transwer, Grania kurko niosko jak najwiecej najładniejszych jajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek wczoraj nie dotarł, M jeszcze mjie wkurza mówiąc ciagle ze skoro idzie on pocztą pl to dojdzie przed samym porodem pewnie;) no nic...czekam dalej. Malinka kupilam ten balsam Dzidzius do bialego co Malisia uzywa i tez jest fajny, cenowo tez spora roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas dzisiaj tez pięknie wiec trzeba korzystać. Pościel w automacie, trochę ogarnę dom i na ogród. A wieczorem nauki przedchrzcielne...juz ostatnie. Grania trzymam kciuki. Iwcia ja mam jeszcze ta lovele całą bo nic jeszcze nie prałam ale później pewnie spróbuję. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wózka to wierzę że już się nie możesz doczekać...ja to sobie przynajmniej po sklepie pojeździłam;) A na ból głowy weź tabletkę żeby się nie meczyc. Ja tez wzięłam spasmoline bo mnie zaczęło kluc w brzuchu. Idę jeszcze lemoniade zrobić i zmykam na słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka nie wiem czy malami nie miała wlasnie zamrazanych plemnikow, chyba tak. Co z Hope??? Nie miala juz miec jakiegoś transwerku? Positive, Mala ? Mam nadzieje że walczycie dalej. Wyszlam na slonko ale po 10 minutach nie dalam rady i leze w domku. Kocham słonko ale teraz z nim przegrywam!) gdzie normalnie mogę siedziec w nim pol dnia. Zylaki chyba zaczynaja mi wyłazic:( delikatne ale już zauwazam. Uroki ciąży;) Bimbalka przeszlo Ci już to szczypanie? Malisia teraz lezni odpoczywaj, braliscie ten klej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia juz przeszło jeszcze przez 3 dni biorę ta nystatyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę juz w domku ze swoim ostatnim maluszkiem - transfer robił dr Polaczek nie Cz tak jak zapowiadali, tak Iwcia poprosiłam i tym razem o embryoglue - tak bardzo się boje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia nic sie nie boj bo to nic nie da a stres tylko szkoszi. Trzeba wierzyć że tym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia nam też robił transfer dr Polaczek i tez w sobotę:) ja wiem ze to są głupoty z mojej strony ze to pisze ale u nas miał dobra rękę wiec trzeba wierzyć że u Was tez:) odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia trzymam kciuki. Teraz będzie dobrze odpoczywaj☺ ja już leżakowanie nad jeziorem zakończyłam już mnie słońce dogoniło a za bardzo opalać się nie chciałam. Boję się że mi jajka pękną od temperatury. Teraz we wtorek kontrola i pewnie w czwartek punktacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania Ty już tez coraz blizej bycia mamusią:) ja bylam wziąść chlodny prysznic bo padam, teraz jeszcze z M na zakupy a nogi mi odpadaja:( tak jak teraz to mnie chyba nigdy nie bolaly, czekam tylko do wizyty niech mi cos na nie przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Malisia super 3mam kciuki:** a ten zel bez problemu Ci dali?? Sylka tak ja mialam mrozone nasienie do inseminacji. Jedno mrozenie 400zl...:/ A ja nadal nie mam @ juz mnie to zaczyna wkurzac ....goraca kapiel,wino nic nie pomaga....dawno mi sie tak nie spoznila..po tych hormonach mialam wczesniej a teraz jak na zlosc:(( Pogoda piekna ale meczaca ja juz wysiadam a co dopiero Wy kobietki z brzuszkami.. grania to za tydzien bedziesz po wszystkim:))jak w czwartek punkcja to pewnie w sobote transfer:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka,ja jestem z Gliwic :) Co do Dziwisza to,nic nie napiszę bo musiałabym wykropkować wpis. Nie lubię jak ktoś mi zagląda w majtki,a nie jest to mój maz albo ginekolog. Nie dość że zagląda to jeszcze głupio komentuje. Wczoraj była na wizycie u dr P bo zaczęłam krwawić a miałam 12 dc. Powiedziała że to może być krwawienie poowulacyjne,mam łykać dupchaston i 19-22 czerwca zrobić betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami malisia ten żel kupuje bo nie podchodzi z refundacji tylko ptywatnie. Iwona oby się udalo naturalnie i wyszła ciążowa betka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
Witaj koleżanko z Gliwic:) malami no 400 zł dodatkowo do kosztów to dużo... no ale co zrobić? :( tylko zastanawiam się czy takie nasienie nie jest mniej wartościowe?:( w ogóle wyobraźcie sobie idę po truskawki patrzę na cenę a tam 2,5! zł nie pamiętam kiedy były takie tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania wszystko w swoim czasie, niech jajka sobie jeszcze rosną :) Sylka kg po 2.50 i nasze krajowe? U mnie najtaniej 5.90 , po 2.50 są juz na koniec sezonu takie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Iwcia wiem masz rację. Lepiej poczekać może coś jeszcze urośnie. U mnie truskawki po 6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia, grania, mój hsb kupił mi w piątek truskawki po 3,5 na handelku :) w Gliwicach. A w Świętochłowicach były na targu po 4 zł. A przy drodze po 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wczesniej nie pojade na wizyte:( czy to jest normalne zeby az tak nogi nagle zaczęły bolec? Leżę i az beczec mi sie chce z bólu, jutro chyba na nie nie stanę. Jak nie urok to sr...a, moze to od tych upałów, zaraz poszukam u wujka Google jak tym kopytkom moim troche ulżyć. Grania czyli w nast tyg transwer?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nogi do góry, najpierw pomocz w zimnej wodzie najpierw. dużo pij wody. Możesz też kupić ten cyclo 3 fort. Mnie dr J pozwoliła brać nawet dwie tabletki dziennie. I jeszcze żel lioton 100 do smarowania. Oby pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam opuchniete ale teraz doczytałam ze to moze byc od przegrzania a ja właśnie od okolo 3 dni wystawiam je do słońca. Już ich nie opalam no i ćwiczenia wyczytałam żeby robić. Jak nie przejdzie kupię to co Ty Malinka bierzesz. Dzieki za info:) w totka na 3 kupony mialam 1 cyferkę..wrrrr!) A takie fajne cyfry poskreslalam, date punkcji, transweru, termin porodu itp. Ehhhh juz nie gram;) w sumie swoją szóstkę w totka juz mam a bez tej drugiej można się obejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja znów się martwię bo przypomniało mi się, że w środę na usg pytałam dr P co jeszcze mogę zrobić aby zwiększyć szanse to powiedziała, że nic i ze rzadko zdarza się, żeby z jednego pobrania komórek udało się dwa razy uzyskać ciążę wiec .... (to już sama sobie dopowiedzialam) skoro raz już się nam udało to tamte zarodki były najlepsze i najsilniejsze to ten będzie gorszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×