Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Aldza
Ja miałam punkcie w 12 dniu brania leków tj 13 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif ja fragmin odstawiałam razem z lutinusem czyli około 12tc, malami zawsze bralam rano tak mi kazala położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny właśnie jestem po wizycie u immunologa i nie jest zbyt ciekawie i sama nie wiem co mam z tym robić teraz to mnie już dobiło jestem już po 2 próbach i zaledwie dzieli mnie 2 tygodnie przed 3 krótki protokół a tu takie wyniki ALLO-MLR 0.0% a do tego KIR nieobecne 2DL5all,2DS1,2DS5i 3DS1 więc nie ma osłonki to żeby było mało to jeszcze mutacja genu MTHFR A 1298C masakra totalna immunolog polecił mi szczepionki limfatyczne dawcy lub jakieś wlewy ale szczerze to strasznie się tego boję że mi to zaszkodzi a daje to tylko 50 % szansy a do tego straszne koszta czy któraś z was ma podobny problem ... A do tego jestem strasznie zła że dopiero teraz kazali mi iść na badania do immunologa a nie na samym początku tylko strata czasu nerwów nadziei i pieniędzy !!!!! Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus ja nie pomogę:( nawet nie mam pojecia co to za wyniki o ktorych piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
wszystko jest związane z osłonką i ochroną zarodka mój organizm zwalcza samoistnie wszystkie zarodki strzelam do nich jak z procy i żeby było śmieszniej to 3 problemy które wynikły tak samo reagują jak jeden odpuści to drugi zwalczy a jak ten nie zwalczy to ten 3 więc chyba mam marne szanse i tak się zastanawiam czy to ma jeszcze sens :( teraz wybieram się na wakacje i zaraz po wakacjach miałam mieć krótki protokół jestem ciekawa co powie na to dr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Dziewczyny po transferze trzymam kciuki aby komórki się elegancko zapłodniły :) Małami masz już swojego skarbka w brzuszku...tym razem MUSI się udać...MUSI!!! FIF to TY ostatni Fragmin weźmiesz w którym dniu liczącz od transferu? Chyba Ty pisałaś, że LUTINUS po 150zl, tylko powiedz mi gdzie, bo u nich w aptece po 170 ale jeszcze ktoś pisał że gdzieś też jest taniej tylko nie pamiętam kto i o jakiej miejscowości mówił :/ Ja już biorę luteinę...pomału przechodziłam z lutinusa na liteine i już mam samą luteine :) Nie będę płacić tyle kasy...nie stać mnie :/ Jutro powtarzam bete, o 12/15 mam być w gyn i mam nadzieje, że tym razem wynik będę mieć dużoooo szybciej :)Coś tu miałam jeszcze napisać ale za dużo was tu i nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani to jak to jest u Cb z tą luteiną? Brałaś po transferze lutinus a teraz tak szybko masz zmianę na luteinę? Tak mozna bez obaw?:-) trzymam kciuki za bete:-) Binuś kurcze powiedz mi to są te wyniki które były wysyłane do krakowa? Bo ja tez czekam na te same:-( jak długo czekałaś na nie? Sama nie wiem co Ci radzic moze na spokojnie zapytaj dr M ja kiedyś czytałam różnie o tych szczepieniach i ponoc szkoda kasy :-( ale to będzie Wasza decyzja, az się boję co mi wyjdzie! Catarina powodzenia na punkcji:-) gość z katowic pisz jak po usg. Ktoś jeszcze coś?:-) Miłego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Ja mam nadzieję że mnie zakwalifikują, narobiłyście mi ogromnej nadziei i sprawiacie że zaczęłam wierzyć że się uda :) mam nadzieję że będą jeszcze miejsca i bedziemy się kwalifikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina99 jak po punkcji jak się czujesz?ile jajec? Kiedy transfer? Pisz kochana binus ja ci nie pomogę bo nie robiłam tych badań. Ja dopiero mam zamiar. Powiedz mi czy ty masz problem z zagniezdzaniem? Ja kiedyś gdzieś słyszałam że dobrze transferowac w piątej dobie w takim przypadku bo to co słabe to odpadnie a zostaną te najsilniejsze. Sterydy się bierz. I te wylewy i szczepionki to ponoć nie bardzo pomagają. Mnie jakiś lekarz powiedział że w pl immunologia i genetyka to są w podszewce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Linka w klinice chcialam luteine to mi nie dali , chociaż dr. cz powiedziala ze mi zmieni to nastepna recepte tez dala na lutinus to zadz do swojego lekarza ktoremu bardzo ufam i sie tylko wqrwil ze nas tak naciagaja na t en lek i juz druga recepte nie kupilam i biore luteine i raz ze nie wylatuje mi tego tyle...przy luteinusie podpaska przez noc to malo...budzilam się z zalanym tylkiem. Tu tylko wkladka wiec z tym wchlanianiem to tez podejrzane. Zmienialam stopniowo czyli odejmowalam po jednej luteinusu a dodawalam luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a ja wstałam z potwornym bólem głowy, może kawa cos ulzy bo tabletka nie bardzo.Powiem Wam ze co lekarz to inaczej, mi dr Cz dala do pierwszego transweru luteine a Fifaszkowi kręcila nosem,, z kolei dr P nie pozwolila mi w trakcie juz brania lutinusu zmieniac go na luteine tylko go zmniejszyla a dołożyła do tego duphaston. Catarina 99 daj znac ile wysiedzialas jajeczek:) Edyta mysle że z takimi papierami Was bez problemu zakwalifikuje a z badaniami sie wstrzymaj do wizyty bo ja mialam swoje i meza tak jak pisalam ze stycznia a wizyte w lipcu i nie musialam powtarzac. Dr M mnie przyjmowal, nie wiem co Ci powie dr Cz na ten temat gdybys trafila do niej ale polecam Ci jednak isc do niego. Kas, Ani ani trzymam kciuki tradycyjnie za bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja nawet nie zaczynałam immunologii badać bo każdy dr mi mówił ze to nic nie da nawet dr M. Poza tym koszty tych szczepionek idą w tysiącach zł i efekty żadne. Ja mam 15 tc i dalej mam ten fragmin i duphaston 3x2 bez sensu. Przeszłam na luteine z lutinusa i po kilku aplikacjach swędzi i piecze wiec duphaston i wieczorne mdlosci powróciły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Zadzwoniłam i dopytałam. Mam mieć wizytę u Pani Czerwińskiej . To dobrze czy źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Osobiście nie polecam, zdecydowanie dr Mercik jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
sejm uchwalił ustawę o in vitro za 261 posłów jupii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka moze zapytaj na kolejnej wizycie o te leki a tym bardziej fragmin? Taki najgorszy okres Ci minął to moze bedzie Ci juz odstawiac? Edyta ja akurat nie przepadam za tą panią ale dziewczyny niektore tutaj do niej chodzą. U mnie podpadla juz na pierwszej wizycie gdy tydzien wczesniej bylam u dr M i nic nie mowil a za tydzien juz u niej na wizycie mialam duzego polipa do usuniecia przez histeroskopie za ktora zaplacilam 1100 zl a okazalo sie ze polipa nie mialam zadnego. Po drugie na pierwzej wizycie po nieudanym transwerze zalecila mi zrobic badanie genetyczne zarodkow w Gc co kosztuje tez nie malo..nie zrobilam i bardzo dobrze bo bez tego się udało. Zobaczysz sobie na pierwszej wizycie jak bedzie Ci odpowiadac to sobie zostaniesz u niej a jak nie to próbuj sie przenieść do dr Mercika, ja akurat polecam Ci jego ale to jest moje zdanie a wiadomo ile osob tyle opini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Całe szczęście że tak zagłosowali , bałam się że przez Smerfa ( w moim słowniku to prezydent elekt ) ustawa nie przejdzie. Mam nadzieję że jeszcze stary prezydent ją podpisze. Zmieniłam lekarza, pójdę do dr. Mercika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście że przeszła ta ustawa, w końcu !!! :) Edyta fajnie że zmieniłaś my byliśmy 2 tyg temu u niego na pierwszej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
i jak było ? byliście już w sprawie kwalifikacji czy leczenie? Mogę zapytać ile zapłaciłaś ? pani w rejestracji powiedziała że 200 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Przepraszam w ogóle że tak Wam się wcinam w rozmowę, ale opisujecie tutaj ciekawe rzeczy stąd moja próba dołączenia do grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My leczyliśmy się w innej klinice bo po wizycie rok wczesniej u dr Cz nie chcieliśmy wracać do Gyn. Ale w tamtej klinice nie było miejsca do refundacji wiec zdecydowaliśmy wrócic do Gyn ale wyłącznie do dr M. Ja muszę zrobić histeroskopię i badania FSH i AMH bo mam stare wyniki a mój M badanie nasienia i na następnej wizycie mamy kwalifikację i zaczynam stymulacje. Nie wiem ile zapłaciłam za samą wizytę bo miałam pobrane wymazy i w sumie zapłaciłam 340 zł i do tego 50 za hormony bo podobno muszą pobrać. nie przeszkadzasz po to jest forum żeby rozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jak tam dowiedziałaś się coś o cc w szkole rodzenia? Ja się w sumie zastanawiam, skoro to mam być planowana cesarka,to czemu nie umówi nas wtedy kiedy na dyżur? Musze ja podpytać dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
ok, a histeroskopię gdzie masz zrobić ? też w gyn centrum ? nie miałam nigdy robionego takiego badania :/ AMH i TSH tez zapewne będę musiała zrobić. W których dniach cyklu robi się te badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
histeroskopię możesz zrobić u nich kosztuje to 1100 zł. jak masz skierowanie to na fundusz też można zrobić ale nie Gyn. AMH robisz kiedy chcesz a FSH w 2 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a co to jest właściwie ta histeroskopia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie w pelnym znieczuleniu, ktore sprawdza budowe Twojego endometrium, czyli wysciolki macicy, czy wszytsko z nia ok. wykrywa na endometrioze, ale spotkalam sie z przypadkiem w kotrym wykryla nowotwor endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Dobra już wiem :) zakręciłam się troszkę,. Ja miałam robioną laparoskopię w styczniu, rozszerzoną do lapartomii więc to juz za mną. Nie było żadnych zrostów, ponakłuwali tylko jajniki, jajowody u mnie drożne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani jak betka? :-) IwonaDP jak się czujesz? Catarina ile komóreczek pobrali? Aldza dzwonili juz kiedy transfer? Elusiowo zaglądaj na kafe częściej:-) jak się czujesz? Wiadomo juz chłopak czy dziewczynka?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po nie udanym transferze w którym dniu cyklu miałyście wizytę i czy od razu wracałyście po mrożaczki. Jakieś tabletki brałyście? Od którego dnia cyklu? Wizytę mam ok 5 dnia cyklu i boję się że będzie za późno na transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×