Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Grania ja bylam dokladnie w 5 dc i bylo za późno, dlatego dr Cz kazala mi w kolejnym cyklu brac tabletki od 2dc, najpierw bylam zawiedziona ze cykl mi uciekl ale potem zarowno ja jak i mąż uznalismy że potrzebujemy miesiac odpocząć i bardzo dobrze że u nas tak wyszlo bo mi to psychicznie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka miałaś konto na fb założyć bo potem masz opóźnione info;) Ani ani wynik bedzie miala pozniej a Iwonie nie udało się utrzymać ciązy:( dzisiaj Kas jeszcze robi bete takze czekamy na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia założe;-) ale za to wiem ze na Cb mozna liczyc hihi To informuj jakie będą betki;-) IwonaDP przykro mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dies last ja miałam punkcje w 14 dc czyli dzisiaj czuje się dobrze, lekkie krwawienie i wie cie co tak się zakręciłam i ze nie wiem ile mi komórek pobrali wiem ze było dużo i ładne tak mówił lekarz który wykonywał zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to teraz trzymamy kciuki zeby się ładnie pozapładniały:-) wcinaj ananasa juz dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie było mnie dwa dni bo byłam na delegacji z pracy odcięta od sieci, nie wiem co się dzieje z kafe ale nie mogę dodawać postów, strasznie muli. Mania dziękuje za informacje podnoszącą na duchu. W którym dniu miałaś monitoring ? Ja mam mieć miedzy 10-11dc ale mogę być 12 bo znowu mam delegacje kurcze człowiek tak długo czeka i zawsze coś musi być nie tak. Mam nadzieje, że 12 dc to nie za późno. Powoli nadrabiam czytanie bo dużo tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta 86 ani ani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez z przyjemnością oglada mi sie dzisiaj wszystkie wiadomosci o ustawie in vitro:):) Catarina99 czekamy na wiadomosci ile malenstw sie zaplodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani ani Gratuluję :) Dziewczyny po transferach i stymulujące się - będzie dobrze ! U mnie dziś drugi dzień po inseminacji. Trochę boli kręgosłup i podbrzusze. Muszę dużo siedzieć i leżeć. W ogóle to mi strasznie brzuch od dołu "wysadziło" a zawsze mam płaski. Nie odmówiłam sobie też tej przyjemności żeby spojrzeć na dwie kreski na teście ciążowym :) choć wiem że wynik jest zakłamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dopiero doczytałam że Iwona poroniła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani_ani suuper betka-może Ty również zobaczysz dwa serduszka??:):):) Aldza jak tam Twoje komóreczki? Masz już jakieś info z labolatorium?? Iwona bardzo mi przykro:(:( Życie jest nie fair:(3maj się Kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Ojj Iwona trzymaj się, wiem co czujesz, nie możesz się poddawać. Musimy walczyć o swoje największe szczęście. Ani Ani beta ładnie rośnie :) trzymam kciuki. Ja kochane chyba się odzwyczaiłam od zastrzyków, nienawidzę tych strzykawek z cetrotide, zawsze mam tam pęcherzyk powietrza i pomimo tego, że stukam, pukam i delikatnie próbuje wypuścić powietrze, ten cholerny bąbel nie wychodzi....Pojawia się kropelka leku a bąbel siedzi w środku. Dzisiaj nabawiłam się siniaka :/. Nie wiem, może jutro coś wymyśle z jakąś inną strzykawką... bo inaczej kiepsko to widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Malami tak dzwoniłam dziś do laboratorium zarodki ładnie się rozwijają mają do mnie dzwonić jutro lub w sobotę i podać godzinę transferu na poniedziałek czyli piąta doba. Wszystkie rozwijamy do piątej doby. Chcę mieć dwa transferowane resztę mrozimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Ani ani gratuluję betki ;) catarina99 kto ci punkcję robił? Mnie dr P. Ja czuję się fatalnie cały brzuch mnie boli i kuje leżę nawet nie chodzę. Wstałam na dwie godz zrobić pierogi i teraz zwijam się z bólu. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Sil tak ja prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się właśnie wydawało. Trzymam kciuki by się pięknie zarodki rozwijały i by dotrwały do 5 doby :) I by się jeszcze udało coś zamrozić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś mam pytanko was ktoś skierował na te specjalistyczne badania przeciwciał ALLO-MLR od tak sobie? Czy np kariotyp wyszedł zły i dopiero na podstawie jego wyniku zostałaś skierowana na dalsze badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, kto dzisiaj ma wizyty? Ritta! To że kupiłaś huśtawkę i pewnie pół dnia się na niej teraz bujasz;) nie zwalnia Cie z obowiązku wstawania rano tutaj na kawkę. Sloneczko już widać także w końcu może jakieś cieplejsze dni idą. Mi już... a moze dopiero teraz zaczynaja drętwiec i puchnąc łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldza czuje się średnio ale zaraz po zabiegu nie łudziłam się ze będzie lepiej... nie wiem jaki to był lekarz obstawiam ze dr Polacek, aldza jakie leki dostałaś bo ja dzisiaj znów zaczęłam dzień od igły w brzuchu , muszę zadzwonić do laboratorium i dowiedzieć się coś więcej bo wczoraj byłam tak zakręcona ze nie wiem nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina99 ja dostalam lutinus 3x2, fragmin raz dziennie, zamur 2x1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dostajemy takie same leki po transferze, bo sa na gotowej kartce ;-) Mi dodatkowo pani Dr dala vit D i oslonke do lutinusa/luteiny-KONIECZNIE-paleczki kw mlekowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobny zestaw tyle tylko ze zanur 1x dziennie. oj trzeba się wycierpieć , dzwoniłam do laboratorium 8 dojrzałych komórek pobrali 2 oddałam do adopcji ,pozostałe 6 rozwija się dobrze prawdopodobne jutro transfer będą jeszcze dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina99 a powiedz mi ty sama chcesz transfer w drugiej pełnej dobie czy w programie rządowym są jakieś wytyczne?daj znać jak zadzwonia z labo. Ja też czekam na tel odnośnie godziny poniedziałkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza dokładnie to nie wiem jak to jest czy ma znaczenie czy w programie czy inne czynniki już wczoraj mi mówili ze od 34 do 72 godz po punkcji transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Jak tak was czytam to chciałabym już pójść na tą pierwszą wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×