Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Już wcześniej pisałam o tym,że czuję się ciągle senna. A teraz właśnie po luteinie doszło częste chodzenie do wc i ból cewki moczowej. O jakiej osłonce piszesz ? Aplikowałam luteinę takimi załączonymi patyczkami. Mnie nawet mało wypływa. Przez noc nic nie wypłynęło a nawet jeśli to bardzo mało na tyle że na wkładce nie zauważyłam. Przez dzień też mało wylatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przy lutinusie bralam Iliadan. Tak myślę o tym mrozeniu komorek, skoro np startuje z refundacji i mam 3 procedury to nie wiem czy to mrozenie ma sens? Skoro np w pierwszej próbie wykorzystam 3 transwery i dalej nic, bede na nowo musiala miec punkcje i pobranie komórek bo tych zamrozonych nie mogę wykorzystać w rządowce? No to wychodzi na to zeby je mrozic przy ostatniej trzeciej procedurze? Bo wtedy jak po raz trzeci nie wyjdzie to dopiero wracsm prywatnie po te komorki..dobrze ja to rozumuje? Kwiat czyli masz zamrożone ale żeby korzystac z rzadowki to ich nie mozesz ruszyc dopoki nie wykorzystasz wszystkich prób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiat i iwcia dziękuję za odpowiedź. Kupię jutro doustny Iladian bo rozumiem że nie kupowałyście dopochwowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Iwcia jak wykorzystam cala procedure rzadowa i mi sie nie uda to podchodze prywatnie a jak teraz bede miala punkcje i nadmiar oocytow to oddam do adopcji innym sie przydadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ten iladian to jest dopochwowo raz dziennie sie go bierze na noc albo co drugi dzien i tez na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po w domku , mam ze sobą dwa zarodki, teraz tylko się modlić żeby się im nowy domek spodobał dziękuję za wszystkie kciuki trzymane za mnie i moje maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caterina życzę powodzenia !!!!!!!!!!! Czyli aż 3 tabletki dopochwowe będę musiała używać. 2 tabletki luteiny i jedną Iladian . To już rozumiem. Nigdy wcześniej nie stosowałam takich rzeczy i dlatego nie orientuję się w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bron Boże ten Iliadan łykać:)! To są tabletki"dowcipne", ja bralam co 2 dni jak zaczynalo szczypac to kazdego dnia. Kwiat to w sumie powinni inaczej to robic. Jezeli jest wiecej to i tak zamrazaja , czyli powinni poczekac czy zaplodni sie 6 zarodków i wtedy zapytać czy reszte sobie zostawiasz czy oddajesz bo pewnie pytają zaraz po pobraniu? Moze za dużo wymagam;) ale ja tak to rozumuje, myślałam ze skoro placi się tyle kasy zeby zamrozic nadmiar to właśnie po to ze gdy wykorzystam pierwsza procedure to wracam po te zamrozone komorki bez potrzeby na nowo punkcji. Catarina 99 ananasa wcinaj i odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe iwcia to bym się zapieniła tymi dowcipnymi tabletkami :) ale znalazłam jakąś doustną wersje na internecie. Ale już wolę kupić tą dowcipną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to w tym całym mrozeniu ze płacisz 1000 zł i to nie jest końcowy koszt, bo trzeba doliczyć procedurę zapłodnienia + transfer pewnie jakieś 5000 tys jak nic no i oczywiście luteina/lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
catarina99 kochana odpoczywaj i dbaj o maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Catarina99 odpoczywaj i wcinaj ananaska...Ten iladian to jest i dowcipny i doustny bo dziś w aptece się pytałam, ja jeszcze na zewnątrz do przemywania stosuje tantum rose bo mnie nie tyle w środku teraz piecze co na zewnątrz ale jedna saszetka i już cuda zdziałała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina dużo odpoczywaj i bez stresu mi tam ;-) Aldza trzymam kciuki za jutrzejszy transfer:-) Sil pisałaś ze się źle czułaś po antkach przeszło Ci juz bo mi od pierwszej tabletki jest dziennie niedobrze i tak skojarzyłam ze moze to od tego, a to dopiero 6 tabletek wziełam:-( jakoś teraz jak na złość się dłuzy ten czas;-) A jak gość z katowic jak po usg? Jakoś nam rodzynek uciekł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny któraś teraz betuje w tym tygodniu?? A jak nasze wszystkie mamusie się czujecie? Któraś juz poznała płec bo jak narazie mamy 2 chłopaków i 1 dziewczynke:-) Elusiowo i reszta halo!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten paskudny, deszczowy i przygnębiający ranek...u Was tez taka piękna pogoda? Czuje ze dzisiejszy dzień spędzę pod kołderką. Chyba nikt nie betuje w tym tygodniu, wlasnie nasz rodzynek uciekł. . Mam nadzieje ze wszystko dobrze? Teraz płeć poznamy najszybciej chyba u Elusiowo, Bimbałki i Lenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
U nas tez deszczowo...póki co więc zostaje w lozku;) Iwcia jak noga dzisiaj? Catarina czy Ty mnie wzywalas tutaj? Jak po wizycie czwartkowej? Co się dowiedziałas od dr J? Ritta jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może wszystkie zostanmy pod kolderkami:) noga..może nie będę pisac bo mnie bedziecie po lekarzach gonić; ( ogólnie jak na niej stanę to boli mimo kapuścianych okładow, ale do tego doszlo puchniecie i drętwienie dłoni takze caly zestaw ciążowy w komplecie juz mam ;) Ritta to dostanie opiernicz jak tylko się zjawi bo doskonale wie że ma się tutaj meldowac!:) dziewczyny zapytam jeszcze tutaj bo juz pytalam na fb...znacie chlopakow o imieniu Szymon? Ponoc wiekszosc to "ciepłe kluski";) i teraz to mam dylemat;) Malinka co do Hani to u mnie w rodzinie jest aparatka ktorej nikt nie przegada:) wszedzie jej pełno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia powiem tak, Mamusia Hani tez jest gadula;) A Szymon to mój szwagier, bardzo przebojowy gość, wszędzie go pełno, na wszystkim się zna i choć pyskaty trochę to jak ktoś potrzebuje pomocy to rzuca wszystko i jest na zawołanie. Myślę że Twój synek da sobie rade w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Iwcia ja już kiedyś pisałam że znam kilku Szamanów i żadne z nich ciepłe kluchy :) Linkaa ja jutro ostatnią tabletkę antyków przyjmuję, zmieniłam godzinę łykania z południa na wczesny poranek i czuję się trochę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale jak mój synek będzie jakiś"ciapciowaty" to będzie na Was!;) dzisiaj to ja sie czuje jak jakaś żaba rozjechana na drodze, nawet oddychac nie mam sily; ( nie da się jakoś przesunąć tych dat w kalendarzu juz na sierpien?:) tyle mialam na dzisiaj zaplanowane poszukac na necie a chyba znowu nic nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia tak naprawdę pytanie brzmi, czy ty chcesz go tak nazwać, czy tobie podoba się to imię i, chyba najważniejsze, czy masz zamiar wychować go na ciapcia. Bo nawet Arnolda można wychować na ciapcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, zawsze mowie że to ma być "maminsynek";) za co delikatnie od Tasi obrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, więc... jeśli i tak go na ciepłe kluchy wychowasz, to... czym się przejmujesz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dzień dobry, beznadziejna pogoda ja jeszcze w szlafroku siedzę, deszcz pada, zimno a tu niby wakacje już się zaczęły :( Milej niedzieli mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie mamy lozkowy dzien;) ja po śniadaniu ok 12 wróciłam pod kołderka i czytam książkę. Obiadu dziś nie ma:) miłego odpoczywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×