Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Kasiura86 nie wiem na ile to prawdziwe, ale słyszałam, że Gyn od sierpnia kończy kwalifikowanie do rządowego in vitro, bo koniec środków mają... z tego co wiem, ci co są zarejestrowani, a jeszcze nie zakfalifikowani się dostaną, ale już nowi - może być problem... Linkaa - sama nie wiem, co ze mną. W zasadzie denerwowałam się pół dnia, ale teraz... chcę już po prostu znać wynik. Będzie co ma być :) A, i wyniki odbiorę jutro po 16, więc wcześniej nie ma na co liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Sil trzymam mocno kciuki a masz jakieś objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już żadnych, poza szalejącym humorem. Raz radość, raz rozpacz... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się udało z mrozonych zarodkow, chodzilam do dr M ale przekladali mnie do Cz. Przy drugim transwerze poprosiłam zeby mnie do niej nie dawano i byłam u dr M. U nas jest niepłodność idiopatyczna, może niech Ci natną tą oslonke zarodka? Bimbalka miała około 10 transwerow i w ostatnim właśnie nacinali jej to i podali zel....no i się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Ja to chyba tym razem bety nie zrobie heee...tak będzie prościej to dla mnie najgorszy dzień te wszystkie zastrzyki to pikuś. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka ja mam jeszcze 7 i też mi się ciągnie blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiura86
Kurczę to chyba na wszelki wypadek umówię sie jak najszybciej sie da do lekarza w sprawie kwalifikacji, jutro tam zadzwonię dopytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czytam was od jakiegoś czasu. Jestem po pierwszej inseminacji w GYNC. Długo leczyliśmy się w Angeliusie, ale tam skończyły się kwalifikacje, a lekarz po wynikach nasienia stwierdził że tylko IMSI. Przenieśliśmy się do GYNC i póki co jesteśmy zadowoleni. Ekspresowo poszło z tą inseminacją, mąż stosował się do zaleceń urologa i dr. Cz i wyniki fragmentacji nasienia wyszły dobre, a wcześniej morfologia była tragiczna. Też wczoraj słyszałam od pań z recepcji o wstrzymaniu rejestracji nowych osób. Powodzenia życzę wszystkim starającym się. Jesteście dla mnie wsparciem i dowodem na to, że marzenia o dziecku się spełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Lilaaa a co to jest to nacięcie otoczki?żel teraz miałam...już boję się na cokolwiek nastawiac...jeszcze teraz piszecie że już nie przyjmują więcej czyli na 3probe już nie mamy szans muszą mi się śnieżynki już przyjąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila oni ponoc nie kwalifikują nowych par jak jesteście w programie juz zakwalifikowani to spokojnie masz czas wykorzystac 3 próby. Umowa jest do końca czerwca 2016. Ja tez bym chciała wiedziec co to jest to nacięcie otoczki juz pewnie jest gdzieś na forum ale nie pamiętam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Lilaaa przegrałam system i mi nie przyjmuje hasła i to muszę pisać jako gość...tego linka wyżęj znalazłam na stronie to jest chyba to...dziś będę o to pytać lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko, rozumiem, że Cię zakwalifikowali ale nie podchodzisz do in-v jeszcze? Ja dziś idę po stymulację. Cieszę się, że to wreszcie nastąpi i jestem cała w emocjach :) Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny..tak, to jest ten link właśnie. Chyba warto o to zapytać, zaszkodzic nie zaszkodzi a może akurat ułatwi wydostanie sie z otoczki zarodka i zagniezdzenie. Mamy drugą dzidzie na forum, wczoraj Cstariny Mikus się pojawil;) teraz moja kolej za 12 lub 13 dni . Walczcie dziewczyny bo warto, my kiedy tez przechodzilysmy chwile zwatpienia i załamania że sie nie uda a jednak sie udaje:) Koko witam na forum i trzymam za wszystkie kciuki@ Ritta gdzie ciasto do kawy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Witam nową koleżankę ... dziś mam dzień zwątpienia hmmm...0 objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus czasem brak objawow to dobry objaw a czesto nawet ich nie mamy tylko sobie w glowie wymyślamy. Ja mialam co miesiac urojone ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sill 3mam mocno kciuki za bete;*** I za wszystkie wizytujace dziewczyny dzisiaj:) Sama mam wizyte i juz sie zaczynam stresowac wczoraj ostatnia tabletke wzielam....i zobaczymy co dr M powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małammi trzymam kciuki za wizytę. Daj znać po. Ja też już w stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiura86
Hej, dzwoniłam właśnie do gyn i faktycznie nie zapisują już do rządowego invitro ale to chodzi o pacjentów z zewnątrz, jeżeli jest sie pacjentem gyncentrum to nie ma problemu. Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam się niestety nie udało. Wynik bety <0,1. Zrobię jeszcze powtórkę w sobotę, dla formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Sil :( ...... przykro mi mam wrażenie że w ostatnio gyn mało komu się udaje .... czy się mylę ... komu się ostatnio udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście byłam nastawiona na to, że może się nie udać. Ale w głębi wierzyłam, że dzidziuś jest z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil doskonale wiem co czujesz:-( a jak to jest u Cb masz mrożaki bo juz nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Lilaaaa ja już po wizycie-dr.M nie był zachwycony jak mu powiedziałam,że beta 0,1...przecież podobno było idealnie...dobrze,że mamy mrozaki i możemy jeszcze raz podejść...dostałam leki od 2dc i w 9/10 usg to zdecyduje,czy mi je poda już czy w następnym cyklu...ale skoro dał leki i w rejestracji powiedział,że do przygotowania to myślę,że teraz...ale się boje i cały czas myślę,co zrobić,żeby mi się w końcu one przyjęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam :( Jutro mam wizytę u dr M, zobaczymy co powie, choć jak pytałam 2 tygodnie temu, to powiedział, że przerwę do listopada będzie trzeba zrobić. Żywię się nadzieją, że może skotro tak kiepsko się wystymulowałam, to może zgodzi się na październik... ale wiem, że to mało prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil bardzo mi przykro:(:( niestety wiem co czujesz:(:( To jest takie wszystko nie sprawiedliwe:(:( Ja już po wizycie rozpisał mi stymulację tymrazem mam gonal....noi czekam na @ i bedę zaczynać:( bardziej się teraz boję niż pierwszym razem:(:( Wczoraj wzięłam ostatnią anty więc mam nadzieję,że do niedzieli @ zawita:( Iza a Ty jak tam po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką dawkę gonalu masz Małami? Ja się zastanawiam co źle zrobiłam. Po antykach np. miałam tak słabe krwawienie... teraz się zastanawiam, czy 2 dc faktycznie nim był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×