Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja mam dziś wizytę na 17.45 . Binuś trzymam kciuki i daj znać jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Fifaszek ja mam właśnie termin na 7 marca :) Dziewczyny pisałam na fb i napisze jeszcze tu bo nie każda na fb jest, mam namiar na dobrego prof od immunologii pracuje w łodzi za wizyte 300 zł plus np usg . Jakby któraś potrzebowała to podam nr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Grania trzymam kciuki za wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc mi wyskakuje tylko BeMy Miracle Radomsko to to? Iza cześć ma fikcyjne a cześć swoje konta. Ja mam fikcyjnez,.musisz tutaj podac swoje jskies dane tylko kobitki tam dziewczyny mają swoje prawdziwe konta dlatego sama nie chce tam wprowadzać zmian chwila cierpliwości ok?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia tak to ja - jestem z radomska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
No niestety znowu klapa beta za niska z tego co zrozumiałam to 1.10 chyba mam już dość mam mrożaki a chyba już nie chce z nich korzystać. ..czekanie na nic już mnie męczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja juz po wizycie wszystko jest dobrze jajniki ok więc mogę zaczynac stymulacje, w niedziele ost tabletka i oczekiwanie na @ :-) i co ma byc to będzie, nic więcej nie zrobimy jak nam jest dzidzia pisana to będzie a jak nie to trzeba będzie się pogodzic i zyc dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Super Linkaaa...ja już trzymam kciuki za stymulacje i za piękne zakończenie pozytywną betą :) Tym razem musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Binuś bardzo mi przykro ale pamiętaj musisz walczyć bo jest o co...ja się starałam 9 lat...miałam wiele takich chwil jak Ty teraz ale zawsze po jakimś czasie wracało do mnie myślenie...trzeba walczyć...w końcu musi się udać i Tobie też się uda...nie możesz tracić nadziei. Daj sobie teraz czas, odpocznij iwracaj po maluszki, bo one tam na mamusie czekają :) Przytulam Cię mocno mocno :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus nie poddawaj się tym bardziej że macie mrozaczki. Ile masz 2? Które miałaś trraz transwer ? Linka lada moment i zaczynasz obyś juz została mamusią jak i reszta starających się. Co do fb dziewczyny wybaczcie ale chwilowo padla decyzja że się wstrzymujemy, za jakiś czas ok? Nie gniewajcie się. Dajcie mi deszczu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:* Binuś bardzo mi przykro:( Ściskam Cię mocno:* które to było Twoje podejście?? i ile masz jeszcze mrozaczków...nie poddawaj się tymbardziej,że masz mrozaczki:*:* Linkaa suuper:):) a czym się będzie stymulować?? Witam nowe koleżanki:) A ja w sobotę miałam mieć wizytę u dr M ale przed chwilą miałam telefon,że w sobotę ma mnóstwo zabiegów i nie da rady mnie przyjąć...przepisana jestem do dr P....tutaj ją tak chwalicie więc mam nadzieję,że wkońcu jeden lekarz mi może więcej powie o moim stanie:) chociaż pierwsze zmartwiłam się,że dr M mnie nie przyjmnie:( bo już się nastawiłam,że od początku będzie na mnie miał czujność...no ale co zrobić dobrze ,że idę do dr P a nie Cz:P Iwcia jak Ty się 3masz w te upały?:( Boże takie słońce nie ma czym oddychać a ma być jeszcze gorzej:( ja nie umiem wytrzymać a co dopiero Ty musisz przechodzić:( ale zaniedługo już Szymusia będziesz wozić w wózeczku:* Ani_ani uff jak dobrze,że z maleństwem wszystko ok:* przestraszyłam się jak napisałaś,że jedziesz do szpitala....ale niech Cię tam mają na oku -przynajmniej będziesz spokojniejsza:) Jak długo Cię tam jeszcze będą 3mać?? Sil udanego urlopu:* wiem,że ciężko po tym wszystkim się pozbierać,ale musisz zebrać dużo sił na kolejną walkę:*:* bo przecież każdej z Nas się uda tylko inna długość do sukcesu nam jest pisana...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
małami nic się nie martw, tutaj na forum bardzo chwalą dr. P. Nie wiem ile będę w szpitalu, dziś zero krwi, brązowego też nie ma... coraz bardziej zaczynam myśleć, że ja chyba powinnam dużoooo leżeć. Myśle, że jak nic się nie pojawi to może jutro mnie wypiszą albo chociaż w sobote...strasznie marnie karmią :/ i dusznooo na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc zanim mnie skrytykujecie dlaczego o to nie moge spytac swojego lekarza ginekologa odpowiem wam ze jestem za granica a mooj giekolog ma urlop wiec nawet nie moge sie do niego dodzwonic. a wiec moj problem polega na tym ze 2 dni przed owulacja moj partner nie zdarzyl wyjac swojego czlonka i troche jego spermy dostalo sie do mnie do srodka nie cala ale troche moje pytanie jest takie czy jest mozliwosc abym zaszla w ciaze?? Od 3 dni mam mdlosci bola mnie piersi i jajniki a do tego strasznie jestem zmeczona i bola mnie plecy. Owulacje mialam w niedziele. DZiekuje za odpowiedzi wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na objawy ciazowe to chyba za wczesnie, zawsze możesz zrobic test z krwi i wątpliwości rozwiazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje zA ODPOWIEDZ wiem ze na objawy za wczesnie ale czytalam gdzies na forum ze jesli bola jajniki i plecy to znaczy ze jajeczko sie zagniezdzilo . Bardzo pragne tego dziecka mimo ze nie bylo planowane. Test zobic moge najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami bedziesz zadowolona z dr P, to okaz spokoju i opanowania. Pytaj o wszystko u niej wizyta to jakies 30 minut i dokladnie Ci bedzie tłumaczyć. Mnie tez przwniesli od dr M do niej na pierwsza wizyte po transwerze i juz u niej zostalam nie chciałam przechodzic. Chyba żadna z nas tutaj jeszcze na nia nie narzekała a wrecz przeciwnie. Ja jeszcze jako tako funkcjonuje ale noce sa tragiczne. Od 2-3 sie budzę, leżę lub chodze co chwile do wc i o 4 jem sniadanie:) tragedia normalnie pod koniec...a teraz mądra wzielam sie za prasowanie ale na siedząco bo bym nie wyrobiła stojac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby sikacza robi sie gdy miesiaczka juz dzien sie spoznia ale krew wykrywa hcg wczesniej. Jakies 3 dni od zagniezdzenia zaczyna sie wytwarzac hcg takze musisz chyba poczekac, lekarz na takim etapie jeszcze nic Ci nie powie bo ciążę bedzie widac na usg dopiero po kilku tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami mam krótki z antagonistą jak narazie mam gonal 150 a potem zobaczymy co mi dołoży :-) to fajnie ze masz u dr P a nie Cz :-P ja się tez ciągle obawiam ze do niej trafie na jakies wizycie bo nie będzie ani dr P ani M. Ani ani najgorzej w lato w tych naszych szpitalach zaduch i wogóle.. Iwcia oby do przyszłego tyg te upały trochę zeszły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje bardzo za odpowiedz i nie krytykowanie ze zamiast poradzic sie lekarza to pisze na forum . zycze milego dnia ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika dzięki za odpowiedź. TO dokładnie tak jak ja 21 tabletka=1 gonapeptyl. Też pewnie będę go brała dłużej razem ze stymulacją ale póki co mam brać 14 i przy ostatnim zastrzyku mam wizytę. Co potem miałaś za leki? Grania też trzymam kciuki za wizytę. Daj znać po ;) Iwcia dzięki za info. Binuś serce mi pękło tak mi przykro :( :( Na pewno znajdziesz jeszcze siły, żeby iść po mrożaczki. Linka trzymam kciuki z całych sił! Tym razem musi się udać! Gość skąd wiesz kiedy miałaś owulację. Na objawy ciąży zdecydowanie za wcześniej. Najlepiej test zrób, najlepiej z krwi Beta-hcg za jakiś tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iza licze dni plodne i nie plodne i mniej wiecej na niedziele wypadala mi owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus bardzo mi przykro :-( Iza ja brałam gonapeptyl przez 15 dni w całości od 16 dnia przez 12 dni brałam po pol dawki gonapeptyl oraz gonal 75 i menopur 75 w 13 dniu o 20.30 podalam sobie Orvitrelle i po 36 godzinach miałam punkcje. Do całej stymulacji miałam 21 zastrzykow gonapeptylu, gonal 900 w tym dlugopisie, menopur 600 i tego brakło i musieliśmy dokupić pare ampułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś tak mi przykro. Trzymaj się jesteśmy w tobą i nie poddawaj maleństwa czekają. Ja już w Gyn i stres straszny dawno mnie tu nie było to chyba dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takich wyliczeń to ciężko coś wyliczyć :( Musisz poczekać jeszcze z testem, teraz niczego się nie dowiesz :( Anika a też w Gyncentrum? Też potem mam mieć Menopur i Gonal po 75. grania wdech wydech, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×