Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej dziewczynki. . Właśnie dzwonili z gyn z 7 komórek 6 było prawidłowych a teraz 5 się dzieli. Jutro na 9 transfer:-o normalnie szok. Powiedzcie moje drogie czy któraś miała też podawane 2 dniowe zarodki?? Czy to nie za szybko kurcze martwię się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly tutaj większość dziewczyn miały podane 2 lub 3 dniowe zarodki więc się nie martw i trzymam kciuki za jutrzejszy transfer:-) IWCIA GRATULACJE!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly, ja mialam dwa zarodki w 2 dobie tak, jak ty i moje dwie fasolki obecnie maja po 10 cm! Dziewczyny, dzisiaj w 7 dniu oczekiwnaia przyszedl wynik testu Harmony i nasze dzieciaczki nie maja zespolu Dona, Edwardsa, ani Pattau. Dobrze zrobilam, ze nie czekalam na amniopunkcje. Ulzylo mi bardzo! Ja jetsem od poczatku na luteinie, jak widac z powodzneiem, nie wylewa mi sie za bardzo, co swiadczy o tym, ze sie wchlania. I od poczatku mam zdanie, ze po prostu lutinus to lek nowszej generacji i tyle. Skutecznosc ta sama. I wierzcie mi na slowo, koszty nie koncza sie na stwierdzneiu ciazy, bo wchodza wizyty i dalej leki, lub tak, jak u nas niestety Harmony po prentalnych bagatela 2500 zl... Polly, twoja ilosc jajeczek jak najbardziej ok :-) Jak ich nie ma niewiadomo ilu to czesto sa dobrej jakosci. Mi pobrali 10 z czego 6 bylo dojrzalych, dwa podali, dwa mrozaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jestem tu nowa choć czytam was już prawie pół roku. Chciałam sie podzielic z wami moimi przeżyciami i jednocześnie podziękowac ze jestescie bo to forum to ogromne wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczę sie w gyncentrum od marca a dokladnie 1 kwietnia zostalismy zakwalifikowani do programu. W kwietniu miałam pierwsza stymulacje(krotki protokół),koniec kwietnia trasnwer 5 komorek z czego tylko 2 przetrwały do 3 doby,gdzie podana miałam 1(bo myslałam ze druga dojdzie do blasty i sie ja uda zamrozic)niestety ta druga nieprzetrwała,a moja w brzuszku tez NIE :(. W 9dt beta 0,49 a w 11 dt beta 0,1 czyli nic z tego.Dodam ze mam endometrioze III lub nawet IV stopnia ( męża nasienie jest w miare oki-bez potrzeby jego leczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwliasta, w lipcu przyjmowali. iwcia GRATUALCJE!! STRASZNIE SIĘ CIESZĘ!! Jak dojdziesz do siebie i będziesz miała chwilę, napisz więcej. Polly to super, że 5 się dzieli! Trzymam kciuki za Twoje kropki! Chyba wszystkie świeże zarodki są podawane w 2 dobie. Fifaszek ufff super wiadomość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Helen86 - witamy i czekamy na twoją historię. Polly trzymam kciuki za jutrzejszy transfer. Sporo dziewczyn ma transfery w 2 dpp. Ja się zdziwiłam, jak się okazało, że będę miała w 3 dobie. Pięknie też ci się dzielą maluszki. Mi z 4 pobranych dzieliły się dwie a do 3 doby dotrwała jedna :( Fif mówiłam, że będzie wszystko dobrze i się nie pomyliłam kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym podejciu chodziłam do dr,CZ., po nieudanym transwerze 2mc przerwy tabletki vissane(to sa jedyne tab.przeznaczona dla kobiet z endometrioza). Potem przy drugim opakowaniu odstawienie ich i bicie zastrzykow Decapeptyl przez 14 dni( aha to juz długi protokół ) i zdecydowanie lepiej na mnie zadziałam poniewaz okres został jakos uspiony a przy pierwszym stymulowaniu normalny okres i bol nie do zniesienia. Potem gonal i menopur 75, a decapeptyl polowa dawki dalej cały czas. Po 6 dniach gonal 150,menopur 75,w 12d stymulacji punkcja(23,07-az 12 komorek z czego 6 moga zapłodnic, W 14 dniu transwer (wizyty juz u dr.M.) podano 4 komorki i ten żel! 4 komorki dalej obserwowane do zamrozenia,zadz.do gyn w 6 dobie od punkcji i płacz :(, żadna komorka sie nieprzeksztalciła do blastocysty-Załamanie. W 6 dobie od transweru lekkie jednorazowe plamienie na wkladce i myśl-albo sie udało ale nie,przy czym samopoczucie idealne wiec mysl ze napewno sie nie udało. W 10 dt. beta 51.4 -szok!!! chyba jestem w ciazy to niemozliwe. Cud :) radosc przeplata niepewnosc,placz ,euforia,normalnie wszytsko. Powtórka w 12dt beta- 190 i jeszcze zrobiłam sikacza i sa dwie kreski. Dalej niedowiezanie choc to musi byc pradwa. Potem w 13dt, wizyta w gyn u dr,P. lutinus przepisany i fragnim,kazała powtorzyc bety co 3 dni. i za tydzien kolejna wizyta. W 16 dt beta 2305 i w czwartek kolejna to bedzie 19dt? Dziewczyny czy jest mozliwe ze w pt.bedzie juz cos widac na usg? to bedzie 20dt. Gratulacje dla Iwcia10 (z twojego szczescia to ja sie nawet poplakałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za mile słowa mam nadzieje ze będzie ok jutro dam oczywiście znać o przeżyciach i porozmawiam z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek ty kiedy miałaś usg? a te badanie co robiłaś po badaniach prenatalnych to jest obowiazkowe czy lekarz Ci kazał zrobić? i to kosztuje 2500zł? chodzisz do jakiego lekarza w gyn? tam bedziesz całą ciąże? Strasznie sie ciesze ze bedziesz miała blizniaki,sama sie zastanawiam czy mam tam 1 czy 2 fasolki :). A te pierwsze badania prenatarne są płatne w gyn? bo kiedys tam były ulotki ze 1 i 2 badania prenatalne sa chyba u nich za darmo. Ale wczesniej nieczytałam tej ulotki tak dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen witaj! Wspaniała historia! Bardzo się cieszę, że Ci się udało!! takie historie dają mi dużo wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o Twoje Fifaszek pierwsze usg w ktorym dniu miałas robione od transweru i czy robiłaś przed nim bete? i jakbys mogla mi wytłumaczyc o tym tescie Harmony- bo pierwszy raz o tym słysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Iwcia moje gratulację :) superrrr bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA82 długo niemogłam się zmotywować zeby sie zapisać na to forum,ale moją historią chciałabym wszystkie dziewczyny zmotywować zeby się niepoddawały i naprawde walczyły do końca i jeszcze jeden dzień dłużej :) Bo ja naprawde przez te 8 lat walki, bólu też miałam różne myśli w głowie i choc do tej pory mam wielki stres zeby wszytsko sie dobrze skonczyło to musze tak wierzyć że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen witaj na forum i gratuluje :-) na pewno będzie wszystko dobrze:-) Fif super ze dzieciaczki są zdrowe to musiałabyc wielka ulga odbierając wyniki :-) a ja po wizycie mam jeszcze jutro powtórzyc tsh i jak faktycznie wynik będzie wyzszy to mam brac większą dawkę i za 2 tyg znów powtórzyc. Ten lekarz jest dziwny hihi ale dał mi nr kom i mam mu jutro zadzwonic jaki mam wynik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Linka28 chcialabym sie Ciebie zapytac czy pamietasz jakie mialas bety przy drugiej udanej probie i w ktorych dniach je robilas? Kiedy mialas pierwsze usg w ktorym dt.? Bardzo mi przykro ze skonczylo sie to poronieniem :(. A wskazywalo cos na to czy poprostu z dnia na dzien sie to stalo? Przepraszam ze o to pytam ale poprostu sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen mam to w kalendarzu więc tak: Dni po transferze i beta: 13-40, 15- 77, 18- 259, 20- 461, 27- 1159, 29- na usg był widoczny pęcherzyk ciązowy, 36- serducho, 41- 1700, 43- brak serducha.. niby beta wzrastała ale nie do końca prawidłowo więc z kazdym kolejnym odebranym wynikiem miałam świadomość ze nie jest dobrze. Trzymam kciuki zeby twoja beta pięknie wzrastała i z maluszkiem było wszystko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Iwcia Kochana ogromne gratulacje:*** Jak sie czujesz?:) pewnie cudowne uczucie zobaczyc po raz pierwszy swoje upragnione Cuudo:)) Fifaszek uff jak dobrze ze wszystko ok...przez ten czas nie wyobrazam sobie co musialas przechodzic czekajac na wynik...wazne ze maluszki sa zdrowe:))) Polly jutro Twoj wielki dzien. 3MAM mocno kciuki:**potem zdaj relacje:)) Linka to do transferu tarczyca super spadnie:)ile placisz za wizyte u tego lekarza? helen dziekuje za Twoja historie...dajesz wiare:)przede nba teraz punkcja po raz drugi. .. i tez przy pierwszym nieudanym podejsciu chodzilam do dr Cz teraz stymuluje mnie dr M wiec zobaczymy jaki bedzie wynik. . Ale stres daje gore caly czas mysle czy pecherzyki rosna ile bedzie komorek itp itd glowa rosnie a przestac myslec nie umiem:( Zostan z nami i relacjonuj nam tutaj na biezaco:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Iwcia ogromne gratulacje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami rosną rosną nie bój nic ;-) dr M to cudotwórca wie co robi więc będzie dobrze:-D Za pierwszą wizytę 200 a kolejne 150 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:) Poza ty że teraz gdy znieczulenie zeszło i dosyć boli kurczenie macicy to raczej dobrze sie czuje. Wstac jeszcze nie moge i podnosic glowy ale najgorszy jak dla mnie byl bezwład nóg. ..boże cos okropnego gdy podnoszą Ci nogi a Ty patrzysz i myslisz ze to nie Twoje bo ich nie czujesz. Ogolnie cc nie jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen piękna historia... po nieudanym podejściu miałaś tylko 2 m-ce przerwy? Mi dr M powiedział, że minimum w programie to 3 miesiące. Takie historie podnoszą na duchu. Z tego co wiem, serduszko widać od od 25 dpt, więc chyba na tej wizycie będzie jeszcze za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil i wszytkim innym dziewczyna dziekuj***ardzo za gratulacje, w tamtym tyg.dr.P. cos mi przepiwiedziala ze jak beta bedzie 1000 lub 10000 to bedzie widac juz na usg, kurde wiem ze to duza roznica ale z tego wszystkiego niezapamietalam wlasnie dokladnie tej cyfry. Pierwsze podejscie mialam krotki protokol a przy drugim dlugi i przed stymulacja bralam 2tyg.zastrzyki decapeptyl. I to mi zalecila dr.Cz. a jak bylam u dr.M. to powiedzial ze jak teraz sie nie uda to 3mc przerwy. Polly trzymam mocno kciuki jutro za transwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen, dobrze że się odezwałaś. 8 lat strasznie długo :( Teraz na pewno będzie dobrze :) iwcia :* małami, ja jeszcze przed stymulacją ale też nie umiem przestać myśleć... a chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Helen gratulacje :) takie historie dodają nam sił,żeby dalej walczyć...dziwne,że tylko 2 mc przerwy mi dr.M kazał 3 zrobić...a Ty podchodziłaś z rządowego?ja mam jutro wizytę to się dowiem kiedy transfer naszych śnieżynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc Dziewczyny:) Polly 3mam kciuki,powodzenia:* Lila daj znac po wizycie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×