Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Tak Iza w Gyn, przez cała stymulacje prowadził mnie dr M ale w dniu punkcji i transferu akurat go nie było i miałam konsultacje u dr Cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza po transferze biore 3 razy dziennie po dwie luteiny dopochwowo, 3 razy dziennie po dwie tabletki duphastonu, raz dziennie Acard 75. A po punkcji brałam jeszcze Zamur przez 5 dni i sama zakupiłam sobie provag zeby nie dostac jakiejś infekcji po luteinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Binuś trzymaj się i walcz dalej :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem nowa. podchodzę pierwszy raz do invitro. Dziś mam 8ds a 9dc dostałam krótki protokół z antagonistą od 2 dc jestem na menopurze 150 w 5 ds pecherzyki miały 11-13 mm w 8ds 14-16 mm. Chyba trochę mało rosną co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że mam 33 wiosny mój wynik amh 2,4. Estradiol w 5 ds 500 a w 8 czyli dziś 1744 Niewiem czy jest ok czy te moje pecherzyki nie za małe? Dziś dostałam jeszcze menopur 75 *2 i cetrotide.. Kolejna wizyta w sobotę ale się martwię czy wszystko jest w miarę ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie w sobotę kolejna u dr Piekorz. ok czwartku - piątku dr M przewiduje transfer :) czekamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać punkcji bo ja głupia zakręcona oczywiście się nie zapytałam:$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polyyy pecherzyki mają jeszcze czas na przyrost także nic się nie martw, dziewczynom zawsze tutaj ladnie porosly:) punkcja jest różnie zależy tez wlasnie jak urosną pecherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ja sie nie znam na tych wynikach, moze inne dxiewczyny Ci coś doradzą. Podchodzisz z refundacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Grania super transfer tuz tuz :-) Witaj Polly ja Ci powiem ze miałam juz w gyn 2 razy punkcje i nie mam bladego pojęcia jaki miałam wynik estriadolu, nawet nie pomyślałam zeby zapytac ;-) a pęcherzyki do punkcji urosną takze spokojnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkaa28 ja też bym nie wiedziała jak po 6 dc zadzwonilam zapytać o wirusologie to przy okazji mi powiedziała a jak dziś dzwoniłam to inna pani powiedziała ze przez tel nie podają wtedy jej powiedziałam ze 3 dni temu nie miały takich problemów i połączyła mnie z położna która mi podała wyniki... Jak zawsze czyli zależy na kogo trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania11 na ktora w sobotę masz wizytę?? Bo ja też w sobotę mam wizytę :-) a który masz dziś dc bo nie doczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam dziś 10 dc wracam po mrożaczki :) w sobotę mam wizytę na 08.00 u dr P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika3030
Witaj Polly, moim zdaniem ładny masz Estradiol, ja na ok 4 dni przed punkcja miałam wynik 1000 i pobrali mi 6 jajeczek a i tak moga zapłodnić tylko 6. Jak lekarz bedzie widział, ze jajeczka sa jeszcze za małe to przedłuży stymulacje o dzien czy dwa wiec spokojnie, bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika nie chciałaś luteinusa czy Ci nie proponowali. Dziś robiłam wstępny przegląd po aptekach i nigdzie u mnie w okolicy nigdy tego nie zamawiali i nawet nie byli w stanie podać mi konkretnej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu Lilaaa...Binus przykro mi wiem co czujesz...witam nowe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Lilaaa w Bytomiu podobno lutinus był tańszy tu dziewczyny pisały...coś nie dodaje z komórki całego wpisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja przy pierwszym podejściu brałam Prolutex w zastrzykach, przy drugim Lutinus ktory jest strasznie drogi i dosyć mocno mi wypływał a teraz mam ta luteine i wszystko jest ok. Dr Cz wypisała na recepcie Lutinus ale ja poprosiłam o ta luteine i widac było, ze sie zdenerwowała zaczęła straszyć ze Lutinus sie dobrze wchłania natomiast luteina nie itd, przeprawila mi na recepcie na ta luteine i dodała żebym zrobiła jak uważam . No i wykupiliśmy luteine 4 opakowania za 15 zł a nie Lutinus za 700 zł . Tym bardziej ze w dniu transferu dostałam kolejna recepte na duphaston i wydaje mi sie, ze i tak tego progesteronu jest bardzo duzo bo bol piersi i wielkość sama o tym mowi :-) A jak zapytałam na wcześniejszej wizycie dr M czy bede mogła brac teraz luteine to nie straszył mnie tylko odpowiedział dobrze przepiszemy luteine :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w Bytomiu na Olimpijskiej kosztuje ok 125 zł bo tam po to jeździliśmy przy drugiej próbie. Tylko, ze wszystkie leki sa przepisane na jednej recepcie i trzeba zadzwonić i dopytac czy wszystkie leki beda dostępne w tej aptece na Olimpijskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Hej dziewczyny:) co do lutinusa to jest bardzo drogi i jeżeli będe wracać po mrozaczki to i po luteine juz nie lutinus. Nie rozumiem złości u dr Cz bo do pierwszego trsnsweru sama mi przepisala luteine dopiero przy drugim dostalam lutinus od dr M. Chyba apteka na dole ma za duze zapasy a coraz wiecej dziewczyn bierze luteine i pani dr się złości; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem moze jestem przewrazliwiiona ale dzisiejszej nocy nie moglam spac mam tak spuchniete i galaretkowate piersi i bol jajnikow , ale poczekam jeszcze poltora tygodnia i zrobie test mam nadzieje ze bedzie pozytywny imo nie planowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny u mnie ok :) przy okazji wczoraj pojechałam sobie odebrać wyniki i okazało się że nie ma pacjentów więc od razu poszłam sobie na wizytę dr.M powiedział że z mrożaków podchodzimy na sucho :0 na tabletka bez zastrzyków immunologiczynych stwierdził że skoro nic one nie pomogły to po co się męczyć mam przyjść w połowie cyklu i to jest mój ostatni raz bo już i tak nie mam więcej .... ale i tak mam bardzo negatywne podejście skoro wprowadzane zmiany nic nie przynoszą to jak tu mieć nadzieję a innej alternatywy i tak już nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus a to Twoje ostatnie podejscie z rzadowki? Gość musisz wytrzymac bo teraz jeszcze raczej Ci nic nie wyjdzie skoro do zaplodnienia miało dojsc w niedziele to jeszcze wczesnie na cokolwiek. Trzymam kciuki oby sie udalo ale ja jakos objawow się nie doszukuje bo co miesiac mialam je urojone:( Tobie oczywiscie życzę oby okazaly się ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Ja już jestem po za rządówką bo z moją przypadłością nie ma dofinansowania ( ja z mężem nie mamy przeciwciał ) a ja nie chciałam wlewów bo to bardzo drogie i nie daje gwarancji że będzie lepiej a po za tym bardzo boje się ingerencji immunologicznej w organizm mogliśmy podejść 3 raz na starych zasadach ale stwierdziliśmy że nie ma sensu szkoda czasu bo to się na pewno nie uda i przeszliśmy od razu na priv ale jak widać nawet to nic nie dało dlatego zaczynam naprawdę wątpić czy kiedykolwiek się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×