Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Sylwiasta159
Fif my tez wlasnie nie chcemy leczyc bo to rzadko przynosi skutek... moj mial skret powrozka jadrowego i to jadro jest mniejsze i pewnie nie pracuje jak powinno. ;) Najwazniejsze ze sie wam udalo :)))))) super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia koniecznie idź na badanie! Polly daj znać co ustalisz z doktorem. Ciekawa jestem. Helen, dzięki za kawkę (ja na ince jadę już, chociaż i tak piłam kawę z cykorią). Czekam na informacje. Sylwiasta, nasienie chyba nie powinno wypłynąć... Z tego co wiem, to parametry nasienia się zmieniają i w lato mogą być gorsze. grania, myślę, że jest super :) Lillaa trzymam kciuki, żeby było jednak dobrze! Linka, kiedy będziesz mieć punkcję? FIfaszek na pewno piękny widok. Super, że udało się za pierwszym razem. Dajesz nadzieję. Dlaczego miałaś 2 zarodki? Z 6 żołnierzyków WOW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka proszę powiedz mi bo Ty jesteś z okolic wodzisławia byłaś może w Radlinie na tężni solankowej?? Podobno,że to pomaga na tą naszą nieszczęsną tarczycę... Muszę się tam wybrać - ciekawe czy będą jakieś efekty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz po wizycie :) Dr.S. jest bardzo sympatyczny, pyta sie o moje pytania co i jak. Ogolnie pierwsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie pierwsze wrazenie bardzo dobre. Jedno silne malenstwo zostalo, takze ja fifaszku do cb niedolacze :) Jestem w 6 tygodniu, za dwa tygodnie kolejna wizyta i wtedy mi zalozy karte ciazy. Serduszka nieslyszalam ale migajaca kropeczke mi pokazal :) Grania ładnie beta przyrasta :) robisz jeszcze ja? Bo mi dr.P.kazala jeszcze powtorzyc co 3 dni Linka niedenerwuj sie juz naprawde kilkanascie godzin tylko dzieli Cie od punkci :) Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Helen gratulacje :)))) to musza byc cudowne chwile :)) Dziewczyny czemu raz kriotransfer robi sie na cyklu sztucznym a innym razem na naturalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Witam, dziewczyny. Jestem tu nowa i przybliżę Wam moją sytaucję... Starania o dziecko od czerwca 2012r. cykle stymulowane, w maju 2014 stwierdzona endometrioza Ist., dodatkowo niska rezerwa jajnikowa. Jakieś pół roku namiawiałam męża na inVitro. Zgodził się więc po załatwieniu wszelkich formalności dr B-Cz zleciła mi tabletki anty i ok. 20 dnia cyklu miałam się zgłosić na USG. Wszystko było ok i od 1 dc przez 3 dni brałam Gonapeptyl, od 2dc Menopur 225, od 6 dc Gonal F, dzisiaj 9dc miałam usg i dr B-Cz stwierdziła że przy jednym pęcherzyku nie będzie mnie narażać na punkcję bo może się okazać że pęcherzyk jest pusty. Dziewczyny załamałam się... czy Wy też miałyście antykoncepcję przed stymulacją może to tak wpłynęło na mój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen super że już było serduszko. Gratulacje teraz już pewnie spokojniejsza. Ja jeszcze betę zrobię myślę w środę i piątek. Jutro muszę dzwonić do Gyn co dziś mi jakoś zleciało bo byłam u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyki są bardzo często stosowane przed stymulacją. W protokole długim jest zawsze stosowana, w którkim z antagonistą również często przypisuje się antyki... Ja miałam antyki. One są po to, by wyciszyć jajniki. Jak niskie masz AMH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta witam i przykro mi. Anty tylko mogły dobrze zadziałać na twoje jajniki przed stymulacją. Przyczyną jest pewnie niska rezerwa. A ile dokładnie wynosi? Może źle stymulacja dobrana ale to ruletka i tak może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Moje AMH wynosi 1,19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen najwazniejsze ze wszystko jest dobrze i ze widziałaś pulsujące serduszko :-) zazdroszczę :-) Małami nie byłam tam nigdy a moze faktycznie powinnam tym bardziej ze mam blisko ;-) Iza jutro mam punkcję na 9 i mam nadzieję ze się od razu dowiem czy będzie transfer bo zwariuję jak będą kazali czekac na tel :-P Grania to trzymam kciuki zeby było podwójne szczęście;-) dobrze kojarzę ze Fif miałam w tym dniu mniejszą betę niz Ty a widzisz są 2 maluszki takze wszystko mozliwe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niskie ale tragedii nie ma. Przy następnej stymulacji na pewno będzie lepiej, jakbyś już też wie więcej o twoim organizmie. Nie załamuj się i myśl pozytywnie będzie lepiej tylko teraz musisz być cierpliwa do następnej stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
dziękuję Grania mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Laurenta jesteś w programie rządowym? Pierwsza stymulacja to zawsze loteria bo nie wiadomo jak organizm zareaguje:-( na pewno przy kolejnej stymulacji zmienią Ci dawki leków i będzie więcej komórek a z mojej strony polecam Ci zmienic dr Cz na dr M :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Linka28 tak jestem w programie, wcześniej leczyłam się w Angeliusie i chyba tam mają większą skuteczność tylko nie mieli już pieniędzy na program. Dziewczyny czy Wy też macie takie zdanie na temat dr Cz ??? Tym którym się udało to do którego dr chodziłyście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Laurenta:) Czy jeszcze masz teraz jakąś wizytę u dr Cz? Dała Ci jeszcze jakieś leki?czy już od razu podjęła decyzję,że punkcji nie będzie?:( Ja również jestem za dr M-w pierwszej procedurze prowadziła mnie dr Cz....z marnym skutkiem...w drugiej dr M i przynajmniej mam 2 mrozaczki:) 3mam za Ciebie mocno kciuki...jak dziewczyny piszą pierwsza stymulacja jest sprawdzeniem organizmu... Linka 3mam już kciuki za jutro:D i czekam na info o ilości komóreczek:) Mam nadzieję,że jutro dr M Ci wszystko powie dot transferu:) Helen super,że zobaczyłaś swojego kropka:) Pewnie cudne uczucie co?:) Ja dzisiaj mam marny dzień:( jakoś tak...mi ciężko...:( chyba mnie to wszystko już zaczęło przerastać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Małami kciuki się przydają :-* :-) jak masz dołek to się wypłacz, wykrzycz i ponazekaj a jutro będzie lepszy dzień;-) Za niedługo zabierzesz maluszki do siebie takze nic się nie martw:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Małami89 nie dała mi żadnych leków poprostu podjęła decyzję że punkcji nie będzie bo jak powiedziała ten jeden pęcherzyk może być pusty i jej zdaniem to nie ma sensu. Teraz mam czekać i od 1dc brać antykoncpecję, a ok 20 dnia mam pojawić się na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Malami89 znam to ostatnio mam same takie dni, 3maj się kiedyś musi być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen wspaniałe wieści :) Laureta te tabletki właśnie miały wyciszyć organizm, żeby się lepiej symulował. Nie wiem tylko czemu miałaś tak krótko Gonapeptyl? Też leczyłam się w Angeliusie i ciężko mi było się z nimi rozstać ale nie było wyjścia. Obyśmy obie cieszyły się z tej zmiany kliniki :) MUSI TAK BYĆ! Bardzo mi przykro, że stymulacja się nie powiodła. Nie załamuj się. Pewnie teraz spróbują innej metody i będziesz miała więcej pęcherzyków. Linkaa trzymam kciuki z całych sił, żeby były super komóreczki i żebyś od razu się dowiedziała, bo nie chcę, żebyś zwariowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super się czyta, że kolejnym kobietom się udało... więc zawsze jest nadzieja. Powiedzcie mi czy przy moim AMH 0,97 wg Was jest szansa na naturalne zajście w ciąże? We wtorek miałam laparoskopię badano drożność jajowodów, usuwano zrosty z macicy i został nakłuwany jajnik w którym jest endo. Lekarz mówił, że w następnym cyklu starać się o dziecko (naturalnie). Czy trzeba aż tyle czekać? Barki dalej bolą, ale ochota jest :-) Dr M mówił, że po laparoskopii mamy się zgłosić do kliniki i teraz nie wiem co lepsze starać się przez 3 mies naturalnie (jak twierdzą inni lekarze) czy jak dostanę wyniki lecieć do dr M? Przepraszam za swoje smuty ale nie mam się kogo doradzić. Miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka trzymamy kciuki za komórki Smutasek idź do dr M zobaczysz co wam powie. Ja też po laparo miałam się starać naturalnie przez pół roku i tak zrobiłam i stracony czas bo ciąży nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za kciuki:-) Za to stawiam Wam wirtualną kawkę ja nie moge jestem na czczo;-) Smutasek idz do dr M co on o tym myśli :-) no to jade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
No to Linka powodzenia:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jutro mam wizyte u dr.M zobaczymy co powie buziaki trzymamy kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Linkaa28 powodzenia :)smutasek ja miałam 2 laparoskopie i laparotomie i też czekaliśmy i próbowaliśmy i nic...a czas leci...nawet cały rok leczyliśmy sie naprotechnologią i też nic...ja wierzę,że dr.M ma dobrą rękę i każdej z nas pomału pomoże do dr.Cz jakiś nie mam przekonania choć byłam u niej tylko 2 razy przed transferem.... i tak jak dziewczyny pisały pierwsze podejście to loteria-ja miałam w sumie chyba 7 pobranych ale do podania były tylko 2 i się nie przyjęły-z kolei teraz przy drugim podejściu dr.M zmienił leki i pobrali już chyba 14 komórek (ale prawidłowych było tylko 6 co się zapłodniły...podali mi 2 i 2 zamrozili...)także ja mogę stwierdzić,że kolejne podejście o wiele lepiej wypadło...teraz czekamy na wynik czy nasze śnieżynki się przyjęły...dziś dopiero 7 dzień...jutro już chyba pójde na bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dziewczyny czemu drugi raz omijacie moje pytanie? :( nie znacie odpowiedzi? Szukalam info w necie ale nie ma jasnych odpowiedzi. Co do provity slyszalam ze skutecznosc jest podobna... a pierwsza stymulacja to takk jak dzoewczyny mowia... lekarz nie wiedzial ile i jakoe leki przepisac wiec pewnie zaczela dr Cz od mnoejszych dawek by uniknac hiperki, teraz wie, jak sie stymulujesz i dobierze lepsze dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek, ja od razu po laparoskopii zabrałam się za starania :) jak się czujesz na siłach to czemu nie :) Nie wiem jak to jest z takim niskim AMH ale mi dr kazała się starać naturalnie przez 3-4 miesiące po laparo i w necie wyczytałam, że wielu się udawało zaraz po. Lilaa trzymam kciuki za Twoje śnieżynki. Laparotomię wrrr... masz endo? Sylwiasta, przykro mi ja nie wiem dlaczego raz się robi tak raz tak. To pewnie zależy od konkretnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta, ja mysle, ze duzo zalezy od tego w jakim stanie masz np endometrium. Uwazam, ze przy dziewczynach np z endometrioza robi sie na sztucznym. I z pewnoscia zalezy tez od tego, czy masz normalnie owulacje, bo i tak musi nastapic pik, aby poziom progesteronu byl optymalny i endometrium przygotowane. To ja tak mysle, ze na naturalnym tylko, jezeli wszytsko jest super, a pewnie i w wiekszosci przypadkow wola dac leki, zeby byly pewne efekty w postaci dobrego endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×