Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

hehe ja też dzisiaj muszę sobie kupić kupon...może szybciej tak los się do nas uśmiechnie? no liczyłam na 3 żeby mieć dwa podejścia no ale trudno...;/ pewnie transfer będę miała gdzieś koło października...bo teraz po mięsiączce mam iśc na kontrolę...a na naturalnym cyjlu criotransferów nie robią chyba nie? trzeba te tabletki brać... Linka to już do wtorku możesz odliczać::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja tez już po wizycie, transfer w piątek, dr powiedział ze to moje endometrium jednak ładne chociaż nie za grube bo tylko 8mm ale jak to się wyraził "podobała mi się". w aptece babka dała mi luteinę bez zastanowienia tyle tylko ze pełno płatną ale to i tak za całość 100zł a nie 500zł. trochę ludzi tam dzisiaj było ja miałam jeansową sukienkę, blondynka z kręconymi włosami a ty linkaa28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaciłyście za embryoglue? bo dr. M mi go dzisiaj zapisał w karcie a pani w recepcji powiedziała ze to dodatkowo płatne jest 380 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Polly sikacze to zlo!!!czekaj na bete:***wiem jakie trudne jest te czekanie ale jeszcze troszke...jacaly czas mocno 3mam kciuki:** Caterina jak zel platny??ja ostatnio mialam dany i nic nie placilam...jestem w rzadowce..no chyba ze cos sie pozmienialo??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina w piątek, który to będzie Twój dzień cyklu:) Super,że endometrium tak ładnie podrosło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tez byłam tego pewna, wiec odpowiedziałam tej pani ze w na stronie ministerstwa pisze ze jest niepłatny, wiec ona ze musi się zorientować... wiec pytam was bo trochę mnie w pole wprowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to Cię nie widziałam ale ja juz o 9.15 wychodziłam z gync bo przyjechałam przed czasem i tylko 5 min czekałam na wizytę:-) Klej jest za darmo pewnie kobita nie zorientowana;-) Polly na test to duzo za wcześnie! Jak ja miałam pozytywną betę ok 100 to na teście był cień cienia więc spokojnie :-P jeszcze te 3 godz wytrzymiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly ja trzymam kciuki, żeby Beta była wysoka! Sikacz może nie wyjść, nic sie nie martw,, szczególnie, że nie zrobiłaś go rano ;-P kwiat, proszę - posyłam kopa :) A to już wiesz, że trzeba leczyć immunologię? Trzymam kciuki aby szybko poszło i następny raz było z sukcesem. Linka już trzymam kciuki. To w rządowym tak można wszystkie przy 3 razie? Jakoś mało tych wizyt. Przy IUI miałam o wiele więcej a jednak ivf to poważniejsza sprawa i powinna być większa kontrola! Spytam o to dr i wymogę na nim wizyty co 2 dni! Będzie dobrze, myśl pozytywnie. O super, to trzymam kciuki za wygraną! :) Bimbałka, poproś może o jakieś potwierdzenie z ministerstwa zdrowia, albo stronę mu pokaż, że ciąży jest refundacja Bez sensu, żebyś płaciła kupę kasy jak możesz grosze. A jednak i teraz i potem kasa będzie potrzebna w dużej ilości. Bez przesady, co za doktor! Małamii 2 blastki to super moim zdaniem ;) Już nie długo będą z Tobą, szybko zleci. Catarina to dostałaś luteinę 200? Kupowałaś na dole w klinice? No i gdyby nie forum wywaliłabyś kaskę na ten klej... wkurza mnie to, że nic nie widzą i tylko kaskę by wyciągali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie luteinę mam 100 mg lutinus też tak miałam ostatnim razem lutinus 100mg, składniowo to to samo tak powiedziała pani w aptece na dole, zobaczymy co mi powie w dniu transferu o tym kleju..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tez o tym nie wiedziałam ze wszystkie zapładniają ale to akurat bardzo dobrze :-) a Ty się nie martw te 2 wizyty przed punkcją moim zdaniem są wystarczające jak dla mnie to nawet lepiej ze nie trzeba dziennie jeździc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iza 82 tylko ze tam pisze ze jest refundowany w leczeniu choroby zatorowo zakrzepowej w ciąży. A nie pisze ze po prostu w ciąży jest refundowany. W każdym razie i gin i rodzinny odmówili na ryczałt :( bo boją się kontroli z nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kiedy teraz masz kolejną wizytę?:)Ja przed punkcją miałam z cztery wizyty... Ale teraz będzie dużo betujących na naszym forum:) Mam nadzieję,że teraz każda z nas powtórzy wynik Grani:) Kwiat Kochana co tam u Ciebie?:) Mocno 3mam kciuki za Ciebie:* Ritta Ty nas jeszcze czytasz??co tam u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania proszę przypomnij jakiej klasy miałaś podane blastocysty? Mi dzisiaj embriolog powiedział,że są AB są to dobre?;/ Niby dr M na to tak nie patrzy bo to jest tylko wizualna ocena embriologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną miałam AA a drugą AB to bardzo dobre. Czuje się wiarę ok tylko plecy bolą i trochę tak przy jajnikach jakby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie klapa beta 0,2 niestety... Jak to u was było kiedy lekarz zgodził się na następną stymulacje bo nie mam mrożaczków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly strasznie mi przykro:( ale to dopiero pierwsza próba:( wypłacz się..bo wiem co czujesz:( też strasznie przeżywałam swoją pierwszą nieudaną próbę:( Miałaś robioną histeroskopię albo jakieś inne badania? Bo ja nic nie miałam robione to po pierwszej próbie dr M skierował mnie na histeroskopię... a przerwa z tego co mi dr M mówił musi być 3 miesiące między punkcjami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście kochane... Nie uwierzycie ale nawet nie chce mi się płakać w ciągu 5 lat przeszłam tyle porażek ze masakra.. To niemożliwe jaka skała można się stać przez niepłodność. MałaMi ja jestem po histeroskopi laparoskopi nawet zrobiłam przed invitro kariotyp czekałam 5 tyg na wynik i przyszedł w zeszłym tygodniu ze ok wiec trochę czasy zaoszczedzilam bo teraz bym go pewnie musiała robić. W poniedziałek zadzwonię umówić się na wizytę do dr. M zobaczymy co powie może jakimś cudem wystarcza 2 miesiące przerwy. Jestem taka zawiedziona ze mnie mam mrozakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z tymi wizytami po nieudanej próbie platne są czy w refundacji ciągle jestem bo juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO umów się i zobaczysz co dr M powie...ja brałam antki przed kolejną stymulacją.... Po nieudanym transferze za wizyty nie płaciłam..bo to nadal jest objęte programem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka jednak mnie to niepokoi te wizyty i taka punkcja w ciemno. Będę dr o to męczyć dlaczego tak jest. Może to inaczej niż przy iui bo jednak biorę Gonapeptyl na wyciszenie to może to inaczej działa. Pewnie, że dobrze, że wszystkie. Mam nadzieję, że nie będę musiała tego sprawdzać ;) >< Bimbałka to z jakiego powodu masz go brać? Przecież nie musi być Cię stać na takie drogie leki w ciąży przez 9 m-cy. To po złamaniu nogi refundują a w ciąży nie wrr >< Małamii mam we wtorek. I tak myślę, że czwartek, sobota i poniedziałek byłoby OK. No ale zobaczymy. W jakie dni stymulacji miałaś wizyty. Ja idę w 6 dniu pierwszy raz. >< Polly okropnie mi przykro :( Trzymaj się Kochana. To prawda Polly, też stałam sięprzez niepłodność skałą... i całkiem dobrą aktorką i kłamczuchą. Co w ogóle mi się nie podoba. >< Jak dostałaś skierowanie Polly na kariotyp? Ostatnio prosiłam dr o nie i powiedział, że dopiero po pierwsze próbie ivf może dać bo tak to nie ma podstaw. No a jak ktoś nie uznaje ivf, to nie może się badać? wrrr. >< >< Boshe jaka ja nerwowa jestem... raz becze raz się wściekam. Sama nie wiem, czy to ze stresu czy z hormonów, czy przed wyjazdem męża mam doła i tak sobie radzę ;( (albo raczej nie radzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×