Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Grania kciukole oczywiscie zacisniete, dziś tata urzeduje z Szymkiem bo mama z kciukami nie da rady;) Linka on sie tak budzi ja sama go nie wybudzam no chyba że spi ponad 4h. Zauwazylam ze on po prostu bawi sie wieczorem cycem a nie pije i strasznie potem biedny marudzi i sie denerwuje. Skonczylo sie w nocy na butli i sporo wypil takze faktycznie z cyca mi nie pil:( w dzien bede mu dawac z cyca a noc chyba butla. Dr S tez jest w Gyn, mi robil histero i to ja pisalam ze znieczulenia nie potrzebowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Hahahaha :D :D slyszalam wlasnie ze jest przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Grania mocno trzymam kciuki!!! Musi byc dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Grania mocne kciuki && :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia to faktycznie z tą butlą to dobre wyjście :) Sylwiasta chcesz iść do niego sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta jeszcze niewiem czy sie dwa przyjely bo wizyte mam w pon. wlasnie u dr. serafina Polly ja tez mialam 2 dniowe i robilam w 10dpt ale jak bym miala wybrac czy 9 czy 12 to pewnie poszla bym juz 9dpt bo w sb i tak niemasz wynikow. Grania kciuki zacisniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy stosowałyście bądź nadal stosujecie infolic?albo coś podobnego? Ja jedynie biorę kwas foliowy i tak się zastanawiam nad tym infolicem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o informację, czy któraś z Was miała punkcję wcześniej niż w 12 dniu od rozpoczęcia stymulacji. Mój M wyjeżdża i okazało się, że wróci nieco później, właśnie 12 dnia. Zaczęłam stymulację 20 a mąż ma wrócić z 30 na 31. Wiem wiem, panikuję, ale bardzo mnie to stresuje (dodatkowo) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to wszystko zależy od Twoich pęcherzyków jak będą rosły i poziomu estradiolu(przynajmniej ja tak miałam) W obu stymulacjach punkcję miałam w 14 ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja miałam punkcje w 14 ds, 11 ds a trzecia jest zaplanowana na 12ds i juz mam tez stresa :-) wiecznie sie człowiek stresuje i czymś martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami przy pierwszej stymulacji miałam 2 mrozaczki a przy drugiej nie i nie wiem kurcze czemu tak jest od czego to zalezy dlatego cały czas się boję co to będzie czy robic teraz ten transfer czy nie, mnie juz zołądek ze stresu boli masakra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też niewiem od czego to zależy:(:( Zobaczysz co jutro dr M Ci powie...czy lepiej zrobić porządek z mięśniakami a później transfer-skoro te tabletki na mięśniaki tak działają...to dlaczego nie spróbować? szkoda tylko,że tyle kasy kosztują:(:( Ja już też mam stresa jutro się dowiem ile mi zamrożą:( Ostatnio miałam tylko jednego mrozaka i to tak ledwo ledwo się go udało zamrozić-bo wogóle się nie dzielił w pierwszych dniach tylko później...i jak to dr M stwierdził,że miał ciężko się przekształcić w blastocystę...więc może i przez to się nie zadomowił:( ajj ciężkie to wszystko:(:( ale trzeba walczyć:( żeby później mieć to maleństwo przy sobie-- te moje dziecko to chyba będzie najbardziej rozpieszczone na świecie:P tak długo wyczekiwane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa28 mam nadzieje ze się spotkamy, ja tez mam jakiegoś nerwy w środku, boje się o to moje endometrium, nigdy bym nie pomyślała ze praca w której się stresuje będzie odskocznią od życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Wiec tak wyglada sprawa; Przed in vitro chce mi dac miesiac antykoncepcji zeby wyciszyc jajniki ale Dzis mam 7 dc a juz mam 2 pecherzyki o dziwno na lewym jajniku po 15 mm wiec antykoncepcja moze na nie juz nie zadzialac wiec musielibysmy czekac ten cykl przyszly we wrzesniu zeby wziac antykoncepcje i w pazdzierniku in vitro. Wiec skoro juz sa te pecherzyki i to dwa i na jajniku ktore baaardzo rzadko owuluje to w niedziele czyli juz w 9 dc mam wziac ovritelle i w poniedzialek czyli juz w 10 dc iui ... i mam brac od dzis estrofem ale zapomnialam dopytac do kiedy :(? Do zastrzyku to brac? Jak myslicie? Jestem nastawiona na ivf alee... zeby nie czekac bezczynnie 2 miesiace... to do 3 razy sztuka, sprobujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina spokojnie:) ..napewno przez tyle dni podrosło:):) My to już tak mamy,że wszystkim się tak stresujemy:(ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta trzymam kciuki zeby tym razem się udało:-) Catarina to będe się rozglądac i mam nadzieję ze nie będzie duzo ludzi jak to zwykle w sobote bo mam tyle pytań do dr M ze szybko nie dam się wypędzic z gabinetu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graaania graaatulacje!!!!:):) Dajesz nam nadzieję:) Super to w wekend możecie święować:) miałaś dobre przeczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ale super masz tą bete :) Gratulacje!!!!!!!!! Mówiłam Ci ze tez Ci się teraz uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania Gratulacje!") Piękna beta jak na 7dpt:) encorton i estrofem bierze sie jakis czas jeszcze w ciazy takze spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graniaaaaa mega gratulacje :) aż mi się pyszczek sam śmieje :) Suuuper. Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Grania piekne gratulacje!! :) Ja jestem u dr Piekarz :) Ja stosowalam inofem, duzo tanszy odpowiednik inofolicu, podobno zwieksza jakosc komorek i jest pomocne przy pcos ja zadnych zmian po nim nie zauwazylam :) Dzieki dziewczyny za kciuki, robila ta iui by nie siedziec 2 mce bezczynnie zwlaszcza ze moj lewy jajnik zareagowal ladnie i nie wierze ze iui pomoze zwlaszcza 3 no ale ... :) czekam na pazdziernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Grania jakoś wiedziałam,że Ci się uda :) infolik nigdy nie stosowałam a na co to się bierze? Iza82 punkcja jest raczej koło 14-16 dzień zależy jak jajka rosną-zaznacz na pierwszym usg dr.ze mąż bedzie wtedy i wtedy to na pewno to jakoś zegra.Sylwiasta159 wydaje mi się,że cały czas te leki się bierze-ja już też długo je zażywam tzn od początku cyklu a już jestem po transferze i dalej mam je brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje grania a miałas jakies objawy na ciaze? tzn cos z piersiami moze czy bóle brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból pleców od 3 dpt to mój nakaz dziś0w okolicach jajników się zaczęło. Piersi tak normalnie jak to po lekach. Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii wiem, że to zależy od pęcherzyków ale chciałam się zorientować czy w ogóle jest taka opcja, że śmigną i będzie szybko punkcja. Trzymam kciuki za Twoje mrozaki z całych sił! Jaka u Was jest przyczyna niepłodności? Żebyś wiedziała, że wszystkim się stresujemy. U mnie obecnie jest stres prawie w maksymalne ilości! Szkoda, że nie można się zahibernować i obudzić po becie. Linka, czyli jest taka możliwość :( Ech... ale się boję czy mój M zdąży wrócić :( Moja rozpacz przerodziła się w złość, jestem na niego zła. Mógłby skrócić wyjazd o 4 dni. Dobrze małamii mówi, przedyskutuj z doktorkiem. NIe stresuj się doradzi Ci najlepiej, jestem pewna. Sylwiasta aż 2 pęcherzyki to może właśnie to teraz ma się udać, skoro masz owulację rzadko. Trzy IUI mają sens. Powodzenia :) :) Lila dzięki za info. My na wizycie, na której dr rozpisał stymulację od razu zadaliśmy pytanie, kiedy najwcześniej będzie punkcja bo mąż musi wyjechać służbowo i musiałby już kombinować, żeby się wymiksować z wyjazdu. I dr zapewnił, że nie będzie mniej jak 10 dni stymulacji. Do tego zastrzyk na pęknięcie, to tak wyjdzie punkcja w 12 dniu. 11 dzień to niedziela, pytałam i nie robią wtedy punkcji. Ale ja jednak się boję. Jednak wszystkiego się nie da przewidzieć jak organizm zareaguje. Ostatnio na Menopurze się ciężko stymulowałam ale teraz mam też Gonal no i całkiem inaczej to jest jednak niż przy IUI. Będę doktorkowi o tym przypominać na każdej wizycie :) GRANIA!! SUPER!!!! Przesuper. Trzymam kciuki za przyrost!! Posyłam całuski :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×