Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Lilla a ty miałaś 5 dniowe? To spokojnie mozesz iść wcześniej:-) trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka28 tak jutro mam wizyte i juz chcialabym byc po niej, żeby sie dowiedziec że wszystko jest oki z dzieciatkiem. Kurde od wczoraj mam mdlosci,cokolwiek zjem to jest mi niedobrze,a naszczescie niewymiotuje. Iwcia co tam u was słychac? Spacerek juz zaliczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta zaciskam kciuki już dziś! Oby dr M okazał się tym szczęśliwym :) Małamii to szybkiej @ :) Helen :( oby szybko minęły mdłości, ponoć migdały pomagają i imbir (ciasteczka, herbatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka28 trzymam kochana kciuki za wtorkową wizyte :) Grania jutro pisz jak tam bete i kiedy idziesz na wizyte? A niewiecie dziewczyny czy jest lutinus w Bytomiu? Bo jutro po wizycie bym tam pojechala. Dziewczyny a słyszalyscie ze wit.E jest wazna w ciazy -b jej brak moze byc przyczyna poronien. Kurde czemu nam lekarze takich rzeczy niemówia, tylko same po necie znajdujemy takie inf. pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Tak miałam 5 dniowe...dziś się czuję fatalnie tak jak by się coś faktycznie działo ale boję się nastawiać na tak ...smutasek85 po laparoskopii jak najbardziej bolą barki bo to od powietrza,które w płuca wpuszczają tez tak miałam...Iza82 ja też robiłam kariotypy prywatnie bezpośrednio w diagnostyce bodajże 380zl za osobę (taniej jak w Gyn) a wynik był szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen, no właśnie nie mówią. A w sumie cokolwiek się spytam to odpowiedź jest taka, że można ale nie koniecznie, jak chcę to mogę... ech ogólnie, że oni tego nie zalecają ale mogę. No ale ja chcę wiedzieć, czy to pomoże. Lila trzymam kciuki! <> Bimbałka, ale musiałaś mieć jakieś dokumenty, że się leczysz na niepłodność, żeby dostać na kariotyp z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro robię betę nie wiem jaką powinna wyjść ale mam nadzieję że będzie na Tyle duża że będę spokojna. Czuje się średnio plecy bolą, już mam mdłości i takie napady głodu trochę brzuch czasami pobolewa więc myślę że jest wszystko ok. Lila trzymam kciuki myślę że też ci się udało Helen jeszcze nie wiem kiedy wizyta mam umówioną na 3 września jak jeszcze nie znałam wyniku ale chyba zmienię na 7 września tylko muszę policzyć czy leków mi starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iza 82 powiedziałam tylko lekarce ze od kilku miesięcy się staramy i nic... i mi wypisała bez problemu. Moj mąż ma innego rodzinnego i powiedział to samo i tez nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Grania wysokiego przyrostu jutro życzymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Witajcie kobietki;) Małamii czytam..czytam i myślę o Was;) mam nadzieję że teraz już przejdziesz pomyślnie transfer. Grania rewelacja;) czekamy na serduszko;) Lilaaa jutro będzie twoj dzień;) liczę na to ze się nie mylę;) Pozdrowienia dla Was wszystkich bo tyle nowych dziewczyn. Ale kibicuję każdej z Was;) Bimbałka rodzinny powinien przepisać ci na zniżkę ten fragmin. Łaski nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka, dziękuję za info. W takim razie muszę się udać po skierowanie po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Hej Ritta no właśnie u rodzinnego tez byłam i powiedziała ze nie może wrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wykorzystam czas że krasnal zjadl i zasnął;) zaczynam Was nie ogarniac kiedy co macie bo wiecej teraz dziewczyn jest tutaj:) mi fragmin dopiero lekarka przepisala przy zlych wynikach d dimerow z podejrzeniem zakrzepicy. Z tego co wiem mają wiecej kontroli a ciaza jako ciąża nie upowaznia do fragminu na znizke. To juz zależy od lekarza czy na swoją odpowiedzialność wpisze komus ryczalt. Mi wypisując powiedziala ze ma podstawę bo mam podejrzenie zakrzepicy. Az się boje isc teraz powtórzyć te badania no ale musze. Wczoraj zaczelam krwawic i sie przerazilam ale to chyba jeszcze oczyszczanie macicy itd. Szymcio bardziej marudny;) w nocy muszę mu dostawiac butle bo bawi sie godzinami piersiami a malo wypija i jest glodny. Powodzenia dziewczyny w dążeniu do celu:) pomimo iż czlowiek tak zarywa nocki i chodzi jak nieprzytomny to jedno spojrzenie na dziecko rekompensuje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dziewczyny a po udanym transferze ile za leki placicie? I jak dlugo je bierzecie? Mamnadzieje ze to juz nie sa tak drogie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli bierzesz lutinus 3x2 dziennie a paczka ma 21 szt to starczy Ci na 3.5 dnia. Koszt w Gyn 169 zl w Bytomiu jest tańszy chyba 125 coś kolo tego. Potem fragmin 10 szt za 109 zl czyli 3 opak na miesiąc. Możesz wziasc luteine jest tansza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Ritta15 ja dziś nie betuję to za wcześniej ani tydzień (transfer miałam w tamten wtorek....)Sylwiasta159 ja polecam aptekę w Bytomiu (od kliniki ok.15 minuta dużo taniej)ja wcześniej kupowałam tam na dole i zawsze kolo 1000zł zostawiałam a tu na samum lutinusie jest różnica dobre 50zł na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dziś zadzwonię do gyn umówić się na rozmowę z dr.M po nieudanej próbie ciekawa jestem kiedy przyjdzie mi ten okres w sobotę odstawilam leki dziś poniedziałek i ani słuchu ani widu @ ciekawe ile bede czekać teraz:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny stawiam wirtualną kawkę lub herbatkę :) Powodzenia tym ktore coś dzisiaj maja i ogólnie na ten ostatni tydzien wakacjii :) Ja sie odezwe pod wieczor co tam po mojej wizycie sie dowiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Nieee no wszedzie biora lutke i zyja to tez bede brac luteine, czyli tylko 300 zl na zastrzyki przeciwzakrzepowe to bez tragedii. Ja juz po 3 iui, dr M zrobil ja najbolesniej ale bez tragedii ;) 2 pecherzyki niepekniete po 20mm tylko nasienie sporo slabszenpo po preparatyce 12 mln... no i mam wrazenie ze czesc wyleciala ze mnie bo taka woda jakby wyplynela ... Nie martwie sie ze sie nie uda bo jal mowilam my jestesmy nastawieni na imsi tylko martwi mnie ta zmiennosc parametrow ze np ostatnio mial ok 20 mln... i boje sie ze to moze jakas choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Grania super :) a u mnie chyba kicha bo brzuch zaczyna boleć jak na @ i jeszcze jak teraz aplikowałam lutinus to na patyku takie już różowe było także albo sobie podrażniłam mocno albo niestety @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania super wzrasta:-) bardzo się cieszę:-) Lilla a moze się zagnieżdza bądź dobrej myśli :-) Ja juz mam mega stresa juz mi się jakieś głupoty śniły ja juz chce byc po punkcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Grania gratki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Grania gratulacje:** Linka jutro Twoj dzien:**3mam mocno kciuki:** abys miala duzo i silne komoreczki:) Lila spokojnie moze sobie podraznilas aolikatorem i stad ta krew?:((ehh wiem ze najgorsze czekanie..ale dopiero beta orawde Ci powie:**3mam mocno kciuki aby Ci sie udalo:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wrocilam i jestem :-D Moje dwa maluchy maja sie dobrze, ogladalismy je dzisiaj. Grzenie sobie lezaly, pani dr powiedziala, ze pierwszy raz jej sie zdaza, zeby dzieci tak grzenie pozowaly do zdjec :-D Trzymam kciuki za wszytski i kazda z osobna, za udane bety! CZekam na kolejna podwojna mamusie, nawet, jak sie okaze, ze Grania wlazla w ta kolejke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Fifaszku, robilas swojemu facetowi badanie AZF i CFTR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, udalo nam sie za pierwszym razem, w gyn zwykle zlecaja po pierwszej nieudanej probie, choc nam wyszly mimi baaardzo zlych wynikow nasienia : udany transfer dwoch zarodkow i dwa mrozaki. A to wsyzstko z calych 6 żołnierzyków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Super!!!!! :))) Pytam, bo my czekamy na wyniki i boje sie ze cos wyjdzie wprawdzie ma najmniej 10 mln w ml ale to jednak daje pldejrzenie choroby genetycznej. Fifaszku sprawdzaliscie co bylo przyczyna takich wynikow? Kurcze, 6 sztuk, ale silacze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj T w mlodosci zostal "pokopany" w srodku transformatora w hucie, jak go ur********** Oprocz tego jest alpinista przemyslowym i wisi caly czas w linach, wiec pewnie to ma bardzo duzy wplyw. Ma jedno jadro dosc male, niewielkie, ale jednak żylaki powrózka nasiennego(wiemy z usg). Pewnie kilka rzeczy sie zbieglo. Ale my nie chcielismy go leczyc, bo wiedizelismy, ze i tak nie dojdziemy do wartosci, gdzie ciaza naturalna bylaby mozliwa, a to moglo trwac latami. Mielismy IMSI z "kilku plemnikow w polu widzenia" z czego 0% o prawidlowej budowie i 1% o budowie stopnia II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif ja czuję że dołączę do Ciebie i będziemy mamami bliźniaków. Zobaczymy czy mam dobre przeczucia w tym że się udało to się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×