Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

no nic, pozostaje mi tylko czekać. Martwię się tylko, że pójdę na wizytę i dr M zapyta po co przyszłam, bo przecież mi mówił że nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już przed pierwszą stymulacją miałam antki - miałam protokół ultrakrótki. Teraz też czekam na @ i antki Logest. Zastanawiam się ciagle dlaczego moj organizm tak źle zareagował a właściwie wcale :( Ciekawa jestem czy dr Cz dobrą decyzję podjeła prowadząc mnie wg protokolu ultrakrótkiego . Teraz mam nadzieję że dr M przyniesie mi szczęście. Mam jeszcze pytanie w jakie dni przyjmuje dr M w Katowicach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta bo ja byłam w piątek u dr M i mi powiedział, że nie mają kasy i nie będzie mojej stymulacji w październiku, choć jestem w programie i to powinna być moja druga procedura... powiedział że muszę czekać aż będzie kasa, a nie wiadomo czy będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sil lekarze to nie Bogowie musza trzymac sie zasad i przepisow jakie im nakazuje ministerstwo! :/ wez komplet dokumentow z MS zaznacz akapit w ktorym mowa o tym, ze musisz miec zapewniona procedure i koniec! Dod jednej do drugiej procedury moze minac max pol roku z tego co wiem. Laurenta jak to jeden pecherzyk?? Do ivf jeden pecherzyk???? Chodzilas na wizyty w trakcie stymulacji i Cz nie widziala, ze jest jeden pecherzyk? Nie mogla Co czegos dolozyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tutaj nie bylo aktualnie jestem w ciazy dzieki bialostockiej klinike i dr mrugaczowi jeden pecherzyk do in vitro??? - ja dlatego zrezygnowalam z guncentrum bo wiem ze nie potrafia stymulowac leczylam sie w gyncentrum czesciowo u dr Cz .-niemila kobieta -dziwie sie że ona ma taki pozbawiony empati stosunek do kobiet - przeciez sama jest kobieta i powinna zdawac sobie sprawe jak nieplodnosc boli.... częściowo u dr M -wizyty w biegu , zero objaśnień co do stosowanych leków - nie zaufałam mu -idzie na ilość nie na jakość ale dziewczyny teraz jak im sie tyłek trzesie że być może nie będzie dofinansowania to pewnie zmienią stosunek do kobiet - bo jak by nie było rzadówki to maja 2/3 mniej pacjentek... polecam białystok - wystarczył 1cykl do in vitro i ciąża - lekarze przemili , uśmiechnięci -nawet pocieszali że musi być dobrze polecam mrugacz i pietrzycki -bede im wdzięczna do końca życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Czesc dziewczyny :) Ale sie porobiło z tymi funduszami, wedlug mnie ktos kto jest juz zakwalifikowany to z tym dniem dla niego powinny byc pieniadze odlozone na te 3 proby, bo wiadomo ze jak za pierwszym razem sie nie uda to potem robia 3mc przerwe. Przykro mi dziewczyny ze jeszcze dodatkowo musicie przechodzi stres czy beda dla was pieniadze. Iza jak tam kochana sie czujesz? Jutro robisz bete? Grania a co tam u Ciebie??? Chyba cie tu juz dawno niebylo? Jak sie mamusia czuje? Juz jestes na zwolnieniu? Mała a ty jak tam mamusiu blizniakow? Uwazasz na siebie i nieprzemeczasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
witam dziewczyny !! czytam z prerazeniem doniesienia ze koncza sie fundusze na rzadowe in vitro!! ja jestem obecnie w przeriwe 3 miec miedzy 1 a 2 proba . w listopadzie mam dopiero zaczac stymulacje i oby sie udalo ! dawajcie znac na bierzaco , te ktore bywaja obecnie w gyncentrm czy cos sie mienilo moze sa jakies oficjalne pisma lub informacje w tej sparwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie kazdy ma mozliwosc jezdzenia do Bialegostoku co chwile np w trakcie stymulacji... mysle ze to kwestia doboru lekarza a nie tyle kliniki... ja z dr P kestem zadowolona poki co, no chyba ze zobacze ze dr P tez wystymuluje mnie tak, ze bede miec 2-3 pecherzyki i jak sie nie ida to przeniose sie do provity na drugie podejscie...ale poki co wydaje sie konkretna a bylam tez u dr M i Cz. Ale z tego co wiem dr P nie prowadzi rzadowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) SIl przeraziła mnie ta Twoja wiadomość...:( jakoś nie umiem w to uwierzyć....logika mówi,że skoro jesteśmy w programie to mamy 3 podejścia...i te 3 podejścia powinny być zagwarantowane!! i klinika kwalifikując nowe pary powinna to sobie wszystko przeliczać...:( Wierzę,że dr M był zmęczony może myślał,że zrobiłaś histero przed 1 podejściem?? no niewiem...Jeżeli to się okażę prawdą to niewiem co my wszystkie zrobimy?:( Prywatnie to tyle pieniędzy:( Zosia gratulację ,że Ci się udało za pierwszym razem:* Ale tak jak Sylwiasta piszę, nie każdy jest w stanie przenieść się tak daleko podczas stymulacji....ja z dr M jestem bardzo zadowolona może jest małomówny ale jak zadam mu pytanie to zawsze mi na nie odpowie..więc nie jest źle:) i wierzę ,że chce jak najlepiej dla Nas;) Mam nadzieję ,że teraz moje crio będzie on robił-bo czuję się jakaś tak spokojniejsza przy nim:)) Laurenta dr M w Katowicach przyjmuję raczej codziennie-chyba ,że coś mu wypadnie-w czwartki przyjmuję popołudniu,a w pozostałe dni rano /a w soboty różnie to bywa bo raz jest dr Cz a raz on.... Linka Kochana co tam u Ciebie?:) Iza jak po panieńskim??:) wyluzowałaś się troszeczkę:) Jutro Twój wielki dzień:):) 3 mam kciukiii:*:* Miłej niedzieli dla Was Dziewczynki:*:* Iwcia jak tam Szymuś?-już miesiąc razem za Wami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cię Helen i resztę dziewczyn. No dawno mnie tu nie bylo czytam czyta ale sił na pisanie nie było dziś czuję się zjawiskowo dobrze jak na te wcześniejsze dni. Mdłości mnie męczą straszne straszne... piję herbatę z imbirem i chyba od wczoraj mi pomaga i rano już sobie wypiłam i na razie mdłości brak. Sił nie mam chęci na nic tylko bym leżała i spała. W czwartek mam kolejną wizytę i teraz będzie u dr P ciekawa jestem tej wizyty. Oczywiście są momenty kiedy zaczynam się martwić czy wszystko jest ok ale musi być nie ma innego wyjścia :) jestem od poniedziałku na l4. Dziewczyny co do tych funduszy to muszą być dla tych zakwalifikowanych nie wyobrażam sobie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Cześć dziewczyny:-) Jestem w szoku co tutaj czytam.. ciekawe jak to faktycznie jest? Sil mam nadzieję ze okaze się ze zadne zabiegi nie będą konieczne no a kasa musi się znaleźć! Az nie wierze ze dr M tak powiedział normalnie ma minusa i równiez za to L4. Małami ja czekam na wizytę mam w piątek o 11 u dr M no i mam nadzieję ze poleci mi jakiegoś lekarza albo coś doradzi i mam nadzieję ze uda się usunąc te mięśniaki bez większych problemów.. a na 1.10 mam wizytę w bytomiu licze na tego lekarza ma w necie bardzo duzo pozytywnych opinii ale zobaczymy.. Iza jak tam masz jakieś objawy przeczucia? :-) trzymam juz teraz bardzo bardzo kciuki za wysoką bete:-) nie moze byc inaczej! Grania na pewno wszystko jest dobrze :-) odpoczywaj i juz imię wymyślaj hihi A reszta przyszłych mam jak tam macie juz imiona dla maluszków? Fif, Bimbałka, Elusiowo... no i reszta mam ale juz się pogubiłam które.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linka...wlasnie leze w Bytomiu, do jakiego lekarza chcesz isc? Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif umówiona jestem do dr Horaka a co się stało ze lezysz? Mam nadzieję ze nic powaznego :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Dziś się czuję bardzo dobrze nie mam mdłości i oczywiście co teraz pora się zacząć martwić dlaczego ich nie ma? Czy wszystko jest w porządku? I tak 9 miesięcy masakra. Jest dobrze musi być i nie mogę w to wątpić ale te pierwsze 3 miesiące to takie ważne są i takie ryzykowne. Dobrze że już w czwartek rano mam wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Horak jest tu ordynatorem. Jutro bedzie mnie badal. a trafilam tutaj, bo szyyjka dluga, ale miekka.....Eh mam nadzieje, ze jutro wiesci beda lepsze Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif to trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze wiadomo przy ciązy bliźniaczej podwójny stres :-( napisz po badaniu jaki jest ten dr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania na pewno wszystko jest dobrze mdłości przeszły Ci po herbatce jak pisałaś :-) ale tak to jest ciągle stres na kazdym etapie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil mam nadzieję że to jakaś pomyłka bo chyba zwariuję... Ja teraz też mam przerwę i stymulację mam zacząć początkiem listopada. Sylwia ja też nie wiem dlaczego tak się stało krótko opiszę jak było: Stymulacja od połowy sierpnia (przed stymulacją antki) protokół ultrakrótki od 1-3 dc GONAPEPTYL, od 2-6 Menopur 225 6dc USG i dalej aż do 9dc Menopur i dodała mi od 6dc-9dc Gonal F 75j. 9dc USG i decyzja o przerwaniu stymulacji dla mnie to był SZOK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niskie AMH ale znajoma ma niższe, do invitro podchodziła w provicie, też miała jeden pęcherzyk, obecnie jest w 3m-cu ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Laurenta, i nic nie pobrali, nic nie transferowali a pierwsza próba zaliczona? I wg nich już tylko ci 2 zostały? To jest najbardziej przerażające. Że mogą być próby, które nawet nie dojdą do skuktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge zapytac jakie masz AMH? Skoro w innej klinice tez robia ivf przy jednym pecherzyku to moze dr Cz nie zrobila nic zle tylko to nie byl TEN pecherzyk i nastepnym razem sie uda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam kolezanek to powiedzialy ze dawki lekow spore i stymulacja normalna, wcale nie ultrakrotka :) i ze one podobne stymulacje mialy, nawet mniejsze dawki lekow. a ten jeden pecherzyk to widocznie wynik niskiego AMH, tylko pytanie jakie masz to AMH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Sylwia, rozumiem Twoje wkurzenie i mam tak samo :( kaska, miałam 3 inseminacje w Provicie i zawsze na 1 pęcherzyku i nigdy mi nie badali estradiolu... a pytałam o to... :( Sil_Sb długi protokół wyglądał u mnie tak: antki od 2 dnia cyklu (wtedy miałam wizytę), przy ostatniej tabletce zaczęłam brać Gonapeptyl - codziennie 1 zastrzyk rano przez 15 dni, od 16 dnia 1/2 Gonapeptylu i po 75 Gonalu i Menopuru - przez 11 dni. Trzymam kciuki, żeby dr Cię nie odprawił z kwitkiem! NIE MOŻE! Laurenta dr M przyjmuje codziennie poniedziałek i piątek do 11 czy12, wtorek i środa do 14 chyba w czwartek popołudniu. Helen, idę po pracy na betę i będę mieć wynik wieczorem. Jestem dobrej myśli i wierzę, że się udało. Oczywiście zrobiłam test bo mam ich sporo w domu i JAKBY coś tam było widać... ale nie wiem czy to nie moja urojona wyobraźnia, bo pod światło w sumie coś widziałam :) A czuję się dobrze jak psychicznie tak i fizycznie :) małamii super się wyluzowałam i nawet nieco potańczyłam :) Fajnie tak w babskim gronie się spotkać :) Dam znać jak będę miała wyniki :) grania mam nadzieję, że mdłości brak już na stałe :) linka baaardzo Ci dziękuję. Trzymaj mocno. Już zaczynam mieć stresa przed badaniem. Czuję się jak zwykle, brzuch mnie nieco boli jak na @ ale w sumie już mnie przed punkcją tak pobolewał. Fif musi być wszystko dobrze, jestem z Tobą myślami! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie znaczenie ma jakie dawki dostawaly inne kolezanki do in vitro??? przecież dawki leków dobiera sie indywidualnie przede wszystkim do wartosci amh , wieku , wagi itp z tego co zauwazylam wszystkie w gyncentrum maja taka sama stumulacje 75 gonal i 75 menopur haha wydaje mi sie ze na tym forum sa pracownicy gyncentrum które go chwalą - tak samo jak dodawaly pozytywne opinie na nasz bocian .pl - tyle że ten portal to wykrył wiadomo ze jak komus sie uda to bedzie chwalił.... jak mam jedno zdanie na ich temat -wizyty krótkie , mała komunikacja -zenujące żeby recepcjonistka mi wyjaśniała jak mam i o której zażyć dany lek , kiepska stymulacja ....a ciąża to taki efekt uboczny - jeżeli nie udadzą mi sie inseminacje to in vitro na pewno łodż lub białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×