Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Iza82
helen, sorki, że się nie odzywałam, już wszystko streszczam. Doskonale Cię rozumiem z tym CC. Ja nawet miałam się leczyć na tokofobię ale jakoś sama dałam radę z myślą, że jak co, to zapłacę za CC. No i teraz chcę CC. Wiem, że i-vf jest wskazaniem do CC na życzenie matki i tego będę się trzymać. Czytałam ostatnio, że jest nowy trend, że czekają z CC do momentu pojawienia się akcji porodowej, nie robią przed. Ale to chyba dopiero wchodzi. Pogadaj z dr o tym i jak co szukaj innego, który Ci zrobi CC. Ja mam taki plan, jak mój się nie zgodzi. <> iwcia w jakim szpitalu rodziłaś? Skierowanie od dr wystarczyło? <> Joafer wydaje mi się, że wszystkie wizyty powinny być bezpłatne, w końcu jesteś w programie. W okres to pewnie nie będzie chciał robić usg, chociaż widziałam w tym filmie in-vitro (co leciał na TVP2), że właśnie tam wszystkie dziewczyny przychodziły 2 dnia cyklu na usg, czyli w okres... ja brałam antyki od dnia cyklu. Super, że przełożyłaś wizytę. Dr M na pewno Cię przyjmie, ja też zmieniałam ją na dr M i od razu mu zaznaczyłam, że do niej nie mam zamiaru chodzić. Trzymam kciuki za udaną wizytę!! <> ciociakachna do 4.01 szybko zleci :) <> Sil_Sb spróbuj przed wkłuciem przyłożyć lód, pomaga w trakcie zastrzyku i potem nie boli to miejsce. Jest też lód w sprayu. Z Menopurem jest sporo "zabawy" niestety. Ja się wiele razy pocięłam fiolką :( potem otwierałam przez chusteczkę. A miałaś jakieś problemy z macicą, że dr zastosował taką asekurację? Nie panikuj, ja w ogóle nie czułam jajników a było 10 pęcherzyków. Teraz postaw na spokój, nie wszystko zależy od nas i od tego jak bardzo się zamartwiamy :) Będzie dobrze. <> Baska jakie szpitale dr Ci polecił? Daj znać, jak już Ci o nich opowie, bo sama zaczęłam intensywnie myśleć o szpitalu. <> Polly ja bym się umawiała jednak na 13-14 dzień bo to nic nie przyśpieszy, jak przyjdziesz wcześniej bo Gonapeltyl i tak będziesz musiała brać te 14 dni (no i podczas stymulacji). <> małamii Tobie też polecam przed zastrzykiem zrobić okład z lodu, nie boli podczas zastrzyku i potem brzuch nie boli i nie robią się ślady. Który masz już dzień Gonapeptylu? Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, daj znać po. I spokój, spokój spokój. To jedyna rzecz w sumie którą możesz w jakikolwiek sposób wpłynąć na swój organizm, reszta w rękach natury, leków itd. <> Madzia przykro mi :( W którym dniu cyklu jesteś? Całe opakowanie będziesz musiała wziąć :( Chociaż mi kiedyś zeszła torbiel po 2 tygodniach brania duphastonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że się nie odzywałam i że nie odniosłam się do wszystkich, ale wciągnęło mi wpis buu. U mnie okej. Czuję się dobrze chociaż codziennie boli brzuch, to pewnie wszystko w środku się naciąga, muszę dużo odpoczywać. Przed świętami byłam na wizycie. Wszystko jest w najlepszym porządku. Malutka w całości mierzyła tydzień temu 20 cm i ważyła 241 g :) Wierciła się jak zwykle ale nie chciała się odwracać na drugą stronę. Już nie mogę się doczekać do kolejnego badania prenatalnego, które mam 12.01. Ostatnie nas bardzo uspokoiło i wzruszyło bardziej niż inne badania. Teraz liczę na to samo. Od męża dostałam poduszkę do spania w ciąży i do karmienia. W kształcie litery C. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Cześć dziewczyny :) pijemy teraz po śniadaniu kawke wirtualną :) LInka ja sie czuje dobrze, święta tez mineły bardzo fajnie z rodzinką, za dwa tygodnie wizyta to zobaczymy co u małego słychac i jak rośnie :) Bardzo dobrą decyzje podjełaś :) teraz w lutym u Horaka dowiesz sie co tam u Ciebie w brzuszku słychac a potem do kliniki sie umawiaj! Iza juz sie martwiłam czemu Cie tak długo tu niema,czy nas czasem nie opuściłaś :) ale naszczescie nie :) , kiedy masz najbliższą wizyte? Sylwia co tam u Ciebie słychać i u Fifaszka daj znac jak jeszcze w domku sobie leżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zasadzie problemów z macicą nie miałam, ale on powiedział że po stymulacji często tak się dzieje, że się pojawiają torbiele, a antyki temu zapobiegną. No i mam czysto, więc choć tyle dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Jestem dziewczynki jestem co dzien was czytam, ale tu jestescie kochane zajete stymulacja i zestresowane procedurami wiec sie nie udzielam ale jestem :) Ja tez czekam z niecierpliwoscia na 7.01 na wizyte u dr P i potem na 16.01 bo mam I badanie prenatalne- swoja droga dr P ma wypisac skierowanie do dr R w Gyn wiec w koncu cos bedzie za darmoszke :) Wybieram sie w przyszlym tyg na badania krzepliwosci krwi bo mam wrazenie, ze mam z tym problem bo jak tylko odstawilam cyclonamine (na krwawienia) to ono sie znowu pojawilo a kosmowka przyklejona... Tez chyba chcialabym CC choc panicznie boje sie ZZO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Izka jak miło że się odezwałaś i że z dzidzią wszystko dobrze :) Wiecie co ja osobiscie bardziej boje się cc niż naturalnego porodu. ale o tym bede gadać z moim gin pozniej. bo moja siostra miala cc ze wzgledu na dlugie starania. polecil mi szpital w gliwcach, Knurowie, Tychach, Katowice ochojec i jeszcze jeden w Katowicach gdzies w rejonie spotka. My ze względu na odległość to się zastanawiamy nad Tychami tam maja podobno fajny oddział dla dzieci. no i ochojec bo w miare blisko w razie awari hhihihi :) Jedynie to nie chce do Mikołowa trafić brrr jakieś mam złe wspomnienia po tym szpitalu. \Ja mam prenatalne 8.01 też już odliczam dni. Milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udało się mam stymulację długi protokół antyki przez 21 dni lekarz super powiedział że musimy wzmocnić jajeczka ale szczęśliwa jestem dzięki wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/Dzien dobry dziewczyny :-) Ja nadal w domku, Jutro spelni sie moj plan 34 tc skonczone :-) Ostatnio sporo sie u mnie dzialo, bo co wizyta wychodzily inne pomiary precelków. Wszytsko dlatego, ze chlopcy sa bardzo *****iwi i zwijaja sie tak, ze ciezko ich zmierzyc, w skrajnym przypadku wyszlo 500 g roznicy. Jednak jak sie poobracali okazalo sie, ze tych gramow jest 100 i tak na ostatniej wizycie Iwo wazył 1890g, a Bruno 1800. Wielkoludów z nich nie bedize, ale i tak fajne kluseczki po 2 kg. W miedzyczasie tez dopadla mnie przepuklina, ktorej nikomu nie polcam ;-) Mam obiecane podszycie podczas cc tej przepukliny, a wlasciwie rozchodzacej sie powiezi w brzuchu. W sobote 2.01 mamy wizyte i bedizemy mimeli decyzje czy juz zostajemy w szpitalu, czy jeszcze do okolo 7.01 w domku. Ja juz mam dosc. Walcze sama ze soba. I nie chodzi o lezenie tylko o objawy ciazy blizniaczej. Brzuch u mnie jak u kobietki z jednym maluszkiem, a w srodku 4 kg dzieci...Wszystko mnie uciska. Chlopcy przy tej wadze w ciagu tygodnia najpierw obrocili sie z pozycji miednicowo i poprzeczniej do glowkowo i glowkowej, aby kilka dni pozniej wrocic do miednicowo-miednicowej...Dzieci po 2 kg powtarzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza mna to ogromnie sie ciesze, ze jest nas tu tyyyleeee i ze az tyle dziewczyn w styczni bedize walczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
wow fif, to akrobaci!! rzadko zaglądam na watek na fb i tyle mnie ominęło. Faktycznie, brzunio masz mały aż się zastanawiam, gdzie chłopcy się mieszczą a mało tego mają miejsce by tak skopać biedną matkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno zwrócili mi dziś pieniądze za tą poprzednia wizytę za którą placilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer i super że zwrócili. A sama im coś powiedziałaś, czy oni sami z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif a ty już tak długo wytrzymałaś, może dasz radę jeszcze z tydzień :) I będzie tak blisko finału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer wywalczylas jeszcze kase:-) zuch dziewczyna:-) moje IUI przelozone ( pecherzyki za male narazie) dostalam recepte na 3 -ci zastrzyk fostimon i na pregnyl na pekniecie pecherzykow. Myslalam ze bedziemy mieli huczne zakonczenie roku a tu bedzie huczne rozpoczecie 2016...oby owocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil zapytałam jak to dokładnie jest z tymi wizytami płatnym i pani zobaczyła w moją kartę i stwierdziła że ostatnio zaszła pomyłka i oddała kasę :-) a powiedzcie jak długo trwa długi protokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer teraz weźmiesz 21 antyków, w ostatnim dniu zaczniesz gonapeptyl i łykasz przez 14 dni, i od chyba 15 dnia zaczynach leki stymulujące przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leki stymulujące ok 8-13 dni to zależy jak ci jajeczka będą narastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dzięki Sil za info. To transfer w połowie lutego jak dobrze pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po wizycie.... od jutra mam rano:gonopeptyl i wieczorem gonal 75+menopur75 w aptece zostawiłam 422 zł... Izuś w którym dniu prawidłowej stymulacji miałaś punkcję? xxx joafer super:) widzisz dobrze,że dzisiaj sie zapisałaś na wizytę:):)extra:))) xxx Catarina czekam na info co dr Cz Ci tam powie:) aaa i zbadałam sobie tsh i witaminę D3-koszt 60zł ale stwierdziła,że muszę sprawdzić tą moją witaminę D....kolejną wizytę mam we wtorek również u dr M;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny podczytuję was cały czas i trzymam kciuki Helen ja już prenatalne drugie miałam 17 grudnia i wszystko jest w porządku, mały ważył wtedy 420 g :) jutro mamy kolejną wizytę i zobaczymy ile urósł:) kopie jak szalony :) czuję sie dobrze i ogólnie wszystko ok. Jeszcze wyprawki nie kupuję ale oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Tak mnie to wkurza - te pisiory ofc - policzyli sobie ile się dzieci urodziło a w ogóle nie biorą pod uwagę, ile oczekuje aktualnie na narodziny. Zobaczcie ile u nas Mamusiek :) Niedawno dostałam @ i teraz już sama nie wiem czy stymulację zaczynać jutro czy dopiero od piątku? Sil - mam tak jak Ty - 75 gonal i 75 menopur - bierzesz zastrzyki rano czy wieczorem jak MałaMi? Kurcze tak długo czekałam i ten moment właśnie nadchodzi - czuję lęk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa ja biorę leki rano, tak kazał mi robić dr M i tak wpisał mi na karcie stymulacji (nomen omen wczoraj pożarł mi ją pies i się będę musiała tłumaczyć w sobotę). Ja się też zawsze zastanawiam jak zaczynać stymulację. Położna mi powiedziała, że jak dostanę @ przed 20, to powinnam ten dzień liczyć jako 1 dc. Jak później to go nie liczę. Równocześnie dr M powiedział, że @ zaczyna się jak jest krwawienie, a nie plamienie. Więc jeśli już krwawisz a nie plamisz i już masz @ (jest 19 :)) to dziś masz 1dc i jutro zaczynasz stymulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przy krótkim protokole kułam się rano...teraz mam wieczorem...rano gonopeptyl wieczorem pozostałe... więc od jutra zaczynam...:) Catarina jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×