Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Iza, Helen, Baśka, Sylwia, Rita i reszta przyszłych mamusiek (pewnie połowę Was pominęłam;) ) jakie macie imiona wybrane dla Waszych szkrabów?? Mala (Lila) czytasz nas jeszcze ? dobrze pamiętam że u Ciebie będzie parka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Czy witaminę D kazał wam przyjmować lekarz?? W jakim celu trzeba ją przyjmować??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ciociakachna- trzymam kciuki aby maluszki zadomowiły sie juz na dobre 9 miesiecy :-) :-) :-) Malami- u mnie sie uspokoiło nareszcie z plamieniami. W domku jestem staram sie oszczedzac jak tylko moge :-). Dokuczaja mi straszne wymioty niestety wielu rzeczy nie moge jesc schudkam juz 3 kg. Wizyte mam 9 go lutego i juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc moje kruszynki mam nadzieje ze wszystko u nich w najlepszym porzadeczku :-) Mega kciuki za Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Madalinka - trzymam mocno kciuki musi byc wysoka betka!!!!!!!!!!!! Linkaaa- u nas za 2 tygodnie pierwsze prenatalne i byc moze sie dowiemy kto mieszka w brzuszku :-) jak oczywiscie pokaza co tam maja miedzy nozkami :-) :-) :-) jezeli chodzi o imiona ja mam inne typy mąż ma inne typy musimy dojsc do porozumienia ale jeszcze triche czasu mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ciociakachna - prysznic tak ale niezbyt goracy - teraz musisz sie przyzwyczaic do chlodniejszych kąpieli :-). Bykeby nie za gorący!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Iza, Vicky dzięki śliczne! Dzięki tez za info o jednym plasterku, od wczoraj całego ananasa wpierdzielilam, ale moje zęby i język maja dość hehe Vicky trzymam kciuki za małych ekshibicjonistów, niech sie pieknie pokażą:) Okropieństwo z ta woda bo kocham gorąca, no ale trudno, damy radę niech tylko siedzą na miejscu do października:) A imiona... Anielka i Tadzio tak na dziś, bo przynajmniej męskie imię sie zmienia:) wiecie ja jestem szurnięta bo juz nawet wózek wybierałam i to grubo przed ivf:) a jakie typy u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky to oby Ci przeszły te wymioty jak najszybciej. Na pewno z maluszkami jest wszystko dobrze, nie ma innej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Cóż my z mężem narazie nie potrafimy dojsc do porozumienia w sprawie imienia dla naszej baletnicy więc narazie intensywnie myślimy. Chcemy nie za długie bo już przy nazwisku ma co pisać i ma być normalne jak to mój M stwierdził. On by chciał Anne ale już mamy jedną w rodzinie bo córka brata się tak nazywa więc odpadło :) Vicky dobrze ze plamienia ustały. Wymioty mam nadzieje też szybko znikną mnie ta niewygoda omineła na moje szczęście. Myślisz że już lekarz będzie mógł określić płeć. U mnie chciał dopiero w 4 miesiącu ale się nie pokazała i dopiero się dowiedzieliśmy przed świetami miesiąć później, a na pierwszym badaniu to nawet się tego nie podejmował. Hmmm ciekawe. Oby tylko zdrowe kruszynki były to się liczy. ciociakachana do wody się idzie przyzwyczaić sama uwielbiałam gorące kąpiele ale czego się nie robi dla realizacji marzeń :) Karolcia mi lekarka kazała przy konsultacji do punkcji kupić sobie wit d i zażywać. A odstawioną miałam jakoś w 11 tyg bo zaczełam przyjmować suplementy diety gdzie ona już była zawarta. linka a ty kiedy masz wizyte u lekarza czy już miałaś i coś przegapiłąm. Małami sobota będzie twoim wielkim dniem. Za wszystkie dziewczyny mocno trzymam kciuki zeby wam się udało :* Mamuśki wyprawki już kupione bo ja to narazie jestem daleko hahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka nic nie przegapiłaś, wizytę mam jutro wieczorem u dr H w Bytomiu:) i od tej wizyty zależy czy już będę mogła wrócić po moje śnieżynki:** jeśli tak to umówię się do dr M i chciałabym podejść do transferu na początku maja (o ile mi @ wyjdzie regularnie ;) ) a jak nie to już po programie rządowym może pod koniec wakacji... czas pokaże:) A Ty Baska na którego maja masz termin? będziesz rodzić sn czy chcesz cesarkę? teraz już to zleci szybko ani się obejrzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Madalinka 3mam kciuki;)) Dziewczyny mampytanie bo wyskoczyla mi ogromna bolaca opryszczka...czy ja moge przed transferem uzyc jeszcze jakies masci?;(( Jeszcze takiej wielgachnej to nie mialam;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Baska1988 - masz racje najwaznuejsze by kruszynki byly silne i zdrowe :-). Plecto ddrugorzedna sprawa. Mnie przy pierwszej ciazy tez po pierwszych prenataknych plci nie ustalili ale bylo podejrzenie ;-) ktore sie sprawdzilo i mam piękną dziewuszkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Baska1988_ na ktorego maja masz termin?moja tez majowa :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja termin mam na 14 maja. Mój lekarz nie daje wybierać co chce. Tak wiec jak to stwierdzil przygotowujemy sie do sn. Ale tez tak chciałam. No czas mi ucieka robie sie wielka jak male sloniatko a moj M twierdzi ze z wyprawka mam jeszcze czas. On bardzo nie lubi chodzic po sklepach ahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanko biorę gonal i menopur i trochę jajka mnie pobolewaja. Nie pamiętam jak było za pierwszym razem. Czy tak mam być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, wiem że większość osób ma niedobór ale to tym bardziej powinien nas wysłać na kontrolę od razu, bo wiele artykułów medycznych rozpisuje się o wpływie tej wit. na płodność obojga partnerów i zagnieżdżenie się zarodka. U nas ten niedobór był ogromny, więc liczę, że może wynik tym razem będzie inny. A jak Ty się czujesz? :) Małamii miałam ostatnio ten sam problem. Ja też od razu mam wielką oprychę bez wcześneijszych objawów wstępnych, u mnie pomaga tylko Hascovir w tabletkach (neistety na receptę) i Hascovir w maści - ją kupisz bez recepty, więc biegnij. Na pewno musisz działać szybko, nieważne na jakim etapie jesteś planowania dziecka, nieleczona opryszczka to poważne zagrożenie dla dziecka i komplikacja dla Ciebie. Najlepiej idź do lekarza, choć rodzinnego. Joafer bóle przy tych hormonach są jak najbardziej normalne, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nikita bo już się bałam. A zresztą cały czas się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Dziewczyny dzis zaczelam plamic na bezowo mam 9 dpt jak sie okres rozkreci to chyba na bete juz nie bede musiała isc jestem zla na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nikita bo już się bałam. A zresztą cały czas się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly oby to nie była @ !!! trzymaj się:* Madalinka nie trzymaj nas już dłużej w niepewności, dawaj wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Baska1988 - moja córcia jest z 16 maja :-) :-) :-) Madelaine- wynik pewnie tak wysoki ze jeszcze go nie ma ;-) mocno kciukamy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Madalinka mialo byc hihi Polly - ja tez mialam plamienie w tym dniu po transferze okazalo sie ze to zagniezdzenie oby i tak bylo w Twoim przypadku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Jestem w 6 dniu stymulacji b byłam na kontroli i mam 4 małe pęcherzyki. Dostałam kolejna dawkę zastrzyków. Nie wiem co myśleć, czy to nie za mało? Nie mam problemów jeśli chodzi o hormony czy wewnętrzne sprawy. Nasz problem to mała ilość plemników. Myślałam że uda się wyhodować więcej :( Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Madalinka halooo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Cześć dziewczyny, powiedzcie czy po histeroskopii diagnostycznej dostalyscie okres w terminie? Już trzeci dzień mi sie spóźnia okres, a czekam na niego jak na zbawienie bo w końcu chce zacząć brać antykoncepcję :/ czekam na pozytywne bety! Nie trzymajcie mnie w napięciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka ..; (..nie płacz kochana :( przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Madalinka przykro mi bardzo, a z niecierpliwoscią czekałam na Twoją betę, myślałam ze zawitają jakieś dobre wiadomości na forum :( nie załamuj sie kochana, jesteśmy z Tobą i w 100% rozumiemy co teraz czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×