Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ania u mnie niby tez powiedzieli ze nic sie nie da zrobic....ale probowac zawsze mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wlasnie tez nie wytrzymuje. Dr Kuch. na konsultacji przed transferem powiedziala,ze moge zrobic 04.02 i juz powinien byc wynik pewny. Wiec sie nad tym wczesniej nie zastanawialam tylko data mi utkwila w pamieci. Dr M robil mi transfer. Czyli mowicie,zeby juz jutro jechac na bete?! Ja punkcje mialam we wtorek 19.01,a transfer 22.01 w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka testom tak wcześnie mówimy nie. Testować można już w 10 dpt, to już chyba lepiej wcześniej na bete pojechać. Niektóre dziewczyny robiły przy świeżych zarodkach w 9 dpt i już beta wychodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wlasnie tez nie wytrzymuje. Dr Kuch. na konsultacji przed transferem powiedziala,ze moge zrobic 04.02 i juz powinien byc wynik pewny. Wiec sie nad tym wczesniej nie zastanawialam tylko data mi utkwila w pamieci. Dr M robil mi transfer. Czyli mowicie,zeby juz jutro jechac na bete?! Ja punkcje mialam we wtorek 19.01,a transfer 22.01 w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge z tymi postami. Albo sie nie dodaja albo dodaja podwojnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dziś 11 dpt już wczoraj mogłaś betować, a jutro na betę możesz jechać na spokojnie. Jak ma coś pokazać to już pokaże i to nie mało. Małe wyniki są zwykle w okolicach 10 dpt, dr M zaleca 12 dpt na bete, czyli w twoim wypadku jutro. Ja kupiłam sobie wit D w aptece dla dzieci, w kropelkach, bez recepty, w dawce 600 i zażywam po 3 krople dziennie. Od jutra zażywać będzie też mój małż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to musze tez zapytać się w aptece o ta witamine D w kropelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, dzieki-jade jutro na bete. :P Chyba zwlekalam,bo sie balam zerowej bety. :D Dam znac jutro jak beda wyniki. Robilyscie moze w GynC bete? Moze wiecie jak dlugo czeka sie na wynik u nich i czy przez tel podadza wynik? Ja biore od kilku miesiecy VitrumD3 Forte,bo podobno jest najlepiej przyswajalna dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7707
Dziewczyny wrócilam do was:-) ostatnie 2 tygodnie to były najgorsze tygodnie mojego zycia. Niestety moje zycie "legło w gruzach" ale nie o tym chce pisać. w ten piatek mam umówiona histeroskopie, zakłładając ze wszystko bedzie ok to w nastepny piatek mam wizyte na rozpisanie stymulacji, tylko czy ma sens przystepowanie do całej procedury przy ekstremalnym stresie? Mąż namawia mnie usilnie ja jednak obawiam sie ze stres który mi towarzyszy teraz może mieć negatywny wpłym zarówno na jakość jajeczek, na transfer i ewentualne zagniezdzenie się zarodka. suplementujemy sie z mężem od dłuższego czasu, dziś odebrałam wyniki swoje i męża i okazuje sie ze z nas 2 okazy zdrowia(powtarzałam amh , wszystkie hormony i morfologie, mąż powtarzał morfologie i badanie nasienia) ten rok miał byc najlepszy w moim zyciu a po pierwszym miesiącu wiem juz ze bedzie najgorszy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelina zwykle w Gyn po 2 godz jest wynik. Jak złapiesz położną to poda ci wynik bo nie każda z pań w recepcji chce to zrobic :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekasz na wynik do 2 godzin. Przez telefon chyba też podają. Ja zawsze jadę odebrać osobiście, proszę o złożenie tej parszywej kartki z zerem i czytam już poza ich drzwiami. Płaczę sobie na schodach, na chodniku się trzymam, potem w aucie znów zaczyna, i w domu. I następnego dnia i następnego. A potem jest już lepiej. Nie życzę nikomu takich przeżyć, trzymam kciuki za jutrzejszą betę. Niech w końcu w 2016 roku pojawi się pozytywna beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madalinka czuję, że będzie dobrze - ja 11 dpt to już okres dostałam. Ściskam mocno kciuki za Twoją betę - w gync wynik jest już po 2h a badanie chyba kosztuje 24 PLN. Możesz przedzwonić i zapytać o wynik - poproszą Cię tylko o potwierdzenie numeru pesel. Głowa do góry :) Polly Ty w piątek? MałaMi - sobota big day :) Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe Mamuśki! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to badanie beta trzeba robic w gyncentrum bo myslałam że to w takim normalnym laboratorium w przychodni gdzie nalezymy sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z was ma problem z krążeniem?mam wade serca a dokładniej wade jednej zastawki towarzyszą mi przy tym problemy z niskim cisieniem ,drentwienie i sinienie konczyn , obrzeki..czy któraś z was zna kogos w ciazy co ma podobne problemy ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete mozna robic w kazdym lab i nie ma obowiazku w GynC. Ja tam chce,bo u siebie jak robilam 2 razy to zawsze wychodzilo 0,015, wiec mam nadzieje,ze w Gyn bedzie tym razem inaczej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka aby ci sie udało ;) 2 maluszki masz w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W GynC może ci pokazać najmniej <0,1 i tak naprawdę wówczas nie wiesz jaki to wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka trzymam mocno kciuki!!! zaszalej z tą betą;) niech będzie wysoka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ania, mialam podane 2 zarodki. Oby chociaz jeden byl ze mna. W sumie marza mi sie blizniaki takze radosc bylaby ogromna! Dzieki dziewczyny. Rano jade na bete a po pracy z mezem odbierzemy wyniki. Wole w pracy sie nie dowiadywac gdyby bylo zle. ;) Trzymajcie mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia88 36 godzin później. Zwykle ustalają ci godzinę punkcji i mówią dokładnie o której masz wziąć zastrzyk. Na przykład ustalają punkcję na 10 rano i masz wziąć zastrzyk o 22:00 półtorej dnia wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka czekamy na pozytywny wynik bety. Pisz jak tylko będziesz miała wynik. Trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Krew juz oddana. Teraz tylko wytrzymac do 16.30... :P Buuuu! Trzymajcie kciuki! Dzieki za wsparcie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Madalinka trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Dziewczyny głupie pytanie, mogę normalnie wziąć prysznic 1dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Madzia życzę zdrówka. Daleko masz do Gync :( <> Joafer ja miałam do długiego Gonal 75 i Menoupur 75 <> Nika strasznie mi przykro, że akurat Cię złapało no i że niewiele CI urosło :( Czy na to mogła mieć wpływ choroba? <> ciociakachna trzymam kciuki z całych sił. Odpoczywaj i myśl tylko pozytywnie. WOW imionka już macie, super :) Ja wiem, że będzie dziewczynka od 2 miesięcy i nie mogę się zdecydować na imię (a miałam wybrane tylko imię dla dziewczynki a teraz nie wiem czy jest odpowiednie hehe) <> małamii cieszę się, że wszystko OKi i wyczuwam dobry humorek co też mnie bardzo cieszy :* <> Sil-Sb pewnie, że teraz się tym nie przejmuj. Trzymam kciuki, żeby w badaniu nic nie wyszło. A jak co to zobaczysz co Ci zaproponują w obu klinikach i wtedy będziesz się martwić. <> helen, może się już dostrajasz do dzidziusia i do wstawania w nocy. Ale jednak życzę Ci, żebyś się wyspała do porodu! :) <> Baśka masz 100% racji bo ja jak się obijam w ciągu dnia to potem nie mogę zasnąć. Lepiej się nieco zmęczyć (jak się da). <> zizia, powinnaś dostać normalnie okres po odstawieniu antykoncepcji. Ja miałam 3 dnia. Ale widać, że helen nie miała i było OK ;) <> nikita spokojnie, będzie dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie bardzo bardzo mocno! Dr pewnie dlatego Was nie wysłał na badanie (też kiedyś poruszałam ten temat jeszcze w Provicie), że w Polsce praktycznie każdy ma niedobó wit 3 a mimo to dzieci się rodzą i to nie może być przyczyną. <> ania nie zamartwiaj się na zapas. Nie na wszystko mamy wpływ i nie można martwić się tym na co tego wpływu nie mamy :( Wierz, że będzie dobrze i nie dokładaj sobie zmartwień. Po co Ci drugie podejście, skoro pierwsze będzie sukcesem :) Ja nikogo nie znam z taką wadą. Myślę, że kardiolog Ci doradzi co i jak. <> Madzia 36 h po ovitrelle <> <> ewela trzymam kciuki, żeby się wszystkie zapłodniły i pięknie dzieliły Wasze dzieciaczki. <> joafer najlepiej dojrzały i tylko jeden gruby plaster dziennie. Ja jadłam ale czy pomógł to nie wiem. <> Madalinka i dziś też i jutro też będzie dzień pozytywnego myślenia :) Ja robiłam test 8 dni po transferze, wieczorem i wyszedł mi cień cienia cienia i sama nie byłam pewna, czy coś widzę. Następnego dnia również popołudniu zrobiłam kilka testów i już byłam pewna, że jestem w ciąży, zanim miałam wynik bety (wieczorem tego dnia). Ale wiem, że wielu kobietom nie wychodzą testy mimo już potwierdzonej betą. Jak chcesz, jak nie wyjdzie będzie Ci smutno, zależy jakie masz podejście do sikańców. Chyba lepiej zrób betę to będzie 100% pewność. Widzę, że jednak zdecydowałaś się na betę. Siedzę z zaciśniętymi kciukami na info o wysokiej becie. Dziś musi być mega szczęśliwy dzień :) <> asia nie wiem co się stało ale okropnie mi przykro. Wierz mi, że będzie jeszcze udany ten rok. Nie skreślaj go. Jak nie czujesz się na siłach to może lepiej poczekać chwilkę. <> Ja robiłam betę na dole w ŚLM - cena niższa niż w Gync a wynik można odczytać on-line w dowolnym miejscu w towarzystwie męża. Wynik też jest dość szybko. Badanie robiłam przed 16 a wynik miałam ok 20 ale czekałam na męża bo to on czytał wynik i mi powiedział, że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×