Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Polly3322
Dzieki dziewczynki za kciuki wiem ze nie pownnam watpic ale jakos czuje ze ten raz znow porazka bedzie nawet sie przyzwyczajam do tej mysli ale bete dla formalności zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly napewno sie tym razem uda musisz byc dobrej myśli pamietaj że wiara czyni cuda ,wierz w to ,że twoje maleństwo w brzuszku zostanie z tobą przez kolejne 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miałam podawaną. Teraz jak rozmawiałam z dr M też mówił, że będzie mi ją zalecał. W tak zwanym międzyczasie badam się immunologicznie, w przyszłym tygodniu robię badanie na obecność komórek Natural Killers, które własnie utrudniają przetrwanie zarodkowi w organizmie kobiety. Przy dużej ilości tych komórek NK zaleca się nawet więc wlewów z intralipidu. Mnie konsultuje w tym zakresie lekarka z Provity i napisała mi dziś, że jeśli to badanie źle wyjdzie będę musiała zjawić się w Provicie by mogła wdrożyć leczenie. Nie wiem tylko, co powie na to dr M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaa.... o której miałaś wizytę? Dla mnie zawsze jest tam za dużo ludzi, nie ogarniam tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam siedziałam od 8 bo robiłam lh czekałam na wynik weszłam chwile po 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam siedziałam od 8 bo robiłam lh czekałam na wynik weszłam chwile po 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil bardzo ci współczuje masz ciężką droge do szczęścia ;/...a co myślisz ze dr M bedzie miał jakies pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia... to musiałaś wejść odrazu po mnie :-) obserwowałaś kto był przed Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż patrząc na długość wizyt u dr M to pomiędzy nami mogły być jeszcze ze 2 pacjentki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie siedziałas ? Ja siedzialam po prawej stronie kolo gabinetu :) napewno widziałam biedna szczupła blondynkę w kucyki mega przeziębiona Nika to Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly, ja mialam transfer 22.01. Tez mam takie mysli jak Ty,ze sie nie udalo i tak bardzo sie tego boje. Bylam dzis pierwszy dzien po L4 w pracy i myslalam,ze tam nie bede myslala,ale guzik prawda. Ciagle sie zastsnawiam czy sie udalo. Czuje dzis troche dol brzucha jakby mnie ciagnal,ale nie jak na @ tylko tak dziwnie-glownie jak stoje. A ile i jakie mialas podane zarodki? Ja mialam 2 klasy b4 z intralipidem dzien przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze nie wiem kto siedziałam tam od 8.. dużo osób się przewinęło mi przed oczami..kojarzę przeziębiona szczupła blondynkę. A Ty gdzie siedziałas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak Wam się udaje łączyć prace z wizytami w Gyn? Na punkcje trzeba wziąć wolne na transwer i po też kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Madalinka no ja mialam podane 2 komórkowe zarodki bo jeszcze sie nie podzielily dalej dlatego mysle ze razczej porażka choc dr m twerdzil ze w kazdej chwili moga sie dalej podzielic ja teraz mialam tez embrioglue no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly, nie trac nadziei-jezeli dr M powiedzial,ze jest szansa,to jest na pewno. Trzymam kciuki z calego serca,zeby sie udalo!!! Jedyne co to moglabys bete pozniej zrobic,zeby mialy dodany czas na podzielenie, zagniezdzenie itd. Moje rozwijaly sie,pomalutku dlatego tez robie bete w czwartek,zebym juz nie miala wymowki,ze za,wczesnie,zrobilam badanie. Glowa do gory!!! A mialas jeszcze embrioglue to tym bardziej powinno sie udac no i srodowisko maja juz naturalne! :D A w ktorej dobie mialas je podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly, a jaki jest u Ciebie zdiagnozowany problem, jesli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek85 ja mam bardzo komfortową sytuację, szef o wszystkim wie, pozwala mi wychodzić z pracy w ciągu dnia dowolnie, jeśli jest taka potrzeba. Oczywiście wszystko musi być zrobione, ale mogę pracować z domu. Tak samo po punkcji czy transferze. W firmie pojawiać się nie muszę. Do tego do GynC mam bardzo blisko. Nie wyobrażam sobie jeżdżenia 4 godziny do kliniki... choć brałam przez chwilę pod uwagę Novum... Jeśli chodzi o leczenie w Provicie i dr M to nie wiem jak zareaguje, a będę mu musiała powiedzieć, jeśli wyjdzie że mam te NK. Niby dokładnie tak samo leczą - też podają intralipid... No nic, teraz się nie będę stresowała, może nie wyjdzie że je mam... Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Co tam slychac? U mnie rozregolowal sie tryb nocny i sie budze co 2-3 godziny potem niemoge zasnac przez co przez dzien chodze taka nijaka, niewiem czy to teraz tak bedzie czy moze przez te wiatry czlowiek tak zle spi. Pamietam jak Iwcia tez cos pisala ze w nocy sie budzila i niemogla zasnac i chyba jeszcze czekolade wcinala :) Co tam Iwcia slychac? Jak Szymonek? A wiecie co tam u Fif???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Helen ciesz się że dopiero teraz cię to dopadło ja juz tak chodzę ponad miesiąc. Więc u mnie to nie pogoda robi. Tylko organizm się jakoś dziwnie poprzestawiał. Za dużo odpoczywam w ciągu dnia hahha nie mówię że śpie ale jakoś nie męcze sie za bardzo :) A jak tam mały rośnie pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Witam moje drogie Madalinka ja nialam podane w 2 dobie a ty u mnie jest niepłodność idiopatyczna czyli niewiadomego pochodzenia ale mam tez niedoczynność tarczycy i pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam na imię Iza..od jakiegos czasu z niesmiałością Was podczytuje ale jakoś nigdy nie wiedziałam co napisac i w ogóle..leczę sie w gynC...i jestem w programie 2+1... teraz bede miała 2 podejscie do ivi.. najpierw chodziłam do "przesympatycznej" pani dr Cz...a teraz zmieniłam lekarza na dr M :) generalnie wyniki męża sa ok..moje sa tez w miare ok ale mam niedrożny prawy jajowód a drugi wcale nie jest lepszy :( No i generalnie chciałam Was zapytać o długi protokół....przy pierwszy podejściu miałam krótki a teraz dr M zalecił długi..przepisał mi ovulastan ktory juz zabrałam i teraz zapodaje sobie zastrzyki z gonapeptylu...i moje pytanie brzmi...czy ja dostane okres po odstawieniu tabletek anty? bo generalnie juz idzie tydzień i dojść nie moze i nie wiem czy nie dzwonic do GynC..?pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziza bo coś chyba źle zrozumiałam. Skoczylas brać antyki? I bierzesz gonapeptyl? Ja też mam podobny problem jajowody amba też byłam u dr Cz krótki protokół teraz jestem u dr M mam długi. Brałam antyki w ostatnim dniu brania antyków zaczęłam brać gonapeptyl. Wczoraj byłam w klinice bo był ostatni dzień gonapeptyl i teraz mam gonal menopur i dalej gonapeptyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziza ile bierzesz ten gonapeptyl ja @ dostałam cztery dni po odstawieniu antyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27.01 zabrałam ostatnią tabletke anty, pierwszy zastrzyk gonapeptylu zabrałam 28.01 po wizycie u dr M...ale nie zapytałam czy przyjdzie ten okres..no i teraz nie wiem co i jak;/ czyli w sumie biore 6 dzień zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dawno się nie udzielałam, a od paru dni staram się nadgonić tą ilość stron która się namnożyła ;) Jest tu Was już tyle,że nie ogarniam. Małamii ja byłam, tak jak świetnie pamiętasz, 28go u dr M na rozpisanie stymulacji. Zrobił usg, wszystko ok i chciał wypisać mi jedynie 75 ml Menopuru i 75 ml Gonalu, tak jak za pierwszym razem, gdy wystymulowałam wtedy tylko 3 komórki więc stanowczo zaprotestowałam przed tak niską dawką. Więc żebym nie miała pretensji dał mi w końcu 75 ml Menopuru i 150 Gonalu, więc w sumie wychodzi 225 ml, tak jak za drugim podejściem, choc wtedy brałam tylko Gonal. Zobaczymy co to będzie... Antyki wczoraj skończyłam i czekam na okres i zaczynamy... Jestem cała w nerwach ech :( Zbadałam sobie tez z mężem ponownie poziom wit. D3, bo bierzemy tą dużą dawkę Devikapu, bo nam wyszedł duży niedobór 8,5. Teraz mamy: 43 u męża i 41,7 u mnie. Więc nie jest źle (wg laba minimum to 30, choć przyjmuje się że raczej 40). Lekarz poweidział żebysmy dalej brali, tylko ewentualnie pół dawki. Tak na marginesie każdej z Was starającej się polecam z mężem zbadanie poziomu wit. D3 i ewentualną suplementację. Wpływa ona i na jakość plemników i komórek i na sam proces zagnieżdzenia. Zastanawiam się czy może to nie była przyczyna naszych niepowodzeń wcześniej. Niestety dopiero immunolog nas wysłał na to badanie, dr M choć sam stwierdził, że nie spotkał się żeby któraś para nie miała niedoboru, to nigdy nam nie powiedział o tym badaniu i mam o to do niego żal. Takie badanie powinno być podstawowe jeszcze przed 1 podejściem. Tu poczytajcie jeden z artykułów na ten temat: http://m.onet.pl/styl-zycia/kobieta/dziecko/przed-ciaza/nieplodnosc,788vp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten link się rozdziela, więc musicie skopiować i potem dopisać: ,788vp bez przerwy po "nieplodnosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita a można wiedzieć jakie masz amh. Bo ja też mam teraz gonal i menopur 75 długi protokół. Wcześniej u dr Cz miałam gonal i menopur 150 i wychodowalam 11 jajek. Boję się że tym razem mam za mała dawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ..ostatnio w ogóle nie mogę zasnąć ciągle mysle o czwartkowej wizycie co mi powie..jestem ciekawa czy mi najpierw przepisze antyki ;/czy zdążę z 2 próbami do czerwca..:/boje się tego wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×