Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

aguuula2525 a kiedy oddawałaś krew na Kario i gdzie? My w Diadnostyce faktycznie wyniki mieliśmy chyba po 3 tygodniach roboczych. Albo nawet troszkę wcześniej... Kiedy dr M zlecił ci zrobienie kario?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kariotypy kosztuja w diagnostyce? W gyn 450 a w invimedzie 320 od os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer powodzenia na wizycie. Wypytaj się o wszystko! Napisz potem co Ci przepisał, ile wydałaś w aptece oraz kiedy masz teraz być u niego. Cudnego dnia. Nika ja tez mam 4 godz. drogi do Gyn, może jeździmy z tej samej okolicy?:) Ja woj. lubuskie, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczyny na wizytach:) Dredzik Ty też:( o boziu to Wam tej podróży nie zazdroszcze.. Miłego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spotkałyście sie może z CRINONE? To jest żel dopochwowy zamiast Luteiny. Podobno ma bardzo dobre wyniki i stosuje się go tylko raz dziennie za pomocą aplikatora. Gdzieś doczytałam, ze jest od tego roku dopuszczony w PL. Może Wy coś wiecie więcej o nim? A może Joafer zapytaj dzis dr M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Zel ma dobre wyniki ale malo ktora klinika go stosuje. Np dr ch w artvimedzie stosuje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik postaram się wypytac o wszystko. Choć ostatnio też chciałam ale jakoś miałam wrażenia że dr nie ma czasu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik postaram się wypytac o wszystko. Choć ostatnio też chciałam ale jakoś miałam wrażenia że dr nie ma czasu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi posta nie wkleilo właśnie jadę postaram się wypytac o wszystko choć ostatnio też chciałam i się nie udało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny w slaskich laboratoriach promocja wlutym AMH za 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 159 a znasz kogoś kto ten żel stosował albo gdzie można go kupić i po ile jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer też mam takie wrażenie że dr M. nie miał czasu ani ochoty opowiadać co ma być i jaki plan. Panie w recepcji też jakaś pomyłka. Jedna w miarę kompetentna. A dwa lata temu były takie cudne w recepcji i świetne położne. No cóż...a to jest takie ważne jak my takie przestraszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dredzik właśnie wracam. Wszystko oki zrobił usg. od dziś mam pół gonapeptyl, gonal 75, menopur 75. W aptece zapłaciłam gonal 367,78 a za menopur 139,28. Pytałam się go jak długo będzie trwać stymulacja powiedział że max 10 dni. W sobotę jadę na usg. O ten żel się nie pytałam bo miał obsuwe jakieś 40 min więc my tylko weszli i wyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny Ja tez po wizycie u dr Kucharek super kobita!! Crio mam w sobote a kroplowke w piatek...wiec zobaczymy....ale teraz tsk szybko na bete nie pojde jsk ostatnio...min 10 dni;)) Dr M chyba ostatnio nie ma za dobrego humoru;( To sie teraz tutaj punkcje, transfery i bety posypia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!! Czy refundacja leków jest do końca czerwca???? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak tam dzionek mija? jak po wizytach?czego się dowiedziałyście ?smutasek ty tez jesteś juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prawdopodobnie refundacja jest do końca czerwca..a dokładnie są takie informacje że leki są refundowane do czerwca a potem nie wiadomo co wymyśli nasz nowy minister zdrowia..podejrzewam skoro PIS nie chce refundacji in vitro to leków tez nie będzie chciał dalej refundować..Było by wszystko ok gdyby nie ten PIS..szkoda słów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer moja Ty skarbnico wiedzy. Dziękuje Ci bardzo za newsy. Przynajmniej wiem ile kasy wydam, kiedy będę musiała mniej więcej przyjechać do Kato. Pracuję w szpitalu na zmiany i oddziałowej muszę powiedzieć kiedy mam mieć wolne. Cieszę się ze u Was wszystko dobrze. Tyle tego kłucia! Wszystkie masz podawać sobie rano czy podzielić? A Gonapeptyl to podajesz sobie 1/2 ampułki i na drugi dzień resztę z tego co zostało? Mnie dziś lewy jajnik tak bolał a to dopiero drugi dzień :) Ściskam Cie i pisz co tam na bieżąco u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami to super wieści! Zobacz:) Ale ten czas zleciał. I nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło- chodzi mi o tą lekarkę. Mówisz, że fajna?! Czyli w sobotę wielki dzień. A kto Ci będzie robił transfer? Też ona czy dr Humorzasty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik tak gonapeptyl pół dawki i ja drugi dzień reszta. Mam tylko 3 strzykawki więc na 6 dni. Co to gonal i menopur to muszę brać wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Gosc - ja prowadzilam i prowadze ciaze u dr Szaneckiego jestem bardzo zadowolona. Dr przyjmuje prywatnie w kilku klinikach i oracuje tez w szpitalu CSK ale nie przyjmuje tam na nfz. Pracuje na oddziale. Osobiscie robil mi cesarkę. Polecam Pana doktora z calego serca :-) Malami - to w sobote zaciskamy mocnoooo kciukasy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko bo przy pierwszej stymulacji protokół krótki miałam gonal 150 a teraz mam gonal 75 niewiem czemu teraz taki mały czy zawsze przy długim protokole daje się mniejsza dawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z mazowieckiego, trochę przed Warszawa mieszkam. Odnośnie długiego protokołu nie pomogę, miałam tylko krótki. A u mnie dziewczyny lipa na maxa. Mam dalej gorączkę, przerwali mi stymulacje, tym bardziej ze mało co tam było.... Wcześniej brałam gonal 150 i miałam 5 pęcherzyków a teraz gonal 75 i menopur 75 i były tylko dwa i to jeden duzy drugi mały, a reszta to sama drobnica. Dr powiedziała ze gdyby było dużo tych pęcherzyków to moze by zaryzykowała dalsza stymulacje, ale nie jest powiedziane ze anestezjolog by sie zgodził podac mi narkozę ze względu na infekcje dróg oddechowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podpisałam sie wyżej. Nika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika no to Ci współczuję :( i co teraz? kiedy będziesz mogła na nowo zacząć stymulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer teraz Ci już zleci do punkcji:) też miałam tylko krótkie protokoły i się nie znam na długim... Małami super że w sobote transfer!! :-D no i fajnie że lekarka ok, ile trwała wizyta? poświęca więcej czasu niż dr M czy dr Cz? Teraz reaksuj się na maxa mam nadzieję że w Twoim przypadku intralipid zadziała i odczarujesz to pechowe ostatnimi oczasy forum:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×