Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Polly3322
Hej kochane u mnie plamienie coraz wieksze pewnie leki tylko blokuja ta @ nie wiem czy jutro isc na ta bete czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly który masz dziś dpt?? kurcze może idź dla samej siebie zebyś miała pewność że to na pewno @ się rozkręca:( oby to jednak nie było to... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Polly - ja mialam tylko dwa dni plamienia przed betą. Idz zrob jak najbardziej betaHcg trzymam kciuki aby była dodatnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka tak jutro jade na kroplowke;)) jak narazie jestem spokojna dopiero zaczne sie stresowac hihi 3mam kciuki za Twoja dzisiejsza wizyte;)(i czekam na relacje) Polly idz na bete 3mam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Hej dziewczyny, muszę zacząć brać antyki, ale nie wiem czy mogę wziąć pierwsza tabletkę jak okres jeszcze sie nie rozkręcił ? Rozkręci sie pewnie wieczorem albo rano, teraz widzę tylko lekko czerwony papier toalet. I już sama nie wiem czy to już nazywa sie początkiem okresu czy nie :) poradzcie. Ile z Was zaczyna jakoś na dniach antyki a pózniej stymulację? Z tego co widzę to dość sporo. Może to trochę usystematyzujmy :) ja zaczynam albo dzisiaj albo jutro :) w zależności od Waszej porady :) ( ciekawe czy ten dzień różnicy ma w ogóle znaczenie ?) Kasiurka86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynasz antyki a nie stymulację, myślę, że możesz wziąć dziś 1 tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Ja zaczęłam brać antyki od kilku dni, ale miałam robione jeszcze wymazy i hormony więc nie wiem kiedy zacznę stymulację. Czy jeżeli wyniki wyjdą złe poinformują mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Mi dr M mówił, że pierwsza tabletkę anty mam wziąć jak okres sie rozkręci. Jak tam Aniu po wizycie? Odebrałam dzisiaj winik TSH -1,77 więc w normie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka baaardzo mi przykro ;( Przytulam Cię kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Ja zawsze miałam tsh na poziome 2,4 czy 2,3 i nikt w gyn. Mi nigdy nie mówił ze to zły wynik, a z tego co czytam na forum to powinien być poniżej 2. Czy wiecie coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka ja właśnie w tym tygodniu poczyniłam pierwsze zakupy. Udało mi się kupić kilka ciuszków (używanych) w małym rozmiarze po bardzo korzystnej cenie, bo w sumie nie wiadomo czy dzidziuś będzie w ogóle w nich chodził a mieć trzeba. No i kupiłam też nieco większych ciuszków i nowe też w Pepco (polecam). A tak poza tym to nie mam nic. Ale już ostro oglądamy i wybieramy. Za miesiąc robimy pokoik, meble już wybrane i większość dodatków. Najgorzej jest z wózkiem. To co mi się podoba jest niezbyt praktyczne i na odwrót ;) Fotelik kupimy raczej Cybex najchętniej Cloud Q ale one są drogie ewentualnie któryś Aton. A Ty masz już coś na oku? <> nikita, dzięki, czuję się dobrze. Tylko co chwilę brzuch mnie boli i nie wiem czy to mała się tak rozpycha, że i spojenie i wyżej mi rozpycha czy to coś innego. Dziś byłam na spacerze to co chwilę miałam taki dziwny ból rozpychający. Chyba z tym brzuchem już tak zostanie do końca... <> Polly :( oby się nie rozkręciła. Poszłabym na betę dla pewności. <> Kasiurka niestety nie pomogę bo miałam histero&laparo i po laparo miałam torbiel na jajniku i musiałam brać hormony, więc okres miałam jak je odstawiłam. Ale niemalże w terminie. Co do okresu to mi dr mówiła, że jak się nie pojawi do 17 to nie brać tego dnia za okres. Tak na marginesie przed ivf zaczęłam antyki w drugim dniu porządnie rozkręconego okresu, tak zlecił dr. <> Joafer, dredzik na siniaki (i ból) najlepiej przyłożyć lód przed zastrzykiem. <> ania to strasznie co piszesz o swoim zdrowiu :( Mam nadzieję, że dr to opanuje i nie będzie to stało na drodze do ivf! Może poproś o dopisanie na skierowaniu PILNE! W mojej rodzinie przyśpieszyło czas oczekiwania z roku na 2 tygodnie. <> Czy któraś z dziewczyn ma TSH 4? Jak to się leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka u mnie z wózkiem podobnie to co mi się podoba moze byc malo praktyczne, i tak się rozglądam ale nie wiem do czego mnie to zaprowadzi hahha. Ja jak narazie zmusiłam męża do pomalowania sypialni bo tam stanie łóżeczko dla dziecka ze wzgledu na to że narazie mamy tylko 2 pokoje mała nie bedzie miała swojego pokoiku dopiero jak się skonczymy budować to dostanie piekny duzy pokoj. Ja narazie sie intensywnie rozgladam za wszystkim gdzie kupic jakie ceny itp. Łóżeczko już mam obrane zamówie na allegro. W niedziele mam się wybrać z mama na jakies zakupy i mysle ze czesc wyprawki dla malej kupie. Bo mój M narazie zyje tynkami i on to nie lubi chodzić po sklepach z ciuszkami hahah a w budowlanych ich nie znajde. Tak w sumie duzo rzeczy mam wybrane wystarczy zamowic. A no i jak uda mi sie cos ladnego i taniego kupic to tez juz mam w szafie cos schowane . A jakie rozmiary kupilas? Co do brzucha powiem ci ze moja mala chyba trenuje boks bo wczoraj w nocy ddala mi pospac moze 2-3 godz i to wszystko tak kopala ze nie wiedzialam jak mam juz lezec. A czujesz jak sie kreci i wypina tylek? Bo moja robi to nagminnie. Mam jedynie takie bole w podbrzuszu jakbym miesnie ponaciagala ale to tylko odczowam przy wstawaniu i to nie zawsze. Ja o antykach wam nic nie pomoge bo ich nie mialam przed stymulacja. Ja mialam torbiel endometrialna na jednym jajniku i dr Cz nic z nia nie robila i chwala jej za to bo by mi sie wszystko poprzesuwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Wam, że wyprawki już kupujecie :) a mi powoli rozkręca się @ więc jest ok. Ciesze się , bo coś się ruszy w końcu. Byliśmy dzisiaj zapłacić i oddać umowę. Pytałam jeszcze dr M co w przypadku jeśli jajka w ogóle nie urosną - wtedy się nie liczy jako pierwszy raz. Jeśli po punkcji okaże się że są niedojrzałe to powiedział że lepiej zapłacić za punkcję a 3 razy dalej będą aktualne.... Ehhh No i myślę, że pierwszy zastrzyk w sobotę bo niby ma być 2 dzień porządnego okresu więc tak obstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem po wizycie...i moja sytuacja wyglada następująco muszę najpierw się zbadać w poradni chorób naczyń jak tam powiedzą ze nie jest najgorzej muszę isc do kardiologa aby wystawił mi zaświadczenie ze moge miec robione in vitro..chodzi o to ze hormony które sie podaje sa obciążające dla organizmu i dr M musi mieć pewność że mi w ten sposób nie zaszkodzi.Przepisał mi jak na razie duphastion i ovulastion...co do guzka byłam rana u lekarza ogólnego zobaczył go i dał mi skierowanie do chirurga ..chciałam aby dr M mi zobaczył go ale powiedział ze inny lekarz zajmuje się USG piersi i okolic ale tego lekarza dzis nie było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez z gync i dr obnizal mi tsh z 2,4 do 1,8 euthyroxem 25 i bromergonem wlasnie po to zeby obnizyc do 1,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... to teraz zacznie Ci sie chodzenie po lekarzach. Ale dasz rade. Ile się czeka na wizyty do tych lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz 4 dzień się kłuje...jajniki juz dość mocno bolą :( jutro podgląd. ..boje się czy coś tam wogole rośnie :O tsh ponoć najlepiej mieć poniżej 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku ja wszędzie chodze prywatnie bo terminy są tak odległe że szkoda gadać..we wtorek mam wizyte w tej poradni chorób naczyń zamiast odkładać pieniązki na in vitro ja musze wydawac na innych lekarzy ;( nie dość że i tak jest ciężko finansowo to jeszcze dodatkowy problem i wydatek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tsh najlepiej poniżej 2 Izka ty pisalas cos o 4. Ja mam ponizej 2 z tym ze mam wyzuty nadmiaru hormonu do organizmu i do dzisiaj biore euthyrox 25 raz dziennie. Mój dr powiedzial ze przez cala ciaze bede brala. A bromergon mialam ale nie z powodu tarczycy tylko zawysokiej prolaktyny. Ania zajdz sobie najpierw z tym guzkiem na usg ja placilam chyba 100 zl chirurg i tak ci usg nie zrobi tylko da przekaz na usg. Chodzenie od lekarza do lekarza cie czeka. Współczuje ale lepiej pochodzic niż później żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gdzie masz tego guzka? Gdzieś czytałam, że przed przystąpieniem do in vitro trzeba miec usg piersi, prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety musze teraz pochodzić po lekarzach :( pod lewą pachą mam go..wiem zrobie najpierw usg ...smutasek lekarz nic nie mówił że jest potrzebne Usg do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żadna z nas nie miała przed podejściem usg piersi. Oni nawet ich ręcznie nie badają. Jak sama o to nie zadbasz, to nikt nic od ciebie wymagać nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia88 ja też się kłuję już 4 dzień podgląd mam w sobotę. A powiedz mi tylko gonal masz? Może razem będziemy punkcje miały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7707
Ja jutro raniutko histeroskopia w Gyncentrum. Nastrój nadal u mnie straszny. Nerwy siadają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja jak zwykle mam przerwe w spaniu od 4 rano jak tylko do ubikacji ide to potem mam juz po spaniu, musze zmeczyc oczy przy tv zeby potem znowu zasnąć. A tak po za tym to przypomnialy mi o swoim istnieniu moje jelita, to jest to zmora przy endometriozie, zawsze mnie bola, kłują przed i w czasie okresu ale jak zaszlam w ciaze to przestalo, jak reką odciąć, ale w tym tyg.sie znowu pojawiły. Biore raz dziennie nospe max, wizyte mam dopiero za tydzien, niewiem czy to jest dla organizmu czas ze mialby byc okres czy poprostu powiekszajaca sie macica cos tam je popycha. Fajnie Baska i Iza ze juz cos zaczelyscie kompletowac :) ja tez juz mam sporo zeczy i jeszcze w tym mc po wyplacie kupie pielegnacyjne dla malego bo widze ze robie sie coraz bardziej zmeczona i ciezko juz jest, wiec na marzec zostawiam jakied tylko drobiazgi :) Ja bede miec wozek Rico nano 3w1,bo taki mi kolezanka sprezentuje :) Madalinka bardzo mi przykro ze sie nieudalo, naprawde niewiem co jest grane... Dziewczyny kłujące sie trzymam mocno kciuki za wasze pęcherzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska a zazywalas kiedys wczesniej przed podejscie do in vitro euthyroks? Bo ja sb dopiero badania zrobilam przed drugim podejsciej i wyszlo mi 2.6 i dr.Cz przepisala mi euthyroks 25 i zazywal codziennie po jednej tak jak ty przy tabletkach spadlo mi do 1.8 ale niewiem co dalej, czy po porodzie dalej to zazywac, bylas u endokrynologa albo zamierzasz isc??? Bo ja wlasnie sie jeszcze niezapisalam a podobno na nfz sa mega kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer tak tylko gonal 150 mg mam przepisany, powiedzcie mi mialyscie biegunki po gonalu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia ja też mam gonal ale 225 i też czuje jakbym częściej chodziła do toalety- ja przy tej dawce mam tylko 4 pęcherzyki także masakra> marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia88 ja też zauważyłam lekkie rewolucję :-P o której masz wizytę. Daj znać co i jak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×