Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Joafer jak Ci idzie kłucie? Brzuch cały czy już posiniaczony? :) Ja mam czwarty dzień Gonapeptylu. Boję się że drM. da mi małe dawki i wyhoduje malo jajeczek...za drugim razem miała Gonal 150. Udało się 19 jajeczek -12 dojrzałych, ale zaplodnili tylko 6 bo z rządówki i tylko dwa zarodki miałam. Oby teraz było lepiej ...tak bardzo bym chciała . Joafer głowa do góry! Jesteśmy silne Babki i walczmy i ile mamy sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Madalinka.....z całych sił trzymalam kciuki....:-( nie tak mialo byc...... Przytulam mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madalinka - przykro i smutno, ściskam Cię mocno :( Miałam ogromne oczkiwania , że wreszcie Tobie się uda. Dzisiaj płacz a od jutra stajemy razem do walki - niestety nigdy nie ma pewności ale dopóki walczysz - dopóty jest nadzieja. Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Madalinka tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dredzik kłucie oki tez mam małe dawki zobaczymy... brzuch oki nie mam żadnych siniakow choc pierwszym razem mialam... Kurcze tak mi smutno ze madalince sie nie udało tak mnie to dołuje .. kurcze ostatnio nikomu sie nie daje jakas zła passa .... która w najbliższym czasie betuje... Dredzik boje sie ze mi sie tez nie uda coraz bardzie sie boje straram sie byc silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio taka zła passa...ale podobno tylko 30% wszystkich pacjetow z gyn wymaga in v...a z programu wynika ze w ciągu 3 prób z sukcesem wyjdzie ok 90% ...nie można się poddawać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Madalinka tak mi przykro myslalam ze ty zaczniesz ta dobra passe a ja ciagle plamie i boli mnie brzuch ciezko mi juz pozytywnie myśleć czy ktoras jeszcze miala plamienia przed beta i jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Madalinka tak mi przykro myslalam ze ty zaczniesz ta dobra passe a ja ciagle plamie i boli mnie brzuch ciezko mi juz pozytywnie myśleć czy ktoras jeszcze miala plamienia przed beta i jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Madalinka... :-( Niech ktoś wkońcu odczaruje to forum!!! Aniu... jak tam stresik przed jutrzejszą wizytą? Pytania spisane? Jedziesz z mężem? Dawaj znać o wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj smutasek jade jutro ale troche mi się pokomplikowało wszystko :(..ostatnio moje problemy z krążeniem bardzo sie nasiliły mam sinienie kończyn ,drentwienie i czasami brak czucia boję się że lekarz nie zgodzi się na in vitro ...szukam dobrego angiologa zna może któraś w okolicy gliwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... powiedz dr M może coś doradzi. Jemu też zależy na naszym szczęściu.... przynajmiej ja tak odbieram :-) Umowę podpiszemy dopiero na następnej wizycie czyli pod koniec brania tabletek antystresowych, już czekam na okres :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musze skonsultować to z lekarzem chorób naczyn czy nie jest to zagrożenie dla dziecka i dla mnie bo mam wade serca i przy tym takie nie zaciekawe dolegliwości ...jeszcze jakiegoś guzka w czoraj wyczułam pod pachą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka:( to co się tutaj dzieje na tym forum od dłuższego czasu to jakaś masakra!! co to dalej będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mąż dzwonił do przychodni chorób naczyn i jak usłyszałam cene wizyty i usg każdej z konczyn to sie przeraziłam prawie 600 zł a na nfz terminy sierpien /październik chore...ale musze :( a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Madalinka bardzo mi przykro;*(tule Cie mocno;(((:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja luz na @ czekam bo już chcę zacząć stymulację. Ale do marca coraz bliżej. Ale co zrobisz jak coś się dzieje to musisz iść do lekarza, tylko zaś ta kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka przykro mi;( trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte Ania... a ja melduje ze dostalam okres.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze musze nic nie zrobie;/..a ty smutasek bedziesz miała juz stymulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Sciskam mocno Madalinka :( popłacz i walczymy dalej ... ja czekam na @ zeby zaczac stymulację. spokojnej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie. Jak przyjdzie @ to przez miesiac tabletki będę brała na wyciszenie jajników. Daj znać jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny jak dziś samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro Madalinka :(( Ech liczyłam na jakąś dobrą wiadomość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami jak tam samopoczucie przed sobotą?:) jutro jedziesz na kroplówkę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×