Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość malamii89
Ja juz od godzint leze pod kroplowka.:) Polly sciskam Cie Kochana;** jakis pechowy ten poczatek roku:((( Ewela mialas moze ten zel? Badz nacinanie otoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly przykro mi że się nie udało :( kiedy w końcu się uda? od stycznia ani jednej ciąży:( Joafer spytaj o tego embriologa ciekawe co Ci powiedzą ;P Małami jak tam kroplówka? trochę sobie tam jeszcze poleżysz;) ale oby był efekt!!! już ściskam kciuki za jutrzejszy transfer!! Ewela odpoczywaj i mów do brzuszka:) oby Ci szybko te 10 dni zleciało:) No a ja wczoraj miałam wizytę i jak to ja miałam oczywiście pecha bo nie było w Antrum prądu;) i nie zrobił mi dr usg tylko tak mnie zbadał.. niby wszystko oki, macica dobrze zagojona, nie wymacał nic niepokojącego :P a co do moich śnieżynek dr raczej skłania się żeby poczekać ten rok od operacji, jak już bardzo mi zależy to na moją własną odpowiedzialność ewentualnie w czerwcu mogę podejść do transferu(ale czy będzie jeszcze kasa w gyn na mój criotransfer!?)... sama nie wiem może lepiej nie ryzykować i poczekam do tego października:( muszę tylko zadzwonić do gyn i dokładnie zapytać o koszta ile by to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami moze ty sie podpytaj dzis a ja jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja estrogen i progresteron miałam badany dopiero w 6 ds. Wcześniej badałam jak robiłam AMH, ale przed stymulacją to trzeba być po prostu w normach. Już w trakcie stymulacji Progresteron powinien wynosić >0,8 ale nie powinien przekroczyć 1 chyba. A Estradiol - każde 200-400 jednostek oznaczać powinno 1 dojrzałą komórkę. Więc E2 musi być jak największe. Mi przy pierwszej stymulacji nie narastał prawidłowo, poziom w 6 ds wynosił ok 190, a przed punkcją 450 chyba. W 2 stymulacji było lepiej, zaczęło się od 400, ale skończyło się chyba na 800. A i co 2 dzień powinien się podwajać, jak się nie podwaja, to znaczy że coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Tak ja miałam podany klej i kroplówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
http://www.nasz-bocian.pl/node/55452 widzialyscie dziewczyny? Sa oficjalne wyniki skuteczności poszczególnych klinik. Jesteśmy powyżej średniej i znacznie lepiej niż Angelius!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Dzieki Sil za informacje skad wiedziała ze to akurat ty mi odpiszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet Invimed Katowice jest wyżej niż Provita. GynC na 10 miejscu, to bardzo dobra statystyka. Provita dopiero na 18 pozycji. Nie spodziewałabym się. Ale GynC ma wysoki procent ciąż bliźniaczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociakochana i to z tego roku to chyba ni ma tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka crio to juz nie duzy koszt-1000 zl plus ok dwa monitoringi. No widzialam ten raport, artvimed o ktorym wam pisalam super ma skutecznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja dziś mam 5 dzień stymulacji (mam gonal 150) dostałam w klinice cetrotide rano, jajeczka miały po 15-17 mm mam jeszcze wziasc dwie dawki gonal czyli do niedxieli i 3 cetrotide kolejna wizyta w poniedziałek rano, punkcja najprawdopodobniej w środę. ..ehh w sumie w prawym było chyba 7 czy 8 w lewym 3 i ponoć 2 małe nie wiadomo czy te dwa podgonia. A u Ciebie jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja tez dzis 5 dzień stymulacji kurcze idziemy równo ;) jutro na 8.45 wizyta podgląd zobaczymy mam nadzieje ze mi tam cosik urosło ;) da znac jutro po wizycie ja tez podejrzewam przyszły tydzień punkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer - zawsze do usług :) A ja dziś dostałam wyniki m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się stresowalam...juz sobie wyobrażałam jak słyszę ze prawie nic nie urosło..ale wsumie ten lewy jajnik po tym torbielu duzo slabiej. Badali mi też progesteron i estradiol ale dopiero jutro zadzwonię o wynik tylko i tak nie wiem jaki wynik jest prawidłowy. Daj znać Joafer jutro 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia88 jak napiszesz jakie masz wyniki to na pewno ci tu podpowiemy czy jest dobrze. Są dziewczyny, co przy pierwszym badaniu E2 mają już około 1000. Wtedy można wnioskować, że komórek będzie sporo. Ale to też nie zawsze jest miarodajne. Ja niby miałam 4 pęcherzyki na usg przed punkcją. E2 = 800 więc akurat po 200 na komórkę. A okazało się że pobrali 2 i jedna niedojrzała. No to potem założyłam, że ta moja jedna jedyna była z******ta, z takim E2. Ale i ona nie dała rady. A dziewczyny czasem mają ten estradiol dość niski a komórek dojrzałych jest sporo i zachodzą od razu w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny:) Ja też byłam dzisiaj na podgladzie 8ds-te moje marne 4 pęcherzyki rosną bardzo powoli -kolejne podgląd we wtorek, od jutra czyli 9ds cetrotide. Ja w 6ds estradiol miałam 287 a progetsreron 0.58 czyli z tego co piszesz Sil to raczej nie ma na co liczyć. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia nie możesz tak myśleć. Ja przy I podejściu w 6 ds miałam chyba 189. Dr nie był zachwycony, ale nie przerwał stymulacji. I pobrali wtedy 4 komórki, ale 2 niedojrzałe, a jedna obumarła jeszcze przed transferem. 287 to nie jest zły wynik. Dziś miałaś badanie robione? Zadzwoń jutro poproś o wyniki, będziemy wiedziały jak przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze Sil, że myślałam że dr M przerwie mi stymulacje bo te wszyskie marne 4 pęcherzyki są małe-12mm a mam dawke gonalu 225 także chyba słabo reaguje na stymulacje -no nic zadzwonię jutro i zapytam o tej wyniki z dziś czy coś podskoczyło i dam znać:) ale ogólnie jak czytam ile większość dziewczyn ma pęcherzyków to można się podłamać.Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podłamuj się, jakby było tragicznie to by nie miał skrupułów i by przerwał. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Mnie sie udalo z rządówki - ciąża blizniacza :-). - wg statystyk ;-) Ale dziewczyny macie calkowita racje wiem ze jest nowy embriolog.....a przy poprzednim transferze byl jeszcze inny takze zmieniaja sie co jakis czas niestety :-( Polly - strasznie mi przykro :-( tulę mocno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Malami - trzymam jutro kciukasy niech moc bedzie z Tobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi 3mam kciuki :)) Dziewczyny jakiej wielkości pęcherzyki są kiedy lekarz każe wziąść ovitrelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jestem trochę przerażona w druga stronę oni chyba za duże dawki mi kazali brać po 4 zastrzykach tj. 5 dnia stymulacji o 8;rano miały po 17 mm...a przedemna były jeszcze 3 dawki gonalu...boje się ze dostane jakiejś hipetstymulacji torbieli itp...niewiem czy jutro nie wziąść połowy dawki..nie za szybko to u mnie :((( a podgląd dopiero w poniedziałek..tak mnie te jajca bolą :(((( nawet transfer chyba wypadnie za wcześnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia ja czytałam, ze ten cetroide to własnie 5, 6 ds tu u mnie 9 ds to troche późno. Dzwoniłam dziś do gyn żeby zapytać o wynik estradiolu z wczoraj i jest 802, progestreron za to stoi w miejscu. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Malami powodzenia na transferze:) Trzymam kciuki i życzę siły na te nadchodzące dni oczekiwania! Joafer pisz jak wizyta i Twoje jajca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Madzia88 ja już po wizycie. Jajka rosną ale wolno 8mm. mnie to w sumie nie zdziwiło bo mała dawkę mam w porównaniu z ostatnim razem. Ale teraz mam gonal 150 i menopur 75. Kolejny podgląd środa wtedy p dr zdecyduje. A pytałam położna o embriologa powiedziała że się nie zmienił. Ze dużo kobiet ostatnio zaszło w ciąże. Bo non stop robi betę i są pozytywne. Tak więc mnie pocieszyla. A w aptece dostałam gratis mała wyprawkę. Pani powiedziała ma nadzieję że się niedługo przyda. Oby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×