Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

To muszę dr o to badanie zapytać. Bo mówił, że laparoskopii nie trzeba powtarzać. Ciekawe czy klinika da mi skierowanie na histero czy muszę iść do innego gina i ile się czeka na histero w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie licz na to, że ci dadzą, mi nie dali. Catarinie też nie dali... Ja załatwiłam sobie skierowanie u normalnego gina. W trakcie laparo, jeśli wytną ci endo, to znaczy, że jesteś chora. Endo odrasta już po pół roku może się ponownie pojawić. Znam kilka osób, które przy endo miały już kilka laparoskopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Czy przed transferem lekarz robi usg żeby sprawdzić jajniki? Pozdrawiam Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
catarina robilam je w Cieszynie w przychodni płaciłam coś ponad 800zł ale wysyłali je do krakowa do diagnostyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z tego co wiem to na śląsku mało jest punktów co robią kariotypy najbliej nas był Cieszyn a i tak godzinka jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina postaram sie znaleźć namiary to napisze gdzie dokładnie to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam laparoskopie w 2011Joefar akurat w cieszynie w szpitalu heh:) Usuneli mi torbiel endometrialną która odrodziła się po jakiś 3 miesiącach i do dzisiaj sobie siedzi u mnie na jajniku. Co do histero ja miałam robioną w Gyn dr Cz kazała zrobić jeszcze przed kwalifikacją do rządówki. Wiec na szybko robiłam u nich. Po wpisach widziałam że dziewczyną każą zrobić dopiero po 1 nieudanym transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka przed transferem nie masz USG tylko w trakcie transferu jest robione usg ale żeby zobaczyć gdzie wprowadzić zarodek. A dlaczego pytasz o jajniki? Po punkcji i tak zawsze są powiększone i mogą bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytam was cały czas ale smutek mnie ogarnia jak czytam co chwilę o porażkach. Dziś to już się popłakałam jak czytałam wasze wpisy ojj te uczucia wszystkie wróciły :( ja mogę się już cieszyć bo się udało i mam nadzieję że wy wszystkie za niedługo dołączycie do naszych ciężarówek. Tyle tych badań tyle cierpienia ale to wszystko musi być kiedyś wynagrodzone. Trzymam kciuki za was wszystkie i jestem z wami także głowa do góry ..... u mnie ok Wiktorek rośnie kopie matkę :) ale ja to mówię skopana matka to szczęśliwa matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam kariotypy w Cieszynie. Zapłacilismy chyba ok 730 zl za oboje bo dostalismy kartę zniżkową na 5%. Joafer- to chyba o Tobie mowila mi pani z diagnostyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag mnie trafia jak ucina posty!! Mam kontakt do diagnostyki w Cieszynie gdzie robią kariotypy. Catarina Ty potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer to chyba o Tobie mi pani w diagnostyce wspominała. Mowila ze jedna pani tez u nich robiła bo drozej w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra juz 2gi raz napisałam "litanię" i znow ucięło!!!!! Moze to przez to ze piszę z telefonu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam bo mam takie uczucie kłucia co jakiś czas. Po punkcji nic kompletnie nie czułam a teraz mam wyrażenie bólu pęcherza. Czy to może być przez ten progesteron i punkcje? Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kariotypy w Katowicach w Invvimedzie kosztuja 320 zl od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Agula mi też ucina jak piszę z tel dlatego zawsze przed wysłaniem kopiuje sobie treść, żeby się potem nie wkurzac, Smutasek jak będziesz robiła histero to polecam Ci szpital Lubinowa w Kato, ja tam robiłam w tamtym roku na NFZ , warunek skierowanie wypisane przez tamtejszego gina - koszt wizyty 200 zl , ale to i tak oszczędność 600 zł, od razu mu powiedziałam po co przyszłam i nie było problemu, tylko na skierowaniu napisał że po dostarczeniu posiewu bakter i czegoś jeszcze bo nie miałam aktualnych wyników, ja kariotyp robiłam w Novomedice w Mysłowicach, ale z tego co wiem, to można go zrobić w punkcie Diagnostyki , a jest niemal w każdym mieście, tylko w różnych miejscach różnie się czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope- jesli chodzi o klej to mówiłas lekarzowi ze chciałabyś by go zastosowali czy embriologowi? Czy to oni ustalają czy jest potrzeba czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Grania i gratuluję, widzę w Twoim opisie, że betę robiłaś juz w 7 dpt .... i jeżeli miało wyjść to wyszło, super wynik, a powiedz czy miałaś skurcze brzucha - ja jestem 6 dpt i dzisiaj mam co jakiś czas bardzo silne skurcze :( A w którym miesiącu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula dowiedziałam się o kleju jak byłam na intralipidzie i poznałam Ewelę, która mi o tym powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula dowiedziałam się o kleju jak byłam na intralipidzie od Eweli, której jeszcze raz dziękuję nie tylko za to, ale za całe wsparcie , o tym decyduje lekarz , zapytałam dr M czy będę miała na kleju i powiedział, że tak , wiem że przy 1 protokole tego nie miałam i Nie wiem czy przy 2 nie dają tego zawsze, ale warto go zapytać i poprosić, bo to zawsze zwiększy szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope... a tego samego dnia co przyszłaś miałaś histero? I tego samego dnia wyszłaś ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Smutasek, tego samego dnia, a czekałam też krótko - tak jak miałam cykl, tylko w Gyn mi nie powiedzieli , że trzeba zrobić ten posiew, a na wyniki czeka się parę dni, ja miałam szczęście i byłam wtedy czysta , a lekarz powiedział że zazwyczaj coś wychodzi i trzeba przeleczyc przed zabiegiem, tak się zastanawiam dlaczego nam nie robią posiewu przed punkcja, bo z tego co mówił mi wtedy lekarz posiew musi być żeby wyeliminiwac zakażenie macicy bakteriami z pochwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula joafer jak możecie to dajcie mi namiary bo będę szukać narazie czekam na dokumenty jutro idę robić cześć badań i później umawiam się na wizytę do tej Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien mam wizytę i zapytam. Dziekuję za odp. Nie umiem znalezc protokołu z ostatniego transferu by zobaczyc czy był podany ten klej może. Przeszukałam wszystko i nic a chciałam teraz wiedziec bo wtedy jeszcze o nim nie mialam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien mam wizytę i zapytam. Dziekuję za odp. Nie umiem znalezc protokołu z ostatniego transferu by zobaczyc czy był podany ten klej może. Przeszukałam wszystko i nic a chciałam teraz wiedziec bo wtedy jeszcze o nim nie mialam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a powiedz mi jeszcze czy tam na wizycie w Katowicach na Łubinowej robili Ci ten posiew? Dzięki wogóle :-) Teraz to i tak chyba po ptakach żeby histero robić bo biorę antyki a później zaczynamy stymulację :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina- to jest telefon do diagnostyki na ul. Michejdy 40 : 33-330-50-01. Jest jeszcze na ul. Bielskiej w ubezpieczalni ale ja robiłam na Michejdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×