Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ewela, czułam że Ci się uda!!!! Super! Ładnego przyrostu teraz i odpoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela a jakie i w którym dniu miałaś podane kropeczki?:)) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noi mialas jakies objawy? Bolal Cie brzuch,?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję!!! Ewela a jakie i w którym dniu miałaś podane kropeczki?:)) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela bedzie dobrze. Wszystkie wierzymy w Kropka. MalaMi kiedy Ty? Ile mam trzymac hehe. Allessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile słowa jednak moja radosc została wlasnie ostudzona ... przeczytalam na tej kartce co dostajemy z gyn do stymulacji , zeby nie wykonywac testu z krwi wczesniej niz 10 dpt bo leki moga zfalszowac wynik... a ja robilam w 8dpt ..... ehhhh tak mialam kroplowke i klej podany . jesli chodzi o objawy - chodz nie wiem czy ciazowe heheh to pare razy bolal mnie brzuch jak na miesiaczke , nie nastawiam sie ze jestem w ciazy bo wszytsko moze sie zdarzyc , powtorze wynik w pon - 11 dpt i wtedy bede miec jasniejszy obraz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela a jakoe zarodki miałaś podane? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
ewela super........ oby dalej rosło :) baloniku nasz malutki rośnij duży okrąglutki :0 o dzis jakis dzień dobrych wieści oby tak dalej trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela super wynik, tulę mocno i trzymam kciuki za przyrost bety. To w końcu dziś nasz 9dpt czy 8 dpt? Bo napisałaś że w poniedziałek 11 dpt... Którego dokładnie miałaś transfer? Tu dziewczyny robiły już bety 9 dpt i są z tego piękne ciążę. Piękne dzieci nawet powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil transfer mialam w pt czyli dzis jest 8 dpt. a w pon bedzie 10 dpt , faktycznie spostrzegawcza jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę (choć są tu takie, które znają się zdecydowanie lepiej niż ja) że powolutku możesz zacząć się cieszyć. W poniedziałek wynik się potwierdzi, beta 2krotnie podskoczy i zaczniesz planować cudowną przyszłość z dzieciaczkiem lub dzieciaczkami. bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki. Zrobiłaś mój dzień :) Mam nadzieję, że odczarowałaś właśnie nasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ewela gratuluje, wynik jak dla mnie po lekach nie jest sfalszowany na 99.9%. Myślę ze tak na spokojnie mozesz sie cieszyc ale wiadomo teraz trzeba czekac na przyrost...wstepnie gratuluje!:) pipi masz racje, na forum jako pierwsza w ubieglym roku startowalam ja, Malinka i Catarina. Mi sie udalo za 2razem a dziewczynom od razu. Potem była Hope i tez jej sie udalo ale beta spadla:( z dziewczynami mamy kontakt, dzieciaczki juz maja ponad pol roczku jak moj i są cudne takze czekamy teraz na każdą z Was!:) jak poczutasz forum od poczatku to jest baaardzo duzo dziewczyn ktorym sie udało. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkoncu!!! ewela ciesze sie bardzo ,z twojej bety i z tego ze przwałas wkońcu tą straszną złą passe. kto teraz nastepny..? małami czekam na twoją wypasioną bete :) catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Tak jak myslalam ze bedzie niska ale najwazniejsze ze jest dodatnia!!!!!!teraz tylko czekamy na piękny przyrost :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ratunku Czułam się cały czas dobrze. Po punkcji mogłabym powiedzieć że w ogóle jej nie miałam bo nic nie czułam. A teraz po transferze bOli mnie coraz mocniej pomiędzy jajnikami dokładnie w tym miejscu po środku i w dół. Biorę luteine 3*2 i duphaston 3*1 od wczoraj. Myślicie że to może być przez leki? Martwię się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela super bardzo się cieszę :) aby beta szła w górę :)powodzenia i gratuluję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia od czego jest ból. Ja mialam okolo 3 dnia po transwerze kłucia z lewej chyba strony ale nie było to bardzo bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciociakachna tulę mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciociakachna tulę mocno :( ale najważniejsze to nie poddawać sie i mieć jakiś plan. Ewela jak na moje oko to wynik raczej nie jest zafałszowany lekami. Ja w 8dpt miałam 0, a 11dpt ponad 17. Trzymam kciuki za piękny przyrost bo to najważniejsze ! Ja teraz jadę na duphastonie i czekam na @. W środę mam wizytę w gyn, stymulacje tym razem rozpisuje mi dr kucharek. Mamy wrócić do samego gonalu tak jak miałam przy pierwszej stymulacji, bo menopur kiepsko na mnie zadziałał. Ona przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu, wiec na podgladanko powiedziała, ze mogę przyjeżdzać do kogo chce. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mam 16 miesięcznego synusia. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Ewela no i wkoncu jakas dodatnia beta cudownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika jak to możliwe że było 0 i potem nagle skoczyło ? Tego bym się nie spodziewała, a co Cię tknęło, żeby powtórzyć betę? Ja bym odstawila leki na bank, Super, że Ci się udało i gratuluję dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela wstepnie gratuluje i trzymam dalej kciuki za piekny przyrost. Odpoczywaj i ciesz sie :-) kto teraz nastepny w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już wiem kiedy ucina wiadomość - jak się wstawia "buźkę" z telefonu , buźka wychodzi tylko przy kropkach i nawiasach , był też wątek dot bolesnego wkuwania się Fragminu , tu nie jest tak jak z innymi zastrzykami, trzeba się szybko dziabnąć, mnie też wydawało się to trudne , ale efekt jest taki że wkuwanie wcale nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już wiem kiedy ucina wiadomość - jak się wstawia "buźkę" z telefonu , buźka wychodzi tylko przy kropkach i nawiasach , był też wątek dot bolesnego wkuwania się Fragminu , tu nie jest tak jak z innymi zastrzykami, trzeba się szybko dziabnąć, mnie też wydawało się to trudne , ale efekt jest taki że wkuwanie wcale nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×