Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dredzik przy poprzednim podejsciu miałam tak samo jak teraz...punkcja czwartek, sobota transfer,..no i sie nie udalo...szkoda ze gyn nie pracuje w niedziele...zawsze by było miec lepiej wtedy transfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka jeśli u ciebie lekarze nie stwierdzili nic niepokojącego i zakładają że mogłabyś zajść w ciąże gdyby mąż miał lepsze nasienie to uwierz mi warto chodzić na wizyty do dr Sz. Nam też mówiono że to nic nie da bo nie da się poprawić nasienia ale jak widać czasami się da.Jedna wizyta to za mało.My chodziliśmy rok.Lekarz ciągle coś nowego starał się wymyślać,w końcu okazało się że część plemników idzie do pęcherza moczowego a lekarz wykrył to właśnie dzięki badaniom,wystarczyło tylko odpowiednio udrożnić męże,podrasować plemniki lekami i tabletkami i jestem w ciąży.A dr Cz i M od samego początku mieli dla mnie miejsce w rządówce z której powiedziałam że nie skorzystam i oddam to miejsce komuś kto tego potrzebuj***ardziej niż ja bo ja mam zamiar zajść naturalnie.Zatem może którejś z was odstąpiłam moją czerwoną kartę ale mam za to nagrodę - naturalną ciążę.Mój M miał mniej mln niż twój a po roku leczenia ilość zwiększyła się 10cio krotnie.Tylko zaznaczę że u mnie nie było problemu bo jeśli do tego dochodzi problem u kobiety to wtedy lepiej skorzystać z in vitro.Moje zdanie jest takie że ginekolodzy są od spraw kobiecych a urolodzy,androlodzy od mężczyzn i w sprawach męskich lepiej zaufać do Sz który jest świetny w tym co robi bo my zaufaliśmy mu w 100% i nie żałuję.Także nie trać nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wy moje. W Gyn podają 2, 3 lub dopiero 5 dniowe zarodki. Nie jest powiedziane że ten 2 dniowy jest gorszy lub lepszy od tego 3 dniowego. Ja mialam podane 2 dniowe, i tak jak wy mialam punkcje w czwartek a w sobote transfer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam wiadomość i nic się nie wyświetliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile opakowań Lutinusu schodzi na te dni do beta HCG? Chcę zamówić w aptece Bytomiu i je odebrać jak już jesteśmy na śląsku a nie przepłacać w Gyn. Proszę o odpowiedź bo nie wiem na jakie koszta mam się szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela powiedz mi ciebie też brzuch bolał jak na @ no kurcze pobolwa mnie i się stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer tak mnie pare razy brzuch pobolewal jak na @. Ale to nie byly silne bole żeby np brać tabletki. A u Ciebie który dzis dzien po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 4 op. Lutinus. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dredzik ja miłam dziennie 6 tabletek....w opakowaniu jest chyba 21 tabletek i brałam przez 13 dni.. czyli wychodzi 78tabletek czyli 4 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia i Melka , Wy płacicie , więc macie prawo domagać się hodowli do blastocysty ( łaski Wam nie robią). W trzeciej dobie zarodek powinien mieć 8 komórek , ale jest nadzieja ,że ten Wasz 4b po rozmrożeniu nabierze wigoru i zacznie się dzielić . Hodując zarodek do blastocysty , upewnicie się , że nie obumarł zaraz po rozmrożeniu. Transfer i leki po transferze , a może jeszcze dodatkowe "wspomagacze" to dużo pieniędzy , więc warto się upewnić , że nie wyrzucacie ich "w błoto". Do lekarzy , tak jak do innych kierowców na szosie trzeba kierować się zasadą "ograniczonego zaufania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela mnie też mocno nie boli tylko pobolewa ale wiesz strach jest. Dziś to 6 dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik w opakowaniu Lutinusa jest 21 tab. a bierze się 6 dziennie, więc jakieś 3,5 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer mnie czasem zakłuje, ale chyba w jajniku, ale za to boli mnie krzyż :( Choć może po prostu to z siedzenia przed kompem, w końcu mam lordozę. Ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana powiedz mi ile lat maja ci twoi znajomi co adoptowali. Pytam bo wyczytałam że po trzydziestce ciężko dostać małe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka a Ty dopytywalas o swojego eskimoska? Ja jak dzwonilam i rozmawiałam z embrio to ponoć na początku słabiej się rozwijał ale z 2/3 dobę miał 100%przyrost ponoć... Gościu mogę zarządzać hodowli do 5 doby ale podejrzewam ze zarodek nie przeżyje..łudze się tym że w domku bedxie miał lepiej i jest większa szansa niż w labo..ale nie wierzę że się uda cóż zrobić... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny próbowałam sie umówić na wizyte do doktora serfera i powiedziano mi ze to niemożliwe? Czy on sie juz nie zajmuje niepłodnością????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serfer chyba w ogóle nie zajmuje się w GynC niepłodnością, tylko prowadzeniem ciąż i ginekologią estetyczną... Ale mogę się mylić. Niepłodnością zajmuje się dr M, dr Cz i dr P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Joafer gdzie znalazłaś labo czynne w niedziele? Bedziesz miala wynik w ten sam dzien?:-) juz sie nie moge doczekac tej Twojej bety;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka u nas w wodziu w szpitalu jest laboratorium. Krucze ja tak się boję mam złe przeczucia dziś Brzuch mnie boli i nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer będzie dobrze:) musi!! a to nie wiedziałam myślałam że tam jest też w niedziele, dobrze wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer musisz mieć dodatnią betę!! innego wyjścia nie masz!!! xxx Linka a TY umawiasz się teraz kiedy do dr M? te 2 zarodki masz razem zamrożone czy osobno? xxx Ja już sama niewiem co robić...mam taki mętlik w głowie,że szookk.....noi kolejne dwie ciężarne w naszej rodzince:):) normalnie już mam dość najchętniej bym się zamknęła w domu nigdzie nie wychodziła i z nikim nie miała kontaktu:( xxx Catarina wierzę,że teraz Ci się uda:) hmmm to ciekawe czy w kato też są dobrzy specjaliści? ja już sama niewiem może bym i podeszła komercyjnie ale niewiem czy kolejny raz w gyn.....jakoś Ci embriolodzy...to aż niemożliwe żeby tak mało mrozaków było ogólnie u nas wszystkich!! xxx dredzik -Kochana kciuki już 3mam:**** xxx Nikita jutro dzwonisz się pytać o swoje maleństwa?:) xxx Aleessa Ty teraz jesteś na anty...i co podchodzisz jeszcze w gyn?czy też zmieniasz klinikę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami kochana nie wiem co mam Ci poradzić:** musisz na spokojnie przemyśleć co dalej, a nowe ciąże w rodzinie nie ułatwiają ehh :( ale wierzę że w końcu się uda prędzej czy później, pamiętaj że jesteś jeszcze młodziutka tak więc czas aż tak Cię nie goni:) A ja podjełam z moim M decyzje ze nie podchodze w czerwcu, skoro dr miał opory i mówił że na własną odpowiedzialność to nie ryzykuje:) poczekam chyba aż do października, postanowiłam też za niedługo umówić się do tego immunologa na NFZ co tutaj polecacie, bo też mam wysokie anty TPO i zrobie badanie te co Sil na te komórki NK i może co innego jeszcze mi tam zlecą... Chce mieć pewność w 100% że wróce po moje maluchy na maxa przygotowana żeby w razie niepowodzenia nic sobie nie zarzucić ;) a nawet nie pamiętam czy mam je razem czy osobno mrożone, ale raczej wezmę oba na raz:) no a w sierpniu bądź wrześniu lecimy gdzieś na wczasy:) musimy wyluzować... taki mamy plan:) Ale czytam Was cały czas i mimo że mam teraz przerwę trochę się udzielam i trzymam kciuki za wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , wracam po bardzo długiej przerwie i bardzo dziękuję za wiele cennych informacji min.cena Luteinus (dzisiaj skorzystałam) wracam do walki po leczeniu imunologicznym (szczepieniach paru dawców -brak jakiekolwiek poprawy , a wręcz do tyłu) jestem po 5 pełnych procedurach in vitro (w tym 2 ×criotransfer)W gyn jestem od samego poczatku wcześniej provita i zawsze beta 0.0 .W piątek pierwsza kroplówka i we wtorek tuż przed criotransferem kolejna.Mam nadzieje że teraz się uda. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii, tak, jutro wypada 5 doba i koło 10-11 będę dzwonić, mam nadzieję że już się dowiem... trzęsę gaciami przed jutrem, bo wiem,ze jak z 6 zarodków żaden się nie zamrozi to stracę nadzieję... A co do dzieci w rodzinie to doskonale Cię rozumiem :( Właśnie sobie policzyłam że jak 5go zrobię bete to będzie dzień urodzin mojego teścia...jak się nie uda to nie wiem jak wytrzymam imprezę, na którą przyjdzie kuzynka z dwójką dzieci, w tym z jednym urodzonym w grudniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik a na podstawie jakich badan immunologicznych masz zalecane szczepionki? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×