Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dorciak ja do Wawy jadę 7.03 i wydaje mi się, ze będę miała tak samo jak Catarina, czyli 3 protokol i mnie zaczynalby sie na poczatku kwietnia - czyli po 2 mc przerwy, do tego czasu dodatkowo sama dla siebie chciałabym przebadać się immunologicznie, do lekarza skierowanie mam zamiar wyprosic od rodzinnego, bo podstawą są przecież nieudane insem i in vitro :( a jak nie to uderze do gina w przychodni, a immunolog a znalazłam koło Kato , ja po prostu muszę coś robić, działać bo inaczej oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym razem dr K rozpisywała mi stymulacje, wlasnie czekam na @. Z tym, ze rozpisała mi tak jak dr M za pierwszym razem. Ostatnio dr M zmienił mi leki bo miało byc lepiej, a okazało sie, ze wyszło fatalnie, były tylko dwa pecherzyki i to bardzo rozbieżne wielkościowo. I chyba dobrze, ze zachorowałam i przerwali mi stymulacje, bo dr K powiedziała, ze jak włączyła by mi cetroide to mogłoby sie okazać ze ten mniejszy wcale nie dojrzał. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja chodzilam do dr Cz jest nie zbyt mila i malo co wyjasnia. Ale jesli uzna ze mozesz miec rozpisana stymulacje to ci ja rozpisze. Masz bardzo wysokie amh wiec pewnie za duzych dawek nie dostaniesz. Ja mialam krotki protokul 150 menopuru. Pozniej cetroide i ovirele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE my z mężem też dzwoniliśmy do warszawy - jesteśmy wpisanie na listę. Powiedzieliśmy jak u nas sytuacja wygląda, że czekamy na dokumentację, na wyniki badań immunologicznych. Mamy już wypełnione dokumenty przesłane przez Invimed. I wstępnie wizyta zaplanowana przed świętami Wielkanocnymi. Czyli między nami różnica będzie 2 tygodnie. Już część wyników dostałam zleconych przez dr Janosz - witamina D 35,70; przeciwciała przeciw plemnikowe - ujemne, przeciw łożyskowe - ujemne, ANA - ujemne. Czekam na czynnik V leidena i na 2.03 mam badania immunofenotyp. Chcemy się spotkać jeszcze z dr Mercikiem. Zobaczymy co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :) Basiu a po wiec mi ty jakie masz Amh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że ci się udało za pierwszym razem :)a u kogo leczylas się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak to super, że Wam się udało z Wawa, do jakiego lekarza idziesz? Ciociakachna a Wy jaką decyzję podjeliście? Fajnie że w Wawie od razu możemy działać, bo czekanie by mnie wykończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Aniu moje AMH bylo jakies 4,1. prowadzila mnie wlasnie dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer jak sie czujesz ? Co porabiasz? Wychodzisz z domu na spacery? Gotujesz? Tulę ciepło i jestem z Tobą. Ja już od 5.35 w pociągu do Katowic :) Dzis 10 ds. i podglądanie jaj. Dziewczyny mam prośbę napiszecie swoje wyniki estradiolu i progesteronu w poszczególnych dniach stymulacji? Będę bardzo wdzięczna :) Lalika a co u Ciebie? Jak nastawienie? Kiedy masz wizytę? Jest ktoś kto na dniach będzie miał punkcję? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope zapisłam sie tez do tego immunologa w Będzinie, chce wiedziec co mam w tych badaniach za 850 zł joafer scratching endometrium. „Dziabniemy” u pani endometrium. Zrobimy małą rankę. Zrobi się blizna, zarodek lubi zagnieżdżać się w bliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Kasiurka86 miałaś histeroskopię w Gyn???? Możesz coś więcej napisać, dlaczego musisz kolejny miesiąc brać antyki???? Ja mam histeroskopie 4-03. Z góry dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Hope- immunologa znalazłas na nfz w Bytomiu moze? Patrzyłam na necie i w ogóle masakra. Nigdzie nie ma. Nawet cięzko prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ciekawa teoria że "zarodek lubi zagnieżdżać się w bliźnie" :P bo tak sobie myśle że mam ponad 10 blizn po wycięciu mięśniaków. Powodzenia dziewczyny za wszystkie 3mam kciuki cały czas:) Dredzik daj znać po wizycie pewnie już się dowiesz kiedy punkcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka czekam już pod drzwiami. Czekam na newsy wszelakie i same dobre:) dam znać jak będę po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu odstawiłaś już leki? Byłaś u lekarza, przepisał Ci coś na kolejny cykl do crio? jeśli tak to co? Pozdrawiam Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka tak mi powiedział, wiec tak to przekazuje, a jesli faktycznie tak jest to ty bedziesz miała duzo wieksze szanse na powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina mam nadzieję że w Twoim przypadku również to pomoże i w końcu się uda:) Melka a Ty jak tam odstawiłaś leki :( czy powtórzysz betę dla pewności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Dredzik kochana funkcjonuje już normalnie .Bo ileż można leżeć na kanapie trochę boję się zrobić bete.Co zrobić w niedzielę ale u mnie kurczę chyba nie ma całodobowego laboratorium . kochana trzymam kciuki za twoje jajeczka daj znać zaraz po wizycie Mam nadzieję że dziś się dowiesz kiedy punkcja Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik ja wizytę miała rano. Ogólnie mam 5 większych pęcherzyków..spodziewałam się wiecej ale doktor powiedzial ze jeszcze nadgonią i dodał leki ( masakra w aptece zostawiłam 660zl). Dowiedziałam sie ze będę miała imsi i dostala cetrotide jeszcze.( czyli jednak krótki z antagonista) Na następne podglądanko jadę w sobotę. Rano tam jest bardzo spokojnie :) doktor na rozmowę ma wiecej czasu. Powiedzial ze punkcje przewiduje na wtorek ale wszystko sie jeszcze może zmienić, tylko ja caly czas jestem dobrej myśli :)..wiec będzie wtorek :p. Kochana tej drogi pociągiem to Ci współczuję.. Daj znać jak tam pechole rosna u Ciebie i kiedy punkcja. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula immunologa znalazłam w Będzinie, przeslałam linka do strony wczoraj - to nowy gabinet z tego co wyczytałam na stronie, fajnie Catrina ze też się umowilas, konsultacje z innym lekarzem zawsze dadzą inny obraz, a skoro można skorzystać z NFZ to czemu nie, wszędzie zostawiamy przeciez tyle kasy :( Catrina a ile kosztuje tam streching i intralipid bo nie napisałaś. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka leki odstawiłam odrazu okres przyszedł dzień po...odrazu długa do gyn i dr M kazał przyjść za 14 dni ze niby będzie mnie przygotowywać do crio (nie wiem ci to znaczy) leków żadnych nie mam. W między czasie kazał do immunologa dziś mam wizytę u dr co przyjmuje tez w gyn bo ja mam wysokie anty tpo...reszta jest ok także pewnie to nam utrudnia..ciekawe ci mi powiedzie i ile badań przepisze ehh..myślę o wynajęciu brzucha!! Bo mam dość..te leki i badania immuno mogą nic nie wnieść; (( mam wrażenie ze to się nigdy nie uda...:( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka leki odstawiłam odrazu okres przyszedł dzień po...odrazu długa do gyn i dr M kazał przyjść za 14 dni ze niby będzie mnie przygotowywać do crio (nie wiem ci to znaczy) leków żadnych nie mam. W między czasie kazał do immunologa dziś mam wizytę u dr co przyjmuje tez w gyn bo ja mam wysokie anty tpo...reszta jest ok także pewnie to nam utrudnia..ciekawe ci mi powiedzie i ile badań przepisze ehh..myślę o wynajęciu brzucha!! Bo mam dość..te leki i badania immuno mogą nic nie wnieść; (( mam wrażenie ze to się nigdy nie uda...:( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka które to twoje podejście? Co u Was nie tak? Ile masz śnieżynek? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Hope wahaliśmy się mocno, ale zostaję w GynC, nie zdecydowałam się na Wawę... ufam doktorowi M. i temu, że chce mi pomóc a poza tym chwilowo mam dość i potrzebuję przerwy także zobaczymy...jestem w o tyle dobrej sytuacji, że w Częstochowie mamy dofinansowanie do In vitro i będę składać wniosek. Dostaje się 5000 zł a GynC jest jednym z ośrodków realizujących program. Mam plan, że jeśli nie starczy dla mnie pieniędzy na trzecie podejście z programu rządowego, wezmę pieniądze z UM i zapiszę się na 2+1... Dostałam dziś mandat 500 zł ze zdjęciem za czerwone światło i ręce mi opadły...jak się p******i to po całości ;) Momentami najchętniej dałabym już spokój z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas problem jest z małą ilością żołnierzyków, są dobrej jakości ale jest ich dość mało. Nie podchodziliśmy nawet do inseminacji bo dr Cz powiedziała, że nie ma sensu... i że od razu trzeba in vitro bo szkoda czasu i pieniędzy.... ja miałam robioną histeroskopię, hormony wszystko jest ok. Mąż miał badania genetyczne, kariotyp, hormony, wszystko ok - te wszystkie badania mieliśmy wykonać przed przystąpieniem do rządówki - na które i tak nie zdążyliśmy :( dr Cz. kazała nam to wszystko zrobić, nie wiem czy w innych klinikach też by nam kazali robić wszystkie badania, teraz żałuję, że nie zorientowałam się wcześniej jak jest w innych placówkach :/ (może wtedy udałoby się nam zakwalifikować...) Bardzo przeciągały się w czasie te badania... Teraz mam jednego eskimoska 3 dniowego 4B Jestem zapisana na czwartek na wizytę. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna bidulka i jeszcze ci mandat dowalili.fajnie się macie z tym dofinansowaniem żeby tak każdy miasto dbał o swoich mieszkańców to zawsze 5000zl nie poddawaj się głowa do góry ,ha ha I kto to mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik już po jakoś długo Opowiadaj opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×