Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość linkaa28
Melka powtórz bete za 2 dni, nie masz 0 tylko coś tam drgnęło może jest nadzieja.. który masz dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to normalne że ostatnio nikomu się nie udaje? Powoli przestaję wierzyć że nam się uda... nie mam siły już dalej walczyć.... w sumie niezły biznes taka klinika... cokolwiek zrobią źle czy nawet się nie postarają to i tak nikt nigdy niczego im nie udowodni...po prostu się nie udało.. Im więcej nieudanych ciąż tym więcej pieniędzy dla nich.. dla kliniki wszędzie węszę jakiś podstęp... jestem zmęczona... Od kilku lat stoję w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka :( współczuję Ci bardzo i mocno tulę , nie wiem czemu tak jest, to okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 dpt 3 dniowych zarodków. Wątpię czy coś się zmieni za dwa dni. Nie wiem czy odstawić juz leki. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Melka jaka masz bete?? Noe widze Twojego postu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Melka mozesz napisać jeszcze raz jaki masz wynik bo mi niewyświelta jakoś dziwnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0.25 beta Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie czy można już w kolejnym cyklu podejść do crio? Melk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz przyjmuje w Krakowie. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wiec tak wrażenie ogólnie ok, ludzi brdzo duzo brak miejsca zeby zaparkowac****askudna pogoda w warszawie pałacu kultyry nie było widać tak lało. a teraz z wizyty: histeroskopię bede miała w ok 12 dc 10 marca jest to połaczne z strechingiem edndometrium i podaje sie rówież intralipd... na badania imunologiczne nawet nie spojrzał, twierdzi ze szkoda czasu bo i tak sie podaje intralipid wiec jak chcemy zdążyć z procedura to musimy działać. nawet nie musiałam sie wysilac o krótszą przerwe bo w 12 dc ide na tą histero, a 5 dni pózniej zaczniemy stymulacje od 1 dnia tego cyklu mam zacząć brac logest. Sorry ze tak pózno ale chciałam kilka razy dodac z telefonu i nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka nie... :(( Ja nie wiem co się ostatnio dzieje! Gdzie te 34 % skuteczności kliniki? ciągle się nie udaje :( Trzymaj się Melka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie juz 5 razy napisłam tego posta a teraz tez mi go nie dodało melaka przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde strona zaś nie przeskakuje i nie wiem czy mam to nai]pisać juz 6 raz cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede rezygnowac z wizyty u imunologa na 22-02 jak któraś jest chetna to proszę sie zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka współczuję, ale ja przy takim wyniku poczekałabym z odstawieniem leków i zrobiła powtórną betę po 48 h. I tak, można podejść do crio w nast cyklu, ale musisz się zdążyć umówić na wizytę przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami chciałam betowac w piątek ale się boję że za wcześniej był by to 8dpt. Zresztą niewiem czy wogole będę betowac. Boję się i tyle. I jakoś nie mam siły już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina co to dokładnie będziesz miała robione z tym endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka przykro mi, masacra... :-( Ja nie wiem dlaczego ciągle się nie udaje... :-( Madzia dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde od 5.03 do 13.03 nie ma dr M :/ a ja mam 7.03 jechać na podgląd jestem zapisana do dr Cz. Wiecie coś o niej? Dobra lekarka?jak rozpisuje stymulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra co chwilę się nie udaje :/..jak tu myśleć pozytywnie:(przykro mi dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka ja mam przyjść w 14 dniu cyklu i będę przygotowywana do crio także można. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy komuś się udało w ogóle w tym roku? przecież jest nas tu jednak trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka przykro mi :( ja bym na Twoim miejscu jednak powtórzyła bete dla pewności. Miałaś podany jeden zarodek czy dwa? Ania ja nigdy nie byłam u dr Cz, ale wszędzie gdzie trafie na temat gyn to ma niezbyt przychylne opinie. Ja polecam dr kucharczyk, byłam u niej na podglądzie, dr M kazał mi sie do niej zapisać. Chyba miał taki natłok pacjentek, ze nie wyrabiał. Ale byłam bardzo zadowolona po wizycie u dr K. Pierwszy raz wiedziałam ile dokładnie mam pecherzykow, jakiej wielkości, jakiej grubości endonetrium. Wszystko pokazywała mi na monitorze. Tylko ona przyjmuje jedynie w poniedziałki i środy rano. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Gosciu jak narazie to Vicky i ewela;) mialy bety pozytywne....albo to forum jakied pechowe bo to nie mozliwe....;(ktora teraz betuje joafer?? Melka powtorz bete za 2 dni 3mam kciuki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapisałam się dzisiaj do immunolog a na NFZ i termin mam na 02.03 już , natknęłam się na takiego posta http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=15779 i pomyślałam, że może u mnie to właśnie ten problem- Sil pisałaś kiedyś ze badania robią w 2 fazie cyklu, ja będę wtedy w 15 dc myślisz że to dobry termin przy cyklu 28?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina z Twojej stopki wyczytałam, że między nami jest różnica 15 dni. A powiedz mi teraz bierzesz tabletki antykoncepcyjne? I skąd ta decyzja o histeroskopii i tym strechingiem edndometrium? Nie ma czekania z trzema cyklami? HOPE a jak z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Hope gdzie dorwałaś immunologa na NFZ? Trzeba mieć skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mi powiedzieli, że 14 dc był za wcześnie i kazali zrobić badanie 21 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×