Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Vicky super że wszystko dobrze, jeszcze parka normalnie aż ci zazdroszczę ale tak pozytywnie kochana :* Grania ale już masz tego faceta dużego. Nikita to jutro wielki dzień trzymam kciuki. Hope mi został polecony dr Cholewa z Provity bardzo fajny lekarz teraz też mi prowadzi ciąże. Powiem tak w Katowicach strasznie długa kolejka do niego była a ma jeszcze swój gabinet w tychach i tam już czekałam chyba 2 tyg na pierwszą wizytę. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisalam..prywatnie podchodzę i zastanawiam się nad klejem ale podwójnie jak mam płacić to serio kasy juz mie mam na tyle..a dzisiaj będą dzwonic i musze powiedziec jak chce klej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mąż mój powiedział, że on ma bardzo dobre przeczucia do tej stymulacji. Że on "wie", że zajdziemy w ciążę. Ja mam dużo więcej wątpliwości. A on uważa, że wcześniej to nie było zrobione jak należy, że mam te komórki NK i że przy nawet poprzednim podejściu, miałam za mało intralipidu podane. Że teraz będzie lepiej, bo ktoś w końcu ma plan (dr Janosz) i ktoś ten plan akceptuje (dr M). Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie... Chciałabym, by to była nasza ostatnia próba, by się okazało, że już więcej starać się nie musimy,... Ale wciąż mam wrażenie, że nigdy nie będę mieć dziecka. Że czymś zawiniłam i taką mam karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Sil_sb : czy mogłabyś podać jaki masz poziom komórek i jak masz brać Intralipid? Intralipid będziesz brala w Gyn czy Provicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy badaniu wyszło 12,17% ale badanie było wykonane jeszcze w okresie działania poprzedniego wlewu. Norma dla kobiet starających się o ciążę to 4-10%. Nie ma więc dużego przekroczenia, ale jest. W związku z tym będę miała dwa wlewy przed transferem. Pierwszy teraz we wtorek (powinien być w poprzednim cyklu, między 21 a 23 dc poprzedzającego stymulację). Drugi wlew po punkcji, ale przed transferem. Wlewy będę mieć w Provicie, bo tam podają 200 ml 20% intralipidu, a to wg nich optymalna dawka. Jeśli zajdę w ciążę to procedurę muszę kontynuować do 30 tc, co 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, Ty masz wrażenie że zawiniłaś i to jest kara???? To pomyśl sobie, że nie jesteś jedyna z takimi myślami i wrażeniami. Ja gdy okazało się, że w 9 tygodniu ciąża obumarła, pytałam się wszystkich w domu, czy jestem aż tak złym człowiekiem, że tak Bóg mnie ukarał. Prosiłam, aby każdy powiedział, co zrobiłam źle, że przepraszam. Myślałam, że może coś w przeszłości zrobiłam złego, że taka kara. Ja za każdym razem mówiłam mężowi, że to pech jakiś. On wtedy mówił, że głupoty gadam, że nie pech, że mamy problem ale damy sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil jakie badania wykonywałaś jeżeli chodzi o immunologie?jakie zleca dr Janosz w Provicie? bo mam sobie zamiar wykonać na własną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, mój mąż dokładnie to samo mówi od początku stymulacji :) Powiedział mi, że wcześniej to nie wierzył ale teraz wie że się uda, bo do 3 razy sztuka ;) No i podbudował się też chyba jak te mrozaczki nam się udało uzyskać ;) Ja jego wiarą zyję, bo sama aż taka optymistyczna nie jestem ;) Także będzie dobrze kochana! Faceci myślą zdroworozsądkowo, nie kierują się uczuciami, nie wyolbrzymiają jak my, stąd wie że się uda bo będziecie mieć dobre leczenie teraz! :) A ja już mam nerwy coraz więkssze przed jutrem... @ nie ma, ale to dopiero 28 dc, 10 dpt, najlepiej bym nie robiła tej bety akurat jutro, przed urodzinami teścia, ale w niedzielę już bedzie problem, także trudno. Ale boję sie strasznie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ponownie :) byliśmy wczoraj z mezem u Pana dr Mercika na wizycie z badaniami meza nasienia i powiedział ze sa o wiele lepsze niz te poprzednie i ze jest szansa na IN VITRO także zaczynamy malutkimi kroczkami wszystko :) Pan Dr. przepisał mi tabletki antykoncepcyjne i powiedział ze mam zaczac je zazywac od pierwszego dnia miesiaczki :) powiedzcie mi czy któraś takl zaczynała od tych tabletek ?? i powiedzcie mi co było pożniej ?? tzn jakie kroki czyniliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita, mocno trzymam kciuki za jutro. Jeśli chodzi o badania to takie robiłam: - ANA1 - TSH, fT3, fT4, anty-TG, anty-TPO - badania w kierunku trombofilli wrodzonej ( mutacja czynnika V Leiden, mutacja genu dla protrombiny 20210A) - badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego ( p/c p/kardiolipinowe IgM, IgG, p/c p/B2 glikoproteinie IgM, IgG, antykoagulant tocznia) - poziom wit.D3 oraz IMMUNOFENOTY - to to badanie mówi o komórkach NK i o tym, czy organizm jest w ogóle w stanie w danej chwili zajść w ciążę. TO badanie na Śląsku robi tylko Provita. Dorciak ja nigdy nie byłam w ciąży ale jakoś we mnie takie przeświadczenie jest. Że coś źle musiałam zrobić, komuś zawiniłam i to zemsta. Czasem w ogóle zastanawiam się, czy naprawdę chcę tego dziecka. Może go nie chcę, dlatego się nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może do której pracują embriolodzy w gyn.? Bo czekam i czekam na Tel.a jutro mam miec transfer (nawet nie wiem czy mam i ile zarodków) i okropnie sie denerwuję. Może wiecie o której przeważnie dzwonią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil, ja porobiłam kilka badań i mi wyszedł czynnik V leiden dodatni, wszystko inne ujemne, dobra wit. D, czekam na ten immunofenotyp - więc na razie nie panikuję, ale wiem, że źle że dodatni wynik wyszedł tego leidena. To ja Ci powiem, że kilka lat wstecz, jak miałam taką paskudną kłótnię z mężem, pomyślałam, że chyba nie chce mieć z nim dziecka, i to chyba ta kara. Tylko, że ja pomyślałam to w złości, ale jak z biegiem czasu, docieraliśmy się, byliśmy na swoim, swoje sprawy wspólnie rozwiązywaliśmy a nie z rodzicami, to w końcu widzę, że jesteśmy dobrym małżeństwem. Tamtej myśli żałuję. Bardzo pragnę urodzić mężowi dzidziusia, bo wiem że on będzie wspaniałym tatą a i ja będę dobrą mamą. I jeżeli uda się, to obiecałam sobie, że zrobię wszystko, aby nie zawieźć że dostałam szansę. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba do 14 albo 15, ale nie później. Jak do 13:30 nie zadzwonią, to ja bym sama zadzwoniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc..do mnie dzwonili miedzy 12-13..jak sie denerwujesz to moze spróbuj sama do nich zadzwonić... Ps. co do pytania o embrioglue ja miałam dwa zarodki z klejem i płaciłam tylko raz 350, podchodziłam komercyjnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co z kobietami które rodzą i mordują swoje dzieci.. jaki je ma spotkać kara..?! Nie szukajcie winnego w sobie.. uważam że boga nie ma bo za dużo niesprawiedliwości na tym świecie i ze jeżeli ktoś by nad tym czuwał byłoby inaczej. A jeżeli czuwa i tak się dzieje to nie można mu ufać. Ja zaźarta ateistka odkąd podeszłam do in v..wsumie za to też byłabym potępiona..:// Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieje się z mężem ze do kościoła lepiej nie wchodzić a jeżeli to w jakichś koturnach żeby nie parzylo po tym in v :)) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KWIATUSZEK.. ja tak zaczynałam 21 dni anty ovulstan mi przepisał dr M, teraz właśnie dostałam @ i dziś zaczynam stymulacje i tak 6 dnia do kontroli czy coś urosło dalej nie wiem co się będzie działo bo j tez zielona pierwsza próba w 2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej sama zadzwoń o tej porze już jest po punkcjach. po co się niepotrzebnie nakręcać. Ja dzwoniłam o 11 i mi powiedzieli co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil już myslalam ze tylko ja mam takie myśli...też się obwiniałam że to kara boska, a może własnie że wcale mi dziecko niepotrzebne do szczęścia itp itd. ale myślę że to tylko takie myśli gdy mamy doła, bo mózg człowieka jakoś stara się poradzić sobie z negatywnymi emocjami i stresem żeby nei zwariować, dlatego ludzie często gorzknieją, otaczają się murem, żeby ukryć swoje uczucia, zakopać je na dnie serca, żeby nei oszaleć. Będzie dobrze Sil, ja w to wierzę! Gościu, dobrze Ci radzę, zadzwoń sama do laba, bo oni mogą w ogóle zapomnieć, a chyba dłużej niż do 16 nie pracują, jeśli nie krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie denerwuje, jak strona nie chce przeskoczyć. Grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak a czytałaś coś więcej o tym V-Lienden? Z czym to się wiążę? Wyniki immunofnotypu powinnaś mieć chyba we wtorek, tak to do nich spływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
I zaś kolejna koleżanka w ciąży, niedawno inna urodziła bliźniaki i weź się człowieku nie stresuj, że tobie nie wychodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, minimalna ilość dni wyciszania gonapeptylem to 13 dni, ja byłam 14 dnia na podgladzie i od 15 zaczęłam stymulację. Gonapeptyl można ciągnąć nawet 3-4 tyg,bo to po prostu wyciszanie. my mieliśmy taka sytuację, ze niespodziewanie wypadł mi wyjazd i nie mogłabym być 6 dnia na podgladzie, więc dr powiedział, że to żaden problem, możemy przeciągnąć wyciszanie, na szczęście udało mi się wymiksowac z wyjazdu, zawsze to trochę mniej niepotrzebnego kłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika mnie też kiedys dr Cz zestresowala, Ze mam tylko 2 pęcherzyki, a dwa dni później dr M powiedział, że jest 5, może nie widziała? Bo w ciągu 2 dni przecież nie urosłyby od 0. Nie martw się, bo to nie pomaga! Uwierz, że będą! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nikita 3mam kciuki za jutro;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto brał luteine zamiast lutinusa? Miałyście infekcję? Co jeśli dostanę zapalenia przed transferem? Będzie przełożony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita trzymam kciukasy :-)4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×