Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej DORCIAK, tak :) Wybierasz się po skierowanie na ten MTHFR ? A dobrze pamiętam że jesteś z okolic Kato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I faktycznie chcemy się wybrać do niego, aby zobaczył nasze wyniki, i na to badanie nas skierował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak no to z Siewierza jeszcze bliżej do Będzina, to jest na osiedlu Zamkowym , ja jestem z Dąbrowy :) nam jeszcze została konsultacja i genetyka - idziemy w pon, jestem ciekawa czy Dworniak zrobi Ci miesiąc przerwy czy zaczniemy już razem w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy zrobi, bo ja biorę już antyki od lutego. Więc już na wyciszeniu jestem jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Dorciak :) ja dopiero od 3 dni na antykach , to bede zaraz po Tobie :) .Jakie Ty masz AMH ? Widzę, że mamy ten sam problem tzn. słaba reakcja na stymulację , a przez to 2 protokoły nam tak szybko śmignęły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem jak to jest z tym Menopurem 75... Dr M dopisał mi go dzisiaj i był płatny 100%, a przecież niby jest na tej liście refundacyjnej od 1go marca. Płaciła któraś z Was za niego ze zniżką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzis mialam miec punkcje zostala odwolana estradiol slaby pecherzykow duzo ale male amh mam 5,4 z zeszlego roku dzis powtorzylam badanie dr m w pt kazal przyjsc imsie zastanowi co dalej jaki protokol donrze ze czekac dwoch mc nie musze, mialam menopur i gonal w dwce po,75. Czy ktorasmz was zna taki orzypadek jak ja co do sienie moge zrobic zeby kolejna stym byla owocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2288
Dziewczyny niestety beta 0.114 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Karola no to teraz już jestem wkur..... Przykro mi bardzo, to jest normalnie niemożliwe, że prawie każdej się nie udaje... :-( Masz mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny używajcie interpunkcji- czasami trzeba sie strasznie wczytywać żeby prawidłowo zrozumieć sens wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwena amh 5'14 to male? Ja mam takie samo i dr M jak zobaczył ten wynik to powiedzial. Ze jest duże i przepisał menopur i gonal po 75 ml. Kto Ci powiedzial ze taki wynik. Amh jest. Maly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola a które to twoje podejście? Jaki u Was problem? Masz eskimoski? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola a które to twoje podejście? Jaki u Was problem? Masz eskimoski? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc może nenopur jest płatny w dawce 75, ja zawesze prosiłam żeby lekarz przepisywal mi dawkę 600 i wtedy miałam refundacje. Bo refundacja. Niestety zalezy od ilości i dawki leku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela, Arwena napisala,ze duzo,ale male.... chodzilo o pecherzyki zapewne :-) Bez przecinka wyszlo ze male amh :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno 75 zrobili redundowane. Idzie sie pogubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandy11 a ile cię kosztował w takim razie jeden zastrzyk? Zgodnie z nową rozpiską leków powinien cię kosztować 7,15 na ryczałcie. Jeśli tak ci recepty nie wypisano (lekarz musi zaznaczyć refundację) to powinnaś się z tą receptą wrócić do nich. Dziewczyny już tak robiły i dostawały nowe recepty. Karola2288 bardzo ci współczuję. Tulę mocno. W sumie nie wiem, co jeszcze można powiedzieć. :( Ja dziś miałam wizytę u dr M. I tak: przedłużył mi gonapeptyl do środy (chyba osiwieję od tego leku, ale cóż począć). Powiedział, że już są jajniki wyciszone, ale wolałby mieć pewność, że tam już nic nie działa, żeby uderzenie stymulacji było mocniejsze, żeby udało nam się coś więcej i coś lepszej jakości wystymulować. Dodatkowo martwiły go święta w moim wypadku, bo by wypadało, że w święta powinniśmy się spotkać, i jeszcze punkcja musiałaby być np. w wielki poniedziałek, a to nie byłoby możliwe. Więc do środy mam gonapeptyl, w środę wizytę i wtedy zaczynamy stymulację. Choć jak policzyłam, to chyba wolałabym stymulację od czwartku, bo jak od środy to 6 ds wypada w wielki poniedziałek. No nic, zobaczymy. Niestety - intralipidu mi nie podadzą w ramach programu. Powiedzieli, że go w programie nie ma, oni go nie wyceniali w ramach procedury i u nich jest osobno. W sumie nie miałam się co kłócić, bo co miałam więcej powiedzieć? Przecież nie odwrócę się na pięcie i nie powiem, że pójdę gdzie indziej, bo nie pójdę bo mnie już nikt nie przejmie... Ale podadzą mi tak intralipid, jak zaleca Provita. Skserowali sobie mój wypis, dowiedzą się o cenę tej wody co mi podawano między intralipidami i "wycenią" mi całość. Ciekawe ile to u nich wyjdzie, zapomniałam im powiedzieć, że Provita za to bierze 400 zł... No nic, zobaczymy... Powiedziałam dr M, że przy poprzednich punkcjach przez kilka dni odczuwałam ból, a po transferach ból zaczynał się jakieś 2-3 dni po transferze - i tak oto zalecono mi kroplówkę za 800 zł. Powiedział mi, że relanium nie ma tak silnego działania jak ta kroplówka. Jak już te koszty tak wzrastały, to od razu zapytałam o akupunkturę przed transferem. Powiedział, że w moim przypadku nie zaszkodzi a może pomóc. Więc i akupunkturę sobie zafunduję. Tylko zapomniałam zapytać ile to kosztuje.... Chyba zbankrutujemy tym razem. Ale postanowiłam wszystko postawić na jedną kartę. Może choć mrozaczki uda się tym razem uzyskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil_sb a uważasz, że ta akupunktura pomoże coś? Już z mężem zastanawiamy się, czy iść na tą akupunkturę czy lepiej przed transferem wyjechac gdzieś na weekend tak odmóżdżyć się totalnie, ściorać jak ja to mówię, złazić, napić się winka, po prostu pobyć a nie myśleć o tym. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope, u mnie nie wiem czy słaba reakcja na stymulację. Raczej to, że może te NK mam i one powodują że nie mogą sie zarodki zagnieździć a inne nie mogą przetrwać do mrożenia. Już sama nie wiem, nic nie wiem. Do immunologa nie zapisałam się w końcu, bo czas oczekiwania do niego jest 2 tygodnie, więc czekamy co wyniknie w Warszawie. A AMH mam 3,8. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil. Nie spodziewam się ze tak szybko. U Ciebie sie zadzieje. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... w którym ds jest punkcja? Mi chyba wszystko w święta wypadnie więc mąż mi zrobi punkcje a później transwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak mówimy oczywiście o akupunkturze endometrium. Trochę czytałam, podobno "uszkodzone" w ten sposób endometrium łatwiej przyjmuje zarodek. Dlatego się zdecydowaliśmy... Przy ostatnich procedurach każdy dzień był dla mnie ważny, chciałam by wszystko działo się jak najszybciej. Teraz wiem, że nie ma co się spieszyć, jak dr M mówi, że lepiej poczekać, to poczekamy. Byleby się udało w końcu... EDIT: coś mi się pokoziołkowało, bo to jednak normalna akupunktura, jakoś mi się inaczej wydawało jak kiedyś na str GynC o tym czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil ja pikolę, ja nawet o takim czymś nie słyszałam, co Ty piszesz. Możesz mi to przybliżyć? Widzę w stopce, że u Ciebie wykryto endometriozę, więc chyba mnie takie coś niepotrzebne, bo ja tego nie mam. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny trzymam za was kciuki! Ja to jestem pzerazona jak tak siedze i czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
ja kupywalam menopur 600 i zaplacilam 130zl, a potem potrzebowalam 2 ampułki po 75 i zaplacilam.... 220 ! to jest chore ! jakbym wiedziala to bym prosila o wiecej bo by mnie taniej wynioslo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×