Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny :) nie wiem czy ktos tu jeszcze mnie pamięta ale mnie sie pierwszy embriotransfer 2 zarodków nie udał :( beta 0.9. Trzeba będzie podejść po jedynego mrozaczka.. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czekam do grygi z wynikiem KIR.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzcie mi proszę jak to jest z tym criotransferem? Muszę miec jeden miesiąc przerwy? Czy dr.M sie zgodzi żeby odrazu działać ? Od którego dnia cyklu musiałyście brać i jakie leki dostałyście przed criotransferem? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Lalika przykro mi... :-( Madzia jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika przykro mi:( Madzi jak wizyta u Grygi? ja ide w poniedziałek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika przykro mi :( skup się teraz na mrozaczku swoim - możesz go dostać od razu w kolejnym cyklu, tylko idź do lekarza żeby ustalić kiedy i czy na naturalnym cyklu, a każdy miesiąc po stymulacji liczy się jako miesiąc przerwy , 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mam czasu was teraz nadrabiać, poczytam was wieczorem. Napiszę tylko, że MZ mi odpisało w sprawie intralipidu, i napisali, że jeśli lekarz prowadzący uznaje, że w moim leczeniu ten wlew jest potrzebny, to powinien być refundowany, bo tak mówi program, że wszystkie zastosowane środki po zakwalifikowaniu powinny być bezpłatne. Napisali dokładnie tak: "jeżeli lekarz prowadzący uzna, że zastosowanie określonego sposobu postępowania (np. leczenie intralipidem) jest w danej sytuacji klinicznej niezbędne, wynika bowiem z indywidualnych potrzeb medycznych pary i ma na celu optymalne i skuteczne przeprowadzenie procedury zapłodnienia pozaustrojowego, postępowanie takie powinno zostać zastosowane. W takim przypadku podjęcie ww. postępowania leczniczego nie może się wiązać z dodatkowymi kosztami dla pary, Program przewiduje bowiem, że po zakwalifikowaniu pary do zapłodnienia pozaustrojowego wszystkie procedury realizowane w ramach części klinicznej i biotechnologicznej są finansowane w ramach Programu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laika mi zaplodnili wszystkie ale ją mam 35 lat chyba dopiero jak się ma tyle lat to zaplaeniaja wszystkie tak mi mówił dr m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie forum wertować a w jakim badaniu sprawdzę te NK? To jest normalnie krew tylko na to czy jakiś komplet? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika wczoraj dziewczyny pisały o NK - badanie immunofenotypu w Provicie 400 zł , Sil to super, w Twoim przypadku intralipid jest uzasadniony , więc 3mam kciuki żeby dr M nie robił problemu i tak właśnie powinno wyglądać spersonalizowane podejście do pacjenta - w zależności od wyników badań , a nie masowka jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Joafer myślałam że nie masz 35 lat i miałaś wszystkie mieć zapłodnione ;) to Ci powiem wyglądasz na mniej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super lekarz! Badania kir i allo mlr są bezsensowne. Leczenie szczepionkami to eksperyment medyczny bo bada sie stężenia we krwi a nie w macicy i co najwazniwjsze nie wiadomo jakie będą tego konsekwencje za parę lat...pomijając fakt ze jakby była potrzeba to nigdy by się nie znalazło juz dawcy czy to szpiku czy innych narządów..bo nasze limfocyty byłyby juz tak inne...mam zlecone na nfz v leiden i mthfr.. wsumie tyle...załamało mnie jedno zdanie..ze nieraz jest taki problem ze nie da się go wykryć i przeskoczyć i trzeba się z tym pogodzić czyli z bezdzietnoscia. .:(( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilka idź do lekarza grygi świetny lekarz i da Ci badania na nfz czeka się do tygodnia. a jaki u Was problem jakie zarodki miałaś transferowane? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Dziewczyny a jak wygląda kwestia seksu w okresie stymulacji/punkcji/transweru? Kiedy można a kiedy lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania jesli faktycznie od 2dc nie kazala ci brac antykow to tak,zaczynamy od 1dc. Stymulacje od 2dc. Byc moze z rozpedu powiedziala ci ze od 2dc Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się dziewczyny , ze jesteście zadowolone z dr Grygi , poza tym to spora oszczędność kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, znacie jakąś placówkę nfz z poradnią immunologiczną do której nie ma zawrotnych kolejek. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu mam pytanie bo Ty chodzisz do imunologa na NFZ jak taka wizyta wygląda?jesteś jakoś badana czy sama rozmowa to jest ?mówiłaś ze nie możesz zajść w ciążę i będziecie podchodzić do in vitro i chcesz się zbadać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeka wziąść wszystkie badania i wywiad, lekarz na podstawie wywiadu wypisuje jakie badania należy wykonać. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu u mnie jest trochę inna sytuacja bo z wyników jest wszystko ok i powinnam zajść naturalnie i jest szukanie przyczyny z tad ten immunolog. Ja jestem po 3 inseminacjach i in vitro transferze nie udanym, skoro masz konkretna przyczynę np.niedrożność jajowodow to szkoda czasy i pieniędzy na immunologie puki co takie moje zdanie :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z was była na podgladzie w 16dc? (Przy braniu antykow) bo tam trzeba przyjechać miedzie 16/19dc i nie wiem czy lepiej jest pojechać 17/18 czy to jest bez różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek moim zdaniem do transferu mozna, po transferze juz nie bo orgazm=skurcze. Trzeba mieć tez na uwadze, ze przed punkcją musi byc 2-3 dni abstynencji ze względu na żołnierzyki. ;) Apropo seksu w trakcie starań... Na innym forum czytalam taka mega pozytywna historie. Dziewczyna wykorzystała wszystkie próby z rzadowki, kolejny raz postanowiła zmienić klinikę i podejść komercyjnie. Wyhodowała sporo jajeczek ale miała za duzy ptogesteron i odroczyli jej transfer. Juz nie mogła sie doczekać kolejnego cyklu i z utęsknieniem czekała na @, a ta nie przychodziła. Po jakimś czasie zrobiła test i zobaczyła dwie krechy. Z tego co pisała to dwa dni przed punkcją przytulali się z mężem. Okazuje sie, ze mimo brania leków zapobiegających pęknięciu pecherzykow jakiś tam moze pęknąć. Tym razem tez męża zmolestowalam dwa dni przed :) Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Madziu rację . .Ja już poprosty wariuje nie wiem co robić aby się udalo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ja bylam w 15dc,obejrzal mnie dr i zapisal gonapeptyl....ktory zaczelam brac od ostatniej tabletki anty czyli od 21 dc. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Kasiu ten gonapeptyl podawany jest w krótkim czy długim protokole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku wiem że ze mnie jest panikara ..ale mnie na samą myśl o tym wszystkim brzuch boli ;/..a ty kochana jak tam? w sobote jedziesz do gyn czy w piątek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Wy wzieliście program 2+1 czy pojedyncza procedurę? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×