Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Tak 3.06 moje amh,nienajgorsze bo mam 35 lat,lekarz bal sie przestymulotwania...a tu taka "niespodzianka".... Teraz mam dlugi protokol. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo a Ty wykorzystałas juz 3 refundacje na leki? Moje amh 10,5 i miałam takie same dawki leków gonal + menopur po 75. Z tym, ze dr przepisał mi odrazu gonal 900 i menopur 600. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro testuje Karola, ja w poniedziałek, a kilka dni po mnie maniofranio o ile dobrze pamietam. Ja moze juz w sobotę sie skuszę na bete, choc mam zle przeczucia, ze jednak tym razem sie nie udało. Ale co ma byc to bedzie.... I tak sie nie poddam. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnie ciekawi okres swiateczny i sobota...bede w poniedzialek to zapytam,bo nie wiem czy monitoring mi nie wypadnie w okolicy swiat,bo we wtorek gonapeptyl koncze... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonal w penie mialam. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil Ty w Provicie dostalas intralipid 20% czy 10%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ile płacie za pojedyncza procedurę? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"maxime" czyli gość z 12:23 , płacą Ci za to pisanie ? Skuteczność zależy od tego czy podają 2 zarodki , czy 1. Gyn podaje przy pierwszym transferze 2 ( wyjątkowo 1 , jak ktoś tego sobie życzy) , a ciążą bliźniacza była tylko raz na forum . Gdyby podawali zarodki pojedynczo to skuteczność na transfer byłaby u nich niższa. Oceną MZ przestali się przejmować , bo program już się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 10:02 pisze : "te szczepienia limfocytami są zabronione w USA". Ty nie odróżniasz wlewów z intralipidu od szczepień limfocytami, to są dwie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu za pojedynczą próbę mamy niby zapłacić coś Ok 10tys razem z lekami tak nam Pani w rejestracji powiedziałam w tym jest cała procedura czyli punkcie transfer i zapłodnienie nie wiem czy coś jeszcze jest w cenie mam nadzieję że wizyty też sa..jak będę w gyn to się dokładnie zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Intralipid 20%, a co do ciąży bliźniaczej to były tu 3. Fif urodziła w styczniu dwóch chłopców Bruno i Iwo. Iwo to mój chrzesniak :) Mała rodzi kwiecień- maj. No i Vicky zaszła w ciążę na przełomie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że komentarz gościa odniósł się nie do Sil tylko do kaski, która w sposób dość bezceremonialny przystąpiła do ataku bo ta osoba chwaliła Gyncenter. Prawda jest taka, że każdy chwali tą klinikę, która mu pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
MaBo z nowej listy leków refundowanych wynika że menopur 75 jest od marca refundowany. Zapytaj w aptece. Masz niewielkie dawki bo masz wysokie AMH. Ja przy AMH 4 miałam menopur 150 tylko. Gość czepiający sie Sil czytaj ze zrozumieniem. Bo nie wydaje mi się aby Sil miała korzyści z zachwalania innej kliniki. Biedaczka tylko wyjaśnia w sumie prawie każdej po kolei co to za badania ile kosztuja i kiedy trzeba je zrobic. Ma anielska cierpliwosc. Masakra że są ludzie zajmujący się pisaniem takich pierduł jak ty i nie mają odwagi się pod nimi podpisac. Pozdrawiam dziewczyny i mocno trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Gosc, na forum sa trzy ciążę blizniacze, nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, Ty to masz anielską cierpliwość! Podziwiam Cię, musisz być super babką! :) MaBo, to prawda, że Menopur 75 jest nierefundowany, ale skoro masz 10 przyjąć, to powinni Ci przepisać refundowaną 600tkę, wtedy sobie raz mieszasz i odciągasz za każdym razem 75 ml. Co do dawek to dał Ci bardzo rozsądnie, bo masz b. wysokie AMH i rzeczywiście mogłabyś się przestymulować. Szczególnie jeśli to jest Twoje pierwsze podejście, to wtedy dr działa zachowawczo. Ja mam niskie AMH 1,9 ale też przy pierwszym transferze miałam dawki po 75 ml. A ja już po wizycie u dr M. :) Trochę się podbudowałam, na usg żadne zmiany nie wyszły, na wszelki wypadek zrobiłam sobie też cytologię. Przepisał mi encorton i estrofem, będę brała od 2 dc. Nawet mnie pocieszał, że ma lepsze wyniki z mrozaczków i że blastocysty są silniejsze. Na koniec przy przepuszczaniu walnął żartem, aż mój mąż ryczał ze śmiechu na całą klinikę, a dr M tak się śmiał, że się czerwony zrobił hehehe :) A w ogóle okazało się że ta heparyna którą polecała mi brać genetyczka, to to samo co Fragmin, dr M mówił, że daje na wszelki wypadek każdej, także czułam że w sumie dobrze o nas dba ;) Buziaki kochane, Madziulka, Małamii, Mandy nie smutajcie się! :* Basik, byłaś dziś u dr M? Co Ci powiedział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym forum..strony nie przeskakuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Dostałam anty na miesiąc dawki do stymulacji tez małe po 75 bo mam AMH ponad 12. Na razie jeszcze nie dotarło do mnie ze to juz:) teraz musimy sie zastanowić czy opłacić jedna procedurę czy ten program 2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita nawet ci miałam napisać, że Fragmin i Clexane to właśnie heparyna jest :) Ale obawiałam się, że ktoś jeszcze stwierdzi, że jestem też z jakiejś firmy farmaceutycznej i zachwalam jakieś leki :P Wg nowej listy refundacji od 1.03 menopur w dawce 75 jest refundowany :) Ja już liczę godziny do końca gonapeptylu, bo z dnia na dzień czuję się gorzej. Obiecałam sobie, że nie będę nigdy narzekać na te wszystkie procedury, ty tylko droga do celu. Ale współczuję wszystkim kobietom przechodzącym menopauze. Ja dziś poszłam na spacer po Chorzowskim i ledwo wróciłam do auta. Ciekło ze mnie, z każdego pora dosłownie. A potem jeszcze zakupy i już widziałam nie tyle światełko w tunelu, co dno studni :D Boję się dnia jutrzejszego. Nie wiem jak dam radę zapytać dr M o wszystkie moje wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Hej dziołszki, ja też dzisiaj po wizycie u dr M. Więc bardzo się ucieszyłam, bo dr powiedział że atakujemy od razu ( jestem 2 tygodnie po skaryfikacji), bo bałam się cyklu albo dwóch przerwy... Więc teraz 10 dni duphaston na wywołanie @, potem gonal 150 (moje AMH 18 aż ale powiedział że dajmy mocniej tym razem). Do tego pytałam o bromergon , który zasugerowali mi przy wypisie i powiedział niech będzie po pół tabletki. także czekam z utęsknieniem na @. I znowu wierzę. Wierzę że uda się nam wszystkim. Kolorowych dziołszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ogladalyscie dziś rozmowy w toku o dziewczynach palących w ciąży masakra myślałam że je pozabijam my z moim normalnie cały program taka łacina jechaliśmy... Jakie życie jest niesprawiedliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita to my razem idziemy po mrozaczki :) Ja mam dostać ok 25 @ i wtedy estrofen i encorton :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu z 18.23 proponuję, żebyś odwalił/a się od maxime1106, bo stracę cierpliwość i zacznę opowiadać dlaczego zmieniłam klinikę na Gyncentrum, a jeśli jesteś tym, kim myślę, że jesteś, nie chciałbyś tego. Poza tym, może trudno ci to zrozumieć ale niektórzy ludzie pracują i nie mogą sobie pozwolić na luksus siedzenia na forum w południe. Po drugie, nikt mi za nic nie musi płacić, bo zarabiam wystarczająco. Jednak ty możesz spróbować. Oczywiście jeśli najpierw nauczysz się pisać, bo na razie twoje wypociny po prostu kompromitują tych, za którymi agitujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawianki powiedzcie mi mialyscie płatna pierwsza wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer pierwsza wizyta od razu jest z programu rządowego tylko przypomnij pani na recepcji, przypomniało mi sie, ze na 1 wizycie robią wymaz na chlamydie - refundowane , tylko abstynencja 1 dzien i pelny pecherz, Tobie robi położna, a mąż sam, tylko to już po wizycie , a przed tym jeszcze do Pani Basi, która kompletuje dokumentacje- ja dałam ksera, żeby potem się nie prosić o jakieś wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ale jak mąż sam. Z tego co wiem to w gyn na chlamydie z krwi mi robili badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ja oglądałam rozmowy w toku i poza wkurzeniem z wiadomego powodu, to uderza mnie poziom inteligencji tych ludzi, nie wiem skąd oni są i jak sie wychowywali, ale totalne dno, żeby zdania, które ma sens nie potrafić ułożyć to naprawdę jest dramat, aż strach się bać, jak pomyśle o tym w szerszej perspektywie. Zresztą... Rzadko oglądam ten program, bo tematy w nim poruszane są żałosne, a na miejscu Ewy znalazłabym sobie inne zajęcia, bo ten program to żenada, tak jak zresztą 90% programów w tv. Strasznie ostatnio dużo nerwów panuje na forum... W poniedziałek mam wizytę i mam nadzieje, ze w końcu mi p. Dr rozpisze stymulację, już mi sie wszystko dłuży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer w Wawie robią chlamydie PCR czyli wymaz , a nie z krwi i dziwili się, ze w Gyn z krwi - podobno jest wymóg od nowej ustawy - nie wiem, nie znam się, facetom tłumaczy położna jak pobrać z cewki, mój już kiedyś miał w Novomedice, więc nie był przerażony :) za pierwszym razem miał stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer a Ty masz zrobione badanie MTHFR ? Bo przyswajalnosc kwasu foliowego wpływa na podział komórek we wczesnym etapie ciąży - a Ty z tego co pisałaś masz właśnie z tym problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope83 widzę że jesteś kochana tak wcześnie :), mam pytanie - ten immunolog dr Gryga to w Będzinie przyjmuje w przychodni PRO-FEMINA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×