Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Nareszcie jest wynik. Serce wali mi jak oszalałe. 9 dpt 2dniowych zarodków beta 41,5. Juuuuupi!!! :) Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ABC proba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika supeeeerrrr! dziewczynki ja byłam wczoraj na wizycie kontrolnej w invimedzie, jestem zła i rozczarowana, dr Dworniak mnie przymował, masakra 3 minutowa wizyta, nic mi nie powiedział mimo tego ze pytałam, nie wiem ile jest jajek jak rosną, prosiłam go o zwolnienie bo nie moge juz pogodzić wizyt i pracy. Nie wypisał nawet na jeden dzień powiedział że mój lekarz mi wpisze z datą wsteczna. Pytałam go jakie podaja zarodki bo jak co to szukam hotelu na te kilka dni ale on nie wie bo trudno mu powiedziec... nawet dwa razy pytał czy leków mi dr Rokicki nie wypisał nie chciał wierzyć ze mam ich tylko na 5 dni... taka była wczoraj moja wizyta, w pn jade znowu 387 km na 3 min wiztytę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do menopuru to sie okaze ale jak dlugo taka gotowa juz 600 moze czekac w lodowce czy co? dajcie znac jak wiecie pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasia widze ze u nas podobnie bedzie jak narazie czekam na @ pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika wspaniale, oby teraz cudnie przyrastała beta. Tak się cieszę :) Catarina straszne co opowiadasz, bo wychodzi że tam jest gorzej niż w GynC. Nie wyobrażam sobie, by dr Cz nie wypisała mi L4 bo jestem pacjentką dr M. Albo że leków by mi nie przypisała, przecież mają kartotekę i widzą ile czego przypisano poprzednio... Masakra Gościu nie otwarty monopur i gonal ma termin ważności chyba 2 lata. Ale jak już otworzysz opakowanie, zmieszasz roztwór, to musisz go wykorzystać w ciągu 28 dni. Ja miałam NK 12,17% ale po intralipidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika super :) Ty to szczęściara jesteś - gratuluję :) Tasia no może się spotykamy i nawet nie wiemy - świat jednak mały jest :) Catarina masakra .... a powiedz mi czy hormony badają przed wizytą jak w Gyn? W sumie to spodziewałam się, ze tak będzie - kilka dni jeżdżenia, strata całego dnia , a wizyta krótka i nie nastrajająca optymistycznie :( i tak dobrze, ze masz krótki protokół, bo to 2-3 podgladania i punkcja, ja pewnie będę miała długi, bo źle się stymulowalam przy krótkich, Ale trzeba myśleć optymistycznie i cieszyć się z tego , ze już się i Ciebie zaczęło na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu nas tak potraktował, byłam ostatnią pacjetką tego dnia u niego, ale mam zamiar powiedzieć o tym dr Rokickiemu on jest dyrektoerm medycznym, jak mi nie wypiszą tego zwolnienia za piątek to sie dowiedzą w tej warszawie co to jest spotkać sie z w****ioną Ślązaczką z gór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope nie nawet mi nie pobrali badań z krwi na badanie jak hormony rosna, a pytałam go o to... wiesz ja wiem ze człowiek ma juz 3 stymulację i sie łapie w tym ale bez przesady. Niech mnie nie drażnią bo ja jak jestem wkurzona to jak huragan Catrina nic nie zostawiam po sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo ja mam mieć @ w piątek, cycki juz bolą wiec mam nadzieje ze bedzie o czasie :) może sie spotkamy kiedyś w Gyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Nika gratulacje! Super ze Ci sie udalo :) Przypomnij ktore to twoje podejscie? To w pon.powtorka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a co się dokładnie stało bo nie umie znaleźć twojego postu ja we wtorek do Warszawy jadę do kogo chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ciesze sie ogromnie i oby przyrastała pięknie teraz :) cudne wieści. you make my day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika cudownie! Gratuluję. W końcu dobre nowiny. Napisz które to podejscie i z czym mieliście problem. I co robiłaś po transferze :) Teraz czekamy na dobre newsy w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje nika, oby było więcej takich wieści. Dziewczyny, czy któraś wie kiedy przyjmuje ten immunolog w Gyncentrum? Bo pisze o nim na ich stronie facebookowej i muszę przyznać, że cv facet ma imponujące i wygląda na przyjemnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola przykro mi::( to twoje pierwsze podejście bedzie dobrze uda Ci się.. Nika gratuluje w końcu jakieś pozytywne wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczyny. Nika wreszcie! Trzymam kciuki za przyrost - jak na 9dpt 2dniowych to betka ładna. KRASNO! pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Nika gratulacje :) ja betuje w środę i strasznie się boje. Miałaś jakieś objawy?? Mnie boli brzuch ale tak dziwnie nie jak na okres najbardziej w nocy i mam lekko tkliwe piersi. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Moje dwa zarodki w piątej dobie zatrzymały się embriolog powiedział, że zostawią je do szóstej i jak co to zamrożą. Byłam w pracy i chyba dzwonili do mnie ale nie mogłam odebrać a później było już za późno i nawet nie wiem czy mam mrozaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek, sexik można podczas stymulacji, po punkcji nie i tak do bety. Jak będzie pozytywna to pewnie będzie zakaz seksu na dłużej. My mieliśmy zakaz do końca 3 miesiąca. <> nikita wytrzymasz te wszystkie ciąże. W końcu dziecko to dar i do Ciebie też taki dar przyjdzie, tylko nie trać nadziei :* <> Karolka :( :( przytulam. <> zoska, ja się leczyłam najpierw w Provicie i byłam bardzo zadowolona z przeprowadzanej diagnostyki. Też miałam laparo i histero i moim zdaniem wiele to wniosło do dalszego leczenia. Skończyło się na ivf ale podchodząc do iui wiedziałam, że jest szansa na powodzenie a Ty tak trochę w ciemno miałaś chyba na to wychodzi. Moja kuzynka po laparo zaszła w ciążę w kolejnym miesiącu. <> NIKA JUPI!!!!!!!!!!!! Dbaj o siebie i Kropka! No stres only relax :) Gratulacje i odpowiednich przyrostów oraz spokojnych 9-ciu miesięcy ;) <> catarina o kurde... co to w ogóle za dr?? BEZNADZIEJA! Oby kolejna wizyta byłą bezstresowa i nie pokażesz im swojej wojowniczej twarzy. <> Byłam dziś na wizycie. Kruszynka ma 1400 g i mogłam sobie pooglądać jej twarzyczkę, przeważnie nie chce pokazać (tyłeczek to chętnie hehe). We wtorek ostatnie prenatale, już jest ekscytacja przed wizytowa :) Tak to wszystko ok, poza ddimerami, które znów poszły w górę i dr musiała mi zwiększyć clexane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Nika, jak cudownie!!! Nareszcie! :) Gratulacje kochana! :) Powiedz nam jaki mialas problem, czy bralas klej, kroplowke, czy cos innego? Czy mi się wydaje czy masz juz dziecko? Najlepiej wrzuc stopkę bo mam skleroze ;) Kto betuje w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×