Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Aldza nie ma w refundacji wytycznych kiedy ma się odbyc transwer. Czekaja jak sie zapladniaja komorki i potem decyzja kiedy podają. Ja mialam miec w 2 dobie a mialam w trzeciej podane zarodki. Resztę trzymano do 5 doby i wszystkie na szczescie dotrwaly. U Ani ani podali np 2 zarodki w 2 dobie a resztę trzymali do 5 i zaden nie przetrwal:( dlatego bidulka sie bala ze te w brzuszku sie tez nie zaklimatyzują a jednak:) brzuszrk mamci to jednak brzuszek a nie szkiełko, ponoc w 2 dobie jest najwiecej transwerow robionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Dzięki za wyjaśnienie tematu. Ja co do trzeciej doby mam złe doświadczenia, ale każda z nas jest inna. Jednym się udaje w trzeciej innym np. w drugiej. Tym razem ryzykujemy co będzie to będzie, tym razem jakoś dziwnie spokojna jestem zawsze panikuje a teraz luz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Catarina to suuper:) Jutro dla Ciebie wielki dzień:):* Ja o dziwo też jestem spokojna...aż to nie podobne do mnie...może zacznę panikować przed betą?? Narazie leże,wcinam ananasa, odpoczywam i niczym się nie przejmuję bo już i tak nie mam na nic wpływu...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokój i opanowanie to podstawa, ja przed beta miałam Parkinsona, ręce mi latały jakbym tydzien piła;) mi się w 3 dobie nie udalo ale Catarinie juz tak i to z jednym podanym maleństwem:) kazdy przypadek jest inny. Catarina 99 szykuj juz domek dla maluszka, bierzesz 2 zarodki? Aldza Ty ktory raz podchodzisz? Moze dajcie dziewczyny opisy o Was w profilu to nie bedziemy sie tak gubic co juz ktora miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chcemy dwa zarodki zobaczymy co zdecyduje dr, teraz to mnie postraszyłyście to w której dobie jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
wizytę umówiłam na 6 lipca do dr. Mercika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Iwcia10 to jest moja druga próba. W pierwszej próbie miałam trzy transfery nieudane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Bolał was pęcherz po fragminie? Zawsze mnie pobolewal po tym leku ale teraz to okropny ból do tego jeszcze jajniki jak mi nie przejdzie do jutra to dzwonię do gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza a miałaś transfery co miesiąc czy miałaś jakieś odstępy? Białas leki przed transferem jakieś? Od którego dnia cyklu. Ja właśnie jestem po nie udanym i nie wiem czy uda mi się teraz transfer bo dopiero w środę mam wizytę i teraz czekam na okres. Trzymam kciuki za Ciebie musi się już teraz udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Catarina99 nic sie nie martw, lekarze i embriolodzy wiedza kiedy podac zarodki:) Edyta dobrze ze sobie zmienilas na dr M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Grania pamiętam że po pierwszym nieudanym pół roku przerwy ponieważ byłam w złym stanie psychicznym zalamalam się porostu i sama nie chciałam. Drugi i trzeci to była szybka akcja;) muszę poszukać w notesie czy mam zapisane odstępy między 2a3 i jakie leki. I w którym dniu cyklu brałam. Napiszę później teraz żniw mnie pęcherz boli i leżę nie chcę wstawać.Ale będę pamiętać i dziś ci napiszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Czesc dziewczyny;) Binus ale mnie zmartwilas tymi badaniami immulogicznymi bo my tez zrobilismy te badania bo dr Cz nam je zlecila i teraz czekamy na wyniki caly czas mysle o tym ;/ iwonka dp bardzo ci wspolczuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina99 i Aldzia - relaksujcie się, wkrótce będziecie mamusiami :) Grania ściskaj mocno nogi, by @ przyszedł jak najpóźniej :) Mi zostały jeszcze 3 tabletki antyków i... ech, mam nadzieję, że @ będzie ekspresowo. Jeszcze nidgy tak się nie mogliłam, by dostać @ jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Sil haha też czekałam na okres żeby przyszedł jak najszybciej Grania więc tak poprzednim poście trochę źle ci napisałam o tej przerwie półrocznej. w sierpniu miałam nieudany transfer, we wrześniu zrobiłam sobie endometrial skretching pod koniec września dostałam okres i od drugiego dnia zaczęłam brać estrofem i encorton 5 mg. październik transfer nieudany. potem zrobiłam sobie pół roku przerwy bo trochę się podlamałam.W kwietniu w drugi dzień okresu znów encorton 10mg i estrofem maj znów transfer nieudany. jak chcesz podchodzić od razu to umów się do lekarza przed okresem bo jak widzisz leki przepisano mi od drugiego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Grania... mocno trzymam kciuki by ci @ przyszedł jak najpóźniej... Aldzia ja ci powiem, że mam mega stresującą pracę. Ale od kilku dni stres z nią związany jest z 70% niższy. Stałam się dla siebie ważniejsza niż praca i sobą, moim ciałem i moim życiem martwie się bardziej niż robitą. Codziennie patrzę na ten blister antyków i liczę ile tabletek zostało. Czekam na poniedziałek jak na zmiłowanie. Mój mąż dziś na spacerze stwierdził, że znając mnie zmuszę mój organizm, by dostał @ we wtorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będzie miesiąc przerwy co raczej okres aż tyle mi się nie spóźni. No trudno już muszę się tak nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Grania nie martw się miesiąc przerwy ma też dobre strony brzuszek ci się regeneruje i cały organizm Sil tego ci życzę żeby okres przyszedł we wtorek Catarina99 powodzenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Sil dlatego właśnie że mam również stresującą pracę to od kiedy zaczynam brać leki to jestem na zwolnieniu załączam w telefonie tak zwaną czarną listę i mam wszystkich i wszystko w d. ...Zajmuje się sobą bo robota a szczególności ludzie z niej mną się nie zajmą muszę sama zadbać o siebie swój organizm i psychikę. Poza tym po lekach ja się źle czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie raczej nikt nie zastąpi nawet jak wezmę zwolnienie, bo dziewczyna która mnie normalnie zastępuje, jest w 7 mc ciąży i ledwo już i tak pracuje... ale ja wrzucam luz, nie mogę skupiać się tylko na robocie, choć nie powiem, dzięki niej dzień szybciej mija, to opakowanie antyków minęło niemal exspresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy brać jeszcze luteinę i tak sobie opóźnić okres. Choć wczoraj leki odstawiłam. Nie wiem czy bardziej sobie organizmu nie rozreguluję jeszcze czuje się jakbym miała okres dostać za 3 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Sil już niedługo produkcja jajeczek :) Grania nie kombinuj, lepiej zadzwoń sobie do gyn czy możesz tak zrobić wg mnie to nie rozsądne. Kochana najwyżej umów się jutro do dr i jedź jutro na wizytę powiedz że chcesz podejść do transferu i chcesz mieć wypisane leki myślę że cię wcisna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia13
Witajcie kochane :) Troszkę mnie tu nie było ale mialam/mam ciężki okres w pracy i w ogóle złapała lekkiego doleczka :/ Grania ja właśnie jestem pi dwóch nieudanych transferach i miałam je jeden po drugim. Po pierwszej becie zadzwoniłam do dr P i powiedziała żeby nie robić przerwy i od 2 dc brać Encorton i Estrofem a w 8 dc przyjechać na usg. Jeśli masz te leki to może nawet nie musisz jechać na wizytę tylko skontaktuj się telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz rację Aldza jutro spróbuję się wcisnąć a jak mi się nie uda to trudno będzie przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia kiedyś pytałaś o pieluchy - przepraszam, że tyle musiałaś czekać. Używamy pampersow, dwa razy zdradzilam je na rzecz Dady z Biedronki i pampersow sleep &play ( te pomaranczowe) - niestety nie polecam.Może u maluszków się sprawdza bo malutko siusiaja ale u większych dzieci tak od roku gdzie siuskow jest znacznie więcej po prostu przeciekają :( A jeśli chodzi o Wasza listę wyprawkowa to polecam zamiast spirytusu Ocrenisept zresztą w szpitalu na pewno Wam to poradzą. Gdybyście miały jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie wyprawki, kosmetyków itp chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×