Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dzięki Iwcia żebyś wiedziała,że jestem w szoku nie umiem zaskoczyć ...ani nawet mi wpisów nie dodało z tego wszystkiego jeszcze mi się teraz ręce trzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaa lub Mała a mówiłam....że się uda a nie pisałaś tu z nami jako małaaa już kiedyś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Lila super kolejny udany transfer klinika się odczarowała i forum też oby nadal trwała dobra passa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Bylam sprawdzic czy te moje pecherzyki pekly. Mowilam ze nie czuje owulacji no i mialam racje. Nie pekly i zrobily sie torbiele ktore powinny sie wchlonac ppdczas okresu. Szkoda tylko tej kasy wywalonej moja doktor sie smiala ze to przez moje nastawienie na in vitro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie podnoszą na duchu takie dobre wiadomości od razu wraca wiara w to za każdej się w końcu uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpień jest szczęśliwy ale wrzesień tez będzie dla nas :-) musimy w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu spałam po pracy. Jestem nieprzytomna. Helen ja mam wizytę 7 września o 10.45 u dr M to będzie 24dpt mam nadzieję że będzie już serduszko. Betę jeszcze zrobię ale nie wiem kiedy może dopiero w poniedziałek zobaczę jeszcze. Helen ty w którym dniu po transferze byłaś na pierwszej wizycie? Kiedy dziewczyny było u was widać serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
I pazdziernik, dziewczyny pazdziernik bedzie moj <3 mam nadzieje tylko ze te torbiele zdaza sie wchlonac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta na pewno się wchłoną bo takich przypadków już0tu trochę było i to normalne.to forum jest szczęśliwe. Trzymam kciuki za was i kibicuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Lilaa do którego lekarza chodzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pisałam jako mała jak piszę z komórki...jesteśmy tak szczęsliwi wiem,ze to dopiero początek ale jak za 8,5roku w końcu jest dodatni wynik to aż się popłakałam ze szczęścia.Leczę się u dr.M i będę Go polecać-od pierwszej wizyty wiedziałam,że nam pomoże-dziewczyny walczcie i nie poddawajcie się mimo niepowodzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala81 bo tyle dziewczyn na forum,że lekko można sie zgubić jak nie czyta się na bieżaco. Ale jakoś kilka dni temu przypomniało mi się że była Malaaa i przestała pisać po nieudanej próbie. Dlatego jak pisałam ostatnio że sie uda to tak jakoś pomyślałam że pasujesz mi do tamtej kobietki. Super że udało się. Rewelacja. Grania ładna ta twoja beta...może będą blizniaki? w końcu Fif taka samotna na tym forum...któraś musi dołączyć do niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała strasznie sie ciesze i bardzo Gratuluje! Sierpien to cudowny mc na ciaze :) Malami przepraszam za pomylke :) Grania mi w 20dpt bylo widac pecherzyk ciazowy a teraz bylam to byl 30dpt i byl maly plod i serce widzialam jak miga taka malutka kropeczka ale glosu nieslyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam kciuki za transfery. Grania i Lilaa, raz jeszcze gratuluję pięknych bet :) Ja tylko napiszę, że chyba znalazłam szpital w którym zrobią mi histero (jutro mam ustalić termin) - szpital w Tychach. Knurów ma uszkodzony histeroskop, muszą kupić, nie wiadomo kiedy to będzie miało miejsce. Coś bardzo podobnego usłyszałam w Olsztynie, choć możliwe, że już naprawili sprzęt. I jeszcze info z MZ: Zgodnie z regulaminem programu, para ma prawo skorzystać trzykrotnie z indywidualnych, pełnych procedur wspomagania rozrodu. Podanto, realizator zobowiązany jest do przeprowadzenia kolejnego cyklu leczenia w terminie do 6 miesięcy od daty zakończenia poprzedniego cyklu, jeśeli nie występują przeciwwskazania medyczne oraz nie przekracza to możliwości organizacyjnych podmiotu. Zgodnie z podpisaną umową na realizację zadań w ramach Programu, podmioty przed rozpoczęciem cykli u nowych Par, zobowiązane są zapewnić leczenie pacjentom już leczącym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila gratuluję ponosisz na duchu.. Ja dziś byłam w gyn dr.M powiedział ze słabe miałam te zarodki:-( powiedział ze musi 3 miesiące być przerwy mam ten cykl odczekać a 2 następne brać antyki potem podejmiemy 2 próbę odrazu mi powiedział ze następna stymulacja będzie ze zmianami w pierwszej miałam tylko menopur 150 w drugiej próbie zaleca gonal 150 i menopur 75 no i oczywiście zmiana na długi protokół... Trochę mnie to martwi bo nie dość że 3 miesiące przerwy to długi protokół to chyba kolejne półtora miesiąca...eh to do następnej próby będę chyba podchodzić w grudniu. Dziewczyny jak wam poszła stymulacja na długim protokole może rzeczywiście to będzie dla mnie lepsze wyjście..pozdrawiam wszystkie Dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly wiem najgorsze czekanie:( ale skoro to ma pomóc to trzeba to przezwyciężyć:* Co do długiego protokołu to u Nas ma Iza z tego co dobrze kojarzę-więc na pewno wszystko Ci opisze:) A jakiej klasy miałaś zarodki wiesz może,że dr M stwierdził,że były kiepskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies witaj, dobrze, że się nie poddajesz! linka ależ Cię stresują w tym laboratorium :( Trzymam kciuki za kropki!! grania cieszę się razem z Tobą :) mała Lilaa GRATULUJĘ!! Ale się cieszę!! linkaa dokładnie wrzesień też musi. Ja już czeka na mój urodzinowo-rocznicowy prezent :) Sylwiasta muszą się wchłonąć, październik też będzie nasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly ja mam długi protokół ale jeszcze ciężko mi powiedzieć o efektach. Bardzo chciałam długi bo wyczytałam, że jest najlepszy przy endometriozie i ogólnie chyba też. 3 miesiące przerwy ale w sumie już w październiku zaczniesz przygotowania, więc nie jest tak źle :) Jak masz pytania to pisz opiszę Ci dokładnie jak to wyglądało u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda, że w Menopur 600 nie można wykorzystać ostatniej dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Iza to za Ciebie tez trzymam kciuki :)) ja sie tylko boje bo wiem ze przed punkcja daja ovitrelle, wiem ze komorki beda pobierane przed.peknieciem wiadomo, ale czy skoro teraz nie pekly czyli cos nie zadzialalo to moze to w czym przeszkadzac przy punkcji? Moze zle zastrzyk sobie zrobilam tzn moj mi robil bo to moj pierwszu raz byl... robilam niby tak jak pielegnoarka w gyn... zlapalam fald lekko pod wysokoscia pepka z lewej str brzucha i wbil cala igle i delikarnie wstrzykiwal... teraz bede miala schizy ze zastrzyki do stymulacji bede zle robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Catarina czekamy ;-) pewnie znowu ok 12 zadzwonią. Ja teraz sprzątam i gotuje bo przez kilka dni nie mam zamiaru nic robic tylko lezec:-) Catarina ananasa wcinasz oczywiście;-) dziewczyny do ilu dpt go jadłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananas stoi muszę się za niego zabrać :) juz chcę wiedzieć nienawidzę tego czekana to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) powiedzcie mi jak robiłyście z pierwsza wizytą po pozytywnej becie bo ja się umówiłam juz na wtorek ale coś tu czytam,że i tak mi nic nie zrobią a ja potrzebuję w sumie tylko leki...myślałam,ze to usg sie robi od razu jak to organizowałyście?czy szłyście do swojego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Kurcze juz po 12 i dalej cisza oni mnie wykończą nerwowo:-P a Ty Catarina juz coś wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×