Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

witam dziewczynki nie było mnie na forum bo odpoczywałam u mamy :) plamienia ustąpiły, ale nie powiem trochę sie wystraszyłam, czuje się dobrze a ty jak linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się ni doszukiwać objawów bo to nie ma sensu a poza tym po co se wkręcać śrubę, i nakręcać się niepotrzebnie. A u ciebie Linka28 już coś zaobserwowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to dobrze ze juz nie plamisz. Ja czuję się normalnie trochę mnie wczoraj pobolewał brzuch ale to chyba normalne. Po za tym nie doszukuje się objawów bo to za szybko, myśle ze jak będzie coraz blizej bety to zaczne panikowac ;-) a póki co staram się lezec i nie stresowac i gadam do brzucha jak jakaś wariatka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka28 u mnie to było w sumie 2 razy raz tydzień temu i w sobotę ale to był termin @-co do objawów, to każdy próbuje się doszukać ale to za wcześnie i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć,że są idealne jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
linka a kiedy planujesz iść na betę? ja liczyłam ze piątek to będzie 7 dpt ale nie wiem czy to nie za szybko chociaż wiem ze dziewczyny już miały wynik w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igorek jest już na świecie :) kolejny cud doktora M. Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienka gratulacje:-) Teraz dzwoniłam do labu ma 2 śniezynki klasy AA i AB są mrozone osobno. Myślałam ze będą przynajmniej 3 ale biorąc pod uwagę ze poprzednio ani 1 nie dotrwał to jest dobrze:-) Catarina ja się zastanawiam czy iść w sobotę to będzie 8dpt to zalezy czy w tym samym dniu będzie wynik a jak nie to pójdę w pon 10 dpt. Ty spokojnie mozesz iść szybciej bo masz 5 dniowy zarodek a ja 3 dniowy więc boje się tej soboty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się boję, to jest chyba najgorszy element tej całej procedury niby nieinwazyjny ale bardzo bolesny przy niepowodzeniu... mam nadzieję ze będziemy się cieszyć razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienka buziaki dla mamci i sunusia:) mialas cc czy sn? Dziewczyny trzymam kciuki za każdą i czytam Was na bieżąco ale czasem czasu brakuje zeby napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosieńka super! Gratulacje dla mamusi i Tatusia :-) Dziewczyny, ile Nas sie tutaj narobilo :-) Aż mi sie fajnie na serduchu robi. Byly tu takie miesiace co np tylko jedna transfer miala, albo i taki, kiedy zadna w ciaze nie zaszla. A teraz? czym nas wiecej, tym wiecej dobrych wiesci. Moje maluchy rosna jak na drozdzach, bardzo grzeczne w brzuszku u mamusi sa :-) Ide na wizyte w srode, a pozniej na prenatalne polowkowe (ale to zlecialo!) 19.09. Juz nas bardzo plec ciekawi, dr mowila, ze podejrzewa, ze ejdno to chlopak, ale wiecie, ze takie wiadomosci to pzrez palce, poki nie sa pewni. Trzymam ciuki za piekne bety, te juz rosnace i te maluszki w brzuszkach u mamus, co jeszcze o nich nie wiedza! I brawo dla Dr M za to, ze daje nam tyle szczescia, ja bede mu wdzieczna cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia serdeczne gratulacje :) u mnie beta 1689 :)więc teraz już odliczam do wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała betka cudna :-) Fif najwazniejsze ze z maluszkami wszystko dobrze:-) masz racje ten czas tak leci ze szok. Mam nadzieje za niedługo dołączyc do szczęśliwych mam :-) dobra passa na forum trwa więc nie mozna jej zepsuc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Catarina tez mam taką nadzieję:-) Grania ja u Ciebie widzę dwie kropki hihi piękna beta! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Zosia gratulacje dla Ciebie i Tatusia i całuski dla Igorka :) Grania i Mała piekne bety :) Linka i caterina dalej trzymam kciuki :) Fifaszek ciesze sie ze wszystko wpożadku :) Dziewczyny ale sie ty teraz dzieje duzo, bieda nadązyc nad wszystkimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania super przyrost! Catarina to super! Oby tak dalej! Zosienka GRATULACJE!!! Zdrówka dla Igorka i Ciebie! linka super, że aż 2 i to takiej wysokiej klasy :) Fifaszek, super, że maleństwa dobrze się rozwijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pojechałam przed wizytą na badanie (powiedzieli no prolemo ale położna była zdziwiona, że jestem przed bo nikt tak nie robi). No i odebrałam wyniki z piątku, które mnie uspokoiły bo był wzrost estradiolu i progesteron 0,4. Nowe wyniki pokazały estradiol 1557 i progesteron 0,55. Dr powiedział, że jest super i z tego powinno być 10 komórek. A przy USG wyłoniło się sporo komórek na jednym jajniku. Kilka powyżej 20 mm i 3 na prawym, ale małe dr powiedział, że może z nich też coś być, z resztą drugi jajnik wyrobił podwójnie normę :) Mam punkcję w środę o 9:00!! Tak strasznie się cieszę, że wszystko OK i że już niebawem punkcja! Co prawda w środku czuję poddenerwowanie ale to trudno. Dr dawał Wam relanium przed punkcją albo przed transferem? Mogłoby mi się przydać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to super ze punkcja juz w środę widzisz tez się doczekałaś:-D co do relanium to na 2h przed transferem mozesz wziąść a przed punkcją trzeba byc na czczo. Za niedługo na Twoją bete będziemy oczekiwac a ja juz dziś ściskam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami a Ty kochana kiedy masz wizytę? W tym cyklu zabierasz maluszki czy jeszcze robisz przerwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:):) Zosieńka gratulacje synusia:*:):) śliczne imię:) bardzo mi się podoba;) Dziewczyny gratuluję wysokich bet:) już zaniedługo zobaczycie bijące serduszka:):) Izaa super:) to już w środę!! ładnie się stymulujesz;) już zaciskam kciuki:* Linka,Catarina byle do bety:) głaszczcie brzuszki i gadajcie do nich hihi:):) a ja mam wizytę w czwartek u dr M i się dowiem kiedy crio...ale pewnie dopiero w kolejnym cyklu...:( no cóż....poczekam:( bo nic innego nie mogę zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami to trzymam kciuki za wizytę:-) a moze nie trzeba będzie tyle czekac :-* zobaczysz co tam powie dr M.. będzie dobrze:-* Dziewczyny seriale wróciły hihi zawsze to szybciej ten czas do bety zleci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też tak miałam... że cykl przerwy...to teraz pewnie też tak będzie :( a pewnie i tak będę musiała brać leki od 2dc.. bo na naturalnym wątpie żeby mi zrobił... Ja też się cieszę,że seriale wróciły-szybciej ten czas zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly2233
Hej kobitki:-) Ewela ja mam tak jak ty 3miesiace przerwy miałam pierwsza nieudana próbę w gyn 12 sierpnia miałam transfer niestety nieudalo się i nie mam mrozakow teraz cykl odpoczywam potem 2 cykle z tabletkami anty i potem zaczynam długi protokół bo w pierwszej nieudanej próbie miałam krótki teraz dr.M zmienia mi leki i protokół wiec tak jak ty będę podchodzić za trzy miesiące chyba w listopadzie jak dobrze pójdzie. Ta przerwa to wieczność ale skoro mus to mus. Pozdrawiam wszystkie mało pisze bo nic się nie dzieje 2 miesiące wyciszenia i zbieram siły ale czytam cały czas i trzymam kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Dziewczyny tyle nas że się gubię ale trzymam kciuki za czekające na pozytywne wyniki na punkcję i transfery, no i za tę które muszą swoje odczekać i być bardzo cierpliwie i spokojne. Dużo wiary wam życzę ja też byłam na tym etapie co wy a dziś już taki wynik piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
polly ja tez jakos w tym terminie co ty mialam punkcje i transfer chyba 17 sierpnia sie odbyl .kto wie moze nawet gdzies tam sie mijalysmy w poczekalni :-) . a jak dlugo Wy staracie sie o bejbi? to byla Twoja pierwsza proba in vitro? pzdt wszytskie i gratuluje tym , ktorym sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela miałaś transfer 17 sierpnia?? Ja miałam punkcje tego dnia a za mną wchodziły dziewczyny na transfer:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
malami89a ja nie mialam przerwy miedzy podaniami-w lipcu mialam stymulacje i transfer i sie nie udalo a w sierpniu tak :)dr.M niby chciał przerwę ale powiedziałam,że czekanie to dla mnie gorszy stres jak zaraz podejść i sie zgodził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×