Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Korzystam z opieki Gyncentrum od ok.roku. Plusem sa szybkie terminy,choc nie zawsze u wybranego lekarza. Niby wszystko jest OK,ale nie do konca zadowala mnie jakość wizyty. W gabinecie lacznie z badaniem jest sie moze 5-10minut. Lekarz nie daje czasu na rozmowe,zadanie nurtujacych pytań,rozwiązanie wątpliwości,których każda z nas,leczaca sie i starajaca ma mnóstwo. Niestety czasem musze ciągnąć lekarza za jezyk a i tak nie zawsze otrzymam pelna odpowiedz. Czasem wiecej dowiem sie z Internetu niz podczas wizyty:( trochę to niefajne zwlaszcza ze zostawia się u nich kupę kasy. Czy Wy macie podobne wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeszłam do Gyncentrum z innej kliniki. Z tymi wizytami w Gync jest tak, że raz są dłuższe, raz krótsze. Krótsze są, jeśli lekarz tylko zleca badania. Staram się nie wdawać za bardzo w dyskusje z lekarzem, bo choć mam doktorat, to nie w dziedzinie medycyny. Tu czuję się laikiem a endokrynologia (i w ogóle medycyna) jest nauką na tyle złożoną, że wolę sobie poszperać w Internecie, bo wiem, że przyswojenie odpowiedniej wiedzy zajmuje parę godzin. Nie byłam na forum od ponad roku, bo naskoczyli na mnie spamerzy, chyba z poprzedniej kliniki. Postanowiłam się nie wkurzać i dać sobie spokój z forami. Chyba dobrze zrobiłam, bo akurat w moim przypadku terapia okazała się owocna. Jeśli mogę coś poradzić, to nie sugerujcie się Znanym Lekarzem. Znam przypadki kiedy lekarz, który ma procesy o błędy w sztuce lekarskiej ma same pozytywne opinie i przypadki odwrotne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie w Gyn pomogli - zrobili mi badania których nie zlecił mi w poprzednich 2 klinikach przez 4 lata leczenia! Owszem, jak pisały dziewczyny wcześniej, wizyty czesto sa bardzo krótkie (zalezy oczywiście u jakiego lekarza), n ie ma czasu na zadawanie pytań, czasem jeszcze dobrze nie usidałam a już wizyta dobiegała końca i miałam wyjść, ale dla mnie najważniejsze, że jak widac znają się na tym co robią, a przynajmniej dr B-Cz bo po leczeniu u niej (tylko przez 2,5 miesiąca!) zaszłam w ciążę i teraz jestem w 5-ym miesiącu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem nowa proszę o pomoc w piątek zakwalifikowali mnie wraz z mężem na in vitro ze względu za bardzo złe wyniki jego nasienia. Zaczeliśmy się starać o dzidziusia 3 lata lemu ale bez skutecznie zaczęłam chodzić po lekarzach bo miałam złe wyniki ale suchudłam porobiłąm znowu badania są bardzo dobre książkowe ale natomiast wtedy mąz został skierowany na badania no i wyszło u niego problem. Lekarz doradził zamrożenie nasienia i wtedy in vitro nie daje szans na naturalne zajście w ciąże . W przybliżeniu przedstawili nam koszta in vitro w Polsce w klinice w lubinie nie ukrywam są przerażające, ale dowiedziałam się od innego lekarza właśnie o klinice w Czechach. Proszę powiedzcie mi jak to wygląda jak wyglądają tam wizyty? Jakie są koszta jak byśmy chcieli zamrozić nasienie a później pryjehcać na in vitro . Nie mam pojęcia nawet jak to wygląda jak mam ja się przygotować do in vitro? Bardzo proszę o waszą pomoć przybliżcie mi jakiś wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dziewczyny, lutinus i luteina to ten sam lek, więc nie ma sensu przepłacać! Mowię Wam to jako lekarz i pacjent zarazem. Jestem po 2 in vitro ( 11 tc) , bralam tylko polska luteinę. Zaprzyjaziona farmaceutka powiedziała mi,że przepisywanue Lutinusu, ktory jest 10x drozszy to rozbój w biały dzień. Ja szukałam badań ( niezależnych) potwierdzających rzekome lepsze wchlanianie się droższego leku. Nic takiego nie znalazłam. Jedyne co się lepiej wchłania to pieniadze do kieszeni klinik , ktore wspolpracują z firmą produkyjącą Lutinus. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was Dziewczyny :) Posiadam takie lekarstwa jak Fragmin (17 zastrzyków - 02.2019), Lutinus (1,5 opakowania - 07.2019), Lacibios Femina (14 tabletek - 11.2017 - używa się osłonowo przy Lutinusie), Duphaston 10 mg (1,5 opakowania - 02.2021), Estrofem 2mg (2 opakowania 12.2019 i 08.2019), Estrofem mite 1 mg ( 1 opakowanie - 06.2018) i Encorton 5mg (35 tabletek - 06.2019 i 10.2019). Moja droga z in vitro zakończyła się już jakiś czas temu i nie potrzebuję tych lekarstw... Chętnie pozbędę się całości... Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-maila kinia_1988@buziaczek.pl Pozdrawiam...i życzę Wam wszystkim powodzenia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iga, a możesz powiedzieć jakie są różnic kosztowe in vitro w Czechach a w Polsce? Gdzie na co dzień mieszkasz? Ja poszłam z polecenia do invimedu i myśle, że razem z mężem podjeliśmy najlepszą decyzję. Czuję się tam dobrze. Właśnie też przygotowujemy się do in vitro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klinice Gynvrntrum w Katowicach też się leczyłam, mam 35 lat i z początku dawali nam nadzieję. Nic z tego nie wyszło to usłyszałam, że mam mentalnie przygotować się na to, że nie zostanę mamą. Załamka. Przez przypadek polecono mi homeopatię. Na grupie facebookowej dziewczyny polecały Chorzów i homeopatę Annę Wilk. Pojechałam. Długi wywiad godzinny. Bardzo serdeczna i miła kobieta. Przepisane leki homeopatyczne. Kazała mi na 2-3 miesiące odpuścić, w miarę możliwości pojechać gdzieś, nie myślec tyle, nie dołować się. Powiedziała, że nic nie gwarantuje, ale pomogła już wielu osobom. Miała zdjęcia maleństw w gabinecie. Słodkie.. Po 3 miesiącach kontrola. Rozmowa kolejne leki homeo. W 23 tygodniu leczenia test i co? niespodzianka jestem w ciąży. :) Jeśli tylko wierzycie w leczenie naturalne polecam bo warto myślę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam złe doswiadczenie z Gyncentrum zrobili tylko nadzieję i stracilismy mnóstwo kasy badań mnóstwo zle zlecają a i tak tych ważnych nie robią .Z lekarza ciężko coś wyciągnąć gdy zadaje sie pytania wizyty tasmowo czyli 5 minut góra 10 minut .leczylismy sie w Gyncentrum 4 lata niestety nie udało sie zostały powiklania po punkcjach których ciezko wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Ja leczę się w klinice od kilku tygodni. Mam bardzo niskie amh i endometrioza.. szansa jest mała. Dwa dni temu miałam robione Sono hsg i strasznie mnie bolało.. trauma mi została, jest mi aż wstyd bo jeżeli to badanie było dla mnie tak traumatyczne i bolesne to jak ja przeżyje poród? :( Czasami mi się wydaje, że strach przed porodem blokuje zajście w ciążę u mnie.. jestem rozdarta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciaszek
Witam, mam do odsprzedania 2 opakowania Neoparinu (40 mg/0,4 ml). W każdym opakowaniu 10 ampułkostrzykawek. Nowy, kompletny. Cena apteczna - 80 zł za opakowanie. Moja cena - 65 zł za opakowanie. Ma długą datę ważności - lipiec 2020. Odbiór osobisty (Katowice) albo wysyłka (po uprzedniej wpłacie na konto). Kontakt: maciaszek.maciaszek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlajna2203
Witam was, widzę że temat dalej trwa. Powiedzcie mi proszę czy miała któraś z was w Gynacentrum Katowice inseminację nasieniem dawcy??? Czy to w ogóle się udało??? I za którym razem. Mam wiele pytań które mnie nurtują i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Niestety innej możliwości na dzidzie mieć nie będziemy. Ja mam wszystkie badania książkowe wręcz idealne. Niestety mąż ma aezos*****e w związku z czym pozostaje nam liczyć tylko na udaną inseminację z nasienia dawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancz
Karlajna podposuje aie pod Twoim zapytaniem . ja jutro dzwonię ocpoerwsza wizyte i u mnie w grę wchodzi tylko inseminacja nasieniem dawcy. Zobaczymy co i jak bedzie. Daj znac co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie polecam. ścisk w poczekalni jak w najgorzej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!! Stracone pieniądze, lata, i złudne nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Witam jestem tu nowa. Planujemy z mężem in vitro w Katowicach, niepłodność idiopatyczna. Czy ktoś może wyrazić opinie na ten temat i czy któraś Pani miała podobny przypadek? Męża nasienie Ok, moj***adania też OK, jedynie cykle bezowulacyjne. Pozdrawiam Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowa. Planujemy z mężem in vitro w Katowicach, niepłodność idiopatyczna. Czy ktoś może wyrazić opinie na ten temat i czy któraś Pani miała podobny przypadek? Męża nasienie Ok, moj***adania też OK, jedynie cykle bezowulacyjne. Pozdrawiam Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kiki
Czy ma ktoś może luteinę i neoparin. A sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 31 10
A gdzie najtaniej można zakupić lutinus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Odradzam wizyt w tym centrum. Czeka sie na badania ponad 1.5 godziny. Szkoda gadać.

Nie polecam nikomu tej kliniki. To wyzskiwacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
Dnia 7.11.2018 o 11:22, Gość Anna 31 10 napisał:

A gdzie najtaniej można zakupić lutinus?

Nie wiem jak w innych aptekach ale w gyncentrum w aptece na dole chyba 144zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś tutaj jeszcze zagląda? Leczę się obecnie w Klinice Gyncentrum, chętnie zasięgnę opini u innych kobiet, które się tam leczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję informacji o tej klinice, czy ktoś aktualnie przechodzi przez procedurę in vitro ?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy tylko na wstępnej konsultacji, wrażenia były pozytywne, ale na koniec zdecydowaliśmy się na zabieg w innej klinice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, KaskaZ napisał:

My byliśmy tylko na wstępnej konsultacji, wrażenia były pozytywne, ale na koniec zdecydowaliśmy się na zabieg w innej klinice. 

A mogę zapytać gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podchodzimy do procedury invitro za granicą w Czechach ( z Katowic nie tak daleko) rozważaliśmy Ostrawę, ale ostatecznie wybór padł na Pragę - klinikę Europe IVF, jak na razie jesteśmy zadowoleni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Częstochowie też jest dobra klinika Olmedical, która pomaga w leczeniu niepłodności, in vitro, inseminacji itp. Tam pracują doświadczeni lekarze i specjaliści - pomogli już niejednej parze :) Dobrze jest też konsultować się w placówce, która patrzy na problemy z zajściem w ciążę globalnie i oferuje różne rozwiązania oraz opcje leczenia. I tak właśnie jest jest w Olmedical.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×